Hráč Wilhelm Oldřich

Wilhelm Oldřich

User Pic
Jméno: Wilhelm Oldřich
Oddíl: ŠK Slavoj Litoměřice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1669
Elo mezinárodní: 1667
ID: 13785
FIDE ID: 343285
Rok narození: 1958
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1667 1669 Vodehnal Václav Sportis Svádov-Olšinky "A" 1705 1727 ½
2018/2019 7 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1672 1673 Matoušek Aleš SK Šachy Chlumec "B" 1846 1886 0
2018/2019 5 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1661 1680 Klátil Pavel SK Děčín "C" 1687 1679 1
2018/2019 3 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1672 1680 Bublík František ŠK Teplice "B" 1836 1829 0
2018/2019 2 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1672 1680 Berežný Jan DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1826 1824 0
2018/2019 1 ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1679 1680 Sliva Michal ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1788 1769 0
2017/2018 8 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1660 1673 Klátil Pavel SK Děčín"D" 1707 1701 1
2017/2018 7 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1660 1673 Bezpalec Vratislav SK Šachy Chlumec"C" 1789 1783 1
2017/2018 5 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1668 1673 Mrišo Miloš ASK Lovosice"B" 1740 1795 0
2017/2018 4 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1685 1673 Lev Lukáš KŠ Štětí 0 1167 0
2017/2018 3 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1685 1673 Král Jaromír Sportis Svádov-Olšinky"C" 1535 1573 1
2017/2018 2 ŠK Sj.Litoměřice"E" 1685 1673 Švarha Michal SK Šachy Chlumec"D" 1634 1538 ½
2017/2018 11 ŠK Sj.Litoměřice"B" 1685 1673 Kastl Daniel Chess Most"B" 1840 1820 0
2017/2018 3 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1685 1673 Křivský Jiří Sportis Svádov-Olšinky "B" 1509 1543 1
2016/2017 9 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1626 1675 Bezpalec Vratislav SK ŠACHY Chlumec "B" 1848 1850 0
2016/2017 7 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1626 1675 Hellinger Jan ŠK Slavie Děčín 1612 1678 0
2016/2017 3 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1626 1675 Voleman Milan TJ ČSAD Libouchec 1658 1631 1
2015/2016 11 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1626 1675 Kubiska Miroslav KŠ Štětí 1468 1512 1
2015/2016 10 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1626 1675 Brýda Martin SK Šachy Chlumec"C" 1654 1655 1
2015/2016 9 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1626 1675 Král Jaromír Sportis Svádov-Olšinky"B" 1541 1611 1
2015/2016 8 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1626 1675 Reich Otakar Bystřanští jezdci"B" 1417 1
2015/2016 7 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1626 1675 Rojt Jiří ŠK Sp.Ústí n.L."C" 1295 1
2015/2016 6 ŠK Sj.Litoměřice"D" 1626 1675 Vizina Patrik SK Děčín"D" 1190 1
2013/2014 8 Sj.Litoměřice"D" 1596 1702 Pavelka Hubert Jan Sp.Ústí n.L."C" 1615 1557 0
2013/2014 7 Sj.Litoměřice"D" 1596 1702 Vyhnálek Jaroslav DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1450 ½
2013/2014 6 Sj.Litoměřice"D" 1596 1702 Malinkovič Viktor TJ Svádov/Olšinky"C" 1675 1741 1
2013/2014 5 Sj.Litoměřice"D" 1596 1702 Mittelbach Zdeněk SK Šachy Chlumec"C" 1930 1938 0
2013/2014 4 Sj.Litoměřice"D" 1596 1702 Bezpalec Vratislav SK Šachy Chlumec"B" 1846 1860 ½
2013/2014 3 Sj.Litoměřice"D" 1596 1702 Lasík Petr Bystřanští jezdci"B" 1703 1675 1
2013/2014 1 Sj.Litoměřice"D" 1596 1702 Krutský Martin ŠK Teplice"D" 1760 1778 0
2013/2014 9 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1596 1702 Freimann Milan Bystřanští jezdci "A" 1703 0
2013/2014 8 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1596 1702 Vojtěchovský Vojtěch ŠK Slávie Děčín 1695 1740 0
2013/2014 7 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1596 1702 Weiss Josef TJ ČSAD Libouchec 1779 1784 0
2013/2014 5 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1596 1702 Laban Vladimír SK ŠACHY Chlumec "A" 1845 1855 0
