Hráč Šmíd František

Šmíd František

User Pic
Jméno: Šmíd František
Oddíl: Sokol Městečko Trnávka
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1715
Elo mezinárodní: 1689
ID: 9504
FIDE ID: 379476
Rok narození: 1953
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 9 Sokol Městečko Trnávka 1709 1715 Jirmásek Vladimír TJ Sokol Krouna 1517 1515 ½
2019/2020 7 Sokol Městečko Trnávka 1709 1715 Schaffer David TJ Štefanydes Polička D 1689 1691 0
2019/2020 6 Sokol Městečko Trnávka 1744 1715 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička C 1523 1546 ½
2019/2020 5 Sokol Městečko Trnávka 1744 1703 Severýn Jaromír ŠO Hlinsko C 1421 1476 0
2019/2020 4 Sokol Městečko Trnávka 1759 1703 Racek Josef TJ Sokol Němčice 1599 1596 1
2019/2020 3 Sokol Městečko Trnávka 1741 1703 Davídek Miroslav ŠK Svitavy C 1564 1541 1
2019/2020 9 TJ Slovan Moravská Třebová 1709 1715 Marek Jan ŠK Dolní Čermná 1407 1451 1
2019/2020 8 TJ Slovan Moravská Třebová 1709 1715 Riedl Vladimír ŠK Svitavy 1759 1785 0
2019/2020 7 TJ Slovan Moravská Třebová 1744 1715 Palla Stanislav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1665 1653 0
2019/2020 5 TJ Slovan Moravská Třebová 1759 1703 Pěkník Milan Proplast Česká Třebová 1800 1822 0
2019/2020 4 TJ Slovan Moravská Třebová 1741 1703 Čech Martin ŠK Ústí nad Orlicí C 1686 1666 0
2019/2020 3 TJ Slovan Moravská Třebová 1741 1703 Volf Jaroslav ŠK Ústí nad Orlicí B 1947 1961 ½
2019/2020 2 TJ Slovan Moravská Třebová 1741 1703 Motl Josef ŠO Horní Čermná 1630 1654 1
2019/2020 1 TJ Slovan Moravská Třebová 1737 1703 Sysr Vít TJ Spartak Letohrad B 1509 1513 1
2018/2019 10 TJ Slovan Moravska Trebova 1734 1680 Langrová Ilona TJ Stefanydes Policka B 1417 1357 1
2018/2019 9 TJ Slovan Moravska Trebova 1724 1680 Seidl Pavel SK Dolni Cermna 1538 1571 1
2018/2019 8 TJ Slovan Moravska Trebova 1724 1680 Krčmář Stanislav SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1530 1583 1
2018/2019 7 TJ Slovan Moravska Trebova 1712 1680 Mastný Tomáš SK Usti nad Orlici D 1716 1684 1
2018/2019 6 TJ Slovan Moravska Trebova 1712 1680 Glembek Bohumír SK Usti nad Orlici C 1768 1765 1
2018/2019 5 TJ Slovan Moravska Trebova 1743 1714 Šmejdíř Waldemar Sachovy klub Chocen 1495 1528 0
2018/2019 4 TJ Slovan Moravska Trebova 1743 1714 Soural Tomáš SO Horni Cermna 0 0 1
2018/2019 8 Sokol Mestecko Trnavka 1724 1680 Pešek Martin Jakub SO Hlinsko C 0 1119 1
2018/2019 7 Sokol Mestecko Trnavka 1724 1680 Brázda Zdeněk SK Svitavy C 0 1150 1
2018/2019 6 Sokol Mestecko Trnavka 1712 1680 Pazderský Jiří SK Svitavy B 1360 1372 ½
2018/2019 5 Sokol Mestecko Trnavka 1712 1680 Myška František TJ Sokol Nemcice 1633 1624 ½
2018/2019 4 Sokol Mestecko Trnavka 1743 1714 Brokl Daniel TJ Stefanydes Policka D 1565 1541 0
2018/2019 2 Sokol Mestecko Trnavka 1761 1714 Netolický Josef TJ Sokol Krouna 1401 1501 0
