Hráč Lausmann Kurt

Lausmann Kurt

User Pic
Jméno: Lausmann Kurt
Oddíl: ŠK Střelnice Kadaň
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1757
Elo mezinárodní: 1731
ID: 2214
FIDE ID: 321842
Rok narození: 1963
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2015/2016 10 Slovan Jirkov 1771 1788 Lešák Jiří SK Děčín"B" 1936 1966 0 soutěž
2015/2016 9 Slovan Jirkov 1771 1788 Kastl Daniel Chess Most"C" 1818 1844 ½ soutěž
2015/2016 8 Slovan Jirkov 1771 1788 Pošmůrný Oldřich Chess Most"B" 2022 2050 1 soutěž
2015/2016 7 Slovan Jirkov 1771 1788 Bublík František ŠK Teplice"C" 1882 1878 ½ soutěž
2015/2016 6 Slovan Jirkov 1771 1788 Sekerka Luděk Sokol Údlice"B" 1719 1787 1 soutěž
2015/2016 5 Slovan Jirkov 1771 1788 Chrz Pavel ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2023 2040 0 soutěž
2015/2016 4 Slovan Jirkov 1771 1788 Reitinger Petr ŠK Union Louny"A" 1963 2003 0 soutěž
2015/2016 3 Slovan Jirkov 1771 1788 Mittelbach Zdeněk SK Šachy Chlumec"A" 1953 1958 0 soutěž
2015/2016 1 Slovan Jirkov 1771 1788 Kreissl Čestmír Sokol Údlice"A" 1933 1924 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1762 1808 Rath Vladimír ŠK Magic Žatec "A" 1590 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1762 1808 Suchánek Jiří Sokol Údlice "B" 1767 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1762 1808 Konopásek Petr ŠK Union Louny "B" 1769 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1762 1808 Hrubý Václav ŠK Stropnik Osek "A" 1690 1702 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1762 1808 Kubík Miroslav CHESS Most "E" 1705 1675 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1762 1808 Fryček David CHESS Most "D" 1624 1624 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1762 1808 Libosvár Jan TJ Tatran Podbořany "B" 1520 1520 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1762 1808 Střelec Eduard Sokol Údlice "C" 1613 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1762 1808 Vojta Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1620 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1762 1808 Krpec Jaroslav ŠK DDM Postoloprty 1506 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1762 1808 Procházka Václav TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1740 1780 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1762 1808 Matoušek Aleš SK Šachy Chlumec "A" 1828 1933 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1762 1808 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1766 1772 0 soutěž
2014/2015 7 ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1762 1808 Zmeškal Stanislav Slovan Jirkov 1742 1738 0 soutěž
2014/2015 5 ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1762 1808 Jílek Jaromír Union Louny "A" 1811 1809 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1762 1808 Sekerka Luděk Sokol Údlice "A" 1662 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1808 1841 Smarkoň Antonín ŠK DDM Postoloprty "A" 1741 1750 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1808 1841 Reitinger Jan ŠK Union Louny "B" 1764 1830 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1808 1841 Blažek Jaroslav ŠO Tatran Podbořany "B" 1707 1673 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1808 1841 Hladík Vladimír TJ Sokol Údlice "B" 1783 1797 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1808 1841 Procházka Václav TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1800 1807 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1808 1841 Volák Jan CHESS Most "D" 1890 1880 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1808 1841 Škuthan Jiří CHESS Most "E" 1820 1726 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1808 1841 Vojta Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1612 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1808 1841 Vyhnálek Jaroslav ŠK Stropnik Osek "A" 1450 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠO TJ Klášterec n.O. 1808 1841 Valenta Petr Chess Most "B" 1923 1926 0 soutěž
