Hráč Stuchlý Jaroslav

Stuchlý Jaroslav

User Pic
Jméno: Stuchlý Jaroslav
Oddíl: Šachový klub Slovan Jirkov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1854
Elo mezinárodní: 1856
ID: 29130
FIDE ID: 315001
Rok narození: 1957
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 Slovan Jirkov "A" 1862 1865 Hutař Josef TJ Klášterec n. O. "B" 1644 1684 ½
2018/2019 9 Slovan Jirkov "A" 1873 1865 Dostál Petr ŠK Magic Žatec "A" 1829 1816 0
2018/2019 6 Slovan Jirkov "A" 1869 1865 Peroutka Šimon TJ Sokol Údlice "C" 1606 1618 1
2018/2019 5 Slovan Jirkov "A" 1865 1866 Hutař Josef TJ Klášterec n. O. "B" 1643 1703 1
2018/2019 2 Slovan Jirkov "A" 1878 1866 Urban Miroslav ŠK DDM Postoloprty "A" 1771 1805 0
2018/2019 1 Slovan Jirkov "A" 1872 1866 Hladík Vladimír TJ Sokol Údlice "C" 1719 1739 1
2017/2018 11 Slovan Jirkov"A" 1863 1859 Zaťko Michal SK Děčín"B" 1840 1824 1
2017/2018 10 Slovan Jirkov"A" 1868 1859 Hlavatý Jiří Sportis Svádov-Olšinky"A" 2059 2045 0
2017/2018 8 Slovan Jirkov"A" 1846 1859 Hořan Tomáš Chess Most"B" 1857 1853 1
2017/2018 7 Slovan Jirkov"A" 1846 1859 Hanzlík David TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1724 1749 1
2017/2018 6 Slovan Jirkov"A" 1862 1859 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1830 1829 0
2017/2018 3 Slovan Jirkov"A" 1868 1859 Wirkner František ŠO TJ Klášterec n.O 1757 1763 ½
2017/2018 2 Slovan Jirkov"A" 1868 1859 Pospíchal Michael ŠK Sj.Litoměřice"B" 1713 1681 1
2017/2018 8 Slovan Jirkov "B" 1846 1859 Bidovský Petr ŠK DDM Postoloprty "A" 1655 1666 1
2017/2018 6 Slovan Jirkov "B" 1862 1859 Vyskočil Zdeněk TJ Klášterec n. O. "B" 1661 1642 ½
2017/2018 3 Slovan Jirkov "B" 1868 1859 Reitinger Jan ŠK Union Louny "B" 1868 1853 1
2016/2017 9 Slovan Jirkov "B" 1841 1831 Sova Ondřej ŠK Magic Žatec "A" 1877 1839 ½
2016/2017 6 Slovan Jirkov "B" 1841 1831 Cako Laszlo TJ Sokol Údlice "B" 2122 0
2016/2017 5 Slovan Jirkov "B" 1841 1831 Císař Jiří TJ Klášterec nad Ohří "A" 1781 1774 0
2016/2017 2 Slovan Jirkov "B" 1841 1831 Vokřál Petr TJ Sokol Údlice "C" 1747 1713 ½
2016/2017 1 Slovan Jirkov "B" 1841 1831 Štich Jan CHESS MOST "C" 1811 1892 1
2015/2016 11 Slovan Jirkov "B" 1841 1831 Majerik Vladimír SK UNION Louny "B" 1845 1841 1
2015/2016 10 Slovan Jirkov "B" 1841 1831 Strašlipka Jiří Bystransti jezdci "A" 1707 1699 1
2015/2016 7 Slovan Jirkov "B" 1841 1831 Šala Dalibor CHESS Most "D" 1815 1913 1
2015/2016 6 Slovan Jirkov "B" 1841 1831 Hanzlík David TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1756 1760 ½
2015/2016 4 Slovan Jirkov "B" 1841 1831 Sekerka Luděk Sokol Udlice "D" 1719 1787 0
2015/2016 2 Slovan Jirkov "B" 1841 1831 Horák Petr SK Magic Zatec "A" 1769 1788 ½
