Hráč Nikl Josef

Nikl Josef

User Pic
Jméno: Nikl Josef
Oddíl: Šachový klub Dolní Čermná, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1641
Elo mezinárodní: 1640
ID: 14158
FIDE ID: 372978
Rok narození: 1949
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 ŠK Dolní Čermná 1643 1678 Kalousová Julie ŠK Svitavy 1636 1613 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Dolní Čermná 1643 1678 Tobiška Jaroslav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1532 1514 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Dolní Čermná 1657 1678 Borýsek Martin TJ Slovan Moravská Třebová 1712 1723 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Dolní Čermná 1657 1678 Bureš Milan Proplast Česká Třebová 1455 1534 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Dolní Čermná 1685 1678 Šmajzrová Dominika ŠK Ústí nad Orlicí C 1449 1346 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Dolní Čermná 1685 1678 Leksová Soňa ŠK Ústí nad Orlicí B 1599 1607 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Dolní Čermná 1677 1678 Vacek Miroslav ŠO Horní Čermná 1466 1494 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Dolní Čermná 1685 1678 Janeček Ondřej TJ Spartak Letohrad B 1410 1437 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Dolní Čermná 1685 1678 Glöckner Jaromír Sokol Mistrovice 1775 1791 0 soutěž
2018/2019 11 SK Dolni Cermna 1695 1689 Hanák Vladimír Sokol Mistrovice 1521 1526 0 soutěž
2018/2019 10 SK Dolni Cermna 1695 1689 Bureš Milan Proplast Ceska Trebova 1517 1549 1 soutěž
2018/2019 9 SK Dolni Cermna 1709 1689 Endl Vlastimil TJ Slovan Moravska Trebova 1572 1608 0 soutěž
2018/2019 8 SK Dolni Cermna 1709 1689 Palla Stanislav TJ Lanskroun B 1694 1669 ½ soutěž
2018/2019 6 SK Dolni Cermna 1703 1689 Krušina Adolf SK Svitavy 1568 1536 1 soutěž
2018/2019 5 SK Dolni Cermna 1717 1699 Štěpán Stanislav SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1570 1607 ½ soutěž
2018/2019 4 SK Dolni Cermna 1717 1699 Kylar Pavel SK Usti nad Orlici D 1734 1720 0 soutěž
2018/2019 3 SK Dolni Cermna 1710 1699 Smola Jan SK Usti nad Orlici C 1799 1800 ½ soutěž
2018/2019 2 SK Dolni Cermna 1710 1699 Šmejdíř Waldemar Sachovy klub Chocen 1487 1528 1 soutěž
2018/2019 1 SK Dolni Cermna 1718 1699 Pecháček Tomáš SO Horni Cermna 1809 1827 0 soutěž
2017/2018 11 SK Dolni Cermna 1716 1681 Glembek Bohumír SK Usti nad Orlici C 1787 1789 ½ soutěž
2017/2018 10 SK Dolni Cermna 1727 1681 Mastný Tomáš SK Usti nad Orlici D 1683 1669 0 soutěž
2017/2018 9 SK Dolni Cermna 1699 1681 Kovář Václav Proplast Ceska Trebova 1618 1650 1 soutěž
2017/2018 8 SK Dolni Cermna 1699 1681 Šilar Josef TJ Sokol Horni Cermna 1568 1616 1 soutěž
2017/2018 7 SK Dolni Cermna 1677 1681 Pokorný Tomáš TJ Lanskroun B 2195 2208 0 soutěž
2017/2018 6 SK Dolni Cermna 1677 1681 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravska Trebova 1763 1799 1 soutěž
2017/2018 5 SK Dolni Cermna 1727 1681 Švanda Radek TJ Stefanydes Policka B 1772 1741 0 soutěž
2017/2018 4 SK Dolni Cermna 1727 1681 Hanák Vladimír Sokol Mistrovice 1492 1551 1 soutěž
2017/2018 3 SK Dolni Cermna 1727 1681 Havel František SK Svitavy 1720 1739 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Dolní Čermná 1632 1645 Janeček Miroslav SK + Sokol Žamberk 1522 1562 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Dolní Čermná 1632 1645 Holásek Vít ŠK Ústí nad Orlicí C 1514 1584 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Dolní Čermná 1632 1645 Kašpar Jiří TJ Štefanydes Polička C 1726 1798 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Dolní Čermná 1632 1645 Velešík Marian ŠK Svitavy B 1658 1714 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Dolní Čermná 1632 1645 Nedelčev Radim TJ Spartak Choceň 1597 1623 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Dolní Čermná 1632 1645 Mareš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1691 1723 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Dolní Čermná 1632 1645 Šlesingr Vilém ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1562 1633 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Dolní Čermná 1632 1645 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad 1551 1589 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Dolní Čermná 1634 Smola Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 1827 1839 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Dolní Čermná 1634 Siegel Josef TJ Spartak Choceň 1726 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Dolní Čermná 1634 Havel František ŠK Svitavy 1811 1837 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Dolní Čermná 1634 Simon Jakub TJ Štefanydes Polička C 1580 1554 