Hráč Spěváček Ivo

Spěváček Ivo

User Pic
Jméno: Spěváček Ivo
Oddíl: TJ Lokomotiva Plzeň
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1926
Elo mezinárodní: 1908
ID: 2217
FIDE ID: 338443
Rok narození: 1957
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Loko Plzeň A 1894 1924 Hájek Jiří ŠK Přeštice A 2057 2037 1
2018/2019 10 Loko Plzeň A 1884 1924 Kopřiva Martin TJ Košutka A 2046 2068 1
2018/2019 9 Loko Plzeň A 1884 1924 Galíček Stanislav ŠK Tachov 2133 2080 0
2018/2019 8 Loko Plzeň A 1893 1924 Klement Lukáš ŠK 64 Plzeň A 2238 2241 0
2018/2019 7 Loko Plzeň A 1893 1924 Folková Martina ŠAKAL Kozolupy B 2001 2038 0
2018/2019 6 Loko Plzeň A 1902 1924 Holý Filip Sokol Plzeň - Letná A 2079 2061 0
2018/2019 5 Loko Plzeň A 1902 1924 Houška Jiří SK Petřín 2181 2188 0
2018/2019 4 Loko Plzeň A 1904 1934 Flajšman Pavel ŠK Dvorec A 1824 1942 ½
2018/2019 3 Loko Plzeň A 1914 1934 Kupka František ŠK Líně B 2117 2093 0
2018/2019 2 Loko Plzeň A 1914 1934 Kříž Luboš HeřNýř A 2093 2043 0
2018/2019 1 Loko Plzeň A 1918 1934 Palek Miroslav TJ Sokol Domažlice A 2153 0 0
2017/2018 11 Lokomotiva Plzeň A 1924 1923 Tochor Jiří SK Kdyně 2062 2086 0
2017/2018 10 Lokomotiva Plzeň A 1924 1923 Kupka František ŠK Líně B 2106 2094 ½
2017/2018 9 Lokomotiva Plzeň A 1924 1923 Falout Luboš Sokol Plzeň Letná A 2135 2132 0
2017/2018 8 Lokomotiva Plzeň A 1910 1923 Blecha Miroslav ŠK Líně A 2190 2187 1
2017/2018 7 Lokomotiva Plzeň A 1910 1923 Klement Lukáš ŠK 64 Plzeň A 2237 2218 0
2017/2018 6 Lokomotiva Plzeň A 1903 1923 Vašíček Martin TJ Sokol Domažlice A 2067 2070 0
2017/2018 5 Lokomotiva Plzeň A 1903 1923 Jakl Aleš ŠK Tachov 1991 2040 1
2017/2018 4 Lokomotiva Plzeň A 1924 1923 Česal Jaroslav ŠK Dvorec A 2176 2175 0
2017/2018 3 Lokomotiva Plzeň A 1924 1923 Eret Matouš TJ Košutka A 2205 2177 0
2017/2018 2 Lokomotiva Plzeň A 1924 1923 Houška Jiří SK Petřín 2243 2215 ½
2017/2018 1 Lokomotiva Plzeň A 1904 1925 Michálek Jan ŠAKAL Kozolupy B 2261 2234 0
2016/2017 11 Loko Plzeň - A 1931 1941 Houška Jiří SK Petřín 2194 2247 0
2016/2017 10 Loko Plzeň - A 1931 1941 Kříž Luboš SŠK HeřNýř A 2164 2143 ½
2016/2017 9 Loko Plzeň - A 1931 1941 Michálek Jan ŠAKAL Kozolupy B 2280 2278 0
2016/2017 8 Loko Plzeň - A 1931 1941 Hájek Jiří ŠK Přeštice A 1924 1997 0
2016/2017 7 Loko Plzeň - A 1931 1941 Klement Lukáš Šachový Klub 64 Plzeň A 2210 2234 0
2016/2017 6 Loko Plzeň - A 1931 1941 Galíček Stanislav ŠK Tachov 2094 2126 0
2016/2017 5 Loko Plzeň - A 1931 1941 Kuba Stanislav ŠK Kdyně 2151 2127 ½