2015/2016 11 Slovan Jirkov 1841 1831 Klátil Karel Šachy Povrly 1984 1964 1
2015/2016 10 Slovan Jirkov 1841 1831 Babička Michal SK Děčín"B" 1978 2063 ½
2015/2016 8 Slovan Jirkov 1841 1831 Hamala Miroslav Chess Most"B" 1953 1927 0
2015/2016 7 Slovan Jirkov 1841 1831 Jirásek Jiří ŠK Teplice"C" 1868 1874 ½
2015/2016 6 Slovan Jirkov 1841 1831 Kindl František Sokol Údlice"B" 1829 1841 1
2015/2016 5 Slovan Jirkov 1841 1831 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1932 1927 ½
2015/2016 3 Slovan Jirkov 1841 1831 Laban Vladimír SK Šachy Chlumec"A" 1890 1889 ½
2014/2015 10 Slovan Jirkov "B" 1882 1871 Mirakjan Mikajel ŠK Stropnik Osek "A" 1745 1727 0
2014/2015 9 Slovan Jirkov "B" 1882 1871 Černík Vladimír CHESS Most "E" 1796 1795 0
2014/2015 8 Slovan Jirkov "B" 1882 1871 Fryček David CHESS Most "D" 1624 1624 1
2014/2015 4 Slovan Jirkov "B" 1882 1871 Ulrych Radek ŠK DDM Postoloprty 1775 1794 1
2014/2015 3 Slovan Jirkov "B" 1882 1871 Kozák Karel ŠK Střelnice Kadaň "A" 1913 1885 0
2014/2015 2 Slovan Jirkov "B" 1882 1871 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "A" 1998 1964 0
2014/2015 1 Slovan Jirkov "B" 1882 1871 Nudčenko Karel Sokol Údlice "B" 2042 2037 0
2014/2015 10 Slovan Jirkov 1882 1871 Kurka František Teplice "B" 2011 1994 ½
2014/2015 9 Slovan Jirkov 1882 1871 Bezpalec Vratislav SK Šachy Chlumec "A" 1818 1832 ½
2014/2015 8 Slovan Jirkov 1882 1871 Kastl Daniel Chess Most "C" 1814 1804 ½
2014/2015 5 Slovan Jirkov 1882 1871 Srkal Miroslav TJ Tatran Podbořany "A" 1787 1757 ½
2014/2015 4 Slovan Jirkov 1882 1871 Majerik Vladimír Union Louny "A" 1887 1892 ½
2014/2015 3 Slovan Jirkov 1882 1871 Kreissl Čestmír Sokol Údlice "A" 1917 1917 1
2014/2015 2 Slovan Jirkov 1882 1871 Krivoš Rudolf Šachy Povrly 1847 1856 0
2014/2015 1 Slovan Jirkov 1882 1871 Lešák Jiří SK Děčín "B" 1934 1980 0
2013/2014 11 Slovan Jirkov "B" 1895 1877 Hamala Miroslav CHESS Most "D" 1978 1981 1
2013/2014 10 Slovan Jirkov "B" 1895 1877 Škuthan Jiří CHESS Most "E" 1820 1726 0
2013/2014 7 Slovan Jirkov "B" 1895 1877 Horák Petr ŠK Magic Žatec "A" 1809 1802 1
2013/2014 6 Slovan Jirkov "B" 1895 1877 Mach Václav ŠK DDM Postoloprty "A" 1458 1
2013/2014 5 Slovan Jirkov "B" 1895 1877 Reitinger Jan ŠK Union Louny "B" 1764 1830 1
2013/2014 4 Slovan Jirkov "B" 1895 1877 Červinka Jan ŠO Tatran Podbořany "B" 1746 1778 0
2013/2014 3 Slovan Jirkov "B" 1895 1877 Hladík Vladimír TJ Sokol Údlice "B" 1783 1797 0
2013/2014 2 Slovan Jirkov "B" 1895 1877 Nudčenko Karel ŠK Střelnice Kadaň"A" 2064 2055 1
2013/2014 1 Slovan Jirkov "B" 1895 1877 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1837 1850 ½
2013/2014 9 Slovan Jirkov 1895 1877 Magát Josef TJ Sokol Údlice "A" 1934 1909 ½
