Hráč Tureček Václav

Tureček Václav

User Pic
Jméno: Tureček Václav
Oddíl: SK Šachy Chlumec
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1921
Elo mezinárodní: 1855
ID: 2965
FIDE ID: 328790
Rok narození: 1970
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 SK Šachy Chlumec"A" 1848 1903 Hlavatý Radek Sportis Svádov/Olšinky"A" 1872 1893 1
2018/2019 5 SK Šachy Chlumec"A" 1840 1903 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1785 1800 1
2018/2019 4 SK Šachy Chlumec"A" 1847 1909 Černíková Alena Šachy Povrly 1974 1955 0
2018/2019 3 SK Šachy Chlumec"A" 1845 1909 Erban Dušan ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2041 2049 ½
2018/2019 2 SK Šachy Chlumec"A" 1845 1909 Kindl František TJ Sokol Údlice"B" 1855 1855 ½
2018/2019 8 SK Šachy Chlumec "B" 1848 1903 Papay Jindřich SK Děčín "C" 1991 2008 1
2018/2019 3 SK Šachy Chlumec "B" 1845 1909 Carboch Ladislav Sportis Svádov-Olšinky "B" 1724 1727 ½
2018/2019 1 SK Šachy Chlumec "B" 1840 1909 Matouš Pavel ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1659 1645 1
2017/2018 10 ŠK Šachy Chlumec"A" 1861 1942 Havránek Tomáš SK Děčín"B" 2040 2032 0
2017/2018 9 ŠK Šachy Chlumec"A" 1861 1942 Horák Jiří Slovan Jirkov"A" 2122 2141 0
2017/2018 8 ŠK Šachy Chlumec"A" 1877 1942 Hlavatý Jiří Sportis Svádov-Olšinky"A" 2059 2045 0
2017/2018 7 ŠK Šachy Chlumec"A" 1877 1942 Šala Dalibor Chess Most"B" 1833 1879 0
2017/2018 6 ŠK Šachy Chlumec"A" 1856 1942 Friml Antonín TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2031 2053 1
2017/2018 5 ŠK Šachy Chlumec"A" 1856 1942 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2135 2121 ½
2017/2018 4 ŠK Šachy Chlumec"A" 1861 1942 Krivoš Rudolf Šachy Povrly 1837 1855 0
2017/2018 3 ŠK Šachy Chlumec"A" 1861 1942 Sova Ondřej ŠK Magic Žatec"A" 1891 1865 1
2017/2018 2 ŠK Šachy Chlumec"A" 1861 1942 Wirkner František ŠO TJ Klášterec n.O 1757 1763 1
2017/2018 1 ŠK Šachy Chlumec"A" 1853 1904 Brejník Gustav ŠK Sj.Litoměřice"B" 2050 2038 0
2015/2016 11 SK Šachy Chlumec"A" 1915 1943 Richter Miroslav ŠK Teplice"B" 1904 1924 0
2015/2016 10 SK Šachy Chlumec"A" 1915 1943 Kalužný Matyáš Sokol Údlice"A" 2126 2114 0
2015/2016 9 SK Šachy Chlumec"A" 1915 1943 Šulc Jaromír Šachy Povrly 2028 2055 1
2015/2016 8 SK Šachy Chlumec"A" 1915 1943 Babička Michal SK Děčín"B" 1978 2063 0
2015/2016 7 SK Šachy Chlumec"A" 1915 1943 Kastl Daniel Chess Most"C" 1818 1844 0
2015/2016 6 SK Šachy Chlumec"A" 1915 1943 Fultner Jaromír Chess Most"B" 2005 1983 0
2015/2016 5 SK Šachy Chlumec"A" 1915 1943 Jirásek Jiří ŠK Teplice"C" 1868 1874 1
2015/2016 4 SK Šachy Chlumec"A" 1915 1943 Kindl František Sokol Údlice"B" 1829 1841 0
