Hráč Voříšková Anna

Voříšková Anna

User Pic
Jméno: Voříšková Anna
Oddíl: ŠŠPM Lipky HK
Výkonnostní třída / Titul: KMž
Elo národní: 1831
Elo mezinárodní: 1807
ID: 45274
FIDE ID: 23712236
Rok narození: 2006
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 9 Sokol Hradec Králové 1833 1831 Mrověc Jan TJ Dvůr Králové nad Labem 2082 2089 0
2019/2020 8 Sokol Hradec Králové 1833 1831 Chmelař Vítězslav DDM Třebechovice pod Orebem 1821 1845 0
2019/2020 7 Sokol Hradec Králové 1833 1831 Blažek Dušan ŠK Lomnice nad Popelkou 2125 2149 0
2019/2020 5 Sokol Hradec Králové 1838 1902 Šafařík Jakub TJ Spartak Plchot Vrchlabí 2199 2155 0
2019/2020 4 Sokol Hradec Králové 1852 1902 Rokoš Filip ŠK Lípa B 2003 2096 0
2019/2020 3 Sokol Hradec Králové 1950 1902 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 1984 1983 1
2019/2020 1 Sokol Hradec Králové 1960 1902 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2165 2155 ½
2019/2020 9 ŠŠPM Lipky HK 1833 1831 Kohout Jan Šachový klub Jičín C 1903 1886 ½
2019/2020 8 ŠŠPM Lipky HK 1833 1831 Ruda Ondřej Šachový klub Lípa C 2023 2032 ½
2019/2020 7 ŠŠPM Lipky HK 1838 1831 Šádek Vojtěch TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1815 1832 0
2019/2020 6 ŠŠPM Lipky HK 1838 1831 Kratochvíl Jiří ŠK Lípa E - ORTEX 1736 1720 1
2019/2020 5 ŠŠPM Lipky HK 1852 1902 Kučera Daniel TJ Spartak Vrchlabí B 1861 1851 0
2019/2020 4 ŠŠPM Lipky HK 1950 1902 Vopařil Václav TJ Dvůr Králové nad Labem B 1679 1721 ½
2019/2020 3 ŠŠPM Lipky HK 1950 1902 Kopřiva Pavel TJ Lokomotiva Trutnov 1801 1807 ½
2019/2020 2 ŠŠPM Lipky HK 1950 1902 Vaníček Vojtěch TJ Jiskra Nový Bydžov 1847 1851 1
2019/2020 1 ŠŠPM Lipky HK 1960 1902 Vytlačil Václav Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1640 1628 1
2019/2020 7 ŠŠPM Lipky HK 1838 1831 Till Václav Region Panda 1538 1601 1
2019/2020 6 ŠŠPM Lipky HK 1852 1902 Sucharda Tomáš ŠK Lípa A - Ortex Hradec Králové 1984 1948 ½
2019/2020 5 ŠŠPM Lipky HK 1852 1902 Rybáček Lukáš ŠK Lípa B - DDM Hradec Králové 1814 1724 1
2019/2020 4 ŠŠPM Lipky HK 1960 1902 Minář Milan TJ Lanškroun 0 1110 1
2019/2020 3 ŠŠPM Lipky HK 1960 1902 Vokoun Tomáš TJ CHS Chotěboř 1637 1557 ½
2019/2020 2 ŠŠPM Lipky HK 1960 1902 Petříček Lukáš ŠK Kuřim 1970 1952 ½
2019/2020 1 ŠŠPM Lipky HK 1960 1902 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno 1726 1854 ½
2018/2019 11 ŠK Ortex A 1617 1654 Stoček Martin 2222 ŠK Polabiny B 1688 1666 1
2018/2019 10 ŠK Ortex A 1617 1654 Dejmal Ondřej Šachový klub Světlá n. S. 1680 1659 1
2018/2019 9 ŠK Ortex A 1617 1654 Klabeneš Petr TJ CHS Chotěboř 1614 1661 1
2018/2019 8 ŠK Ortex A 1617 1654 Moulík Jakub TJ Spartak Vlašim B 1353 1220 1
2018/2019 7 ŠK Ortex A 1575 1654 Levitner Matěj ŠK Ortex B 1406 1390 1
2018/2019 6 ŠK Ortex A 1557 1490 Pražák Viktor ŠK Lípa - DDM HK 1538 1562 ½
2018/2019 5 ŠK Ortex A 1557 1490 Zdechovský Tobiáš ŠŠPM Lipky HK 1689 1583 ½
2018/2019 4 ŠK Ortex A 1563 1490 Faja Vilém ŠK Lokomotiva Brno B 1578 1682 0
2018/2019 3 ŠK Ortex A 1563 1490 Khadash Kamil ŠK Lokomotiva Brno A 1790 1805 0
2018/2019 2 ŠK Ortex A 1563 1490 Bouška Jiří ŠO Hlinsko 0 1283 1
2018/2019 1 ŠK Ortex A 1563 1490 Bulva František TJ Lanškroun 1475 1444 1
2018/2019 11 ŠK ORTEX Hradec Králové 1603 1654 Vaníček Lukáš TJ Jiskra Nový Bydžov 1750 1727 1
2018/2019 10 ŠK ORTEX Hradec Králové 1603 1654 Kříž Milan ŠK AD Jičín C 1672 1701 1
2018/2019 9 ŠK ORTEX Hradec Králové 1613 1654 Charvát Václav Šachový klub Lípa C 1745 1705 ½
2018/2019 8 ŠK ORTEX Hradec Králové 1613 1654 Schovánek Karel Šachový klub Lomnice nad Popelkou B 1655 1650 0
2018/2019 7 ŠK ORTEX Hradec Králové 1575 1654 Stejskal Michal TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1608 1596 1
