Hráč Dušek Josef

Dušek Josef

User Pic
Jméno: Dušek Josef
Oddíl: Šachový oddíl Horní Čermná z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1702
Elo mezinárodní: 1723
ID: 35090
FIDE ID: 372730
Rok narození: 1995
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 TJ Spartak Letohrad 1741 1712 Třasák Ondřej SK Bohemia Pardubice 1989 1983 ½
2018/2019 2 TJ Spartak Letohrad 1734 1700 Solil Roman TJ Lanskroun 2012 1994 0
2018/2019 1 TJ Spartak Letohrad 1737 1700 Liduch Filip 2222 SK Polabiny D 2024 2034 0
2018/2019 11 SO Horni Cermna 1734 1712 Wiesinger Wolfgang SO Kunvaldska a.s. Kunvald 2002 2001 0
2018/2019 10 SO Horni Cermna 1734 1712 Holásek Vojtěch SK Usti nad Orlici D 1795 1756 0
2018/2019 9 SO Horni Cermna 1739 1712 Hrobař Vlastimil SK Usti nad Orlici C 2050 2022 0
2018/2019 8 SO Horni Cermna 1739 1712 Marinov Peter Sachovy klub Chocen 1820 1823 ½
2018/2019 7 SO Horni Cermna 1741 1712 Kotva Milan SK Svitavy 1970 1958 0
2018/2019 6 SO Horni Cermna 1741 1712 Mikyska Kamil Sokol Mistrovice 1957 1956 0
2018/2019 5 SO Horni Cermna 1737 1700 Hurt Lukáš Proplast Ceska Trebova 2075 2088 0
2018/2019 4 SO Horni Cermna 1737 1700 Grepl Pavel TJ Slovan Moravska Trebova 1911 1897 1
2018/2019 3 SO Horni Cermna 1734 1700 Pokorný Tomáš TJ Lanskroun B 2210 2204 0
2018/2019 2 SO Horni Cermna 1734 1700 Stodola Marek TJ Stefanydes Policka B 1974 1974 0
2018/2019 1 SO Horni Cermna 1737 1700 Merta Michal SK Dolni Cermna 1743 1766 ½
2018/2019 8 Sokol Mistrovice C 1739 1712 Štěpán Stanislav SO Kunvaldska a.s. Kunvald B 1590 1597 ½
2018/2019 4 Sokol Mistrovice C 1737 1700 Smola Jan SK Usti nad Orlici E 1806 1800 0
2018/2019 3 Sokol Mistrovice C 1734 1700 Kacálek Karel SK+Sokol Zamberk B 1797 1806 1
2017/2018 11 TJ Sokol Horni Cermna 1729 1670 Buráň Jaroslav SO Kunvaldska a.s. Kunvald 2146 2174 ½
2017/2018 10 TJ Sokol Horni Cermna 1724 1670 Kameník David TJ Spartak Letohrad 1815 1829 ½
2017/2018 9 TJ Sokol Horni Cermna 1715 1670 Šimek Zdeněk SK Usti nad Orlici C 1985 1965 ½
2017/2018 8 TJ Sokol Horni Cermna 1715 1670 Filip Libor SK Dolni Cermna 1853 1839 ½
2017/2018 7 TJ Sokol Horni Cermna 1716 1670 Hurt Lukáš Proplast Ceska Trebova 2088 2089 0
2017/2018 6 TJ Sokol Horni Cermna 1716 1670 Holásek Vojtěch SK Usti nad Orlici D 1844 1768 0
2017/2018 5 TJ Sokol Horni Cermna 1724 1670 Solil Roman TJ Lanskroun B 1976 1953 0
2017/2018 4 TJ Sokol Horni Cermna 1724 1670 Grepl Pavel TJ Slovan Moravska Trebova 1931 1913 0
2017/2018 3 TJ Sokol Horni Cermna 1724 1670 Schaffer David TJ Stefanydes Policka B 1652 1677 ½
2017/2018 2 TJ Sokol Horni Cermna 1724 1670 Černohous Miloslav Sokol Mistrovice 1667 1671 1