2012/2013 11 ŠK Střelnice Kadaň A 1868 1840 Vojta Jaroslav Slovan Jirkov C 1632 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK Střelnice Kadaň A 1868 1840 Šťastný Jiří ŠK Střelnice Kadaň B 1000 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Střelnice Kadaň A 1868 1840 Kubík Miroslav CHESS Most G 1725 1694 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Střelnice Kadaň A 1868 1840 Pham Roman CHESS Most K 1323 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Střelnice Kadaň A 1868 1840 Ta Minh Khoi CHESS Most H 1435 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Střelnice Kadaň A 1868 1840 Ullmann Adam TJ Sokol Litvínov - Lom C 1512 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Střelnice Kadaň A 1868 1840 Mayer Daniel TJ Klášterec nad Ohří B 1648 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Střelnice Kadaň A 1868 1840 Zrzavý Václav ŠK UNION Louny C-Opočno 1840 1872 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Střelnice Kadaň A 1868 1840 Rýgl David TJ Sokol Údlice C 1396 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Střelnice Kadaň A 1868 1840 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec B 1559 1594 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1750 Salaba Václav TJ Sokol Údlice "B" 1791 0 soutěž
2011/2012 10 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1750 Škuthan Jiří CHESS MOST "D" 1725 1769 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1750 Černík Vladimír CHESS MOST "C" 1766 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1750 Libosvár Jan TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1537 1524 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1750 Gruss Petr TJ Klášterec nad Ohří "A" 1838 1752 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1750 Rath Vladimír ŠK DDM Postoloprty "A" 1604 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1750 Douša Michal ŠK Union Louny "B" 1545 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1750 Dostál Petr ŠK Magic Žatec "A" 1684 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1750 Diviš Jiří ŠK Stropník Osek DDM "A" 1552 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1750 Horák Aleš TJ Slovan Jirkov "B" 1633 1679 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1750 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1605 1607 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Střelnice Kadaň 1753 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1934 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK Střelnice Kadaň 1753 Kapoun Pavel TJ Chlumec"A" 1816 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Střelnice Kadaň 1753 Novosad Pavel ŠK Teplice"C" 1717 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1753 Kubát Vladimír TJ Sokol Údlice "C" 1827 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1753 Zuska Pavel ŠK Magic Žatec "A" 1736 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1753 Písek Karel ŠK Most "B" 1522 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1753 Poloprutský Ladislav Slovan Jirkov "B" 1724 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1753 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice "B" 1774 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1753 Kučera Tomáš ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1660 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1735 Kochánek Antonín Sj.Litoměřice"A" 1684 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1735 Carboch Ladislav ŠK Sp.Ústí"C" 1726 0 soutěž
2008/2009 6 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1735 Bürgermeister Michal ŠK Sp.Ústí"B" 1855 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1735 Okrouhlík Zdeněk ŠK Teplice"C" 1798 0 soutěž
2008/2009 7 TJ Sokol Údlice"C" 1735 Grussová Helena TK Klášterec n.O."A" 1873 1 soutěž
2008/2009 6 TJ Sokol Údlice"C" 1735 Rozšafný Michal ŠK Most"B" 1676 ½ soutěž
2008/2009 5 TJ Sokol Údlice"C" 1735 Hanzlík David ŠK Most"C" 1451 ½ soutěž
2008/2009 4 TJ Sokol Údlice"C" 1735 Šišák Richard ŠK Union Louny"B" 2023 0 soutěž
2008/2009 3 TJ Sokol Údlice"C" 1735 Blažek Jaroslav Tatran Podbořany"B" 1788 1 soutěž
2008/2009 2 TJ Sokol Údlice"C" 1735 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov"B" 1894 1 soutěž
2008/2009 1 TJ Sokol Údlice"C" 1735 Magát Josef TJ Sokol Údlice"A" 2011 0 soutěž
2007/2008 9 ŠK Merkur Kadaň B 1794 Kolman Milan Magik Žatec C 1479 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK Merkur Kadaň B 1794 Horák Petr Magik Žatec B 1691 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Merkur Kadaň B 1794 Zrzavý Václav ŠK Union Louny D 1851 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK Merkur Kadaň B 1794 Wirkner František TJ Klášterec n.O. B 1718 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK Merkur Kadaň B 1794 Vojta Jaroslav Slovan Jirkov C 1704 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Merkur Kadaň B 1794 Zmeškal Stanislav TJ Sokol Údlice C 1646 0 soutěž
