Hráč Horák Petr

Horák Petr

User Pic
Jméno: Horák Petr
Oddíl: ŠK Magic Žatec
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1813
Elo mezinárodní: 1811
ID: 10823
FIDE ID: 352446
Rok narození: 1973
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK Magic Žatec "B" 1809 1812 Barukčič Jozo ŠK Louny "D" -Postoloprty 1282 1304 1 soutěž
2019/2020 10 ŠK Magic Žatec "B" 1807 1810 Vojta Jaroslav ŠK Slovan Jirkov "A" 1715 1704 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Magic Žatec "B" 1800 1810 Vyskočil Zdeněk TJ Klášterec n. O. "B" 1595 1607 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Magic Žatec "B" 1791 1791 Košťál Jindřich ŠK Louny "B" 1805 1828 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Magic Žatec "B" 1789 1791 Salaba Václav ŠK DDM Postoloprty "A" 1875 1877 ½ soutěž
2019/2020 11 ŠK Magic Žatec"A" 1807 1810 Kindl František TJ Sokol Údlice"B" 1878 1865 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Magic Žatec"A" 1800 1810 Hanzlík Daniel TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1893 1897 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Magic Žatec"A" 1805 1791 Černý Jakub SK Děčín"B" 1995 1973 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Magic Žatec"A" 1793 1791 Zima Tomáš ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1884 1879 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Magic Žatec"A" 1791 1791 Godla Milan TJ Klášterec n.O 1831 1739 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Magic Žatec"A" 1789 1791 Kučera Bohuslav ŠK Teplice"B" 0 1729 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Magic Žatec "A" 1782 1781 Barukčič Jozo ŠK DDM Postoloprty "A" 0 1296 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Magic Žatec "A" 1782 1781 Vojta Jaroslav Slovan Jirkov "A" 1713 1722 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Magic Žatec "A" 1782 1781 Godlová Kamila TJ Klášterec n. O. "B" 1444 1381 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Magic Žatec "A" 1771 1781 Kostrhun Ludvík TJ Sokol Údlice "C" 1272 1293 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Magic Žatec "A" 1771 1781 Malý Jiří CHESS Most "C" 1594 1608 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Magic Žatec "A" 1765 1776 Urbánek Václav ŠK DDM Postoloprty "A" 0 1082 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Magic Žatec "A" 1765 1776 Kubík Emil Slovan Jirkov "A" 1625 1598 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Magic Žatec "B" 1782 1781 Zmeškal Stanislav Slovan Jirkov "B" 1687 1650 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Magic Žatec "B" 1771 1781 Slavík Ladislav TJ Tatran Podbořany "B" 1504 1483 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Magic Žatec"A" 1770 1779 Železný Jiří Šachy Povrly 1992 1979 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Magic Žatec"A" 1770 1779 Malina Josef Sportis Svádov-Olšinky"A" 1762 1780 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Magic Žatec"A" 1770 1779 Poloprutský Ladislav Slovan Jirkov"A" 1745 1753 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Magic Žatec"A" 1770 1779 Fultner Jaromír Chess Most"B" 1950 1990 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Magic Žatec"A" 1761 1775 Soukup Miroslav TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1690 1685 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Magic Žatec "B" 1770 1779 Vojta Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1735 1724 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Magic Žatec "B" 1770 1779 Jílek Jaromír ŠK Union Louny "B" 1842 1827 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Magic Žatec "B" 1770 1779 Kubík Miroslav CHESS Most "C" 1688 1678 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Magic