Hráč Mašek Jaroslav

Mašek Jaroslav

User Pic
Jméno: Mašek Jaroslav
Oddíl: ŠO TP Nova Kladno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1703
Elo mezinárodní: 0
ID: 5265
FIDE ID: 368768
Rok narození: 1936
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 5 ŠO TP NOVA Kladno A 0 1707 Červíček Bohumil TJ Hostivice B 0 1485 1
2017/2018 4 ŠO TP NOVA Kladno A 0 1707 Lev Pavel ŠK Rakovník A 0 1572 ½
2017/2018 3 ŠO TP NOVA Kladno A 0 1707 Šefčíková Martina Sokol Buštěhrad B 0 1255 1
2017/2018 2 ŠO TP NOVA Kladno A 0 1707 Dulka Ľubomír ŠK Zlonice A 0 1538 ½
2017/2018 1 ŠO TP NOVA Kladno A 0 1707 Abraham Karel ŠK Kladno B 1676 1666 ½
2015/2016 11 ŠK Merkur Kladno A 1624 1702 Picek Jaromír SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1502 1
2015/2016 10 ŠK Merkur Kladno A 1624 1702 Jukl Karel JAWA Brodce A 1752 1665 ½
2015/2016 11 ŠK Merkur Kladno B 1624 1702 Jerman Richard ŠO TP NOVA Kladno A 2095 2125 0
2015/2016 10 ŠK Merkur Kladno B 1624 1702 Tomandl Ivo ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1957 1968 0
2015/2016 8 ŠK Merkur Kladno B 1624 1702 Čížkovský Ota Sokol Buštěhrad D 1735 1790 0
2015/2016 7 ŠK Merkur Kladno B 1624 1702 Seiner František ŠK Kralupy C 1744 1656 ½
2015/2016 6 ŠK Merkur Kladno B 1624 1702 Cozl David TJ Český lev Kolešovice B 2003 1950 0
2015/2016 5 ŠK Merkur Kladno B 1624 1702 Halla Jiří Caissa Úholičky C 1781 1780 ½
2015/2016 4 ŠK Merkur Kladno B 1624 1702 Hofner František ŠK Velvary A 1788 1764 ½
2015/2016 3 ŠK Merkur Kladno B 1624 1702 Balek Filip Sokol Buštěhrad C 1603 1566 0
2015/2016 2 ŠK Merkur Kladno B 1624 1702 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník A 1930 1876 ½
2015/2016 1 ŠK Merkur Kladno B 1624 1702 Bednár Jan TJ Hostivice B 1748 1643 1
2014/2015 11 ŠK Merkur Kladno A 1668 Jukl Karel JAWA Brodce A 1761 1718 ½
2014/2015 10 ŠK Merkur Kladno A 1668 Vokatý František DDM Slaný-ŠK Velvary 1854 0
2014/2015 6 ŠK Merkur Kladno A 1668 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad A 1732 0
2014/2015 1 ŠK Merkur Kladno A 1668 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1680 1839 1
2014/2015 11 ŠK Merkur Kladno B 1668 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky C 1771 1
2014/2015 10 ŠK Merkur Kladno B 1668 Čechal Josef ŠO TP NOVA Kladno A 1749 ½
2014/2015 9 ŠK Merkur Kladno B 1668 Valtera Jiří ŠK Kralupy B 1959 1855 ½
2014/2015 7 ŠK Merkur Kladno B 1668 Rédl Václav ŠK Rakovník C 1532 1
2014/2015 6 ŠK Merkur Kladno B 1668 Hořínek Jiří ŠK Liběhrad Libčice A 1856 ½
2014/2015 5 ŠK Merkur Kladno B 1668 Čížkovský Ota ŠK Zlonice A 1730 1779 0
2014/2015 4 ŠK Merkur Kladno B 1668 Žák Jiří ŠK Velvary A 1776 1753 1
2014/2015 3 ŠK Merkur Kladno B 1668 Simon Lukáš ŠK Kralupy C 1640 1592 1