2015/2016 3 SK Šachy Chlumec"A" 1915 1943 Chmelík Jiří Slovan Jirkov 1983 1988 0
2015/2016 2 SK Šachy Chlumec"A" 1915 1943 Reitingerová Iveta ŠK Union Louny"A" 2037 2040 0
2015/2016 1 SK Šachy Chlumec"A" 1915 1943 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2167 2164 1
2014/2015 11 Sportis Svádov - Olšinky "A" 1928 1932 Bublík František ŠK Teplice "C" 1783 1807 0
2014/2015 10 Sportis Svádov - Olšinky "A" 1928 1932 Pošva Jaroslav ASK Lovosice "A" 1764 1806 1
2014/2015 9 Sportis Svádov - Olšinky "A" 1928 1932 Krivoš Rudolf SVAH Všebořice 1847 1856 ½
2014/2015 8 Sportis Svádov - Olšinky "A" 1928 1932 Papay Marek SK Děčín "C" 2006 2015 1
2014/2015 7 Sportis Svádov - Olšinky "A" 1928 1932 Kapoun Pavel SK Šachy Chlumec "B" 1772 1758 ½
2014/2015 6 Sportis Svádov - Olšinky "A" 1928 1932 Brabec Herbert ŠK Mosad Česká Kamenice 1724 1709 1
2014/2015 5 Sportis Svádov - Olšinky "A" 1928 1932 Krejčí Vladimír TJ ČSAD Libouchec 1712 1701 1
2014/2015 4 Sportis Svádov - Olšinky "A" 1928 1932 Balvín Rudolf Sportis Svádov - Olšinky "B" 1663 1661 1
2014/2015 3 Sportis Svádov - Olšinky "A" 1928 1932 Holub Josef ŠK Slavie Děčín 1800 1808 1
2014/2015 2 Sportis Svádov - Olšinky "A" 1928 1932 Semerdžiev Stefan TJ Slavoj Litoměřice "B" 1950 1
2014/2015 1 Sportis Svádov - Olšinky "A" 1928 1932 Strašlipka Jiří Bystřanští jezdci "A" 1748 1727 1
2014/2015 11 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1928 1932 Poloprutský Ladislav Slovan Jirkov 1767 1765 0
2014/2015 6 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1928 1932 Lešák Ondřej SK Děčín "B" 1874 1887 1
2014/2015 4 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1928 1932 Kurka František Teplice "B" 2011 1994 1
2013/2014 11 SKD Průmstav - stavby SO "A" 1948 1949 Lešák Ondřej SK Děčín "C" 1840 1802 1
2013/2014 10 SKD Průmstav - stavby SO "A" 1948 1949 Matouš Pavel ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1747 1732 1
2013/2014 9 SKD Průmstav - stavby SO "A" 1948 1949 Kubánek Martin TJ SVAH Všebořice 1834 1
2013/2014 7 SKD Průmstav - stavby SO "A" 1948 1949 Malý Jiří Bystřanští jezdci "A" 1662 1658 ½
2013/2014 6 SKD Průmstav - stavby SO "A" 1948 1949 Málek Jiří ŠK Slávie Děčín 1876 1845 ½
2013/2014 5 SKD Průmstav - stavby SO "A" 1948 1949 Vrzal Jiří TJ ČSAD Libouchec 1766 1818 1
2013/2014 4 SKD Průmstav - stavby SO "A" 1948 1949 Slavík Jan ŠK MOSAD Česká Kamenice 1769 1785 ½
2013/2014 3 SKD Průmstav - stavby SO "A" 1948 1949 Hozda David SK ŠACHY Chlumec "A" 1968 1960 0
2013/2014 2 SKD Průmstav - stavby SO "A" 1948 1949 Černý Vladimír SPORTIS Svádov-Olšinky "B" 1702 1724 ½
2013/2014 1 SKD Průmstav - stavby SO "A" 1948 1949 Pošva Jaroslav ASK Lovosice 1757 1803 0