2017/2018 1 TJ Sokol Horni Cermna 1708 1650 Bartoš Karel SK Svitavy 1816 1814 ½
2017/2018 9 Sokol Mistrovice C 1724 1670 Filip Libor TJ Jablonne nad Orlici 1837 1839 ½
2017/2018 8 Sokol Mistrovice C 1715 1670 Ludvik František SS Cervena Voda 1616 1670 1
2017/2018 7 Sokol Mistrovice C 1715 1670 Martinec Jan SK + Sokol Zamberk B 1767 1753 0
2017/2018 5 Sokol Mistrovice C 1716 1670 Dvořák Eduard SO Kunvaldska a.s. Kunvald D 1624 1628 1
2017/2018 4 Sokol Mistrovice C 1724 1670 Krčmář Stanislav SO Kunvaldska a.s. Kunvald C 1536 1581 1
2017/2018 3 Sokol Mistrovice C 1724 1670 Rusz Gustav SO Kunvaldska a.s. Kunvald B 1545 1561 1
2017/2018 2 Sokol Mistrovice C 1724 1670 Maceška Bohumír TJ Spartak Letohrad B 1760 1735 0
2017/2018 1 Sokol Mistrovice C 1708 1650 Bouchal Tomáš Sokol Mistrovice B 1507 1537 1
2015/2016 11 ŠK Dolní Čermná 1581 1553 Špinler Bronislav Sokol Mistrovice 1443 1417 1
2015/2016 10 ŠK Dolní Čermná 1581 1553 Mazura Jaroslav SK + Sokol Žamberk 1588 1589 1
2015/2016 9 ŠK Dolní Čermná 1581 1553 Holásek Vojtěch ŠK Ústí nad Orlicí C 1450 1539 ½
2015/2016 8 ŠK Dolní Čermná 1581 1553 Schaffer David TJ Štefanydes Polička C 1702 1718 1
2015/2016 7 ŠK Dolní Čermná 1581 1553 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy B 1698 1759 1
2015/2016 6 ŠK Dolní Čermná 1581 1553 Janeček František TJ Spartak Choceň 1693 1707 0
2015/2016 5 ŠK Dolní Čermná 1581 1553 Glembek Bohumír ŠK Ústí nad Orlicí B 1803 1799 1
2015/2016 2 ŠK Dolní Čermná 1581 1553 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1736 1740 ½
2015/2016 1 ŠK Dolní Čermná 1581 1553 Vencl Jiří Proplast Česká Třebová B 1539 1549 1
2015/2016 7 TJ Sokol Horní Čermná A 1581 1553 Burian Michal Sokol Městečko Trnávka 1736 1800 1
2015/2016 6 TJ Sokol Horní Čermná A 1581 1553 Smola Jan ŠK Ústí nad Orlicí D 1830 1834 0
2015/2016 5 TJ Sokol Horní Čermná A 1581 1553 Vacek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná B 1502 1511 1
2015/2016 4 TJ Sokol Horní Čermná A 1581 1553 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička E 1659 1647 ½
2015/2016 3 TJ Sokol Horní Čermná A 1581 1553 Vodička Martin ŠK Svitavy C 1536 1606 0
2015/2016 2 TJ Sokol Horní Čermná A 1581 1553 Palla Stanislav TJ Lanškroun C 1686 1689 ½
2015/2016 1 TJ Sokol Horní Čermná A 1581 1553 Pěkník Milan TJ Sokol Němčice 1811 1855 ½
2015/2016 7 TJ Sokol Horní Čermná A 1581 1553 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1917 1888 ½
2015/2016 6 TJ Sokol Horní Čermná A 1581 1553 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad B 1787 1801 0
2015/2016 5 TJ Sokol Horní Čermná A 1581 1553 Černohous Miloslav Šachový spolek Červená Voda 1679 1664 ½