2014/2015 2 ŠK Merkur Kladno B 1668 Budíková Kateřina Sokol Buštěhrad B 1664 1568 ½
2014/2015 1 ŠK Merkur Kladno B 1668 Gýra Jiří TJ AERO Odolena Voda A 1777 1780 ½
2013/2014 11 ŠK Merkur Kladno B 1672 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad B 2068 2075 0
2013/2014 10 ŠK Merkur Kladno B 1672 Paukert Jan ŠK Řevnice B 1894 1867 ½
2013/2014 9 ŠK Merkur Kladno B 1672 Růžička Miloš SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1959 0
2013/2014 8 ŠK Merkur Kladno B 1672 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad C 1659 1686 1
2013/2014 7 ŠK Merkur Kladno B 1672 Dupák Jaroslav ŠK Příbram Baník A 1837 1760 ½
2013/2014 6 ŠK Merkur Kladno B 1672 Čechal Josef ŠO TP Nova Kladno A 1772 0
2013/2014 5 ŠK Merkur Kladno B 1672 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1930 1817 0
2013/2014 4 ŠK Merkur Kladno B 1672 Třešňák Lukáš ŠK Jince A 1759 1831 0
2013/2014 3 ŠK Merkur Kladno B 1672 Linhart Stanislav ŠK Zlonice A 1730 ½
2013/2014 2 ŠK Merkur Kladno B 1672 Turický David ŠK Zdice B 1778 1784 ½
2013/2014 1 ŠK Merkur Kladno B 1672 Bukovský Petr Sokol Hostivice B 1765 0
2012/2013 10 ŠK Merkur Kladno B 1673 Saxl Jiří ŠK Příbram Baník A 1765 1889 0
2012/2013 9 ŠK Merkur Kladno B 1673 Hlína Miloš Klub šachistů Říčany 1925 F 1857 1796 0
2012/2013 8 ŠK Merkur Kladno B 1673 Turický David TJ Jince A 1804 0
2012/2013 7 ŠK Merkur Kladno B 1673 Šos Václav TJ Lokomotiva Beroun A 1842 1
2012/2013 6 ŠK Merkur Kladno B 1673 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad B 1916 1908 0
2012/2013 5 ŠK Merkur Kladno B 1673 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole A 1790 0
2012/2013 4 ŠK Merkur Kladno B 1673 Havelka Jan ŠK Řevnice B 1779 1833 1
2012/2013 3 ŠK Merkur Kladno B 1673 Křivan Václav ŠK Mníšek pod Brdy 1609 1
2012/2013 1 ŠK Merkur Kladno B 1673 Urban Tomáš ŠK Rakovník B 1837 1848 0
2012/2013 11 ŠK Merkur Kladno A 1673 Volf Zdeněk TJ AERO Odolena Voda A 1603 ½
2012/2013 10 ŠK Merkur Kladno A 1673 Stolz Lubor ŠK Zdice A 1890 1903 ½
2012/2013 9 ŠK Merkur Kladno A 1673 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad A 1683 1677 0
2012/2013 8 ŠK Merkur Kladno A 1673 Matas Stanislav Sokol na Mělníce A 1734 1692 ½
2012/2013 1 ŠK Merkur Kladno A 1673 Klosse Vladimír Český Lev Kolešovice A 1644 ½
2011/2012 11 ŠK Merkur Kladno B 1681 Varadi Ondřej Sokol Buštěhrad E 1100 1
2011/2012 10 ŠK Merkur Kladno B 1681 Dlohoš Štěpán Caissa Úholičky D 1489 ½
2011/2012 9 ŠK Merkur Kladno B 1681 Pucholt Martin TJ Sokol Lány 1454 1
2011/2012 8 ŠK Merkur Kladno B 1681 Hataš Radim Sokol Buštěhrad D 1752 1690 ½
2011/2012 7 ŠK Merkur Kladno B 1681 Kotyk Václav ŠK Rakovník D 1250 0
2011/2012 6 ŠK Merkur Kladno B 1681 Beran Pavel ŠK Zlonice A 1552 1
2011/2012 5 ŠK Merkur Kladno B 1681 Jiráček Stanislav ŠK Zlonice B 1000 1