Žatec "B" 1761 1775 Hrubý Václav DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1670 1698 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Magic Žatec "A" 1769 1788 Šlezinger Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1646 1625 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Magic Žatec "A" 1769 1788 Kindl František TJ Sokol Údlice "B" 1829 1841 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Magic Žatec "A" 1769 1788 Godla Milan TJ Klášterec nad Ohří "A" 1493 1594 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Magic Žatec "A" 1769 1788 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1768 1790 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Magic Žatec "A" 1769 1788 Boledovič Ján TJ Sokol Údlice "C" 1655 1664 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Magic Žatec "A" 1769 1788 Říha Zdeněk ŠK DDM Postoloprty "B" 1533 1 soutěž
2015/2016 11 SK Magic Zatec "A" 1769 1788 Kalužný Jiří Sokol Udlice "C" 1843 1868 1 soutěž
2015/2016 10 SK Magic Zatec "A" 1769 1788 Volák Jan CHESS Most "D" 1838 1815 0 soutěž
2015/2016 9 SK Magic Zatec "A" 1769 1788 Hanzlík David TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1756 1760 0 soutěž
2015/2016 8 SK Magic Zatec "A" 1769 1788 Dvořák Jaroslav TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1900 1961 1 soutěž
2015/2016 6 SK Magic Zatec "A" 1769 1788 Císař Jiří SO TJ Klasterec n. O. "A" 1781 1774 0 soutěž
2015/2016 5 SK Magic Zatec "A" 1769 1788 Vašíček Milan Bystransti jezdci "A" 1622 1636 1 soutěž
2015/2016 4 SK Magic Zatec "A" 1769 1788 Ulrych Radek SK DDM Postoloprty 1719 1730 0 soutěž
2015/2016 3 SK Magic Zatec "A" 1769 1788 Majerik Vladimír SK UNION Louny "B" 1845 1841 0 soutěž
2015/2016 2 SK Magic Zatec "A" 1769 1788 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1841 1831 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Magic Žatec B 1769 1788 Krásný Drahomír TJ Klášterec n/O. B 1287 1367 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Magic Žatec "A" 1778 1787 Lapčík Zdeněk ŠK Střelnice Kadaň "A" 1688 1695 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Magic Žatec "A" 1778 1787 Procházka Václav TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1740 1780 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Magic Žatec "A" 1778 1787 Novák Petr ŠK Union Louny "B" 1698 1698 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Magic Žatec "A" 1778 1787 Stríž Vojtěch CHESS Most "E" 1274 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Magic Žatec "A" 1778 1787 Hanzlík Tomáš CHESS Most "D" 1663 1766 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Magic Žatec "A" 1778 1787 Vokřál Petr Sokol Údlice "C" 1710 1699 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Magic Žatec "A" 1778 1787 Špaček Václav Slovan Jirkov "B" 1000 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Magic Žatec "A" 1778 1787 Bidovský Petr ŠK DDM Postoloprty 1724 1710 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Magic Žatec "B" 1778 1787 Havliš Dominik Sokol Údlice "D" 1602 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Magic Žatec "B" 1778 1787 Slavík Jiří TJ Sokol Litvínov-Lom "C" 1535 1511 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Magic Žatec "A" 1809 1802 Valenta Petr CHESS Most "D" 1923 1926 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Magic Žatec "A" 1809 1802 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1895 1877 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Magic Žatec "A" 1809 1802 Košťál Jindřich ŠK Union Louny "B" 1932 1929 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Magic Žatec "A" 1720 Hanzlík Daniel CHESS MOST "E" 1696 1710 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Magic Žatec "A" 1720 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1831 1835 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Magic Žatec "A" 1720 Boháč Vlastimil CHESS MOST "F" 1762 1784 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Magic Žatec "A" 1720 Červinka Jan TJ Tatran Podbořany "B" 1751 1787 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Magic Žatec "A" 1720 Vintera Daniel ŠK Teplice "C" 1693 1699 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Magic Žatec "A" 1698 Horák Aleš TJ Slovan Jirkov "B" 1633 1679 0 soutěž