2013/2014 8 Slovan Jirkov 1895 1877 Lácha Jan ŠK Sj.Litoměřice "B" 1866 1864 ½
2013/2014 7 Slovan Jirkov 1895 1877 Hamala Miroslav Chess Most "B" 1978 1981 ½
2013/2014 6 Slovan Jirkov 1895 1877 Kotrba Matěj ŠK Teplice "B" 1952 1969 0
2013/2014 1 Slovan Jirkov 1895 1877 Bürgermeister Michal TJ Šachy Povrly 1836 1851 0
2012/2013 11 Slovan Jirkov "B" 1903 1875 Orsák Karel ŠK Teplice "C" 1754 1764 1
2012/2013 9 Slovan Jirkov "B" 1903 1875 Švarc Roman TJ Klášterec nad Ohří "A" 2075 2086 0
2012/2013 7 Slovan Jirkov "B" 1903 1875 Svoboda Otto CHESS MOST "F" 1836 ½
2012/2013 5 Slovan Jirkov "B" 1903 1875 Majerik Vladimír ŠK Union Louny "B" 1890 1951 0
2012/2013 4 Slovan Jirkov "B" 1903 1875 Kuchař Tomáš CHESS MOST "E" 1711 1702 ½
2012/2013 3 Slovan Jirkov "B" 1903 1875 Bakajsa Libor TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1928 1911 1
2012/2013 1 Slovan Jirkov "B" 1903 1875 Blažek Jaroslav TJ Tatran Podbořany "B" 1732 1725 ½
2012/2013 11 Slovan Jirkov"A" 1903 1875 Šebesta Jan SKD Průmstav-stavby SO"A" 1884 1875 ½
2012/2013 10 Slovan Jirkov"A" 1903 1875 Brázda Antonín ŠK Union Louny"A" 1809 1711 ½
2012/2013 9 Slovan Jirkov"A" 1903 1875 Salaba Václav TJ Sokol Údlice"A" 1821 1
2012/2013 8 Slovan Jirkov"A" 1903 1875 Různa Jindřich SK Děčín"B" 1830 1
2012/2013 7 Slovan Jirkov"A" 1903 1875 Černík Vladimír Chess Most"D" 1784 0
2012/2013 6 Slovan Jirkov"A" 1903 1875 Šimovič Ludvík ŠK Teplice"B" 1759 1743 1
2012/2013 5 Slovan Jirkov"A" 1903 1875 Chaloupka Martin Slavoj Litoměřice"A" 1830 1898 ½
2011/2012 11 TJ Slovan Jirkov "B" 1927 1870 Majerik Vladimír ŠK Union Louny "B" 1914 1882 ½
2011/2012 10 TJ Slovan Jirkov "B" 1927 1870 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "A" 2029 1986 0
2011/2012 9 TJ Slovan Jirkov "B" 1927 1870 Hrubý Václav ŠK Stropník Osek DDM "A" 1731 1748 0
2011/2012 6 TJ Slovan Jirkov "B" 1927 1870 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice "B" 1823 1830 ½
2011/2012 4 TJ Slovan Jirkov "B" 1927 1870 Hořan Tomáš CHESS MOST "C" 1923 1896 0
2011/2012 3 TJ Slovan Jirkov "B" 1927 1870 Blažek Jaroslav TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1777 1792 1
2011/2012 2 TJ Slovan Jirkov "B" 1927 1870 Pecka František ŠK Střelnice Kadaň "A" 2064 2059 ½
2011/2012 1 TJ Slovan Jirkov "B" 1927 1870 Ulrych Radek ŠK DDM Postoloprty "A" 1707 1
2011/2012 11 Slovan Jirkov A 1927 1870 Vrzal Jiří TJ Šachy Povrly 1761 ½
2011/2012 10 Slovan Jirkov A 1927 1870 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L B 1860 1925 0
2011/2012 9 Slovan Jirkov A 1927 1870 Šebesta Jan Průmstav Svádov-Olšinky A 1876 1901 ½
2011/2012 8 Slovan Jirkov A 1927 1870 Šišák Richard ŠK Union Louny A 2044 2073 0
