Hráč Horák Libor

Horák Libor

User Pic
Jméno: Horák Libor
Oddíl: Šachový klub při DDM Litomyšl
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1751
Elo mezinárodní: 1751
ID: 28498
FIDE ID: 336661
Rok narození: 1990
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2014/2015 11 TJ Jiskra Litomyšl B 1698 Brdíček David SK+Sokol Žamberk B 1711 1711 ½ soutěž
2014/2015 10 TJ Jiskra Litomyšl B 1698 Glöckner Jaromír TJ Spartak OEZ Letohrad 1869 1865 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Jiskra Litomyšl B 1698 Palla Stanislav TJ Lanškroun B 1767 1738 0 soutěž
2014/2015 8 TJ Jiskra Litomyšl B 1698 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná 1560 1 soutěž
2014/2015 7 TJ Jiskra Litomyšl B 1698 Petrželka Karel Proplast Česká Třebová B 1877 1883 0 soutěž
2014/2015 5 TJ Jiskra Litomyšl B 1698 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička C 1477 1494 ½ soutěž
2014/2015 4 TJ Jiskra Litomyšl B 1698 Jániš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1841 1887 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ Jiskra Litomyšl B 1698 Vavroušek Petr TJ Spartak Choceň 1716 1664 1 soutěž
2014/2015 2 TJ Jiskra Litomyšl B 1698 Havel František ŠK Svitavy 1811 1837 0 soutěž
2014/2015 1 TJ Jiskra Litomyšl B 1698 Nikl Josef ŠK Dolní Čermná 1634 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Jiskra Litomyšl 1698 Laušman Petr ŠK Bohemia Pardubice 1981 1997 1 soutěž
2014/2015 2 TJ Jiskra Litomyšl 1698 Konrád František Sokol Zaječice 1844 1828 ½ soutěž
2013/2014 11 TJ Jiskra Litomyšl B 1691 Zeman Daniel ŠK Vysoké Mýto C 1250 1 soutěž
2013/2014 10 TJ Jiskra Litomyšl B 1691 Sedlák Petr Jiskra Heřmanův Městec 1439 1581 1 soutěž
2013/2014 7 TJ Jiskra Litomyšl B 1691 Žejdlík Erik 2222 ŠK Polabiny E 1320 1 soutěž
2013/2014 6 TJ Jiskra Litomyšl B 1691 Horáčková Isabela ŠK Bohemia Pardubice B 1 soutěž
2009/2010 4 TJ Jiskra Litomyšl B"" 1705 Klejch František TJ Jiskra Litomyšl C"" 1295 1 soutěž
2009/2010 3 TJ Jiskra Litomyšl B"" 1705 Racek Josef TJ Sokol Němčice 1572 0 soutěž
2009/2010 2 TJ Jiskra Litomyšl B"" 1705 Tomáš Daniel Lokomotiva Česká Třebová D"" 1100 1 soutěž
2008/2009 9 Jiskra Litomyšl B 1743 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1798 0 soutěž
2008/2009 4 Jiskra Litomyšl B 1743 Pěkník Milan TJ Sokol Němčice 1866 0 soutěž
2008/2009 2 Jiskra Litomyšl B 1743 Jirmásek Vladimír TJ Sokol Krouna 1543 0 soutěž
2008/2009 1 Jiskra Litomyšl B 1743 Kovář Václav Lokomotiva Česká Třebová C 1250 ½ soutěž
2007/2008 11 TJ Jiskra Litomyšl B 1698 Bartoš Karel ŠK Svitavy B 1718 ½ soutěž
2007/2008 10 TJ Jiskra Litomyšl B 1698 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička E 1692 0 soutěž
2007/2008 9 TJ Jiskra Litomyšl B 1698 Marek Michal TJ Lanškroun C 1622 ½ soutěž