2015/2016 4 TJ Sokol Horní Čermná A 1581 1553 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk B 1742 1781 1
2014/2015 11 TJ Sokol Horní Čermná 1486 Simon Michal TJ Štefanydes Polička C 1518 0
2014/2015 10 TJ Sokol Horní Čermná 1486 Vencl Jiří Proplast Česká Třebová B 1563 ½
2014/2015 9 TJ Sokol Horní Čermná 1486 Dvořák Eduard ŠO K a. s. Kunvald 1706 1669 1
2014/2015 8 TJ Sokol Horní Čermná 1486 Nekvinda Tomáš TJ Jiskra Litomyšl B 1594 1625 0
2014/2015 7 TJ Sokol Horní Čermná 1486 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí B 1830 1790 ½
2014/2015 6 TJ Sokol Horní Čermná 1486 Janeček František TJ Spartak Choceň 1716 1685 0
2014/2015 5 TJ Sokol Horní Čermná 1486 Havel František ŠK Svitavy 1811 1837 1
2014/2015 4 TJ Sokol Horní Čermná 1486 Nikl Josef ŠK Dolní Čermná 1634 0
2014/2015 3 TJ Sokol Horní Čermná 1486 Šulc Jiří SK+Sokol Žamberk B 1537 1
2014/2015 2 TJ Sokol Horní Čermná 1486 Glöckner Jaromír TJ Spartak OEZ Letohrad 1869 1865 0
2014/2015 1 TJ Sokol Horní Čermná 1486 Boháč Luboš TJ Lanškroun B 1562 1
2013/2014 10 TJ Sokol Horní Čermná B 1448 Šulc Jiří SK + Sokol Žamberk C 1532 1
2013/2014 8 TJ Sokol Horní Čermná B 1448 Pěkník Milan TJ Sokol Němčice 1866 0
2013/2014 7 TJ Sokol Horní Čermná B 1448 Palla Stanislav TJ Lanškroun C 1803 1757 0
2013/2014 6 TJ Sokol Horní Čermná B 1448 Valenta Rudolf TJ Sokol Mistrovice B 1494 ½
2013/2014 5 TJ Sokol Horní Čermná B 1448 Lorenc Adam TJ Spartak Letohrad B 1633 1624 0
2013/2014 4 TJ Sokol Horní Čermná B 1448 Dvořák Eduard ŠO K a. s. Kunvald B 1742 1656 ½
2013/2014 3 TJ Sokol Horní Čermná B 1448 Rusz Gustav ŠO K a. s. Kunvald C 1633 1622 ½
2013/2014 2 TJ Sokol Horní Čermná B 1448 Motl Josef TJ Sokol Horní Čermná A 1653 ½
2013/2014 1 TJ Sokol Horní Čermná B 1448 Kristl Václav TJ Sokol Mistrovice A 1582 ½
2013/2014 10 ŠK Dolní Čermná 1448 Adámek Vladimír TJ Slovan Moravská Třebová 0
2013/2014 9 ŠK Dolní Čermná 1448 Janeček Ondřej TJ Spartak Letohrad 1500 1495 0
2013/2014 8 ŠK Dolní Čermná 1448 Vorlíček Pavel TJ Jablonné nad Orlicí 1582 ½
2013/2014 7 ŠK Dolní Čermná 1448 Peřina Josef TJ Štefanydes Polička C 1250 1
2012/2013 8 TJ Sokol Horní Čermná B 1398 Valenta Rudolf TJ Sokol Mistrovice 1504 ½
2012/2013 7 TJ Sokol Horní Čermná B 1398 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad B 1782 1815 0
2012/2013 6 TJ Sokol Horní Čermná B 1398 Křivohlávek Josef TJ Lanškroun B 1479 1502 ½
2012/2013 5 TJ Sokol Horní Čermná B 1398 Fangl Jiří ŠK Ústí nad Orlicí D 1693 ½
2012/2013 4 TJ Sokol Horní Čermná B 1398 Janeček Miroslav SK+Sokol Žamberk C 1483 1
2012/2013 3 TJ Sokol Horní Čermná B 1398 Holásek Vít ŠK Ústí nad Orlicí E 1250 1