2018/2019 1 Sokol Mestecko Trnavka 1759 1714 Lapáček Luboš TJ Lanskroun C 1430 1471 1
2017/2018 9 TJ Slovan Moravska Trebova 1750 1706 Bém Tomáš SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1487 1512 1
2017/2018 9 Sokol Mestecko Trnavka 1767 1706 Kalousová Julie TJ Lanskroun C 1436 1393 ½
2017/2018 8 Sokol Mestecko Trnavka 1750 1706 Mastný Tomáš SK Usti nad Orlici E 1691 1669 1
2017/2018 7 Sokol Mestecko Trnavka 1750 1706 Bureš Milan TJ Sokol Nemcice 1538 1554 1
2017/2018 4 Sokol Mestecko Trnavka 1767 1706 Martínek Michal TJ Stefanydes Policka E 1414 1210 ½
2017/2018 3 Sokol Mestecko Trnavka 1767 1706 Smejkal Jan TJ Stefanydes Policka D 1722 1793 1
2017/2018 2 Sokol Mestecko Trnavka 1767 1706 Vavroušek Petr SK Chocen 1720 1689 ½
2015/2016 7 Sokol Městečko Trnávka 1721 1676 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horní Čermná A 1753 1786 ½
2015/2016 6 Sokol Městečko Trnávka 1721 1676 Racek Josef TJ Sokol Němčice 1639 1673 1
2015/2016 5 Sokol Městečko Trnávka 1721 1676 Mastný Tomáš ŠK Ústí nad Orlicí D 1662 1665 1
2015/2016 4 Sokol Městečko Trnávka 1721 1676 Vacek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná B 1502 1511 1
2015/2016 3 Sokol Městečko Trnávka 1721 1676 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička E 1694 1662 ½
2015/2016 2 Sokol Městečko Trnávka 1721 1676 Velešík Marian ŠK Svitavy C 1658 1714 0
2015/2016 1 Sokol Městečko Trnávka 1721 1676 Kupsa Matěj TJ Lanškroun C 1693 1690 1
2015/2016 7 Sokol Městečko Trnávka 1721 1676 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad B 1560 1499 1
2015/2016 5 Sokol Městečko Trnávka 1721 1676 Janeček Miroslav SK + Sokol Žamberk B 1522 1562 0
2015/2016 4 Sokol Městečko Trnávka 1721 1676 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1736 1749 1
2014/2015 9 ŠK Jevíčko 1683 Látal Dušan ASK Blansko 1790 ½
2014/2015 7 ŠK Jevíčko 1683 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno D 1717 1728 0
2014/2015 2 ŠK Jevíčko 1683 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov 1774 0
2014/2015 1 ŠK Jevíčko 1683 Martyniuk Vladislav Makkabi Boskovice 1000 1
2014/2015 11 Sokol Městečko Trnávka 1683 Dvořák Eduard ŠO K a. s. Kunvald C 1706 1669 1
2014/2015 10 Sokol Městečko Trnávka 1683 Rusz Gustav ŠO K a. s. Kunvald B 1641 1606 1
2014/2015 9 Sokol Městečko Trnávka 1683 Kapoun Vít ŠK Ústí nad Orlicí C 1786 1788 0
2014/2015 8 Sokol Městečko Trnávka 1683 Janota Jiří TJ Sokol Mistrovice B 1420 1
2014/2015 7 Sokol Městečko Trnávka 1683 Kupsa Matěj TJ Lanškroun C 1497 1496 ½
2014/2015 6 Sokol Městečko Trnávka 1683 Černohous Miloslav SPV Červená Voda 1641 0
2014/2015 5 Sokol Městečko Trnávka 1683 Šimáčková Kateřina ŠK Ústí nad Orlicí D 1705 0
2014/2015 3 Sokol Městečko Trnávka 1683 Ježek Jakub TJ Sokol Mistrovice A 1670 1656 ½
2014/2015 2 Sokol Městečko Trnávka 1683 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1726 1
