Hráč Pataridis Janis

Pataridis Janis

User Pic
Jméno: Pataridis Janis
Oddíl: Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1706
Elo mezinárodní: 1725
ID: 2431
FIDE ID: 307882
Rok narození: 1937
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1725 1706 Řebíček Miroslav TJ Sokol Sendražice A 1815 1844 ½
2018/2019 4 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1755 1730 Cozl David Český lev Kolešovice A 1978 1989 0
2018/2019 3 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1731 1730 Blažek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou B 1843 1800 1
2018/2019 10 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1737 1734 Bartošová Hana KŠ Říčany 1925 E 1648 1741 0
2018/2019 9 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1749 1734 Čech Lubomír KŠ Říčany 1925 F 1541 1581 ½
2018/2019 8 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1749 1734 Vajčner Jiří Joly Lysá nad Labem F 1874 1867 0
2018/2019 7 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1741 1734 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1878 1856 ½
2018/2019 6 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1741 1734 Gabriel Jan Sokol Kolín B 1917 1882 ½
2018/2019 5 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1755 1730 Gabriel Patrik TJ AŠ Mladá Boleslav A 1761 1695 0
2018/2019 3 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1731 1730 Paldus Jan Šachklub města Dobrovice B 1784 1818 1
2018/2019 1 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1739 1730 Němeček Pavel TJ Bohemia Poděbrady A 1821 1833 0
2018/2019 4 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 1755 1730 Šulc Jakub Šachklub města Dobrovice E 1784 1735 0
2018/2019 2 ŠS Kostelec n. Č.lesy C 1731 1730 Škrabánek Matěj DDM Sokol Nymburk D 1642 1634 0
2017/2018 11 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1740 1738 Křenek Pavel TJ Sokol Sendražice A 1689 1720 ½
2017/2018 2 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1740 1738 Blažek Jiří Sokol Bakov n.Jiz. B 1831 1812 0
2017/2018 10 Kostelec nad Černými Lesy C 1740 1738 Záběhlický Jiří Sokol Český Brod B 1490 1519 1
2017/2018 9 Kostelec nad Černými Lesy C 1740 1738 Kuta Lukáš Sendražice C 0 1373 1
2017/2018 8 Kostelec nad Černými Lesy C 1740 1738 Štegl Petr TJ Sokol Pečky B 1789 1790 ½
2017/2018 7 Kostelec nad Černými Lesy C 1740 1738 Reichel Tomáš SK Slavoj Čáslav B 1880 1918 0
2017/2018 6 Kostelec nad Černými Lesy C 1740 1738 Zrůst Tomáš Sokol Kolín D 1802 1768 0
2017/2018 5 Kostelec nad Černými Lesy C 1740 1738 Bednařík Radovan Sokol Český Brod B 1621 1700 0
2017/2018 4 Kostelec nad Černými Lesy C 1740 1738 Křepelka Petr Sendražice C 0 1670 1
2017/2018 3 Kostelec nad Černými Lesy C 1740 1738 Štegl Petr TJ Sokol Pečky B 1789 1790 ½
2016/2017 10 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1874 1847 Vokolek Jaroslav Sparta Kutná Hora B 1919 1917 ½
2016/2017 4 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1874 1847 Šedivý Ondřej ŠK Český Brod A 1775 1814 0
2016/2017 3 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1874 1847 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 C 1954 1962 1
2016/2017 2 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1874 1847 Buriánek Tomáš Sokol Bakov n.Jiz. B 1909 1907 0
2016/2017 1 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1874 1847 Škrabánek Matěj DDM Sokol Nymburk B 1549 1535 0
2015/2016 1 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1874 1847 Fencl Pavel JOLY Lysá nad Labem E 2019 1995 0
2015/2016 11 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1874 1847 Vávra Stanislav Spartak Vlašim C 1897 1848 0
2015/2016 10 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1874 1847 Všetečka Jiří TJ Sokol Nymburk B 1753 1758 ½
2015/2016 9 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1874 1847 Šimek Václav ŠK Spartak Čelákovice A 1727 1674 1
2015/2016 8 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1874 1847 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1879 1856 0
2015/2016 7 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1874 1847 Bauer Josef Sokol Struhařov A 1349 1
2015/2016 6 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1874 1847 Šedivý Ondřej ŠK Český Brod A 1775 1814 ½
