Hráč Taslar Karel

Taslar Karel

User Pic
Jméno: Taslar Karel
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1629
Elo mezinárodní: 1638
ID: 10163
FIDE ID: 338648
Rok narození: 1953
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 SK Usti nad Orlici C 1638 1629 Glembek Bohumír SK Usti nad Orlici B 1790 1781 0
2018/2019 9 SK Usti nad Orlici B 1642 1632 Adámek Milan SO Hlinsko 1874 1888 0
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici B 1625 1633 Zeman Ladislav SK pri DDM Litomysl 1797 1804 1
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici C 1640 1632 Tapušík Eduard Proplast Ceska Trebova 1144 1299 1
2018/2019 3 SK Usti nad Orlici C 1625 1633 Padrtka Jiří SK Dolni Cermna 0 0 1
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici C 1640 1633 Švec Jiří SK Usti nad Orlici D 1437 1516 0
2017/2018 10 SK Usti nad Orlici C 1640 1638 Tapušík Eduard Proplast Ceska Trebova 0 1336 1
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici C 1649 1638 Balcar Vojtěch TJ Sokol Horni Cermna 0 1216 1
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici C 1649 1638 Kolomý Adam TJ Lanskroun B 1670 1635 0
2017/2018 5 SK Usti nad Orlici C 1640 1638 Bouchal Tomáš Sokol Mistrovice 1546 1551 0
2017/2018 2 SK Usti nad Orlici C 1640 1638 Sysr Pavel TJ Spartak Letohrad 1536 1558 1
2017/2018 1 SK Usti nad Orlici C 1657 1643 Holásek Tomáš SK Usti nad Orlici D 1140 1160 1
2017/2018 1 SK Usti nad Orlici B 1657 1643 Volf Jaroslav SK Usti nad Orlici A 2013 1989 0
2015/2016 9 ŠK Ústí nad Orlicí C 1662 1644 Merta Josef ŠK Dolní Čermná 1868 1864 ½
2015/2016 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 1662 1644 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička C 1869 1905 1
2015/2016 6 ŠK Ústí nad Orlicí C 1662 1644 Kameník David TJ Spartak OEZ Letohrad 1837 1826 0
2015/2016 5 ŠK Ústí nad Orlicí C 1662 1644 Meleško Andrij ŠK Svitavy B 1930 1946 0
2015/2016 4 ŠK Ústí nad Orlicí C 1662 1644 Jiroušek Jan Proplast Česká Třebová B 1408 1549 1
2015/2016 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 1662 1644 Janeček František TJ Spartak Choceň 1693 1707 0
2015/2016 2 ŠK Ústí nad Orlicí C 1662 1644 Grepl Pavel Sokol Mistrovice 1892 1897 0
2014/2015 8 ŠK Ústí nad Orlicí D 1693 1657 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad B 1785 1825 0
2012/2013 4 ŠK Ústí nad Orlicí D 1693 1656 Holásek Vojtěch ŠK Ústí nad Orlicí E 1479 1
2012/2013 3 ŠK Ústí nad Orlicí D 1693 1656 Vacek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná A 1480 ½
2012/2013 1 ŠK Ústí nad Orlicí C 1693 1656 Riedl Vladimír ŠK Svitavy A 1675 ½
2011/2012 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1691 1662 Černý Václav TJ Jablonné nad Orlicí 1628 ½
2011/2012 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1691 1662 Havel František ŠK Svitavy 1918 1918 ½
2011/2012 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1691 1662 Palla Stanislav TJ Lanškroun 1800 1702 0
2011/2012 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1691 1662 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička B 1697 1777 1
2011/2012 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1691 1662 Janeček Ondřej TJ Spartak OEZ Letohrad 1514 ½
2011/2012 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1691 1662 Petrželka Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1876 0
2011/2012 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1691 1662 Nikl Josef Šachový klub Dolní Čermná 1623 0
2011/2012 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1691 1662 Jonáš Petr TJ Jiskra Litomyšl B 1645 ½
2011/2012 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1691 1662 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald 1591 1
2011/2012 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1691 1662 Jániš Petr Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1765 1817 0
2010/2011 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1660 Mazura Jaroslav SK + Sokol Žamberk "B" 1598 ½
2010/2011 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1660 Málek Ondřej Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1000 1
2010/2011 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1660 Riedl Vladimír ŠK Svitavy 1676 ½
2010/2011 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1660 Cedzo Štěpán TJ Slovan Moravská Třebová 1715 ½
2010/2011 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1660 Seidl Jiří TJ Jiskra Litomyšl "B" 1585 1
2010/2011 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1660 Křivohlávek Josef TJ Lanškroun "B" 1428 1
2010/2011 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1660 Šilar Karel TJ Sokol Horní Čermná 1485 1
2010/2011 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1660 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1718 0
2010/2011 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1660 Paluda Jiří TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1438 ½
2009/2010 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1675 Trampota Luděk TJ Jablonné nad Orlicí 1000 ½
2009/2010 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1675 Stúj Michal ŠO K a.s. Kunvald 1530 1
2009/2010 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1675 Dunglová Natálie SK + Sokol Žamberk B"" 1523 1
2009/2010 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1675 Mikyska Kamil SK + Sokol Žamberk A"" 1892 0
2009/2010 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1675 Endl Vlastimil TJ Slovan Moravská Třebová 1613 ½
2009/2010 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1675 Motl Ladislav Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1591 0
2009/2010 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1675 Lorenc Josef SK + Sokol Žamberk C"" 1308 1
2009/2010 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1675 Jedlička Eduard ŠK Svitavy 1632 0
2009/2010 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1675 Pail Milan Lokomotiva Česká Třebová B"" 1896 0
2008/2009 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1689 König Milan TJ Slovan Moravská Třebová 1570 ½
