Hráč Poslušný Radek

Poslušný Radek

User Pic
Jméno: Poslušný Radek
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1748
Elo mezinárodní: 0
ID: 9133
FIDE ID: 355399
Rok narození: 1977
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2011/2012 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1756 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl B 1799 1873 0
2011/2012 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1756 Mareš Petr Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1704 ½
2009/2010 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1768 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny D"" 1676 0
2009/2010 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1768 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička 1991 0
2008/2009 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1773 Gregor Pavel Lokomotiva Česká Třebová B 1640 0
2008/2009 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1773 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun B 2245 ½
2008/2009 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1773 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1897 0
2008/2009 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1773 Felcman Tomáš SK+Sokol Žamberk C 1764 ½
2007/2008 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1787 Krupička Vojtěch ŠK Kunvald 1804 ½
2007/2008 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1787 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B 1772 ½
2007/2008 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1787 Felcman Tomáš ŠK Žamberk C 1737 0
2007/2008 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1787 Dungl Petr ŠK Žamberk B 1778 0
2007/2008 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1787 Pěkník Milan TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1882 ½
2006/2007 8 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1786 Michal Milan TJ CHS Chotěboř 1779 ½
2006/2007 7 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1786 Maceška Bohumír SK Žamberk 1851 ½
2006/2007 5 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1786 Hanus Michal ŠO Chrudim B 1936 ½
2006/2007 3 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1786 Slabý Miloš SYNPO Pardubice 1874 ½
2006/2007 1 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1786 Solil Roman TJ Lanškroun 1900 0
2005/2006 11 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1777 Šilar Josef Sokol Horní Čermná 1580 1
2005/2006 10 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1777 Strachoň Lukáš ŠK Svitavy 1686 1
2005/2006 9 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1777 Brejša Vít FYGR Lanškroun 1100 1
2005/2006 7 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1777 Krčmář Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1465 ½
2005/2006 6 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1777 Janeček Ondřej Spartak OEZ Letohrad B 1557 1
2005/2006 5 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1777 Stodola Zdeněk Štefanydes Polička B 1760 ½
2005/2006 2 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1777 Vondra Lukáš Lokomotiva Česká Třebová 1727 1
2005/2006 1 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1777 Taslar Karel Jiskra Ústí nad Orlicí C 1582 ½
2004/2005 11 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1778 Cedzo Štěpán Slovan Moravská Třebová 1760 0
2004/2005 9 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1778 Šváb Jiří Jiskra Litomyšl 1855 ½
2004/2005 8 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1778 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1729 ½
2004/2005 7 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1778 Bělohlávek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1784 1
2004/2005 6 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1778 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad 1679 0
2004/2005 5 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1778 Siegel Josef Spartak Choceň 1745 ½
2004/2005 4 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1778 Mazura Jaroslav TJ Jablonné nad Orlicí 1612 1
2004/2005 3 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1778 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová 1644 1
2004/2005 1 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1778 Nikl Josef Sokol Horní Čermná 1250 ½
2003/2004 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1768 Janeček Miroslav SK Žamberk B 1575 1
2003/2004 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1768 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1742 ½
2003/2004 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1768 Weis Ladislav Spartak Choceň 1847 ½
2003/2004 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1768 Křemenák Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1805 0
2003/2004 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1768 Buryška Tomáš Spartak OEZ Letohrad 1712 1
2003/2004 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1768 Stodola Zdeněk Štefanydes Polička B 1786 ½
2003/2004 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1768 Brynda Stanislav Štefanydes Polička C 1250 1
2003/2004 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1768 Krejčí Milan Jiskra Litomyšl 1645 1