Hráč Podbrdský Pavel

Podbrdský Pavel

User Pic
Jméno: Podbrdský Pavel
Oddíl: Online Aréna
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2130
Elo mezinárodní: 2147
ID: 8141
FIDE ID: 319406
Rok narození: 1980
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2007/2008 9 ŠK Lokomotiva Brno B 2146 Mayer Josef TJ Tatran Poštorná 2045 1
2007/2008 6 ŠK Lokomotiva Brno B 2146 Valenta Vít Tatran Litovel B 2176 0
2007/2008 5 ŠK Lokomotiva Brno B 2146 Šobáň Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov B 2142 0
2007/2008 3 ŠK Lokomotiva Brno B 2146 Veselský Josef SK Boršice ½
2007/2008 2 ŠK Lokomotiva Brno B 2146 Baňas Kamil ŠK HPM TEC Hustopeče 1
2007/2008 1 ŠK Lokomotiva Brno B 2146 Veselý Libor ŠK Lokomotiva Brno C 2208 0
2006/2007 11 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2090 Kavan Zdeněk TJ ZNOJMO A 2159 1
2006/2007 10 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2090 Pokorný Zdeněk TJ SOKOL ZAJEČICE 2276 ½
2006/2007 9 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2090 Jedlička Aleš 2222 ŠK POLABINY C 2240 ½
2006/2007 8 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2090 Bína Josef ŠK GORDIC JIHLAVA B 2152 1
2006/2007 7 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2090 Celý Jaroslav TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2084 0
2006/2007 6 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2090 Kastner Oldřich TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2126 1
2006/2007 4 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2090 Chládek Václav ŠK GARDE LIPOVEC 2156 ½
2006/2007 3 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2090 Šklíba Martin EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2212 ½
2006/2007 2 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2090 Bělohlávek Petr TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2182 0
2006/2007 1 ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2090 Markovič Ivan ŠK BYDO ZAKŘANY A 2209 0
2006/2007 11 ŠK Dům armády Praha 2090 Tocháček Michal Holdia DP Praha 2163 1
2006/2007 10 ŠK Dům armády Praha 2090 Jína Jiří 1. Novoborský ŠK B"" 2135 1
2006/2007 9 ŠK Dům armády Praha 2090 Znamenáček Květoslav Bohemians Praha 2277 ½
2006/2007 7 ŠK Dům armády Praha 2090 Forman Štěpán Sokol Vršovice 2292 1
2006/2007 5 ŠK Dům armády Praha 2090 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Králové 2203 0
2006/2007 4 ŠK Dům armády Praha 2090 Efler David 2222 ŠK Polabiny 2183 ½
2006/2007 2 ŠK Dům armády Praha 2090 Šklíba Martin TJ ŠO Chrudim 2212 0
2005/2006 10 LOKOMOTIVA BRNO C 2077 Donnert Milan DURAS BRNO C 2198 ½
2005/2006 9 LOKOMOTIVA BRNO C 2077 Loubal Pavel SOKOL RUDICE 2002 1
2005/2006 7 LOKOMOTIVA BRNO C 2077 Sládek Vladislav ŠK 64 BRNO 2020 0
2005/2006 6 LOKOMOTIVA BRNO C 2077 Tesař Jan TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2095 ½
2005/2006 5 LOKOMOTIVA BRNO C 2077 Červený Petr DURAS BRNO B 2129 1
2005/2006 4 LOKOMOTIVA BRNO C 2077 Fajstl František GARDE LIPOVEC 2171 1
2005/2006 3 LOKOMOTIVA BRNO C 2077 Dirgas Josef HPM TEC HUSTOPEČE 2024 ½
2005/2006 2 LOKOMOTIVA BRNO C 2077 Hájek Jiří SOKOL ZAJEČICE 2134 0
2004/2005 11 Lokomotiva Brno B 2126 Handl Martin Garde Lipovec 2023 ½
2004/2005 10 Lokomotiva Brno B 2126 Kusalík Roman ŠK Veselí nad Mor. 1942 1
2004/2005 8 Lokomotiva Brno B 2126 Rubeš Pavel KME DDM Kuřim 1918 ½
2004/2005 6 Lokomotiva Brno B 2126 Mlénský Dalibor ŠK Hustopeče 2100 ½