2012/2013 2 TJ Sokol Horní Čermná B 1398 Krupica Zdeněk ŠO K a.s. Kunvald B 1518 1
2012/2013 1 TJ Sokol Horní Čermná B 1398 Vacek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná A 1480 1
2012/2013 10 ŠK Dolní Čermná o.s. 1398 Velešík Marian ŠK Svitavy A 1411 0
2012/2013 8 ŠK Dolní Čermná o.s. 1398 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička B 1380 ½
2012/2013 7 ŠK Dolní Čermná o.s. 1398 Driemer Jaroslav ŠK Ústí nad Orlicí C 1539 0
2012/2013 5 ŠK Dolní Čermná o.s. 1398 Veselý Petr TJ Spartak OEZ Letohrad 1933 1946 0
2012/2013 4 ŠK Dolní Čermná o.s. 1398 Václavík Matěj ŠK Svitavy B 1
2012/2013 2 ŠK Dolní Čermná o.s. 1398 Pěkník Milan Loko Česká Třebová B 1869 0
2011/2012 9 TJ Sokol Horní Čermná B 1250 Valenta Rudolf TJ Sokol Mistrovice 1502 ½
2011/2012 8 TJ Sokol Horní Čermná B 1250 Vacek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná A 1467 ½
2011/2012 7 TJ Sokol Horní Čermná B 1250 Sysr Pavel Spartak OEZ Letohrad B 1611 0
2011/2012 6 TJ Sokol Horní Čermná B 1250 Michalička Václav ŠO K a.s. Kunvald C 1453 0
2011/2012 5 TJ Sokol Horní Čermná B 1250 Janeček Miroslav SK+Sokol Žamberk C 1457 1
2011/2012 4 TJ Sokol Horní Čermná B 1250 Bém Tomáš ŠO K a.s. Kunvald B 1100 ½
2011/2012 3 TJ Sokol Horní Čermná B 1250 Palla Stanislav TJ Lanškroun B 1800 1702 0
2011/2012 2 TJ Sokol Horní Čermná B 1250 Kolomý Štěpán TJ Lanškroun C 1535 0
2011/2012 1 TJ Sokol Horní Čermná B 1250 Kapoun Vít TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1621 0
2011/2012 11 Šachový klub Dolní Čermná 1250 Hurdes Emil SK+Sokol Žamberk B 1444 ½
2011/2012 10 Šachový klub Dolní Čermná 1250 Palla Stanislav TJ Lanškroun 1800 1702 0
2011/2012 9 Šachový klub Dolní Čermná 1250 TJ Štefanydes Polička B 1
2011/2012 5 Šachový klub Dolní Čermná 1250 Štětka Václav TJ Jiskra Litomyšl B 1581 0
2010/2011 11 TJ Sokol Horní Čermná 1250 Trampota Luděk TJ Jablonné nad Orlicí 1250 ½
2010/2011 10 TJ Sokol Horní Čermná 1250 Křemenák Jiří TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1716 ½
2010/2011 9 TJ Sokol Horní Čermná 1250 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1645 0
2010/2011 8 TJ Sokol Horní Čermná 1250 Uřičář Petr SK + Sokol Žamberk "B" 1420 1
2010/2011 6 TJ Sokol Horní Čermná 1250 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy 1643 0
2010/2011 3 TJ Sokol Horní Čermná 1250 Nešpor Jakub TJ Jiskra Litomyšl "B" 1250 ½
2009/2010 10 TJ Sokol Horní Čermná 1100 Lorencová Jitka TJ Spartak OEZ Letohrad C"" 1100 0
2009/2010 9 TJ Sokol Horní Čermná 1100 Paukert Lukáš TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1100 1
2009/2010 4 TJ Sokol Horní Čermná 1100 Sedláček Petr ŠO K a.s. Kunvald B"" 1000 0