2014/2015 1 Sokol Městečko Trnávka 1683 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad B 1777 1779 0
2013/2014 9 Sokol Městečko Trnávka 1712 Vodička Martin ŠK Svitavy C 1100 0
2013/2014 8 Sokol Městečko Trnávka 1712 Kašpar Libor TJ Sokol Krucemburk 1540 ½
2013/2014 7 Sokol Městečko Trnávka 1712 Hanus Lukáš ŠO Hlinsko B 1402 1
2013/2014 6 Sokol Městečko Trnávka 1712 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička E 1639 1620 0
2013/2014 5 Sokol Městečko Trnávka 1712 Jun Rudolf TJ CHS Chotěboř D 1250 1
2013/2014 4 Sokol Městečko Trnávka 1712 Křeček Jiří ŠK Svitavy B 1773 1760 1
2013/2014 3 Sokol Městečko Trnávka 1712 Holfeuer Antonín ŠO Hlinsko C 1829 0
2013/2014 2 Sokol Městečko Trnávka 1712 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř C 1842 1871 0
2013/2014 1 Sokol Městečko Trnávka 1712 Netolický Josef TJ Sokol Krouna 1534 1
2013/2014 9 ŠK Jevíčko 1712 Maláska Karel ŠK Sokol Tišnov A 1742 0
2013/2014 8 ŠK Jevíčko 1712 Majetič Radim MKS Vyškov C 1743 0
2013/2014 6 ŠK Jevíčko 1712 Slouka Lukáš ASK Blansko 1581 1
2013/2014 4 ŠK Jevíčko 1712 Pešl Jan ŠK Kuřim B 1780 1817 ½
2013/2014 3 ŠK Jevíčko 1712 Krejčí František ŠK Garde Lipovec C 1537 1
2013/2014 2 ŠK Jevíčko 1712 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec B 1904 1909 0
2013/2014 1 ŠK Jevíčko 1712 Schůrek Miroslav Makkabi Boskovice 1583 ½
2012/2013 9 Sokol Městečko Trnávka 1735 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička D 1879 1875 0
2012/2013 8 Sokol Městečko Trnávka 1735 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička F 1517 ½
2012/2013 7 Sokol Městečko Trnávka 1735 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička E 1380 1
2012/2013 6 Sokol Městečko Trnávka 1735 Indrová Jana ŠO Hlinsko B 1552 ½
2012/2013 4 Sokol Městečko Trnávka 1735 Pail Milan TJ Sokol Němčice 1888 0
2012/2013 3 Sokol Městečko Trnávka 1735 Hubený Pavel TJ Sokol Krouna 1848 1765 0
2012/2013 2 Sokol Městečko Trnávka 1735 Indra Antonín ŠO Hlinsko C 1368 1
2012/2013 1 Sokol Městečko Trnávka 1735 Havelka Josef TJ Lanškroun C 1900 1988 0
2011/2012 1 ŠK Jevíčko 1763 Senáši Martin ASK Blansko 1570 0
2011/2012 9 Sokol Městečko Trnávka 1763 Nešpor Jakub TJ Jiskra Litomyšl C 1444 1
2011/2012 8 Sokol Městečko Trnávka 1763 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička F 1540 1
2011/2012 4 Sokol Městečko Trnávka 1763 Kovář Václav TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1624 0
2011/2012 3 Sokol Městečko Trnávka 1763 Netolický Josef TJ Sokol Krouna 1577 0
2010/2011 9 Sokol Městečko Trnávka 1782 Pail Milan TJ Sokol Němčice 1876 0
2010/2011 6 Sokol Městečko Trnávka 1782 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička "F" 1644 ½
2010/2011 5 Sokol Městečko Trnávka 1782 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička "E" 1800 1
2010/2011 4 Sokol Městečko Trnávka 1782 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička "D" 1725 0