2011/2012 4 ŠK Merkur Kladno B 1681 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad C 1535 ½
2011/2012 3 ŠK Merkur Kladno B 1681 Kadlec Zdeněk ŠO TP NOVA Kladno B 1567 1
2011/2012 1 ŠK Merkur Kladno B 1681 Kabát Jiří ŠO Stochov 1787 ½
2011/2012 11 ŠK Merkur Kladno "A" 1681 Macas Vladimír ŠOTP NOVA Kladno "A" 2047 1791 ½
2011/2012 10 ŠK Merkur Kladno "A" 1681 Šilhavý Miroslav ŠK Zdice "A" 1792 1777 ½
2011/2012 9 ŠK Merkur Kladno "A" 1681 Vedral Jaroslav Slovan Velvary 1694 ½
2011/2012 8 ŠK Merkur Kladno "A" 1681 Rada Roman SK DDM Slaný 1611 0
2011/2012 7 ŠK Merkur Kladno "A" 1681 Krejčí Patrik ŠK Řevnice "A" 1594 0
2011/2012 5 ŠK Merkur Kladno "A" 1681 Čermák Vít TJ Lokomotiva Beroun "A" 1000 0
2011/2012 4 ŠK Merkur Kladno "A" 1681 Beneš Karel ŠK Příbram - Baník "A" 1619 1638 1
2011/2012 1 ŠK Merkur Kladno "A" 1681 Dlohoš Štěpán Caissa Úholičky "C" 1489 0
2010/2011 11 ŠK Merkur Kladno 1707 Hánl František ŠK Kralupy nad Vltavou C 1640 1
2010/2011 10 ŠK Merkur Kladno 1707 Potůček Petr Caissa Úholičky C 1545 ½
2010/2011 9 ŠK Merkur Kladno 1707 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad 1716 ½
2010/2011 8 ŠK Merkur Kladno 1707 Klein Eduard ŠO TP NOVA Kladno 1788 0
2010/2011 7 ŠK Merkur Kladno 1707 Vojtíšek Miloš TJ Sokol Brandýs nad Labem 1744 0
2010/2011 6 ŠK Merkur Kladno 1707 Matas Stanislav TJ Sokol na Mělníce B 1688 1
2010/2011 5 ŠK Merkur Kladno 1707 Nachtigal Vlastimil ŠK Rakovník B 1849 0
2010/2011 4 ŠK Merkur Kladno 1707 Picek Jaromír SK DDM Slaný 1513 0
2010/2011 3 ŠK Merkur Kladno 1707 Křížek Jaroslav ŠK Kladno C 1665 ½
2010/2011 2 ŠK Merkur Kladno 1707 Veselý Jiří TJ Neratovice C 1534 0
2010/2011 1 ŠK Merkur Kladno 1707 Leník Jiří Slovan Velvary 1677 1
2010/2011 11 ŠK Merkur Kladno B 1707 Kotyk Václav ŠK Rakovník D 1100 ½
2010/2011 10 ŠK Merkur Kladno B 1707 Vaněček Ivo Caissa Úholičky D 1719 ½
2010/2011 9 ŠK Merkur Kladno B 1707 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad B 1787 0
2010/2011 7 ŠK Merkur Kladno B 1707 Sladká Hana ŠK Zlonice 1649 1
2010/2011 6 ŠK Merkur Kladno B 1707 Kotyk Jan ŠK Rakovník E 1100 1
2010/2011 5 ŠK Merkur Kladno B 1707 Kabát Jiří ŠO Stochov 1809 ½
2010/2011 4 ŠK Merkur Kladno B 1707 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno B 1524 ½
2010/2011 3 ŠK Merkur Kladno B 1707 Novák Martin Sokol Buštěhrad D 1325 1
2010/2011 2 ŠK Merkur Kladno B 1707 Dvořák Lukáš Sokol Buštěhrad C 1357 1
2010/2011 1 ŠK Merkur Kladno B 1707 Šlégr Josef Český lev Kolešovice B 1603 ½
2009/2010 10 ŠK Merkur Kladno B 1667 Folbr Martin ŠK Rakovník D 1381 ½
2009/2010 9 ŠK Merkur Kladno B 1667 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad B 1534 1
2009/2010 8 ŠK Merkur Kladno B 1667 Neuman Petr SK DDM Slaný B 1