2013/2014 4 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1596 1702 Vodehnal František SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1648 1
2013/2014 3 ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1596 1702 Nedoma Petr ASK Lovosice 1715 1733 ½
2012/2013 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1613 1720 Brabec Herbert ŠK MOSAD Česká Kamenice 1692 1695 ½
2012/2013 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1613 1720 Hellinger Jan Slavia SČE Děčín 1618 1607 0
2012/2013 7 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1613 1720 Ledvina Jiří SK ŠACHY Chlumec "A" 1870 1879 ½
2012/2013 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1613 1720 Švarha Michal SK ŠACHY Chlumec "B" 1512 1
2012/2013 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1613 1720 Kostohryz Ondřej Bystřanští jezdci "A" 1664 ½
2012/2013 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1613 1720 Papay Jindřich SK Děčín "C" 1956 1906 0
2012/2013 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1613 1720 Krausz Milan SVAH Všebořice "A" 1446 1
2012/2013 11 TJ Slavoj Litoměřice"C" 1613 1720 Svatoň Pavel Bystřanští jezdci"B" 1383 1
2012/2013 10 TJ Slavoj Litoměřice"C" 1613 1720 Němeček Jan ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1332 1
2012/2013 9 TJ Slavoj Litoměřice"C" 1613 1720 Kirs Pavel ŠK Teplice"E" 1777 1742 0
2012/2013 8 TJ Slavoj Litoměřice"C" 1613 1720 Kalinová Eliška ŠK Spartak Ústí"C" 1280 1359 0
2012/2013 7 TJ Slavoj Litoměřice"C" 1613 1720 Kufel Pavol ŠK Teplice"D" 1250 1
2012/2013 6 TJ Slavoj Litoměřice"C" 1613 1720 Sedlák Jan Svah Všebořice"B" 1351 1
2012/2013 4 TJ Slavoj Litoměřice"C" 1613 1720 Mittelbach Zdeněk SK Šachy Chlumec"D" 1962 1961 0
2012/2013 3 TJ Slavoj Litoměřice"C" 1613 1720 Dudek Karel TJ Start Karko ÚL 1597 0
2012/2013 2 TJ Slavoj Litoměřice"C" 1613 1720 Fahrner Jakob TJ Slavoj Litoměřice"D" 0
2012/2013 1 TJ Slavoj Litoměřice"C" 1613 1720 Klátil Pavel SK Děčín"D" 1679 1
2011/2012 11 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1727 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 1948 1946 0
2011/2012 10 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1727 Křehla Milan ŠK Teplice "C" 1815 1812 0
2011/2012 9 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1727 Šebesta Jan TJ Sportis Svádov - Olšinky "B" 1876 1901 1
2011/2012 8 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1727 Uhlík Bohumil TJ Slavia SČE Děčín 1880 1
2011/2012 7 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1727 Jeřábek Jan ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1946 1967 0
2011/2012 6 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1727 Beneš Petr TJ Lovochemie Lovosice 2089 2112 0
2011/2012 5 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1727 Mittelbach Zdeněk TJ Chlumec "B" 1976 2004 0
2011/2012 4 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1727 Froněk Vítězslav TJ Slavoj Litoměřice "B" 2095 2112 0
2011/2012 3 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1727 Malinkovič Viktor TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1744 0
2011/2012 2 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1727 Havránek Tomáš SK Děčín "B" 2039 2053 0
2011/2012 1 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1727 Mareš Otakar ŠK MOSAD Česká Kamenice 1896 1876 0
2010/2011 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1714 ŠK Viamont Teplice "D" 1
2010/2011 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1714 Král Antonín Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1809 0
2010/2011 1 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1714 Vnouček Pavel KC Kaskáda Bílina 1731 1
2010/2011 7 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1714 DDM Most "F" 1
2010/2011 6 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1714 Škuthan Jiří DDM Most "G" 1570 ½
2010/2011 3 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1714 Maščák Milan ŠK Viamont Teplice "E" 1792 1
2010/2011 2 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1714 Říha Miroslav ŠK Stropník Osek při DDm "B" 1356 1