2007/2008 8 TJ Jiskra Litomyšl B 1698 Pohan Lukáš TJ Lanškroun D 1270 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Jiskra Litomyšl B 1698 Pěkník Milan TJ Sokol Němčice 1882 1 soutěž
2007/2008 7 TJ Jiskra Litomyšl 1698 Marek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1800 1 soutěž
2007/2008 6 TJ Jiskra Litomyšl 1698 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2064 0 soutěž
2007/2008 4 TJ Jiskra Litomyšl 1698 Dospíšil Patrik TJ Štefanydes Polička B 1959 1 soutěž
2006/2007 11 TJ Jiskra Litomyšl 1679 Božovský Milan TJ CHS Chotěboř 1100 1 soutěž
2006/2007 10 TJ Jiskra Litomyšl 1679 Pyskatý Jindřich SYNPO Pardubice 1854 0 soutěž
2006/2007 8 TJ Jiskra Litomyšl 1679 Paukert Vladislav TJ Lanškroun 1724 ½ soutěž
2006/2007 7 TJ Jiskra Litomyšl 1679 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny D 1476 0 soutěž
2006/2007 6 TJ Jiskra Litomyšl 1679 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 1910 1 soutěž
2006/2007 2 TJ Jiskra Litomyšl 1679 Juchelka Petr KONTAX Pardubice 1000 1 soutěž
2006/2007 4 Jiskra Litomyšl B 1679 Pilný Jaroslav TJ Lanškroun D"" 1282 1 soutěž
2006/2007 3 Jiskra Litomyšl B 1679 Krušina Adolf ŠK Svitavy C"" 1100 ½ soutěž
2006/2007 2 Jiskra Litomyšl B 1679 Křivohlávek Josef TROPIC Lanškroun B 1397 1 soutěž
2005/2006 13 Jiskra Litomyšl B 1592 Hatala Ondřej Štefanydes Polička D 1476 1 soutěž
2005/2006 12 Jiskra Litomyšl B 1592 Pail Milan Sokol Němčice 1892 0 soutěž
2005/2006 10 Jiskra Litomyšl B 1592 Šebrle Jaroslav Tropic Lanškroun B 1813 1 soutěž
2005/2006 7 Jiskra Litomyšl B 1592 Horský Josef Lokomotiva Česká Třebová C 1608 0 soutěž
2005/2006 6 Jiskra Litomyšl B 1592 Palla Stanislav Tropic Lanškroun C 1695 1 soutěž
2005/2006 4 Jiskra Litomyšl B 1592 Betlach Jan Sokol Horní Čermná B 1516 ½ soutěž
2005/2006 3 Jiskra Litomyšl B 1592 Hynek Petr ŠK Žamberk E 1410 1 soutěž
2005/2006 6 TJ Jiskra Litomyšl 1592 Smejkal Jan Štefanydes Polička 1875 ½ soutěž
2005/2006 1 TJ Jiskra Litomyšl 1592 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř 1669 0 soutěž
2004/2005 11 Jiskra Litomyšl 1250 Navrátil Václav Spartak Choceň 1775 0 soutěž
2004/2005 10 Jiskra Litomyšl 1250 Bednář Marcel TJ Jablonné nad Orlicí 1000 1 soutěž
2004/2005 9 Jiskra Litomyšl 1250 Fangl Jiří Jiskra Ústí nad Orlicí C 1756 1 soutěž
2004/2005 8 Jiskra Litomyšl 1250 Stúj Michal ŠO K a.s. Kunvald 1514 1 soutěž
2004/2005 7 Jiskra Litomyšl 1250 Betlach Jan Sokol Horní Čermná 1512 0 soutěž
2004/2005 5 Jiskra Litomyšl 1250 Hurdes Emil SK Žamberk B 1557 1 soutěž
2004/2005 4 Jiskra Litomyšl 1250 Gregor Pavel Lokomotiva Česká Třebová 1000 0 soutěž
2004/2005 3 Jiskra Litomyšl 1250 Čuma Jan ŠK Svitavy 1606 ½ soutěž
2004/2005 2 Jiskra Litomyšl 1250 Šlégr Miloslav ŠK Vysoké Mýto B 1471 0 soutěž
2004/2005 1 Jiskra Litomyšl 1250 Janeček Ondřej Spartak OEZ Letohrad 1534 ½ soutěž