2009/2010 7 ŠK Merkur Kladno B 1667 Tůma Robert ŠO Stochov 1577 1
2009/2010 6 ŠK Merkur Kladno B 1667 Pulec Adam ŠK Kladno D 1430 1
2009/2010 5 ŠK Merkur Kladno B 1667 Vaňková Veronika ŠK Rakovník E 1100 1
2009/2010 2 ŠK Merkur Kladno B 1667 Šlégr Josef Český Lev Kolešovice B 1611 1
2009/2010 1 ŠK Merkur Kladno B 1667 Hatašová Michaela Caissa Úholičky D 1660 ½
2009/2010 11 ŠK Merkur Kladno 1667 Noha Petr SK Pyrit Příbram B 1723 1
2009/2010 9 ŠK Merkur Kladno 1667 Obrázek Karel Sokol Hostivice B 1900 1
2009/2010 8 ŠK Merkur Kladno 1667 Turický David ŠK Zdice A 1678 1
2009/2010 7 ŠK Merkur Kladno 1667 Fojtík Václav Český Lev Kolešovice A 1849 0
2009/2010 6 ŠK Merkur Kladno 1667 Sasyn Stanislav ŠK Příbram Baník A 1671 1
2009/2010 5 ŠK Merkur Kladno 1667 Homola Karel ŠK Rakovník B 1676 1
2009/2010 4 ŠK Merkur Kladno 1667 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1526 0
2009/2010 3 ŠK Merkur Kladno 1667 Vimmer Miloš ŠK Kladno C 1860 0
2009/2010 1 ŠK Merkur Kladno 1667 Matýs Jaroslav Lokomotiva Beroun A 1720 ½
2008/2009 11 ŠK Hotel Merkur Kladno 1634 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno "B" 1496 1
2008/2009 10 ŠK Hotel Merkur Kladno 1634 Gruber Tomáš ŠK Kralupy nad Vltavou "D" 1430 1
2008/2009 9 ŠK Hotel Merkur Kladno 1634 Štefunda Štefan TJ Sokol Zlonice 1394 1
2008/2009 8 ŠK Hotel Merkur Kladno 1634 Dorňák Václav Sokol Buštěhrad "B" 1557 1
2008/2009 7 ŠK Hotel Merkur Kladno 1634 Košnar Karel ŠK Rakovník "C" 1531 1
2008/2009 6 ŠK Hotel Merkur Kladno 1634 Červíček Bohumil, ZK TJ Sokol Hostivice "C" ½
2008/2009 5 ŠK Hotel Merkur Kladno 1634 Kočí Stanislav ŠK TJ Český lev Kolešovice "B" 1576 ½
2008/2009 4 ŠK Hotel Merkur Kladno 1634 Hataš Ondřej Caissa Úholičky "D" 1543 1
2008/2009 3 ŠK Hotel Merkur Kladno 1634 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad "C" 1
2008/2009 2 ŠK Hotel Merkur Kladno 1634 Martiník Pavel SK DDM Slaný "B" 1
2008/2009 11 ŠK Hotel Merkur Kladno 1634 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1838 0
2008/2009 10 ŠK Hotel Merkur Kladno 1634 Bodický Michal ŠK Pyrit Příbram C 1250 ½
2008/2009 9 ŠK Hotel Merkur Kladno 1634 Honzík Jiří ŠO Stochov 1571 1
2008/2009 8 ŠK Hotel Merkur Kladno 1634 Homola Karel ŠK Rakovník B 1687 0
2008/2009 7 ŠK Hotel Merkur Kladno 1634 Zoubek Vladimír ŠK Příbram-Baník A 1687 ½
2008/2009 6 ŠK Hotel Merkur Kladno 1634 Dbalý Václav Sokol Hostivice B 1825 0
2008/2009 5 ŠK Hotel Merkur Kladno 1634 Kural Jaroslav ŠK Kladno C 1990 0
2008/2009 4 ŠK Hotel Merkur Kladno 1634 Fojtík Václav Český Lev Kolešovice A 1871 0
2008/2009 3 ŠK Hotel Merkur Kladno 1634 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1815 1
2008/2009 2 ŠK Hotel Merkur Kladno 1634 Švach Jan ŠK Řevnice A 1763 1
2008/2009 1 ŠK Hotel Merkur Kladno 1634 Vicka Václav Lokomotiva Beroun A 1715 0