2011/2012 9 ŠK Magic Žatec "A" 1698 Procházka Václav TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1803 1846 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Magic Žatec "A" 1698 Salaba Václav TJ Sokol Údlice "B" 1791 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Magic Žatec "A" 1698 Rozšafný Michal CHESS MOST "D" 1921 1936 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Magic Žatec "A" 1698 Srkal Miroslav TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1808 1822 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK Magic Žatec "A" 1698 Pecka František ŠK Střelnice Kadaň "A" 2064 2059 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK Magic Žatec "A" 1698 Ulrych Radek ŠK DDM Postoloprty "A" 1707 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Magic Žatec "A" 1698 Jarina Ladislav ŠK Union Louny "B" 1704 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK Magic Žatec "A" 1698 Krásný Drahomír TJ Klášterec nad Ohří "A" 1951 2050 ½ soutěž
2010/2011 10 ŠK Magic Žatec "A" 1693 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1841 0 soutěž
2010/2011 9 ŠK Magic Žatec "A" 1693 Sivák Rostislav DDM Most "E" 1250 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Magic Žatec "A" 1693 Škuthan Jiří DDM Most "D" 1570 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK Magic Žatec "A" 1693 Ulrych Radek ŠK Union Louny "B" 1668 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK Magic Žatec "A" 1693 Stuchlý Jaroslav TJ Slovan Jirkov "B" 1895 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK Magic Žatec "A" 1671 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice "B" 1774 0 soutěž
2009/2010 8 ŠK Magic Žatec "A" 1671 Blažek Jaroslav ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1797 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Magic Žatec "A" 1671 Černík Vladimír DDM Most "A" 1780 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Magic Žatec "A" 1671 Gruss Petr TJ Klášterec nad Ohří "A" 1875 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK Magic Žatec "A" 1671 Lapčík Zdeněk ŠK Střelnice Kadaň "B" 1470 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Magic Žatec "A" 1671 Střelec Eduard TJ Sokol Údlice "C" 1635 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Magic Žatec "A" 1671 Zrzavý Václav ŠK Union Louny "B" 1863 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Magic Žatec "A" 1671 Kastl Daniel ŠK Most "B" 1546 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Magic Žatec "A" 1671 Poloprutský Ladislav Slovan Jirkov "B" 1724 1 soutěž
2008/2009 7 Magic Žatec"A" 1686 Ta Van Duy ŠK Most"B" 1680 0 soutěž
2008/2009 4 Magic Žatec"A" 1686 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice"B" 1716 ½ soutěž
2008/2009 2 Magic Žatec"A" 1686 Hanzlík Daniel ŠK Most"C" 1353 0 soutěž
2008/2009 1 Magic Žatec"A" 1686 Švarc Ladislav Tatran Podbořany"B" 1609 1 soutěž
2007/2008 9 Magik Žatec B 1691 Zrzavý Václav ŠK Union Louny D 1851 0 soutěž
2007/2008 8 Magik Žatec B 1691 Lausmann Kurt ŠK Merkur Kadaň B 1794 0 soutěž
2007/2008 7 Magik Žatec B 1691 Wirkner František TJ Klášterec n.O. B 1718 1 soutěž
2007/2008 2 Magik Žatec B 1691 Kolman Vladimír Magik Žatec C 1436 1 soutěž