2016/2017 4 Loko Plzeň - A 1931 1941 Holý Filip Sokol Plzeň "Letná" - A 1956 1966 0
2016/2017 3 Loko Plzeň - A 1931 1941 Palek Miroslav Šachový klub Líně A 2182 2261 0
2016/2017 1 Loko Plzeň - A 1931 1941 Eret Jonáš Šachklub Sokol Klatovy A 2082 2073 0
2015/2016 11 Loko Plzeň A 1931 1941 Holý Filip Sokol Plzeň - Letná "A" 1956 1966 ½
2015/2016 10 Loko Plzeň A 1931 1941 Šperl Hynek Kšice 1986 2008 ½
2015/2016 9 Loko Plzeň A 1931 1941 Kuba Stanislav ŠK Kdyně 2151 2127 0
2015/2016 8 Loko Plzeň A 1931 1941 Kříž Luboš SŠK HeřNýř A 2164 2143 0
2015/2016 7 Loko Plzeň A 1931 1941 Palek Miroslav Sokol Plzeň I - ŠK Líně C 2182 2261 0
2015/2016 6 Loko Plzeň A 1931 1941 Houška Jiří TJ Dynamo ZČE Plzeň A 2194 2247 1
2015/2016 5 Loko Plzeň A 1931 1941 Michálek Jan ŠAKAL KOZOLUPY B 2280 2278 0
2015/2016 4 Loko Plzeň A 1931 1941 Turner Jan ŠK Tachov A 2393 2398 0
2015/2016 3 Loko Plzeň A 1931 1941 Hájek Jiří ŠK Přeštice A 1924 1997 0
2015/2016 2 Loko Plzeň A 1931 1941 Vašíček Martin TJ Sokol Domažlice A 2121 2140 0
2015/2016 1 Loko Plzeň A 1931 1941 Blecha Miroslav ŠK Líně B 2207 2196 0
2014/2015 11 Loko Plzeň A 1968 1972 Reischig Tomáš SŠK HeřNýř A 2077 1968 ½
2014/2015 9 Loko Plzeň A 1968 1972 Chaluš Karel Sokol Plzeň - Letná B 2106 2115 0
2014/2015 8 Loko Plzeň A 1968 1972 Tochor Jiří ŠK Kdyně 2048 2045 0
2014/2015 7 Loko Plzeň A 1968 1972 Turner Radek ŠAKAL Kozolupy B 2049 2048 ½
2014/2015 6 Loko Plzeň A 1968 1972 Šperl Hynek Kšice A 2043 2051 0
2014/2015 5 Loko Plzeň A 1968 1972 Vašíček Martin TJ Sokol Domažlice A 2121 2136 0
2014/2015 4 Loko Plzeň A 1968 1972 Palek Miroslav Sokol Plzeň 1 2226 2261 0
2014/2015 3 Loko Plzeň A 1968 1972 Houška Jiří TJ Dynamo ZČE Plzeň A 2247 2248 0
2014/2015 2 Loko Plzeň A 1968 1972 Šmucr Radek Loko Plzeň B 1573 1
2014/2015 1 Loko Plzeň A 1968 1972 Kopřiva Martin Košutka A 1889 1976 1
2013/2014 11 Loko Plzeň A 1979 1983 Šperl Hynek Kšice A 2026 2036 ½
2013/2014 10 Loko Plzeň A 1979 1983 Štaif Martin Plzeň - Letná B 2078 2057 0
2013/2014 9 Loko Plzeň A 1979 1983 Hájek Jiří ŠK Přeštice A 1873 1917 0
2013/2014 8 Loko Plzeň A 1979 1983 Soutner Jaroslav Košutka B 1778 1805 ½
2013/2014 7 Loko Plzeň A 1979 1983 Tochor Jiří Kdyně 2093 2091 1
2013/2014 6 Loko Plzeň A 1979 1983 Palek Miroslav Šachový klub Líně 2233 2261 0
2013/2014 5 Loko Plzeň A 1979 1983 Houška Jiří TJ Dynamo ZČE Plzeň 2212 2216 ½
2013/2014 4 Loko Plzeň A 1979 1983 Kadeřávek Jan Košutka A 2126 2111 ½
2013/2014 3 Loko Plzeň A 1979 1983 Kříž Luboš SŠK HeřNýř A 2201 2178 0