2012/2013 11 SKD Průmstav-stavby SO"A" 1976 1976 Pecka František Slovan Jirkov"A" 2052 2075 ½
2012/2013 10 SKD Průmstav-stavby SO"A" 1976 1976 Richter Miroslav ŠK Teplice"B" 2022 2022 0
2012/2013 9 SKD Průmstav-stavby SO"A" 1976 1976 Hula Lukáš Slavoj Litoměřice"A" 2094 2100 ½
2012/2013 8 SKD Průmstav-stavby SO"A" 1976 1976 Krajíc Karel Chess Most"C" 2057 2048 ½
2012/2013 7 SKD Průmstav-stavby SO"A" 1976 1976 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 2017 1965 0
2012/2013 6 SKD Průmstav-stavby SO"A" 1976 1976 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1913 1946 ½
2012/2013 5 SKD Průmstav-stavby SO"A" 1976 1976 Balín Kamil ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2054 2045 1
2012/2013 4 SKD Průmstav-stavby SO"A" 1976 1976 Hamala Miroslav Chess Most"D" 2000 2006 1
2012/2013 3 SKD Průmstav-stavby SO"A" 1976 1976 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny"A" 1972 1978 ½
2012/2013 2 SKD Průmstav-stavby SO"A" 1976 1976 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice"A" 1905 1970 ½
2012/2013 1 SKD Průmstav-stavby SO"A" 1976 1976 Nejedlo Josef SK Děčín"B" 1912 1955 1
2011/2012 11 Průmstav Svádov-Olšinky A 1977 1974 Vrchotka Josef ŠK Teplice B 2035 2016 0
2011/2012 10 Průmstav Svádov-Olšinky A 1977 1974 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 2020 1943 1
2011/2012 9 Průmstav Svádov-Olšinky A 1977 1974 Jirásek Jiří Slovan Jirkov A 1927 1944 ½
2011/2012 8 Průmstav Svádov-Olšinky A 1977 1974 Erban Dušan ŠK Sp.Ústí n.L B 2079 2105 0
2011/2012 7 Průmstav Svádov-Olšinky A 1977 1974 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny A 1959 1952 ½
2011/2012 6 Průmstav Svádov-Olšinky A 1977 1974 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 1970 1942 0
2011/2012 5 Průmstav Svádov-Olšinky A 1977 1974 Miškovský Pavel TJ Sokol Litvínov A 2109 2065 0
2011/2012 4 Průmstav Svádov-Olšinky A 1977 1974 Matějka Petr ŠO TJ Tatran Podbořany A 2128 2110 1
2011/2012 3 Průmstav Svádov-Olšinky A 1977 1974 Valenta Petr Chess Most B 1946 1962 1
2011/2012 2 Průmstav Svádov-Olšinky A 1977 1974 Hula Lukáš Sj.Litoměřice A 2081 2083 0
2011/2012 1 Průmstav Svádov-Olšinky A 1977 1974 Häusler Milan TJ Chlumec A 2052 2027 1
2010/2011 11 SKD Průmstav-stavby SO"A" 1944 Bürgermeister Michal TJ Šachy Povrly 1839 1
2010/2011 10 SKD Průmstav-stavby SO"A" 1944 Slavík Jiří TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1000 0
2010/2011 9 SKD Průmstav-stavby SO"A" 1944 Mrišo Miloš TJ Slavoj Litoměřice"A" 1787 1
2010/2011 8 SKD Průmstav-stavby SO"A" 1944 Mindoš Jan TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1863 0
