Hráč Kohoutek Tomáš

Kohoutek Tomáš

User Pic
Jméno: Kohoutek Tomáš
Oddíl: TJ ŠO Chrudim
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1807
Elo mezinárodní: 0
ID: 12327
FIDE ID: 340081
Rok narození: 1979
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2013/2014 2 TJ ŠO Chrudim B 1813 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice C 1879 1920 0
2009/2010 11 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1835 Fišer Vladislav Spartak Choceň 1763 ½
2009/2010 9 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1835 Novotný Aleš ŠK Rapid Predators 1314 1
2009/2010 8 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1835 Janda Lubomír ŠO DDM Hlinsko 1785 0
2009/2010 7 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1835 ŠK Rapid Rangers 1
2009/2010 2 TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 1835 Zelenka Pavel ŠK Bohemia Pardubice B"" 1526 0
2008/2009 9 TJ ŠO a DDM Chrudim C 1834 Beneš Daniel ŠK Bohemia Pardubice B 1696 1
2008/2009 3 TJ ŠO a DDM Chrudim C 1834 Kulhánek Jiří ŠK Rapid Teenagers 1465 0
2008/2009 9 TJ ŠO a DDM Chrudim B 1834 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 1962 1
2007/2008 10 ŠO Chrudim B 1848 Janko Jan AKIS Pardubice 1790 0
2007/2008 7 ŠO Chrudim B 1848 Wiesinger Wolfgang SK Žamberk 1925 0
2007/2008 5 ŠO Chrudim B 1848 Starý Lukáš SYNPO Pardubice 1847 ½
2007/2008 10 ŠO Chrudim C 1848 Hofman Oskar 2222 ŠK Polabiny F 1000 1
2007/2008 7 ŠO Chrudim C 1848 Juchelka Petr ŠK Bohemia Pardubice B 1551 1
2007/2008 6 ŠO Chrudim C 1848 Nikl Leoš Spartak Choceň B 1736 ½
2007/2008 1 ŠO Chrudim C 1848 Kůs Miroslav ŠO Chrudim D 1450 1
2006/2007 8 ŠO Chrudim C 1823 Ondrej Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 1638 1
2006/2007 1 ŠO Chrudim C 1823 Drobílek Milan TJ ŠO Chrudim D 1387 1
2006/2007 10 ŠO Chrudim B 1823 Smola Jan Jiskra Ústí nad Orlicí A 1814 0
2006/2007 4 ŠO Chrudim B 1823 Zámečník Bohumír SK Žamberk 1968 0
2006/2007 1 ŠO Chrudim B 1823 Horáček Pavel TJ Jiskra Litomyšl 1864 0
2003/2004 8 Chrudim C 1829 Řechková Miloslava Prachovice 1873 ½
2003/2004 7 Chrudim C 1829 Hájek Jiří Zaječice 2122 0
2003/2004 6 Chrudim C 1829 Janáček Tomáš Krucemburk 1402 ½
2003/2004 5 Chrudim C 1829 Mazura Tomáš H. Městec 1824 0
2003/2004 3 Chrudim C 1829 Labský Jan Infinity E 1839 1
2003/2004 11 ŠO+DDM Chrudim B 1829 Daněk Pavel Eurokomplex Autoskla Pardubice 1955 ½
2003/2004 10 ŠO+DDM Chrudim B 1829 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 1819 ½
2003/2004 9 ŠO+DDM Chrudim B 1829 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová 1522 ½
2003/2004 6 ŠO+DDM Chrudim B 1829 Janko Jan Plzeňka Pardubice 1819 0