2013/2014 2 Loko Plzeň A 1979 1983 Janoušek Petr ŠAKAL Kozolupy B 2160 2154 0
2012/2013 11 Loko Plzeň A 2002 2004 Novák Michal Šachový klub Líně B 2159 2159 0
2012/2013 10 Loko Plzeň A 2002 2004 Soutner Jaroslav Košutka B 1716 1
2012/2013 9 Loko Plzeň A 2002 2004 Karlík Jiří ŠAKAL Kozolupy B 2293 2268 0
2012/2013 8 Loko Plzeň A 2002 2004 Falout Luboš Plzeň - Letná B 2130 2139 ½
2012/2013 7 Loko Plzeň A 2002 2004 Houška Jiří TJ Dynamo ZČE Plzeň A 2191 2183 0
2012/2013 6 Loko Plzeň A 2002 2004 Kříž Daniel SŠK HeřNýř A 1996 2057 ½
2012/2013 5 Loko Plzeň A 2002 2004 Ježek Jan Sokol Plzeň 1 B 2206 2259 0
2012/2013 4 Loko Plzeň A 2002 2004 Kadeřávek Jan Košutka A 2113 2101 ½
2012/2013 3 Loko Plzeň A 2002 2004 Vašíček Martin Domažlice A 2153 2158 0
2012/2013 2 Loko Plzeň A 2002 2004 Šperl Hynek Kšice A 2021 2031 0
2012/2013 1 Loko Plzeň A 2002 2004 Hájek Jiří Přeštice A 1878 1922 ½
2011/2012 11 Loko Plzeň A 2009 2010 Houška Jiří TJ Dynamo ZČE Plzeň A 2212 2213 1
2011/2012 9 Loko Plzeň A 2009 2010 Jaroš Martin Sokol Plzeň 1 B 2194 2194 0
2011/2012 8 Loko Plzeň A 2009 2010 Wolf Vilém ŠAKAL Kozolupy B 2029 1967 1
2011/2012 7 Loko Plzeň A 2009 2010 Muk Ivo ŠK Přeštice A 2111 2061 0
2011/2012 6 Loko Plzeň A 2009 2010 Chlad Lukáš SŠK HeřNýř A 1921 1903 ½
2011/2012 5 Loko Plzeň A 2009 2010 Toman Jaroslav ŠK Tachov A 2197 2200 0
2011/2012 4 Loko Plzeň A 2009 2010 Váchal Josef Sokol Domažlice B 1886 1918 ½
2011/2012 3 Loko Plzeň A 2009 2010 Novák Michal Šachový klub Líně B 2125 2134 0
2011/2012 2 Loko Plzeň A 2009 2010 Soukup Alois Košutka A 2170 2169 0
2011/2012 1 Loko Plzeň A 2009 2010 Hubka Roland Kšice A 2062 2044 ½
2010/2011 11 Loko Plzeň A 2024 Liška Karel Košutka A 2150 ½
2010/2011 10 Loko Plzeň A 2024 Houška Jiří TJ Dynamo ZČE Plzeň 2186 0
2010/2011 9 Loko Plzeň A 2024 Nguyen Dinh Phong Šachklub Sokol Klatovy A 2186 0
2010/2011 8 Loko Plzeň A 2024 Palek Miroslav Šachový klub Líně B 2261 ½
2010/2011 7 Loko Plzeň A 2024 Herejk Petr Šachový klub Líně C 2192 0
2010/2011 6 Loko Plzeň A 2024 Váchal Josef Sokol Domažlice B 1886 0
2010/2011 5 Loko Plzeň A 2024 Novák Jaromír Šachklub Sokol Klatovy B 1916 ½
2010/2011 4 Loko Plzeň A 2024 Karlík Jiří ŠAKAL Kozolupy B 2257 0
2010/2011 3 Loko Plzeň A 2024 Jaroš Martin Sokol Plzeň 1 B 2161 ½
2010/2011 2 Loko Plzeň A 2024 Hubka Roland ŠK Tachov 2053 ½
2010/2011 1 Loko Plzeň A 2024 Sedláček Jiří Sokol Plzeň - Letná B 2070 ½
2009/2010 11 Lokomotiva Plzeň 2026 Šimůnek Filip Sokol Plzeň 1 B 2165 0
2009/2010 10 Lokomotiva Plzeň 2026 Kracík Dobroslav Líně B 2085 ½