2007/2008 1 ŠK Merkur Kadaň B 1794 Salaba Václav TJ Sokol Údlice D 1744 0 soutěž
2007/2008 9 ŠK Merkur Kadaň A 1794 Kozák Karel TJ Klášterec n.O. A 1922 0 soutěž
2007/2008 8 ŠK Merkur Kadaň A 1794 Černý Josef ŠK Most B 1672 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK Merkur Kadaň A 1794 Kyselý Ivan TJ Sokol Údlice A 1922 0 soutěž
2007/2008 6 ŠK Merkur Kadaň A 1794 Hladík Vladimír TJ Sokol Údlice B 1643 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK Merkur Kadaň A 1794 Matoušek Josef Magik Žatec A 1555 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Merkur Kadaň A 1794 Slavík Ladislav ŠO TJ Tatran Podbořany B 1457 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Merkur Kadaň A 1794 Jarina Ladislav ŠK Union Louny B 1700 ½ soutěž
2007/2008 2 ŠK Merkur Kadaň A 1794 Hanzlík David ŠK Most C 1412 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Merkur Kadaň A 1794 Vojta Jaroslav Slovan Jirkov B 1704 ½ soutěž
2006/2007 9 Merkur Kadaň A 1828 Zmeškal Stanislav Sokol Údlice B 1664 ½ soutěž
2006/2007 8 Merkur Kadaň A 1828 Boháč Vlastimil ŠK Most C 1631 1 soutěž
2006/2007 7 Merkur Kadaň A 1828 Řehák Jakub ŠK Most B 1861 ½ soutěž
2006/2007 6 Merkur Kadaň A 1828 Červinka Jan Tatran Podbořany 1786 0 soutěž
2006/2007 4 Merkur Kadaň A 1828 Sova Ondřej Magic Žatec B 1 soutěž
2006/2007 3 Merkur Kadaň A 1828 Urban Miroslav Magic Žatec A 1789 ½ soutěž
2006/2007 2 Merkur Kadaň A 1828 Vyskočil Zdeněk Klášterec n.O. A 1713 ½ soutěž
2006/2007 1 Merkur Kadaň A 1828 Kubík Emil Slovan Jirkov B 1716 0 soutěž
2005/2006 9 Sokol Údlice 1826 Tureček Václav Sp.Ustí n.L.B"" 1903 1 soutěž
2005/2006 4 Sokol Údlice 1826 Carboch Ladislav Sp.Ústí n.LC"" 1783 0 soutěž
2005/2006 9 ŠK MERKUR KADAŇA"" 1826 Váňa Zdeněk TJ KLÁŠ. n/O.A"" 1503 ½ soutěž
2005/2006 8 ŠK MERKUR KADAŇA"" 1826 Pichert Miroslav TJ T. PODBOŘANYA"" 1756 1 soutěž
2005/2006 7 ŠK MERKUR KADAŇA"" 1826 Strejc Karel KC KAS. BÍLINAA"" 1503 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK MERKUR KADAŇA"" 1826 Tímr Jan ŠK MAGIC ŽATECA"" 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK MERKUR KADAŇA"" 1826 Richter Pavel TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1668 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK MERKUR KADAŇA"" 1826 Zelenka Petr ŠK STROP. OSEKA"" 1576 1 soutěž
2005/2006 2 ŠK MERKUR KADAŇA"" 1826 Klement Lukáš TJ LOKO MOSTC"" 1764 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK MERKUR KADAŇA"" 1826 Derner Adam TJ LOKO MOSTD"" 1372 1 soutěž
2004/2005 10 Sokol Údlice "A" 1843 Tureček Václav Sp.Ústí n.L. "B" 1843 0 soutěž
2004/2005 8 ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1843 Klement Lukáš TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 1432 0 soutěž
2004/2005 7 ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1843 Černík Vladimír TJ LOKOMOTIVA MOST "E" 1896 1 soutěž
2004/2005 6 ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1843 Paluch Rostislav SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2038 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1843 Louček Vlastimil ŠK UNION LOUNYB" 2247 0 soutěž
2004/2005 4 ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1843 Richter Pavel TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1777 0 soutěž
2004/2005 3 ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1843 Císař Jiří TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1898 1 soutěž
2004/2005 2 ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1843 Kozlovský Libor ŠK MAGIC ŽATECA" 1984 0 soutěž
2004/2005 1 ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1843 Tichý Lukáš TJ TATRAN PODBOŘANY "A" 1736 0 soutěž
2003/2004 8 ŠK MERKUR KADAŇA" 1811 Marhan Jan TJ KLÁŠ. N./OB" 1665 1 soutěž
2003/2004 6 ŠK MERKUR KADAŇA" 1811 Pozdníček Richard TJ KLÁŠ. N./OC" 1503 1 soutěž
2003/2004 5 ŠK MERKUR KADAŇA" 1811 Perný Emil SK TOK. CHOMUT.B" 1564 1 soutěž
2003/2004 4 ŠK MERKUR KADAŇA" 1811 Kindl Jan TJ SOKOL ÚDLICED" 1410 ½ soutěž
2003/2004 3 ŠK MERKUR KADAŇA" 1811 Valenta Jan TJ SOKOL ÚDLICEC" 1504 1 soutěž
2003/2004 2 ŠK MERKUR KADAŇA" 1811 Špírek Josef ŠK MAGIC ŽATECC" 1377 1 soutěž
2003/2004 1 ŠK MERKUR KADAŇA" 1811 Jedlička Jiří ŠK UNION LOUNYC" 1628 1 soutěž