2010/2011 7 SKD Průmstav-stavby SO"A" 1944 Stránský Vojtěch ŠK Viamont Teplice"B" 1820 1
2010/2011 6 SKD Průmstav-stavby SO"A" 1944 Jirušek Zdeněk ŠK Střelnice Kadaň 1769 1
2010/2011 5 SKD Průmstav-stavby SO"A" 1944 Volák Jan DDM Most"A" 1953 0
2010/2011 4 SKD Průmstav-stavby SO"A" 1944 Černík Vladimír DDM Most"B" 1777 1
2010/2011 3 SKD Průmstav-stavby SO"A" 1944 Zima Tomáš ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1761 1
2010/2011 2 SKD Průmstav-stavby SO"A" 1944 Urban Miroslav ŠK Union Louny"A" 1798 1
2010/2011 1 SKD Průmstav-stavby SO"A" 1944 Jirásek Jiří Slovan Jirkov"A" 1909 1
2009/2010 9 Ulimex Svádov Olšinky "C" 1964 Bezpalec Vratislav TJ Chlumec "B" 1988 1
2009/2010 8 Ulimex Svádov Olšinky "C" 1964 Ederer Karel TJ Šachy Povrly 1990 1
2009/2010 7 Ulimex Svádov Olšinky "C" 1964 Viola Jan TJ ČSAD Libouchec 1837 ½
2009/2010 6 Ulimex Svádov Olšinky "C" 1964 Pekař František SK Děčín "C" 1850 1
2009/2010 5 Ulimex Svádov Olšinky "C" 1964 Strauss Jindřich Slavia SČE Děčín 1916 0
2009/2010 4 Ulimex Svádov Olšinky "C" 1964 Batelková Lucie Spartak UL "C" 1708 0
2009/2010 3 Ulimex Svádov Olšinky "C" 1964 Šebesta Jan Sportis Svádov Olšinky "B" 1728 ½
2009/2010 1 Ulimex Svádov Olšinky "C" 1964 Mareš Otakar ŠK Mosad Česká Kamenice 1837 1
2009/2010 11 Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1964 Červinka Jan ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1842 1
2009/2010 8 Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1964 Kučera Petr ŠK Střelnice Kadaň 1951 0
2009/2010 7 Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1964 Tichý Vladimír TJ Sokol Údlice 1992 0
2009/2010 6 Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1964 Volák Jan TJ Lokomotiva Most 1980 1
2009/2010 5 Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1964 Vrchotka Josef ŠK Teplice"B" 2028 1
2009/2010 4 Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1964 Jeníček Emil ŠK Union Louny"A" 2072 1
2009/2010 3 Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1964 Laban Vladimír TJ Chlumec"A" 1778 1
2009/2010 2 Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1964 Stránský Vojtěch ŠK Teplice"C" 1749 0
2009/2010 1 Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1964 Bartoš Patrik ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1796 0
2008/2009 10 ŠK Sp.Ústí"C" 1975 Nechyba Ilja ŠK Střelnice Kadaň"A" 1967 ½
2008/2009 9 ŠK Sp.Ústí"C" 1975 Berežný Jan ŠK Teplice"C" 1825 1
2008/2009 8 ŠK Sp.Ústí"C" 1975 Král David ŠK Teplice"B" 1988 0
2008/2009 7 ŠK Sp.Ústí"C" 1975 Miškovský Pavel ŠK Union Louny"A" 2072 0
2008/2009 6 ŠK Sp.Ústí"C" 1975 Čížek Martin Sj.Litoměřice"A" 1980 0