2009/2010 8 Lokomotiva Plzeň 2026 Černý Václav Domažlice B 1969 ½
2009/2010 7 Lokomotiva Plzeň 2026 Soukup Alois Košutka 2189 1
2009/2010 6 Lokomotiva Plzeň 2026 Racek Jiří ZČE Plzeň 2106 0
2009/2010 5 Lokomotiva Plzeň 2026 Herejk Petr Líně C 2175 0
2009/2010 4 Lokomotiva Plzeň 2026 Muk Ivo Přeštice 2073 ½
2009/2010 3 Lokomotiva Plzeň 2026 Toman Jan Tachov 2071 ½
2009/2010 2 Lokomotiva Plzeň 2026 Havlík Jindřich HeřNýř 2198 0
2009/2010 1 Lokomotiva Plzeň 2026 Nguyen Dinh Phong Klatovy B 2177 ½
2008/2009 11 Lokomotiva Plzeň 2023 Císler Petr Domažlice A 2209 0
2008/2009 10 Lokomotiva Plzeň 2023 Novák Michal Líně A 2241 1
2008/2009 9 Lokomotiva Plzeň 2023 Soukup Alois Košutka 2131 0
2008/2009 8 Lokomotiva Plzeň 2023 Vlk Miloslav HeřNýř 2019 0
2008/2009 7 Lokomotiva Plzeň 2023 Racek Jiří ZČE Plzeň 2110 0
2008/2009 6 Lokomotiva Plzeň 2023 Černý Václav Domažlice B 2012 1
2008/2009 5 Lokomotiva Plzeň 2023 Maleček Jiří Líně B 2085 0
2008/2009 4 Lokomotiva Plzeň 2023 Škut Michal Sokol Plzeň 1 C 2048 1
2008/2009 3 Lokomotiva Plzeň 2023 Baumruk Josef Přeštice 2000 0
2008/2009 2 Lokomotiva Plzeň 2023 Chaluš Karel Letná B 2112 1
2008/2009 1 Lokomotiva Plzeň 2023 Toman Jaroslav Tachov 2140 ½
2007/2008 11 Lokomotiva Plzeň 1979 Husák Antonín Tachov 1993 1
2007/2008 10 Lokomotiva Plzeň 1979 Petera Lubomír Domažlice A 2012 1
2007/2008 9 Lokomotiva Plzeň 1979 Vitouš Václav Kozolupy 1689 ½
2007/2008 8 Lokomotiva Plzeň 1979 Mařík Petr Líně 2128 1
2007/2008 7 Lokomotiva Plzeň 1979 Janeček Petr Přeštice 1803 1
2007/2008 6 Lokomotiva Plzeň 1979 Nebehaj Ondřej Domažlice B 1608 1
2007/2008 5 Lokomotiva Plzeň 1979 Šperl Hynek HeřNýř 2008 ½
2007/2008 4 Lokomotiva Plzeň 1979 Štaif Martin Letná B 1996 1
2007/2008 3 Lokomotiva Plzeň 1979 Nathanský Daniel ZČE Plzeň 1853 1
2007/2008 2 Lokomotiva Plzeň 1979 Bouda Jiří Košutka 2087 ½
2006/2007 11 Lokomotiva Plzeň A 1956 Melich Jindřich Praga Praha B 2081 0
2006/2007 10 Lokomotiva Plzeň A 1956 Palková Kateřina Sokol Plzeň 1 C 2073 0
2006/2007 9 Lokomotiva Plzeň A 1956 Hlaváček Karel Alva Pb Příbram A 2118 0
2006/2007 8 Lokomotiva Plzeň A 1956 Paulovič Martin Sokol Kobylisy A 2186 ½
2006/2007 7 Lokomotiva Plzeň A 1956 Vávra Jan Sokol Vršovice B 2098 1
2006/2007 6 Lokomotiva Plzeň A 1956 Kylar Miroslav Praga Praha A 2022 1
2006/2007 4 Lokomotiva Plzeň A 1956 Černý Václav Sokol Domažlice A 2085 0
2006/2007 3 Lokomotiva Plzeň A 1956 Krbúšik Marián Sokol Tábor A 1882 ½
2006/2007 2 Lokomotiva Plzeň A 1956 Pravdík Kamil Sokol Tábor B 2005 ½