2010/2011 1 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1714 Lachman Jaroslav Bystřanští jezdci "B" 1512 1
2009/2010 9 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1730 Okrouhlík Zdeněk ŠK Teplice "D" 1812 0
2009/2010 8 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1730 Diepold Jiří ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1576 1
2009/2010 7 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1730 Novosad Pavel ŠK Teplice "E" 1717 1
2009/2010 6 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1730 Budil Zdeněk TJ Sokol Litvínov "A" 1957 0
2009/2010 5 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1730 Chroust Ladislav Bystřanští jezdci "A" 1635 0
2009/2010 4 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1730 Beránek Josef TJ Lovochemie Lovosice 1782 ½
2009/2010 3 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1730 Lasík Petr KC Kaskáda Bílina "A" 1688 0
2009/2010 2 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1730 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov "B" 1925 ½
2008/2009 11 Sj.Litoměřice"B" 1780 Machálek Bedřich ŠK Sp.Ústí"C" 1979 1
2008/2009 10 Sj.Litoměřice"B" 1780 Klement Lukáš ŠK Most"A" 2097 0
2008/2009 9 Sj.Litoměřice"B" 1780 Červinka Jan TJ Tatran Podbořany"A" 1828 0
2008/2009 8 Sj.Litoměřice"B" 1780 Kánský Pavel SK Děčín"A" 2162 0
2008/2009 7 Sj.Litoměřice"B" 1780 Němec Petr ŠK Sp.Ústí"B" 1953 0
2008/2009 6 Sj.Litoměřice"B" 1780 Marsa Jan TJ Lokomotiva Most 2096 0
2008/2009 5 Sj.Litoměřice"B" 1780 Švarc Roman ŠK Střelnice Kadaň"A" 2088 0
2008/2009 3 Sj.Litoměřice"B" 1780 Šťastný Petr ŠK Teplice"B" 2032 0
2008/2009 1 Sj.Litoměřice"B" 1780 Chaloupka Vladimír Sj.Litoměřice"A" 2074 0
2008/2009 9 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1780 Žahour Ivan ŠK Teplice "E" 2108 0
2008/2009 8 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1780 Beránek Miroslav Lovochemie Lovosice 1900 0
2008/2009 7 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1780 Tachovský Pavel Bystřanští Jezdci "A" 1864 0
2008/2009 6 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1780 Vostřel Martin ŠK Union Louny "C" 1680 ½
2008/2009 5 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1780 Dusbaba Karel ŠK Teplice "D" 2035 ½
2008/2009 4 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1780 Richter Miroslav ŠK Stropník Osek "A" 1867 1
2007/2008 8 TJ Sj.Litoměřice A 1758 Bartoš Patrik ŠK Sp.Ústí n.L.B 1693 0
2007/2008 6 TJ Sj.Litoměřice A 1758 Reitingerová Iveta SK Děčín A 1912 0
2007/2008 9 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1758 Pastva Zdeněk TJ Bonex Teplice "C" 1844 0
2007/2008 8 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1758 Hozda David KC Kaskáda Bílina 2008 0
2007/2008 7 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1758 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci "A" 1844 0
2007/2008 6 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1758 Beneš Petr TJ Lovochemie Lovosice 2146 0
2007/2008 5 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1758 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov "A" 2000 1
2007/2008 4 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1758 Hrubý Václav ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1787 1
2007/2008 3 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1758 Köchert Bedřich TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1736 1
2007/2008 2 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1758 Horák Lukáš TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1813 0
2007/2008 1 TJ Slavoj Litoměřice "C" 1758 Černý Martin TJ Slavoj Litoměřice "B" 2203 1
2006/2007 9 TJ Slavoj Litoměřice C 1714 Vnouček Pavel Bystřanští jezdci B 1707 1
2006/2007 8 TJ Slavoj Litoměřice C 1714 Hošek Miroslav ŠK Stropník Osek při DDaM B 1748 ½
2006/2007 7 TJ Slavoj Litoměřice C 1714 Pěkný Jaroslav KŠ Štětí B 1
2006/2007 6 TJ Slavoj Litoměřice C 1714 Mikeš Jan Šachový klub Spartak Ústí n.L. E 1250 ½
2006/2007 5 TJ Slavoj Litoměřice C 1714 Vašíček Milan Bystřanští jezdci C 1682 1
2006/2007 3 TJ Slavoj Litoměřice C 1714 Krejza Radek Šachový klub Most F 1343 ½