2008/2009 5 ŠK Sp.Ústí"C" 1975 Volák Jan TJ Lokomotiva Most 1989 0
2008/2009 4 ŠK Sp.Ústí"C" 1975 Bakajsa Libor ŠK Most"A" 1959 1
2008/2009 1 ŠK Sp.Ústí"C" 1975 Přibyl Jakub ŠK Sp.Ústí"B" 2136 0
2008/2009 9 TJ Svádov-Olšinky "A" 1975 Hloušek Zdeněk Slavie SČE Děčín "A" 1690 1
2008/2009 8 TJ Svádov-Olšinky "A" 1975 Papay Marek SK Děčín "C" 1776 1
2008/2009 7 TJ Svádov-Olšinky "A" 1975 Michňo Martin TJ ČSAD Libouchec 1749 1
2008/2009 6 TJ Svádov-Olšinky "A" 1975 Fajfr Jaroslav ŠK Mosad Česká Kamenice 1747 1
2008/2009 5 TJ Svádov-Olšinky "A" 1975 Palík Václav Spartak UL "D" 1708 0
2008/2009 3 TJ Svádov-Olšinky "A" 1975 Papay Jindřich SK Děčín "B" 2047 1
2008/2009 2 TJ Svádov-Olšinky "A" 1975 Svoboda Josef TJ Chlumec "B" 1712 1
2008/2009 1 TJ Svádov-Olšinky "A" 1975 Balvín Rudolf TJ Svádov-Olšinky "B" 1712 ½
2007/2008 11 TJ Svádov-Olšinky A 2002 Klement Lukáš ŠK Most A 2073 1
2007/2008 10 TJ Svádov-Olšinky A 2002 Bayer Radek TJ Glaverbel Czech Teplice 2074 0
2007/2008 9 TJ Svádov-Olšinky A 2002 Kolář Jáchym ŠK Louny A 2142 0
2007/2008 8 TJ Svádov-Olšinky A 2002 Valeš Václav SK Děčín A 2170 0
2007/2008 7 TJ Svádov-Olšinky A 2002 Železný Jiří SK Děčín B 1961 1
2007/2008 6 TJ Svádov-Olšinky A 2002 Horák Jiří Slovan Jirkov A 2211 0
2007/2008 5 TJ Svádov-Olšinky A 2002 Friml Antonín TJ Bonex Teplice B 2120 0
2007/2008 4 TJ Svádov-Olšinky A 2002 Trejbal Stanislav TJ Sj.Litoměřice A 2099 0
2007/2008 3 TJ Svádov-Olšinky A 2002 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany A 2270 0
2007/2008 2 TJ Svádov-Olšinky A 2002 Marsa Jan TJ Lokomotiva Most 2091 ½
2007/2008 1 TJ Svádov-Olšinky A 2002 Novák František ŠK Sp.Ústí n.L.B 1966 1
2007/2008 9 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 2002 ČERMÁK Jan ŠK Mosad Čes. Kamenice 1
2007/2008 8 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 2002 Švarha Michal TJ Chlumec "A" 1381 1
2007/2008 7 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 2002 Fořt Aleš TJ Slavia SČE Děčín "A" 1682 1
2007/2008 6 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 2002 Vrzal Jiří TJ Šachy Povrly 1765 1
2007/2008 5 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 2002 KUBISKA Miroslav KŠ Štětí 1
2007/2008 3 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 2002 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 1100 1
2006/2007 3 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 1963 Král David TJ Bonex Teplice "B" 1941 1
2006/2007 1 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 1963 Nedoma Petr TJ Lovochemie Lovosice 1712 1
2006/2007 9 Svádov Olšinky"A" Kučera Jaroslav Mosad Č.Kamenice"A" 1