2006/2007 1 Lokomotiva Plzeň A 1956 Hallerová Eva Sokol Plzeň LetnáA 2148 0
2005/2006 11 Loko Plzeň 1937 Letná B 1
2005/2006 10 Loko Plzeň 1937 Chlad Lukáš Union Plzeň 1680 1
2005/2006 8 Loko Plzeň 1937 Chloupek Jaroslav Domažlice B 1732 1
2005/2006 7 Loko Plzeň 1937 Mach Stanislav ZČE Plzeň 1590 ½
2005/2006 6 Loko Plzeň 1937 Malý Antonín Spálené Poříčí 1982 1
2005/2006 5 Loko Plzeň 1937 Palková Kateřina Sokol Plzeň I D 1837 ½
2005/2006 4 Loko Plzeň 1937 Škut Michal Klatovy B 1724 1
2005/2006 3 Loko Plzeň 1937 Štengl Jaroslav Líně A 1806 ½
2005/2006 2 Loko Plzeň 1937 Tannenberg Jindřich Tachov A 1846 1
2005/2006 1 Loko Plzeň 1937 Pech Břetislav Preštice A 2050 ½
2005/2006 11 Loko Plzeň 1937 Letná B 1
2005/2006 10 Loko Plzeň 1937 Chlad Lukáš Union Plzeň 1680 1
2005/2006 9 Loko Plzeň 1937 Řehák Michal Líně B 1671 1
2005/2006 8 Loko Plzeň 1937 Chloupek Jaroslav Domažlice B 1732 1
2005/2006 7 Loko Plzeň 1937 Mach Stanislav ZČE Plzeň 1590 ½
2005/2006 6 Loko Plzeň 1937 Malý Antonín Spálené Poříčí 1982 1
2005/2006 5 Loko Plzeň 1937 Palková Kateřina Sokol Plzeň I D 1837 ½
2005/2006 4 Loko Plzeň 1937 Škut Michal Klatovy B 1724 1
2005/2006 3 Loko Plzeň 1937 Štengl Jaroslav Líně A 1806 ½
2005/2006 2 Loko Plzeň 1937 Tannenberg Jindřich Tachov A 1846 1
2005/2006 1 Loko Plzeň 1937 Pech Břetislav Přeštice A 2050 ½
2004/2005 11 Loko Plzeň 1949 Husák Antonín Tachov A 1924 0
2004/2005 10 Loko Plzeň 1949 Janočko Miroslav Šakal Kozolupy 1825 0
2004/2005 9 Loko Plzeň 1949 Stachová Jana Líně B 1800 1
2004/2005 8 Loko Plzeň 1949 Chloupek Jaroslav Domažlice B 1681 1
2004/2005 7 Loko Plzeň 1949 Mráz Jiří Postřekov 1617 1
2004/2005 6 Loko Plzeň 1949 Čekan Petr Letná B 1965 1
2004/2005 5 Loko Plzeň 1949 Lesný Egon Klatovy B 1250 1
2004/2005 4 Loko Plzeň 1949 Fastová Karolína Líně A 1631 ½
2004/2005 3 Loko Plzeň 1949 Šmiřák Miroslav Spálené Poříčí 1765 1
2004/2005 1 Loko Plzeň 1949 Brunát Jan Přeštice A 1953 0
2003/2004 11 Loko Plzeň 1953 Hataj Tomáš Přeštice B 1669 1
2003/2004 10 Loko Plzeň 1953 Bauer Jan Klatovy B 1920 1
2003/2004 9 Loko Plzeň 1953 Šmiřák Miroslav Spálené Poříčí 1736 ½
2003/2004 7 Loko Plzeň 1953 Kajla Štefan Líně B ½
2003/2004 6 Loko Plzeň 1953 Brunát Jan Přeštice A 1735 ½
2003/2004 5 Loko Plzeň 1953 Janoušek Petr Sokol Plzeň I C 2090 0
2003/2004 4 Loko Plzeň 1953 Samek Jakub Letná B 1528 1
2003/2004 3 Loko Plzeň 1953 Jakl Aleš Tachov 1967 1
2003/2004 2 Loko Plzeň 1953 Zedník Zdeněk Domažlice B 1792 0
2003/2004 1 Loko Plzeň 1953 Rouč Michal Líně A 1765 1