2018/2019 6 ŠK ORTEX Hradec Králové 1575 1654 Volf Michal TJ Dvůr Králové nad Labem B 1673 1653 ½
2018/2019 5 ŠK ORTEX Hradec Králové 1557 1490 Tomíček Petr TJ Spartak Vrchlabí B 0 0 ½
2018/2019 4 ŠK ORTEX Hradec Králové 1557 1490 Kopřiva Pavel TJ Lokomotiva Trutnov 1799 1804 ½
2018/2019 3 ŠK ORTEX Hradec Králové 1601 1490 Najman Jan Šachový klub Sobotka 1837 1838 ½
2018/2019 1 ŠK ORTEX Hradec Králové 1563 1490 Geissel Josef TJ Nová Paka 1754 1749 0
2018/2019 9 ŠK Ortex "C" 1603 1654 Střeleček Marek TJ Slavia Hradec Králové "E" 0 1188 1
2018/2019 8 ŠK Ortex "C" 1613 1654 Mrázek Vladimír TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1847 1819 0
2018/2019 7 ŠK Ortex "C" 1613 1654 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové "B" 1892 1888 ½
2018/2019 6 ŠK Ortex "C" 1575 1654 Šlapák Petr ŠŠPM Lipky HK "B" 1480 1532 1
2018/2019 5 ŠK Ortex "C" 1575 1654 Charvát Václav ŠK Lípa "E" 1732 1705 ½
2018/2019 4 ŠK Ortex "C" 1557 1490 Tichý Václav TJ Jiskra Nový Bydžov "C" 1598 1605 ½
2018/2019 3 ŠK Ortex "C" 1601 1490 Ulman Jakub ŠK Dobruška 1620 1670 ½
2018/2019 1 ŠK Ortex "C" 1563 1490 Záruba Jaroslav ŠK Ortex "B" 1839 1842 0
2017/2018 5 ŠK ORTEX Hradec Králové B 1567 1446 Dedek Jan ŠŠPM Lipky HK B 0 1121 0
2017/2018 4 ŠK ORTEX Hradec Králové B 1567 1446 Hykš Jan ŠK AD Jičín B 0 1286 ½
2017/2018 3 ŠK ORTEX Hradec Králové B 1521 1446 Marxová Šárka TJ Jiskra Jaroměř 0 1047 1
2017/2018 2 ŠK ORTEX Hradec Králové B 1521 1446 Martyniuk Vladislav Region Panda 1502 1685 1
2017/2018 1 ŠK ORTEX Hradec Králové B 1521 1446 Reschel Jan ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 0 1200 ½
2017/2018 8 ŠK Ortex "B" 1537 1446 Pražák Viktor ŠK Lípa "E" 1458 1470 ½
2017/2018 7 ŠK Ortex "B" 1537 1446 Walter Jaroslav Sokol Hradec Králové "B" 1678 1645 0
2017/2018 6 ŠK Ortex "B" 1567 1446 Šulcová Tereza Radmila ŠŠPM Lipky HK 1143 1325 0
2017/2018 5 ŠK Ortex "B" 1567 1446 Picek Radovan TJ Slavia Hradec Králové "E" 0 1353 1
2017/2018 3 ŠK Ortex "B" 1521 1446 Winter Michal ŠK Lípa "D" 0 1255 1
2017/2018 2 ŠK Ortex "B" 1521 1446 Mansfeld Jaromír TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1423 1430 ½
2017/2018 1 ŠK Ortex "B" 0 1250 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice "C" 1800 1769 ½
2017/2018 7 ŠK ORTEX Hradec Králové 1567 1446 Winter Ondřej ŠK Lípa - DDM HK 1363 1483 0
2017/2018 6 ŠK ORTEX Hradec Králové 1521 1446 Langrová Ilona TJ Štefanydes Polička 1406 1434 1
2017/2018 5 ŠK ORTEX Hradec Králové 1521 1446 Málková Barbora ŠKM TJ Lanškroun 1237 1315 0
2017/2018 8 ŠK ORTEX Hradec Králové 1537 1446 Jindřišek Martin TJ Spartak Vrchlabí B 1620 1671 0
2017/2018 6 ŠK ORTEX Hradec Králové 1567 1446 Koros Josef TJ Lázně Bělohrad B - Choteč 0 1099 1
2017/2018 5 ŠK ORTEX Hradec Králové 1521 1446 Kříž Milan ŠK AD Jičín C 1682 1696 0
2017/2018 4 ŠK ORTEX Hradec Králové 1521 1446 Havránek Luboš TJ Dvůr Králové nad Labem B 1612 1612 0
2017/2018 3 ŠK ORTEX Hradec Králové 1521 1446 Hejn Petr Šachový klub Sobotka 2009 1389 1439 1
2015/2016 9 ŠK Ortex C 1000 Majoroš Kamil Třebechovice pod Orebem B 1000 ½
2015/2016 8 ŠK Ortex C 1000 Poláková Julie Emma ŠŠPM Lipky HK B 1000 0
2015/2016 7 ŠK Ortex C 1000 Raková Petra ŠK Ortex D 1028 1
2015/2016 6 ŠK Ortex C 1000 Bubeníček Šimon PŠ TJ Náchod 1000 1
2015/2016 5 ŠK Ortex C 1000 Voříšek Jan ŠK Ortex E 1000 1
2015/2016 4 ŠK Ortex C 1000 Martínek Alois Jiskra Jaroměř 1100 0
2015/2016 3 ŠK Ortex C 1000 Lesk Petr T. J. Sokol Studnice 1000 ½
2015/2016 2 ŠK Ortex C 1000 Slovan Broumov A 1
2015/2016 1 ŠK Ortex C 1000 Peroutka Tomáš Slovan Broumov B 1000 ½