2010/2011 3 Sokol Městečko Trnávka 1782 Jedlička Eduard ŠK Svitavy "B" 1637 1
2010/2011 2 Sokol Městečko Trnávka 1782 Šulc Marek TJ Jiskra Litomyšl "C" 1443 1
2010/2011 1 Sokol Městečko Trnávka 1782 Hubený Pavel TJ Sokol Krouna 1825 ½
2010/2011 11 ŠK Jevíčko 1782 Němec Karel TJ Sloup 1712 0
2010/2011 10 ŠK Jevíčko 1782 Mikuš Pavol Spartak Adamov "B" 1423 ½
2010/2011 8 ŠK Jevíčko 1782 Krejčí František ŠK Garde Lipovec "C" 1507 1
2010/2011 3 ŠK Jevíčko 1782 Zbořil Radomír MKS Vyškov "B" 1689 1
2010/2011 2 ŠK Jevíčko 1782 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice 1713 0
2009/2010 11 Sokol Městečko Trnávka 1774 Seidl Jiří TJ Jiskra Litomyšl C"" 1589 1
2009/2010 6 Sokol Městečko Trnávka 1774 Pecka Jakub TJ Štefanydes Polička F"" 1100 1
2009/2010 2 Sokol Městečko Trnávka 1774 Pressl Ladislav ŠK Svitavy B"" 1565 1
2008/2009 9 Sokol Městečko Trnávka 1798 Horák Libor Jiskra Litomyšl B 1743 1
2008/2009 8 Sokol Městečko Trnávka 1798 Šenkýř Jindřich TJ Sokol Krouna 1626 0
2008/2009 5 Sokol Městečko Trnávka 1798 Čuma Jan ŠK Svitavy C 1559 0
2008/2009 4 Sokol Městečko Trnávka 1798 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička E 1579 ½
2008/2009 3 Sokol Městečko Trnávka 1798 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička D 1432 1
2008/2009 2 Sokol Městečko Trnávka 1798 Křivohlávek Josef ŠK Tropic Lanškroun 1427 ½
2008/2009 1 Sokol Městečko Trnávka 1798 Pěkník Milan TJ Sokol Němčice 1866 ½
2007/2008 11 Sokol Městečko Trnávka 1802 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1800 0
2007/2008 10 Sokol Městečko Trnávka 1802 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1918 0
2007/2008 9 Sokol Městečko Trnávka 1802 Pečinka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 2056 0
2007/2008 8 Sokol Městečko Trnávka 1802 Vymetálek Petr ŠK Kunvald 1783 ½
2007/2008 7 Sokol Městečko Trnávka 1802 Veselý Petr TJ Spartak OEZ Letohrad 1911 1
2007/2008 6 Sokol Městečko Trnávka 1802 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2115 0
2007/2008 5 Sokol Městečko Trnávka 1802 Šilar Ladislav TJ Lanškroun B 1956 0
2007/2008 4 Sokol Městečko Trnávka 1802 Wiesinger Wolfgang ŠK Žamberk C 1925 0
2007/2008 3 Sokol Městečko Trnávka 1802 Havrlík Pavel ŠK Žamberk B 1988 0
2007/2008 2 Sokol Městečko Trnávka 1802 Dorjkhuu Tuvshinbayar TJ Jablonné nad Orlicí 2052 1
2007/2008 1 Sokol Městečko Trnávka 1802 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1718 1
2006/2007 11 Sokol Městečko Trnávka 1794 Merta Josef TJ Sokol Horní Čermná 1810 1
2006/2007 8 Sokol Městečko Trnávka 1794 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1727 ½
2006/2007 6 Sokol Městečko Trnávka 1794 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2005 ½
2006/2007 5 Sokol Městečko Trnávka 1794 Zámečník Bohumír SK Žamberk B 1968 0