2008/2009 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1689 Kopal Vladimír SK+Sokol Žamberk B 1479 0
2007/2008 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1687 Brdíček David ŠK Žamberk B 1697 ½
2007/2008 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1687 Štěpán Stanislav ŠK Kunvald 1693 ½
2007/2008 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1687 Kubíček Vlastimil TJ Jablonné nad Orlicí 1626 ½
2007/2008 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1687 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1539 0
2007/2008 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1687 Beneš Leopold ŠK Svitavy 1605 0
2007/2008 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1687 Pavlů Pavel Sokol Městečko Trnávka 1581 1
2007/2008 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1687 Paluda Jiří TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1531 ½
2007/2008 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1687 Marek Michal TJ Lanškroun B 1622 1
2007/2008 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1687 Endl Vlastimil TJ Slovan Moravská Třebová 1624 ½
2007/2008 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1687 Lorenc Josef ŠK Žamberk C 1371 ½
2007/2008 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1687 Dostál Lukáš TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1574 1
2006/2007 11 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1635 Petrážová Kateřina Lokomotiva Česká Třebová B 1561 1
2006/2007 10 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1635 Mlynář Miroslav ŠO K a.s. Kunvald 1453 1
2006/2007 9 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1635 Marek Michal FYGR Lanškroun 1392 1
2006/2007 8 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1635 Dostálek Vladimír TJ Sokol Horní Čermná 1663 ½
2006/2007 7 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1635 Lattenberg František Sokol Městečko Trnávka 1250 ½
2006/2007 6 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1635 Palla Stanislav Lokomotiva Česká Třebová A 1682 1
2006/2007 5 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1635 Jedlička Eduard ŠK Svitavy 1681 1
2006/2007 4 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1635 Cedzo Štěpán TJ Slovan Moravská Třebová 1736 ½
2006/2007 3 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1635 Bartoš Tomáš TJ Jablonné nad Orlicí 1000 1
2006/2007 2 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1635 Kacálek Karel SK Žamberk B 1825 0
2006/2007 1 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1635 Sysr Pavel TJ Spartak OEZ Letohrad 1589 0
2005/2006 11 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1582 Vondra Lukáš Lokomotiva Česká Třebová 1727 0
2005/2006 9 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1582 Riedl Vladimír ŠK Svitavy 1617 1
2005/2006 8 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1582 Paukert Ivo FYGR Lanškroun 1788 1
2005/2006 7 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1582 Janeček František Spartak Choceň 1715 1
2005/2006 6 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1582 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald 1698 0
2005/2006 5 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1582 Janeček Ondřej Spartak OEZ Letohrad B 1557 1
2005/2006 4 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1582 Navrátil Ladislav Štefanydes Polička B 1760 ½
2005/2006 3 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1582 Grepl Pavel Slovan Moravská Třebová 1843 0
2005/2006 2 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1582 Franc Oldřich ŠK Žamberk B 1636 1
2005/2006 1 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1582 Poslušný Radek Jiskra Ústí nad Orlicí B 1777 ½
2004/2005 11 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1565 Šebrle Jaroslav Lokomotiva Česká Třebová C 1775 0
2004/2005 10 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1565 Grepl Pavel Sokol Městečko Trnávka 1841 ½
2004/2005 9 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1565 Tesař Jaromír ŠK Svitavy B 1926 1
2004/2005 8 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1565 Smejkal Jan Štefanydes Polička C 1869 ½
2004/2005 7 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1565 Martinec Jan SK Žamberk C 1759 ½
2004/2005 5 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1565 Vavroušek Petr Spartak Choceň B 1939 0
2004/2005 4 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1565 Krumer Miroslav Spartak OEZ Letohrad B 1911 0
2004/2005 3 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1565 Novák Miroslav TJ Lanškroun B 1682 0
2004/2005 2 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1565 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun FYGR 2246 0
2004/2005 1 Jiskra Ústí nad Orlicí D 1565 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald B 1730 0
2003/2004 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1546 Nikl Leoš Spartak Choceň B 1658 ½
2003/2004 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1546 Burian Michal Sokol Městečko Trnávka 1819 ½
2003/2004 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1546 Dvořák Eduard ZD Kunvald B 1772 1
2003/2004 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1546 Buriánek Petr Slovan Moravská Třebová 1849 1
2003/2004 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1546 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto C 1750 1
2003/2004 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1546 Merta Josef Sokol Horní Čermná 1772 0
2003/2004 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1546 Procházka Petr TJ Lanškroun B 1926 0
2003/2004 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1546 Bartoš Karel ŠK Svitavy B 1678 0
2003/2004 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1546 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad B 1562 0
2003/2004 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1546 Jeništa Jiří SK Žamberk C 1774 0
2003/2004 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1546 Paluda Jiří Loko Česká Třebová B 1578 0