2007/2008 11 ŠK Kladno "E" 1650 Kosová Barbora ŠK hotel Merkur Kladno "B" 1
2007/2008 10 ŠK Kladno "E" 1650 Vokoun Ondřej Montako Kralupy nad Vltavou "D" 1
2007/2008 9 ŠK Kladno "E" 1650 Dorňák Václav Sokol Buštěhrad "C" 1
2007/2008 8 ŠK Kladno "E" 1650 Jilka Miloslav ŠK Rakovník "C" 1000 1
2007/2008 6 ŠK Kladno "E" 1650 Huml Antonín Sokol Buštěhrad "B" 1494 0
2007/2008 5 ŠK Kladno "E" 1650 Picek Jaromír SK DDM Slaný "B" 1487 1
2007/2008 4 ŠK Kladno "E" 1650 Aron Oto Caissa Úholičky "D" 1605 0
2007/2008 2 ŠK Kladno "E" 1650 Štefunda Štefan TJ Sokol Zlonice 1405 1
2007/2008 1 ŠK Kladno "E" 1650 Štefka Vladimír ŠO TP NOVA Kladno "B" 1
2007/2008 11 ŠK Kladno C 1650 Obrázek Karel TJ Sokol Hostivice A 1850 ½
2007/2008 10 ŠK Kladno C 1650 Štefka Vladimír NOVA Kladno A 0
2007/2008 9 ŠK Kladno C 1650 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1882 1
2007/2008 7 ŠK Kladno C 1650 Šlégr Josef TJ Český Lev Kolešovice A 1623 0
2007/2008 6 ŠK Kladno C 1650 Kraus Roman Šachový klub Příbram-Baník A 1606 0
2007/2008 5 ŠK Kladno C 1650 Vataha Josef ŠO Stochov 1520 1
2007/2008 4 ŠK Kladno C 1650 Vicka Václav TJ Lokomotiva Beroun A 1723 0
2007/2008 3 ŠK Kladno C 1650 Čihák Karel ŠK Řevnice A 1446 ½
2007/2008 1 ŠK Kladno C 1650 Třešňák Lukáš Lokomotiva Zdice A 1719 ½
2006/2007 11 ŠK Kladno D 1678 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad A 1742 0
2006/2007 10 ŠK Kladno D 1678 Prášek Vladimír Spartak Žebrák B 1685 ½
2006/2007 9 ŠK Kladno D 1678 Šos Václav Lokomotiva Beroun A 1886 ½
2006/2007 8 ŠK Kladno D 1678 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1840 ½
2006/2007 7 ŠK Kladno D 1678 Tóth Václav NOVA Kladno A 1679 0
2006/2007 6 ŠK Kladno D 1678 Saxl Jiří ŠK Příbram - Baník A 1852 0
2006/2007 5 ŠK Kladno D 1678 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1726 0
2006/2007 3 ŠK Kladno D 1678 Třešňák Lukáš Lokomotiva Zdice A 1614 ½
2006/2007 1 ŠK Kladno D 1678 Klosse Vladimír TJ Český lev Kolešovice 1702 ½
2006/2007 7 Merkur Kladno 1678 Hrdlička Jan Sokol Zlonice 1689 0
2006/2007 6 Merkur Kladno 1678 Spěváček Jiří NOVA Kladno B 1572 1
2006/2007 5 Merkur Kladno 1678 Křížek Jaroslav ŠK Kladno E 1704 0
2006/2007 4 Merkur Kladno 1678 Hataš Radim Caissa Úholičky D 1479 ½
2006/2007 3 Merkur Kladno 1678 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad B 1549 1
2006/2007 2 Merkur Kladno 1678 Duda Michal ŠK Rakovník C 1485 1
2006/2007 1 Merkur Kladno 1678 Kála Ondřej DDM Slaný B 1563 ½
2005/2006 11 ŠK Kladno D 1750 Nedvěd Pavel ŠK Kladno C 1783 ½
2005/2006 10 ŠK Kladno D 1750 Kalivoda Libor ŠK Alva Příbram C 1852 0
2005/2006 9 ŠK Kladno D 1750 Hofner František ŠO Stochov 1863 0
2005/2006 8 ŠK Kladno D 1750 Zoubek Vladimír SOU Příbram A 1609 1