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Dolní Čermná 1634 Zámečník Bohumír SK+Sokol Žamberk B 1889 1893 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Dolní Čermná 1634 Lorenc Adam TJ Spartak OEZ Letohrad 1746 1810 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Dolní Čermná 1634 Boháč Luboš TJ Lanškroun B 1562 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Dolní Čermná 1634 Dušek Josef TJ Sokol Horní Čermná 1486 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Dolní Čermná 1634 Rusz Gustav ŠO K a. s. Kunvald 1641 1606 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Dolní Čermná 1634 Horák Libor TJ Jiskra Litomyšl B 1698 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Dolní Čermná 1645 Sysr Pavel TJ Spartak Letohrad 1642 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Dolní Čermná 1645 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička C 1338 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Dolní Čermná 1645 Čech Martin ŠK Ústí nad Orlicí C 1694 1671 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Dolní Čermná 1645 Boháč Luboš TJ Lanškroun B 1570 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Dolní Čermná 1645 Štěpán Stanislav ŠO K a. s. Kunvald 1692 1681 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Dolní Čermná 1645 Kopal Vladimír SK + Sokol Žamberk B 1502 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Dolní Čermná 1645 Racek Josef TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1587 0 soutěž
2012/2013 11 ŠK Dolní Čermná o.s. 1641 Nešpor Jakub TJ Jiskra Litomyšl B 1503 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Dolní Čermná o.s. 1641 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy A 1729 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK Dolní Čermná o.s. 1641 Paukert Ivo TJ Lanškroun 1761 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Dolní Čermná o.s. 1641 Schaffer David TJ Štefanydes Polička B 1691 1711 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Dolní Čermná o.s. 1641 Kapoun Vít ŠK Ústí nad Orlicí C 1765 1758 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Dolní Čermná o.s. 1641 Nečesánek Josef TJ Slovan M. Třebová 1000 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK Dolní Čermná o.s. 1641 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad 1634 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Dolní Čermná o.s. 1641 Vodička Stanislav ŠK Svitavy B 1382 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Dolní Čermná o.s. 1641 Langr Petr TJ Jablonné n/O. 1453 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Dolní Čermná o.s. 1641 Jasanský Karel Loko Česká Třebová B 1763 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Dolní Čermná o.s. 1641 Mazura Jaroslav SK+Sokol Žamberk B 1593 ½ soutěž
2011/2012 11 Šachový klub Dolní Čermná 1623 Mazura Jaroslav SK+Sokol Žamberk B 1612 ½ soutěž
2011/2012 10 Šachový klub Dolní Čermná 1623 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2241 2277 0 soutěž
2011/2012 9 Šachový klub Dolní Čermná 1623 Schaffer David TJ Štefanydes Polička B 1692 1691 0 soutěž
2011/2012 8 Šachový klub Dolní Čermná 1623 Krumer Miroslav TJ Spartak OEZ Letohrad 1913 0 soutěž
2011/2012 7 Šachový klub Dolní Čermná 1623 Petrážová Kateřina TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1625 1 soutěž
2011/2012 6 Šachový klub Dolní Čermná 1623 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald 1666 0 soutěž
2011/2012 5 Šachový klub Dolní Čermná 1623 Ninger Karel TJ Jiskra Litomyšl B 1580 ½ soutěž
2011/2012 4 Šachový klub Dolní Čermná 1623 Taslar Karel Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1691 1662 1 soutěž
2011/2012 3 Šachový klub Dolní Čermná 1623 Vencl Jiří Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1773 ½ soutěž
2011/2012 1 Šachový klub Dolní Čermná 1623 Riedl Vladimír ŠK Svitavy 1683 1 soutěž
2010/2011 11 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1571 Lorenc Adam TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1402 1 soutěž
2010/2011 10 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1571 Glembek Bohumír TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1740 1 soutěž
2010/2011 9 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1571 Štětka Václav TJ Jiskra Litomyšl "B" 1565 1 soutěž
2010/2011 7 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1571 Šilar Karel TJ Sokol Horní Čermná 1485 1 soutěž
2010/2011 6 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1571 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1678 ½ soutěž
2010/2011 5 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1571 Ratzinger Patrik TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1100 1 soutěž