2011/2012 7 Slovan Jirkov A 1927 1870 Kalužný Michal TJ Sokol Údlice 1787 1850 0
2011/2012 6 Slovan Jirkov A 1927 1870 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov A 1953 1908 1
2011/2012 4 Slovan Jirkov A 1927 1870 Valenta Petr Chess Most B 1946 1962 1
2011/2012 3 Slovan Jirkov A 1927 1870 Reitinger Petr Sj.Litoměřice A 2093 2097 1
2011/2012 2 Slovan Jirkov A 1927 1870 Kapoun Pavel TJ Chlumec A 1731 1823 1
2010/2011 3 TJ Slovan Jirkov "B" 1895 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice "B" 1879 ½
2010/2011 2 TJ Slovan Jirkov "B" 1895 Pecka František TJ Sokol Údlice "A" 2078 ½
2010/2011 1 TJ Slovan Jirkov "B" 1895 Horák Petr ŠK Magic Žatec "A" 1693 0
2010/2011 8 Slovan Jirkov"A" 1895 Boháč Vlastimil DDM Most"B" 1810 0
2010/2011 6 Slovan Jirkov"A" 1895 Jarina Ladislav ŠK Union Louny"A" 1700 ½
2009/2010 9 Slovan Jirkov "B" 1859 Kastl Daniel ŠK Most "B" 1546 1
2009/2010 8 Slovan Jirkov "B" 1859 Košťál Jindřich ŠK Union Louny "B" 1958 1
2009/2010 6 Slovan Jirkov "B" 1859 Kučera Tomáš ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1660 1
2009/2010 5 Slovan Jirkov "B" 1859 Skála Kamil DDM Most "A" 1959 1
2009/2010 4 Slovan Jirkov "B" 1859 Hutař Josef TJ Klášterec nad Ohří "A" 1783 0
2009/2010 3 Slovan Jirkov "B" 1859 Jirušek Zdeněk ŠK Střelnice Kadaň "B" 1798 ½
2008/2009 9 Slovan Jirkov"B" 1894 Grussová Helena TK Klášterec n.O."A" 1873 0
2008/2009 7 Slovan Jirkov"B" 1894 Tichý Lukáš Tatran Podbořany"B" 1784 ½
2008/2009 6 Slovan Jirkov"B" 1894 Magát Josef TJ Sokol Údlice"A" 2011 1
2008/2009 5 Slovan Jirkov"B" 1894 Zuska Pavel Magic Žatec"A" 1672 ½
2008/2009 4 Slovan Jirkov"B" 1894 Rozšafný Michal ŠK Most"B" 1676 ½
2008/2009 3 Slovan Jirkov"B" 1894 Nudčenko Karel ŠK Union Louny"B" 2086 0
2008/2009 2 Slovan Jirkov"B" 1894 Lausmann Kurt TJ Sokol Údlice"C" 1735 0
2008/2009 1 Slovan Jirkov"B" 1894 Kovář Jan TJ Sokol Údlice"B" 1852 0
2007/2008 11 Slovan Jirkov A 1917 Seliger Bedřich TJ Bonex Teplice B 1921 ½
2007/2008 5 Slovan Jirkov A 1917 Chaloupka František TJ Sj.Litoměřice A 2030 0
2007/2008 4 Slovan Jirkov A 1917 Hořan Tomáš TJ Lokomotiva Most 1816 1
2007/2008 8 Slovan Jirkov B 1917 Majerik Vladimír ŠK Union Louny B 1917 ½
2007/2008 7 Slovan Jirkov B 1917 Grussová Helena TJ Klášterec n.O. A 1754 1
2007/2008 6 Slovan Jirkov B 1917 Reitinger Jan ŠK Most B 1865 1
2007/2008 5 Slovan Jirkov B 1917 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice A 2277 0
2007/2008 3 Slovan Jirkov B 1917 Dostál Petr Magik Žatec A 1677 ½
2007/2008 2 Slovan Jirkov B 1917 Zima Jiří ŠO TJ Tatran Podbořany B 1685 ½
2007/2008 1 Slovan Jirkov B 1917 Kučera Petr ŠK Merkur Kadaň A 1985 ½
2006/2007 11 TJ Slovan Jirkov 2023 Salaba Václav TJ Sokol Údlice 1742 1