2007/2008 8 Magik Žatec A 1691 Kalužný Michal TJ Sokol Údlice B 1745 ½ soutěž
2007/2008 2 Magik Žatec A 1691 Wirkner František TJ Klášterec n.O. A 1718 0 soutěž
2006/2007 8 Magic Žatec A 1685 Jirásek Jiří Slovan Jirkov B 1900 0 soutěž
2006/2007 6 Magic Žatec A 1685 Klement Lukáš ŠK Most C 1819 ½ soutěž
2006/2007 5 Magic Žatec A 1685 Reitingerová Iveta ŠK Most B 1933 0 soutěž
2006/2007 2 Magic Žatec A 1685 Kolman Milan Magic Žatec B 1487 1 soutěž
2006/2007 1 Magic Žatec A 1685 Košťál Jindřich Union Louny B 1952 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK MAGIC ŽATECA"" 1655 Zelenka Petr ŠK STROP. OSEKA"" 1576 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK MAGIC ŽATECA"" 1655 Klement Lukáš TJ LOKO MOSTC"" 1764 0 soutěž
2005/2006 7 ŠK MAGIC ŽATECA"" 1655 Rozšafný Michal TJ LOKO MOSTD"" 1349 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK MAGIC ŽATECA"" 1655 Schlosser Miroslav ŠK MERKUR KADAŇA"" 1747 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK MAGIC ŽATECA"" 1655 Kučera Tomáš TJ T. PODBOŘANYA"" 1588 0 soutěž
2005/2006 4 ŠK MAGIC ŽATECA"" 1655 Lasík Petr KC KAS. BÍLINAA"" 1500 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK MAGIC ŽATECA"" 1655 Vyskočil Zdeněk TJ KLÁŠ. n/O.A"" 1621 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK MAGIC ŽATECA"" 1655 Raška Jindřich ŠK UNION LOUNYC"" 1654 1 soutěž
2005/2006 7 ŠK MAGIC ŽATECB"" 1655 Srkal Miroslav TJ TAT. PODB.B"" 1695 ½ soutěž
2005/2006 5 ŠK MAGIC ŽATECB"" 1655 Raška Jindřich ŠK UNION LOUNYD"" 1654 1 soutěž
2005/2006 4 ŠK MAGIC ŽATECB"" 1655 Žikavský Rudolf TJ KLÁŠT. n/O.C"" 1671 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK MAGIC ŽATECB"" 1655 Marhan Jan TJ KLÁŠT. n/O.B"" 1567 1 soutěž
2005/2006 1 ŠK MAGIC ŽATECB"" 1655 Kučera Petr ŠK MERKUR KADAŇB"" 1791 ½ soutěž
2004/2005 9 ŠK MAGIC ŽATECB" 1631 Zmeškal Stanislav TJ SOKOL ÚDLICE "C" 1616 1 soutěž
2004/2005 7 ŠK MAGIC ŽATECB" 1631 Tichý Lukáš TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1736 0 soutěž
2004/2005 6 ŠK MAGIC ŽATECB" 1631 Poloprutský Ladislav TJ SLOVAN JIRKOV "B" 1736 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠK MAGIC ŽATECB" 1631 Kovář Jan TJ SOKOL ÚDLICE "D" 1495 1 soutěž
2004/2005 3 ŠK MAGIC ŽATECB" 1631 Albrecht Vlastimil ŠK MERKUR KADAŇ "B" 1636 0 soutěž
2004/2005 1 ŠK MAGIC ŽATECB" 1631 Špírek Josef ŠK MAGIC ŽATECD" 1356 1 soutěž
2004/2005 9 ŠK MAGIC ŽATECA" 1631 Urban Miroslav ŠK UNION LOUNYB" 1853 1 soutěž
2004/2005 8 ŠK MAGIC ŽATECA" 1631 Hladík Vladimír TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1661 ½ soutěž
2004/2005 4 ŠK MAGIC ŽATECA" 1631 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1 soutěž
2004/2005 2 ŠK MAGIC ŽATECA" 1631 Šimána Jaroslav ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1661 1 soutěž
2003/2004 9 ŠK MAGIC ŽATECC" 1598 Kovář Jan TJ SOKOL ÚDLICED" 1326 1 soutěž
2003/2004 7 ŠK MAGIC ŽATECC" 1598 Partyka Jaroslav ŠK DDM POST.A" 1426 1 soutěž
2003/2004 2 ŠK MAGIC ŽATECC" 1598 Albrecht Vlastimil ŠK MERKUR KADAŇA" 1 soutěž
2003/2004 9 ŠK MAGIC ŽATEC A 1598 Richter Pavel TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1751 ½ soutěž
2003/2004 8 ŠK MAGIC ŽATEC A 1598 Louka František ŠK UNION LOUNY B 1816 0 soutěž
2003/2004 7 ŠK MAGIC ŽATEC A 1598 Gašpar Zdeněk TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1811 1 soutěž
2003/2004 6 ŠK MAGIC ŽATEC A 1598 Reitingerová Iveta TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1828 0 soutěž
2003/2004 5 ŠK MAGIC ŽATEC A 1598 Matuška Robert TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 1460 1 soutěž
2003/2004 3 ŠK MAGIC ŽATEC A 1598 Volák Jan TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 2011 ½ soutěž
2003/2004 1 ŠK MAGIC ŽATEC A 1598 Mikeš Roman ŠK MAGIC ŽATEC B 1464 1 soutěž