2005/2006 7 ŠK Kladno D 1750 Mareš Jiří Spartak Žebrák B 1860 0
2005/2006 6 ŠK Kladno D 1750 Urban Tomáš TJ Kolešovice 1474 1
2005/2006 5 ŠK Kladno D 1750 Sladovník Tomáš TJ Jince A 1741 ½
2005/2006 4 ŠK Kladno D 1750 Vokatý František SK DDM Slaný A 1796 0
2005/2006 3 ŠK Kladno D 1750 Mleziva Miloslav NOVA Kladno A 1768 0
2005/2006 2 ŠK Kladno D 1750 Müller Jan ŠK Rakovník B 1821 0
2005/2006 1 ŠK Kladno D 1750 Bartošík Luděk Lokomotiva BerounA 1818 0
2005/2006 11 ŠK Kladno E 1750 Odnoha David Sokol Mělník B 1658 ½
2005/2006 10 ŠK Kladno E 1750 Staněk František Sokol Tišice B 1753 0
2005/2006 9 ŠK Kladno E 1750 Buk Václav Sokol Buštěhrad A 1902 0
2005/2006 8 ŠK Kladno E 1750 Seiner František Kralupy n/Vlt D 1718 0
2005/2006 7 ŠK Kladno E 1750 Vaněček Ivo Caissa Úholičky C 1731 ½
2005/2006 6 ŠK Kladno E 1750 Trejbal Jindřich DDM Slaný B 1877 0
2005/2006 5 ŠK Kladno E 1750 Šnajdr Tomáš Merkur Kladno 2019 0
2005/2006 4 ŠK Kladno E 1750 Buk Pavel Sokol Buštěhrad B 1727 0
2005/2006 3 ŠK Kladno E 1750 Sladká Hana Sokol Zlonice 1843 ½
2005/2006 2 ŠK Kladno E 1750 Pospíšil Petr NOVA Kladno B 1667 ½
2005/2006 1 ŠK Kladno E 1750 Potůček Petr Caissa Úholičky D 1520 ½
2004/2005 11 ŠK Kladno D 1752 Leník Jiří Easy E Kralupy C 1679 ½
2004/2005 10 ŠK Kladno D 1752 Bouda Karel SK DDM Slaný 1715 ½
2004/2005 9 ŠK Kladno D 1752 Reichl Jiří Sokol Libčice 1813 1
2004/2005 8 ŠK Kladno D 1752 Macas Vladimír NOVA Kladno A 1883 ½
2004/2005 7 ŠK Kladno D 1752 Obrázek Karel Sokol Hostivice 1852 0
2004/2005 6 ŠK Kladno D 1752 Kopecký Jiří Easy E Kralupy B 1952 0
2004/2005 5 ŠK Kladno D 1752 Kočí Stanislav Č. Lev Kolešovice 1658 0
2004/2005 4 ŠK Kladno D 1752 Nedvěd Pavel ŠK Kladno C 1794 0
2004/2005 3 ŠK Kladno D 1752 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1793 1
2004/2005 2 ŠK Kladno D 1752 Huml Antonín Sokol Buštěhrad A 1466 ½
2004/2005 1 ŠK Kladno D 1752 Červenka Antonín ŠO Stochov 1774 ½
2004/2005 9 ŠK Kladno E 1752 Šnajdr Tomáš Merkur Kladno 1948 ½
2004/2005 8 ŠK Kladno E 1752 Pospíšil Petr NOVA Kladno B 1667 1
2004/2005 7 ŠK Kladno E 1752 Homola Karel ŠK Rakovník C 1756 0
2004/2005 6 ŠK Kladno E 1752 Hataš Radim Caissa Úholičky D 1305 1
2004/2005 5 ŠK Kladno E 1752 Linhart Stanislav Slovan Velvary 1801 0
2004/2005 4 ŠK Kladno E 1752 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad B ½
2004/2005 3 ŠK Kladno E 1752 Růžička Václav ŠK Kladno F 1545 1
2004/2005 2 ŠK Kladno E 1752 Macháček Martin Caissa Úholičky C 2101 0
2004/2005 1 ŠK Kladno E 1752 Sladká Hana TJ Sokol Zlonice 1879 1
2003/2004 11 ŠK Kladno E" 1757 Šavrda Jan EasyE Kralupy C" 1596 ½
2003/2004 9 ŠK Kladno E" 1757 Bouda Karel SK DDM Slaný 1720 ½
2003/2004 8 ŠK Kladno E" 1757 Plháček Václav Sokol Hostivice 1851 0
2003/2004 2 SK Kladno C 1757 Sokol Roman SK Kladno B 1727 ½