2015/2016 5 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1874 1847 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou B 1950 1858 0
2015/2016 4 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1874 1847 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1918 1889 0
2015/2016 3 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1874 1847 Suchý František Šachklub města Dobrovice B 1840 1790 1
2015/2016 2 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1874 1847 Már Tomáš TJ AŠ Mladá Boleslav A 1687 1692 ½
2015/2016 1 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1874 1847 Štěpánek Stanislav TJ Bohemia Poděbrady A 1826 1848 1
2014/2015 6 ŠK Černý Baron A 1886 1874 Achylis Miloš SK Loko Praha C 1759 0
2014/2015 5 ŠK Černý Baron A 1886 1874 Slavík Petr TJ Praga Praha C 1762 1801 0
2014/2015 3 ŠK Černý Baron A 1886 1874 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1823 1802 0
2014/2015 2 ŠK Černý Baron A 1886 1874 Zámorský Ladislav Kbelská šachová reprezentace A 1822 1860 0
2014/2015 1 ŠK Černý Baron A 1886 1874 Trochta Vojtěch GROP D 1792 1
2014/2015 11 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1886 1874 Mates Miroslav TJ Sokol Nymburk B 1606 1
2014/2015 10 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1886 1874 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod A 1812 1830 ½
2014/2015 9 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1886 1874 Grečný Karol Sokol Struhařov A 1862 1897 0
2014/2015 8 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1886 1874 Gabriel Jan Sokol Kolín B 1940 1938 1
2014/2015 7 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1886 1874 Březina Jindřich Sokol Sendražice A 1865 1871 1
2014/2015 6 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1886 1874 Kullač Pavol Šachklub města Dobrovice B 1665 0
2014/2015 5 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1886 1874 Daniel Jiří JOLY Lysá n.L. E 1948 1940 0
2014/2015 4 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1886 1874 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav B 1916 1913 1
2014/2015 3 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1886 1874 Ulrich David TJ AŠ Mladá Boleslav A 1878 1885 1
2014/2015 1 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1886 1874 Már Tomáš KŠ Říčany 1925 D 1751 1751 ½
2014/2015 10 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1886 1874 Doležal Radoslav Klub šachistů Říčany 1925 B 1961 1938 ½
2014/2015 6 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1886 1874 Popelka Pavel ŠK Kralupy nad Vltavou 1931 1939 0
2013/2014 7 ŠK Černý Baron A 1869 1880 Hála Martin TJ Praga Praha B 1971 1969 0
2013/2014 6 ŠK Černý Baron A 1869 1880 Kusalík Roman ŠK Bohnice A 1981 2000 0
2013/2014 5 ŠK Černý Baron A 1869 1880 Novotný Jaroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2173 2167 1
2013/2014 4 ŠK Černý Baron A 1869 1880 Spurný Ondřej ŠK PORG B 2022 2049 0
2013/2014 3 ŠK Černý Baron A 1869 1880 Buš Daniel ŠK Sokol Vyšehrad D 2190 2032 0
2013/2014 1 ŠK Černý Baron A 1869 1880 Hadrava Jaroslav ŠK ERA Poštovní spořitelna E 1925 1951 ½
2013/2014 11 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1869 1880 Novák Jiří Sokol Sendražice A 2012 2003 ½
2013/2014 9 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1869 1880 Skokan František Šachklub města Dobrovice B 1966 1962 1
2013/2014 8 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1869 1880 Grečný Karol Sokol Struhařov A 1899 1899 1
2013/2014 7 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1869 1880 Nedoma Marek TJ AŠ Mladá Boleslav A 1925 1929 1
2013/2014 6 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1869 1880 Kubín Vladimír Sokol Mladá Boleslav B 2017 2024 0
2013/2014 5 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1869 1880 Kacafírek Miroslav Cayman Pharma C 1924 1989 0
2013/2014 4 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1869 1880 Vajčner Jiří JOLY Lysá nad Labem E 1913 1919 0
2013/2014 3 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1869 1880 Sochor Martin Sokol Pečky A 1898 1904 1
2013/2014 2 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1869 1880 Gabriel Jan Sokol Kolín B 1976 1946 ½
