Hráč Voříšková Anna

Voříšková Anna

User Pic
Jméno: Voříšková Anna
Oddíl: ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1490
Elo mezinárodní: 1563
ID: 45274
FIDE ID: 23712236
Rok narození: 2006
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 Č ŠK Ortex "C" 1563 1490 Záruba Jaroslav ŠK Ortex "B" 1839 1842 0
2018/2019 1 Č ŠK ORTEX Hradec Králové 1563 1490 Geissel Josef TJ Nová Paka 1754 1749 0
2018/2019 4 Č ŠK Ortex A 1563 1490 Faja Vilém ŠK Lokomotiva Brno B 1578 1682 0
2018/2019 3 B ŠK Ortex A 1563 1490 Khadash Kamil ŠK Lokomotiva Brno A 1790 1805 0
2018/2019 2 Č ŠK Ortex A 1563 1490 Bouška Jiří ŠO Hlinsko 0 1283 1
2018/2019 1 Č ŠK Ortex A 1563 1490 Bulva František TJ Lanškroun 1475 1444 1
2017/2018 5 B ŠK ORTEX Hradec Králové B 1567 1446 Dedek Jan ŠŠPM Lipky HK B 0 1121 0
2017/2018 4 Č ŠK ORTEX Hradec Králové B 1567 1446 Hykš Jan ŠK AD Jičín B 0 1286 ½
2017/2018 3 B ŠK ORTEX Hradec Králové B 1521 1446 Marxová Šárka TJ Jiskra Jaroměř 0 1047 1
2017/2018 2 Č ŠK ORTEX Hradec Králové B 1521 1446 Martyniuk Vladislav Region Panda 1502 1685 1
2017/2018 1 B ŠK ORTEX Hradec Králové B 1521 1446 Reschel Jan ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 0 1200 ½
2017/2018 8 B ŠK Ortex "B" 1537 1446 Pražák Viktor ŠK Lípa "E" 1458 1470 ½
2017/2018 7 Č ŠK Ortex "B" 1537 1446 Walter Jaroslav Sokol Hradec Králové "B" 1678 1645 0
2017/2018 6 B ŠK Ortex "B" 1567 1446 Šulcová Tereza Radmila ŠŠPM Lipky HK 1143 1325 0
2017/2018 5 Č ŠK Ortex "B" 1567 1446 Picek Radovan TJ Slavia Hradec Králové "E" 0 1353 1
2017/2018 3 Č ŠK Ortex "B" 1521 1446 Winter Michal ŠK Lípa "D" 0 1255 1
2017/2018 2 B ŠK Ortex "B" 1521 1446 Mansfeld Jaromír TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1423 1430 ½
2017/2018 1 B ŠK Ortex "B" 0 1250 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice "C" 1800 1769 ½
2017/2018 7 Č ŠK ORTEX Hradec Králové 1567 1446 Winter Ondřej ŠK Lípa - DDM HK 1363 1483 0
2017/2018 6 Č ŠK ORTEX Hradec Králové 1521 1446 Langrová Ilona TJ Štefanydes Polička 1406 1434 1
2017/2018 5 Č ŠK ORTEX Hradec Králové 1521 1446 Málková Barbora ŠKM TJ Lanškroun 1237 1315 0
2017/2018 8 Č ŠK ORTEX Hradec Králové 1537 1446 Jindřišek Martin TJ Spartak Vrchlabí B 1620 1671 0
2017/2018 6 Č ŠK ORTEX Hradec Králové 1567 1446 Koros Josef TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 0 1099 1
2017/2018 5 B ŠK ORTEX Hradec Králové 1521 1446 Kříž Milan ŠK AD Jičín C 1682 1696 0
2017/2018 4 Č ŠK ORTEX Hradec Králové 1521 1446 Havránek Luboš TJ Dvůr Králové nad Labem B 1612 1612 0
2017/2018 3 B ŠK ORTEX Hradec Králové 1521 1446 Hejn Petr Šachový klub Sobotka 2009 1389 1439 1
2015/2016 9 Č ŠK Ortex C 1000 Majoroš Kamil Třebechovice pod Orebem B 1000 ½
2015/2016 8 B ŠK Ortex C 1000 Poláková Julie Emma ŠŠPM Lipky HK B 1000 0
2015/2016 7 Č ŠK Ortex C 1000 Raková Petra ŠK Ortex D 1028 1
2015/2016 6 B ŠK Ortex C 1000 Bubeníček Šimon PŠ TJ Náchod 1000 1
2015/2016 5 Č ŠK Ortex C 1000 Voříšek Jan ŠK Ortex E 1000 1
2015/2016 4 Č ŠK Ortex C 1000 Martínek Alois Jiskra Jaroměř 1100 0
2015/2016 3 Č ŠK Ortex C 1000 Lesk Petr T. J. Sokol Studnice 1000 ½
2015/2016 2 B ŠK Ortex C 1000 Slovan Broumov A 1
2015/2016 1 B ŠK Ortex C 1000 Peroutka Tomáš Slovan Broumov B 1000 ½