2006/2007 8 Svádov Olšinky"A" Varta Jiří SK Děčín"C" 0
2006/2007 7 Svádov Olšinky"A" Zaťko Michal Slavia SČE Děčín"A" 1
2006/2007 6 Svádov Olšinky"A" Ederer Karel Spartak Ústí n.L."C" 1
2006/2007 5 Svádov Olšinky"A" Čechová Františka Spartak Ústí n.L."D" 1
2006/2007 4 Svádov Olšinky"A" Drábek Martin ČSAD Libouchec 1
2006/2007 3 Svádov Olšinky"A" Laban Vladimír Lokomotiva Ústí n.L."A" 0
2006/2007 2 Svádov Olšinky"A" Häusler Milan TJ Chlumec 1
2006/2007 1 Svádov Olšinky"A" Šebesta Jan Svádov Olšinky"B" 1
2005/2006 11 Sp.Ustí n.L.B"" 1903 Gryč Josef Slávia DěčínA"" 1578 ½
2005/2006 10 Sp.Ustí n.L.B"" 1903 Šebl Jan Loko MostB"" 1781 1
2005/2006 9 Sp.Ustí n.L.B"" 1903 Lausmann Kurt Sokol Údlice 1826 0
2005/2006 4 Sp.Ustí n.L.B"" 1903 Pastva Zdeněk Bonex TepliceB"" 1871 1
2005/2006 2 Sp.Ustí n.L.B"" 1903 Hrnčíř Petr Sp.Ústí n.LC"" 1663 1
2005/2006 1 Sp.Ustí n.L.B"" 1903 Brázda Antonín Union LounyB"" 1888 0
2005/2006 9 Svádov-Olš. B 1903 Matoušek Aleš TJ Chlumec 1918 1
2005/2006 8 Svádov-Olš. B 1903 Weiss Josef ČSAD Libouchec 1740 1
2005/2006 7 Svádov-Olš. B 1903 Mareš Otakar Mosad Č.Kamenice 1882 ½
2005/2006 6 Svádov-Olš. B 1903 Černý Lumír SK Demas Děčín C 1733 0
2005/2006 5 Svádov-Olš. B 1903 Hellinger Jan Slávia Děčín B 1594 1
2005/2006 4 Svádov-Olš. B 1903 Železný Jiří TJ Povrly 1949 0
2005/2006 3 Svádov-Olš. B 1903 Ederer Karel Sp.Ústí n.L D 1949 0
2005/2006 2 Svádov-Olš. B 1903 Kunc Karel Loko Ústí n.L A 1957 ½
2005/2006 1 Svádov-Olš. B 1903 Vodehnal Václav Svádov-Olš.A 1782 1
2004/2005 8 Sp.Ústí n.L "C" 1843 Waclawek Karel Svádov-Olšinky "A" 1575 1
2004/2005 7 Sp.Ústí n.L "C" 1843 Šebesta Jan Svádov-Olšinky "B" 1
2004/2005 4 Sp.Ústí n.L "C" 1843 Stoly Jindřich MOSAD Čes.Kamenice 1683 ½
2004/2005 3 Sp.Ústí n.L "C" 1843 Šiller Jan Chlumec 1
2004/2005 2 Sp.Ústí n.L "C" 1843 Krejčí Vladimír Šachy Povrly "A" 1764 1
2004/2005 10 Sp.Ústí n.L. "B" 1843 Lausmann Kurt Sokol Údlice "A" 1843 1
2004/2005 6 Sp.Ústí n.L. "B" 1843 Hloušek Zdeněk Slavia SČE Děčín "A" 1682 1
2004/2005 5 Sp.Ústí n.L. "B" 1843 Šišák Richard Union Louny "A" 1953 0
2004/2005 3 Sp.Ústí n.L. "B" 1843 Hořan Tomáš Loko Most "B" 1761 0
2003/2004 10 Sp.Ústí n.L. 1855 Volek Radomír ŠK Union Louny 1889 0
2003/2004 9 Sp.Ústí n.L. 1855 Kasal Jaroslav CHP Litvínov 1566 1
2003/2004 8 Sp.Ústí n.L. 1855 Polívka Jaroslav Sokol Údlice 1763 ½
2003/2004 7 Sp.Ústí n.L. 1855 Strašlipka Jiří Glaverbel Teplice 1654 1
2003/2004 6 Sp.Ústí n.L. 1855 Čížek Martin Sj.Litoměřice 1948 0
2003/2004 5 Sp.Ústí n.L. 1855 Vlček Josef Bonex Teplice 1872 1
2003/2004 4 Sp.Ústí n.L. 1855 Tichý Lukáš Tatran Podbořany 1835 1
2003/2004 1 Sp.Ústí n.L. 1855 Nejedlo Josef SK Demas Děčín 1975 ½