2006/2007 9 TJ Slovan Jirkov 2023 Tuma Josef ŠK Most"A" 1771 0
2006/2007 8 TJ Slovan Jirkov 2023 Novotný Tomáš SK Děčín"B" 1769 ½
2006/2007 7 TJ Slovan Jirkov 2023 Bažantová Marie ŠK Sp.Ústí n.L."B" 1964 0
2006/2007 6 TJ Slovan Jirkov 2023 Reitinger Jan Marty Baník Most 1793 ½
2006/2007 5 TJ Slovan Jirkov 2023 Šára Stanislav TJ Lokomotiva Most "A" 1930 ½
2006/2007 4 TJ Slovan Jirkov 2023 Dvořák Jaroslav ŠK Chemopetrol Litvínov 1931 0
2006/2007 3 TJ Slovan Jirkov 2023 Hořan Tomáš Lokomotiva Most "B" 1781 0
2006/2007 2 TJ Slovan Jirkov 2023 Krejčí Vladimír TJ Šachy Povrly 1752 0
2006/2007 1 TJ Slovan Jirkov 2023 Seliger Bedřich TJ Bonex Teplice "B" 1935 ½
2006/2007 8 Slovan Jirkov B 2023 Vychodil Radomír Magic Žatec A 1657 ½
2006/2007 7 Slovan Jirkov B 2023 Louda Oldřich Klášterec n.O. A 1794 ½
2006/2007 5 Slovan Jirkov B 2023 Kindl Jan Sokol Údlice B 1765 ½
2006/2007 4 Slovan Jirkov B 2023 Klement Lukáš ŠK Most C 1819 0
2006/2007 3 Slovan Jirkov B 2023 Řehák Jakub ŠK Most B 1861 1
2006/2007 1 Slovan Jirkov B 2023 Kubů Martin Merkur Kadaň A 2017 0
2005/2006 11 Slovan Jirkov Brázda Antonín Union LounyB"" 1888 1
2005/2006 10 Slovan Jirkov Zaťko Michal Slávia DěčínA"" 1783 0
2005/2006 9 Slovan Jirkov Rödl Martin Loko MostB"" 2113 ½
2005/2006 8 Slovan Jirkov Suchánek Jiří Sokol Údlice 1797 1
2005/2006 6 Slovan Jirkov Balín Kamil Sp.Ustí n.L.B"" 2122 ½
2005/2006 8 TJ SLOV. JIRKOVB"" Werner Bohumír TJ KLÁŠT. n/O.B"" ½
2005/2006 6 TJ SLOV. JIRKOVB"" Lapčík Zdeněk ŠK MERKUR KADAŇB"" 1514 1
2005/2006 5 TJ SLOV. JIRKOVB"" Blahoš Petr TJ SOKOL ÚDLICEC"" 1272 1
2005/2006 4 TJ SLOV. JIRKOVB"" Rýgl David TJ SOKOL ÚDLICED"" 1394 0
2005/2006 3 TJ SLOV. JIRKOVB"" Kučera Tomáš TJ TAT. PODB.B"" 1588 1
2005/2006 2 TJ SLOV. JIRKOVB"" Matoušek Josef ŠK MAGIC ŽATECB"" 1546 1
2005/2006 1 TJ SLOV. JIRKOVB"" Novák Petr ŠK UNION LOUNYD"" 1276 0
2004/2005 11 Slovan Jirkov Richter Pavel Sokol Údlice "A" 1777 1
2004/2005 9 Slovan Jirkov Okrouhlík Zdeněk Bonex Teplice "B" 1802 0
2004/2005 11 TJ SLOVAN JIRKOV "B" Bejček Pavel ŠK MAGIC ŽATECC" 1
2004/2005 10 TJ SLOVAN JIRKOV "B" Sýs Jakub ŠK MAGIC ŽATECD" ½
2004/2005 7 TJ SLOVAN JIRKOV "B" Valtl Jiří TJ SOKOL ÚDLICE "C" 1462 1
2004/2005 6 TJ SLOVAN JIRKOV "B" Vychodil Radomír ŠK MAGIC ŽATECB" 1687 1
2004/2005 5 TJ SLOVAN JIRKOV "B" Libosvár Jan TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1330 1
2004/2005 3 TJ SLOVAN JIRKOV "B" Rýgl David TJ SOKOL ÚDLICE "D" ½
2004/2005 2 TJ SLOVAN JIRKOV "B" Darmovzal Jan SK TOKAJÍK CHOMUTOV "B" ½
2004/2005 1 TJ SLOVAN JIRKOV "B" Lapčík Zdeněk ŠK MERKUR KADAŇ "B" 1533 1
2003/2004 1 TJ Slovan Ivančice Buček Lubomír ŠK Sokol Tišnov B 1702 0