2006/2007 2 TJ Slavoj Litoměřice C 1714 Skála Kamil Šachový klub Most E 1658 0
2006/2007 1 TJ Slavoj Litoměřice C 1714 Bouška Milan TJ Glaverbel Czech Teplice C 1754 1
2006/2007 9 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1714 Acs František ŠK Bystřanští Jezdci "A" 2048 1
2006/2007 8 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1714 Bakajsa Libor ŠK Most "D" 1697 0
2006/2007 6 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1714 Kirs Pavel TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 1730 1
2006/2007 5 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1714 Krejčí Josef ŠK Štětí "A" 1663 ½
2006/2007 4 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1714 Vyhnálek Jaroslav ŠK Stropník Osek "A" 1498 0
2006/2007 3 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1714 Šebl Jan KC Kaskáda Bílina 1810 1
2006/2007 2 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1714 Červ Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1535 1
2006/2007 1 TJ Slavoj Litoměřice "B" 1714 Okrouhlík Zdeněk TJ Bonex Teplice "C" 1788 ½
2005/2006 9 Slavoj LT C"" 1674 Jeřábek Jan Bystř. jezdci B"" 1835 0
2005/2006 8 Slavoj LT C"" 1674 Krivoš Rudolf Spartak UL E"" 1696 0
2005/2006 7 Slavoj LT C"" 1674 Mihalčík Jan KŠ Štětí A"" 1746 1
2005/2006 6 Slavoj LT C"" 1674 Pošva Jaroslav Lovoch. Lovosice 1867 0
2005/2006 5 Slavoj LT C"" 1674 Reitinger Jan Loko Most F"" 1757 ½
2005/2006 4 Slavoj LT C"" 1674 Lachman Jaroslav Bystř. jezdci A"" 1470 ½
2005/2006 3 Slavoj LT C"" 1674 Kučera Bohuslav Bonex TP C"" 1765 0
2005/2006 2 Slavoj LT C"" 1674 Bayer Radek Glaverbel TP A"" 2043 0
2005/2006 1 Slavoj LT C"" 1674 Malý Jiří Loko Most E"" 1643 1
2005/2006 10 Sj.LitoměřiceB"" 1674 Reitingerová Iveta CHP Litvínov 2008 ½
2005/2006 9 Sj.LitoměřiceB"" 1674 Batelková Lucie Sp.Ústí n.LC"" 1678 0
2005/2006 7 Sj.LitoměřiceB"" 1674 Fořt Aleš Slávia DěčínA"" 1685 1
2005/2006 6 Sj.LitoměřiceB"" 1674 Budil Zdeněk Loko MostB"" 1933 0
2005/2006 5 Sj.LitoměřiceB"" 1674 Suchánek Jiří Sokol Údlice 1797 1
2005/2006 4 Sj.LitoměřiceB"" 1674 Chaloupka Martin Sj.LitoměřiceA"" 1733 ½
2005/2006 3 Sj.LitoměřiceB"" 1674 Němec Petr Sp.Ustí n.L.B"" 2014 0
2004/2005 9 Sl Litoměřice B" 1683 Zelenka Petr Stropník Osek A" 1
2004/2005 8 Sl Litoměřice B" 1683 Novák Pavel Stropník Osek B" 1606 1
2004/2005 7 Sl Litoměřice B" 1683 Belan Michal Bystř. jezdci B" 1
2004/2005 4 Sl Litoměřice B" 1683 Boháč Vlastimil Lokomot. Most F" 1482 ½
2004/2005 3 Sl Litoměřice B" 1683 Kalašnikov Jaroslav Litoměřické dámy 1
2004/2005 2 Sl Litoměřice B" 1683 Filip Stanislav Lovochem Lovosice 1572 1
2004/2005 9 Sj Litoměřice C" 1683 Macák Bernard Kaskáda Bílina B" 0
2004/2005 8 Sj Litoměřice C" 1683 Drobný Zbyněk Union Louny D" 1923 0
2004/2005 7 Sj Litoměřice C" 1683 Köchert Bedřich Glavbel TepliceB" 1734 1
2004/2005 6 Sj Litoměřice C" 1683 Chovanec Aleš Bystřan.jezdci C" 1460 0
2004/2005 5 Sj Litoměřice C" 1683 Körschner Miroslav Loko Most H" ½
2004/2005 4 Sj Litoměřice C" 1683 Franta Stanislav Loko Most G" 1552 ½
2004/2005 3 Sj Litoměřice C" 1683 Zrzavý Václav Union Louny C" 1841 ½
2004/2005 2 Sj Litoměřice C" 1683 Bidovský Petr DDM Postoloprty 1687 1
2004/2005 1 Sj Litoměřice C" 1683 Kučera Bohuslav Bonex Teplice D" 1754 0
2003/2004 9 Sl. Litoměřice C" Dohnal Martin Bystř. jezdci D" 1
2003/2004 8 Sl. Litoměřice C" Soukup Jan Glav. Teplice B" 1
2003/2004 7 Sl. Litoměřice C" Koloušek Petr Kaskáda Bílina B" 1
2003/2004 6 Sl. Litoměřice C" Lachman Jaroslav Bystř. jezdci C" 0
2003/2004 4 Sl. Litoměřice C" Puc Jiří Loko Most F" ½
2003/2004 3 Sl. Litoměřice C" Babczynski Marcel Loko Most E" 1
2003/2004 2 Sl. Litoměřice C" Kamenský Antonín Bystř. jezdci B" 1424 ½
2003/2004 1 Sl. Litoměřice C" Kohlert Michal Sl. Litoměřice D" 1
2003/2004 7 Sl. Litoměřice B Pavlíček Petr Stropník Osek A ½
2003/2004 5 Sl. Litoměřice B Urbanský Jaroslav Bystř. jezdci A 1
2003/2004 3 Sl. Litoměřice B Michalčík Jan Litoměřické dámy 0
2003/2004 2 Sl. Litoměřice B Kolář Tomáš Stropník Osek B ½
2003/2004 1 Sl. Litoměřice B Krejčí Josef Lovochem Lovosice 1633 1