2010/2011 4 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1571 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald 1622 1 soutěž
2010/2011 3 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1571 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk "B" 1875 ½ soutěž
2010/2011 2 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1571 Vícha Karel TJ Slovan Moravská Třebová 1657 1 soutěž
2010/2011 1 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1571 Kozák David ŠK Svitavy 1826 0 soutěž
2009/2010 11 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1573 Palla Stanislav TJ Lanškroun B"" 1796 ½ soutěž
2009/2010 10 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1573 Krupica Zdeněk ŠO K a.s. Kunvald 1540 ½ soutěž
2009/2010 9 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1573 Mazura Ondřej SK + Sokol Žamberk B"" 1286 1 soutěž
2009/2010 8 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1573 Mazura Miloš SK + Sokol Žamberk A"" 1897 0 soutěž
2009/2010 7 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1573 Glöckner Jaromír TJ Slovan Moravská Třebová 1891 0 soutěž
2009/2010 6 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1573 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička B"" 1399 ½ soutěž
2009/2010 5 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1573 Kerschbaum Jaroslav SK + Sokol Žamberk C"" 1250 1 soutěž
2009/2010 2 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1573 Jasanský Karel Lokomotiva Česká Třebová B"" 1792 0 soutěž
2009/2010 1 Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1573 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1706 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK Dolní Čermná o.s. 1569 Pácha Lukáš ŠO K a.s. Kunvald C 1250 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK Dolní Čermná o.s. 1569 Uřičář Petr SK+Sokol Žamberk D 1384 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Dolní Čermná 1568 Brdíček David SK Žamberk E 1697 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK Dolní Čermná 1568 Uřičář Petr SK Žamberk D 1100 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Dolní Čermná 1568 Vacek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1483 1 soutěž
2006/2007 11 TJ Sokol Horní Čermná 1568 Izák Miloš Sokol Městečko Trnávka 1724 0 soutěž
2006/2007 9 TJ Sokol Horní Čermná 1568 Veselý Ondřej ŠK Svitavy 1700 ½ soutěž
2006/2007 7 TJ Sokol Horní Čermná 1568 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1715 ½ soutěž
2006/2007 3 TJ Sokol Horní Čermná 1568 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1695 0 soutěž
2006/2007 1 TJ Sokol Horní Čermná 1568 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1747 ½ soutěž
2005/2006 11 Sokol Horní Čermná 1554 Pokorný Jan Jiskra Ústí nad Orlicí B 1975 0 soutěž
2005/2006 10 Sokol Horní Čermná 1554 Fangl Jiří Jiskra Ústí nad Orlicí C 1749 ½ soutěž
2005/2006 9 Sokol Horní Čermná 1554 Pelcl Karel Lokomotiva Česká Třebová 1629 ½ soutěž
2005/2006 8 Sokol Horní Čermná 1554 Beneš Leopold ŠK Svitavy 1623 1 soutěž
2005/2006 7 Sokol Horní Čermná 1554 Heger Miroslav FYGR Lanškroun 1687 ½ soutěž
2005/2006 6 Sokol Horní Čermná 1554 Weis Ladislav Spartak Choceň 1802 ½ soutěž
2005/2006 3 Sokol Horní Čermná 1554 Charouz Milan Štefanydes Polička B 1842 0 soutěž
2005/2006 2 Sokol Horní Čermná 1554 Chvojka Antonín Slovan Moravská Třebová 1787 0 soutěž
2005/2006 1 Sokol Horní Čermná 1554 Jeništa Jiří ŠK Žamberk B 1774 0 soutěž
2004/2005 11 Sokol Horní Čermná 1250 Slavíček Miroslav ŠO K a.s. Kunvald 1783 0 soutěž
2004/2005 10 Sokol Horní Čermná 1250 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová 1644 0 soutěž
2004/2005 9 Sokol Horní Čermná 1250 Buriánek Petr Slovan Moravská Třebová 1826 0 soutěž
2004/2005 8 Sokol Horní Čermná 1250 Wiesinger Wolfgang SK Žamberk B 1875 ½ soutěž
2004/2005 7 Sokol Horní Čermná 1250 Jonáš Petr Jiskra Litomyšl 1696 1 soutěž
2004/2005 6 Sokol Horní Čermná 1250 Riedl Tomáš ŠK Svitavy 1730 0 soutěž
2004/2005 5 Sokol Horní Čermná 1250 Šlégr Miloslav ŠK Vysoké Mýto B 1471 ½ soutěž
2004/2005 4 Sokol Horní Čermná 1250 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad 1679 0 soutěž
2004/2005 3 Sokol Horní Čermná 1250 Siegel Josef Spartak Choceň 1745 ½ soutěž
2004/2005 2 Sokol Horní Čermná 1250 Černý Václav TJ Jablonné nad Orlicí 1250 1 soutěž
2004/2005 1 Sokol Horní Čermná 1250 Poslušný Radek Jiskra Ústí nad Orlicí C 1778 ½ soutěž
2003/2004 10 Sokol Horní Čermná 1250 Kopal Vladimír SK Žamberk C 1000 ½ soutěž
2003/2004 7 Sokol Horní Čermná 1250 Bureš Vladimír Sokol Městečko Trnávka 1697 ½ soutěž