2006/2007 4 Sokol Městečko Trnávka 1794 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1827 ½
2006/2007 3 Sokol Městečko Trnávka 1794 Šimek Jan Lokomotiva Česká Třebová B 2105 0
2006/2007 2 Sokol Městečko Trnávka 1794 Vymetálek Petr ŠO K a.s. Kunvald 1791 ½
2006/2007 1 Sokol Městečko Trnávka 1794 Pokorný Tomáš FYGR Lanškroun 2279 0
2005/2006 5 Slovan Moravská Třebová 1810 Vohník Miroslav ŠK Žamberk B 1697 1
2005/2006 9 Sokol Městečko Trnávka 1810 Brdíček David ŠK Žamberk C 1727 ½
2005/2006 8 Sokol Městečko Trnávka 1810 Šimek Zdeněk Lokomotiva Česká Třebová B 1696 0
2005/2006 7 Sokol Městečko Trnávka 1810 Fangl Jiří Jiskra Ústí nad Orlicí D 1749 ½
2005/2006 6 Sokol Městečko Trnávka 1810 Solil Roman Tropic Lanškroun 1859 0
2005/2006 5 Sokol Městečko Trnávka 1810 Charouz Milan Štefanydes Polička C 1842 ½
2005/2006 4 Sokol Městečko Trnávka 1810 Riedl Vladimír ŠK Svitavy B 1617 ½
2005/2006 3 Sokol Městečko Trnávka 1810 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald B 1698 0
2005/2006 2 Sokol Městečko Trnávka 1810 Vavroušek Petr Spartak Choceň B 1846 1
2005/2006 1 Sokol Městečko Trnávka 1810 Křivohlávek David TJ Lanškroun B 1540 1
2004/2005 11 Sokol Městečko Trnávka 1837 Vavroušek Petr Spartak Choceň B 1939 0
2004/2005 8 Sokol Městečko Trnávka 1837 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun FYGR 2246 0
2004/2005 6 Sokol Městečko Trnávka 1837 Palla Stanislav Lokomotiva Česká Třebová C 1739 ½
2004/2005 5 Sokol Městečko Trnávka 1837 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad B 1679 0
2004/2005 4 Sokol Městečko Trnávka 1837 Maděra Stanislav ŠK Svitavy B 1794 ½
2004/2005 3 Sokol Městečko Trnávka 1837 Šimko Štefan Štefanydes Polička C 1757 1
2004/2005 2 Sokol Městečko Trnávka 1837 Hrubeš Martin SK Žamberk C 1628 1
2004/2005 1 Sokol Městečko Trnávka 1837 Šimek Zdeněk Lokomotiva Česká Třebová B 1526 ½
2004/2005 7 Slovan Moravská Třebová 1837 Dungl Petr SK Žamberk B 1810 ½
2004/2005 3 Slovan Moravská Třebová 1837 Veselý Petr Spartak OEZ Letohrad 1778 ½
2004/2005 2 Slovan Moravská Třebová 1837 Janeček František Spartak Choceň 1736 0
2003/2004 10 Sokol Městečko Trnávka 1827 Mastný Tomáš TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1670 1
2003/2004 9 Sokol Městečko Trnávka 1827 Kotva Milan Slovan Moravská Třebová 2046 0
2003/2004 8 Sokol Městečko Trnávka 1827 Bělohlávek Jiří ŠK Vysoké Mýto C 1794 1
2003/2004 7 Sokol Městečko Trnávka 1827 Merta Michal Sokol Horní Čermná 1714 1
2003/2004 6 Sokol Městečko Trnávka 1827 Solil Roman TJ Lanškroun B 1885 0
2003/2004 5 Sokol Městečko Trnávka 1827 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy B 1723 ½
2003/2004 4 Sokol Městečko Trnávka 1827 Kameník David Spartak OEZ Letohrad B 1810 ½
2003/2004 3 Sokol Městečko Trnávka 1827 Toman Aleš SK Žamberk C 1704 1
2003/2004 1 Sokol Městečko Trnávka 1827 Weis Ladislav Spartak Choceň B 1847 ½