2013/2014 1 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1869 1880 Gruber Miloš Sokol na Mělníce A 1932 1910 0
2013/2014 8 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1869 1880 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 2032 2036 ½
2013/2014 5 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1869 1880 Hánl František ŠK Kralupy nad Vltavou 1969 1989 0
2013/2014 3 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1869 1880 Zeman Martin SK Pyrit Příbram 1978 1982 1
2013/2014 2 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1869 1880 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2049 2050 0
2012/2013 11 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1864 1890 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1862 1894 0
2012/2013 10 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1864 1890 Valtr Tomáš JOLY Lysá n.Labem D 2030 1989 ½
2012/2013 9 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1864 1890 Mejzlík Vojtěch Dolní Kralovice A 2052 2088 0
2012/2013 8 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1864 1890 Skokan František Šachklub města Dobrovice B 1947 1920 ½
2012/2013 7 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1864 1890 Lochman Václav Sokol Mladá Boleslav B 2026 1977 ½
2012/2013 6 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1864 1890 Souček Milan Sokol Kolín C 2079 2096 ½
2012/2013 5 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1864 1890 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 D 1840 1794 1
2012/2013 4 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1864 1890 Mrázek Vladimír Sokol Sendražice A 1943 1894 1
2012/2013 3 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1864 1890 Sochor Martin Sokol Pečky A 1870 1856 ½
2012/2013 2 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1864 1890 Holub Milan JAWA Brodce A 2074 2036 1
2012/2013 1 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1864 1890 Ulrich David TJ AŠ Mladá Boleslav A 1904 1878 0
2011/2012 11 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1869 1866 Procházka Jaroslav JAWA Brodce A 1806 1857 0
2011/2012 10 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1869 1866 Voborník Bořivoj JOLY Lysá n.L. D 1930 1875 0
2011/2012 9 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1869 1866 Franěk Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 1939 1954 1
2011/2012 8 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1869 1866 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod A 1903 1866 ½
2011/2012 7 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1869 1866 Uhlíř Václav Sokol Sendražice A 1825 1825 1
2011/2012 6 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1869 1866 Houdek Daniel Spartak Vlašim B 1921 1901 0
2011/2012 5 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1869 1866 Rubeš Zdeněk Sokol Pečky A 1819 1837 ½
2011/2012 4 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1869 1866 Gernert Otakar Sokol Struhařov A 2081 2088 ½
2011/2012 2 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1869 1866 Saxl Jiří SK Pyrit Příbram B 1720 1891 0
2011/2012 1 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1869 1866 Franc Lubor Sokol Kolín C 1930 1868 0
2010/2011 11 Kostelec nad Č.l. B 1913 Štufka Karel SK Pyrit Příbram B 1810 ½
2010/2011 9 Kostelec nad Č.l. B 1913 Eisner Oldřich Sokol Pečky A 1832 ½
2010/2011 7 Kostelec nad Č.l. B 1913 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 D 1835 0
2010/2011 6 Kostelec nad Č.l. B 1913 Valtr Tomáš JOLY Lysá n.Labem D 1952 ½
2010/2011 5 Kostelec nad Č.l. B 1913 Dlouhý Ondřej Sokol Nymburk A 2007 1
2010/2011 3 Kostelec nad Č.l. B 1913 Doležal Jan Sokol Český Brod A 1960 ½
2010/2011 1 Kostelec nad Č.l. B 1913 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2017 0
2009/2010 10 ŠK Kostelec nad Č.l. 1884 Čihák Adam BIOMEDICA Říčany F 1600 1
2009/2010 7 ŠK Kostelec nad Č.l. 1884 Voříšek Martin TJ Sokol Benešov 1711 ½
2009/2010 6 ŠK Kostelec nad Č.l. 1884 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky A 1502 1
2009/2010 5 ŠK Kostelec nad Č.l. 1884 Hlaváčová Lucie BIOMEDICA Říčany E 1852 ½
2009/2010 4 ŠK Kostelec nad Č.l. 1884 Staněk Ondřej Spartak Vlašim B 2020 0
2009/2010 1 ŠK Kostelec nad Č.l. 1884 Poborský Josef TJ Sokol Sendražice A 1956 ½