Hráč Vantuch Lucian

Vantuch Lucian

User Pic
Jméno: Vantuch Lucian
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1880
Elo mezinárodní: 1883
ID: 40689
FIDE ID: 385131
Rok narození: 2005
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek A 1883 1880 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová 1855 1840 1
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek A 1883 1880 Szotkowski David Interchess Frýdek-Místek 1891 1858 0
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek A 1949 1982 Dudová Pavlína BŠŠ Frýdek-Místek B 1408 1439 ½
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek A 1969 1982 Ambrožová Lucie ŠK Staré Město 1843 1860 1
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek A 1969 1982 Kupsa Matěj TJ Štefanydes Polička 1846 1859 0
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek A 1969 1982 Křížek Kryštof TJ Spartak Vlašim 1675 1703 ½
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek A 1969 1982 Jareš Michal 2222 ŠK Polabiny 1893 1853 ½
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1949 1982 Chwistek Karel KVS EKODIVIZE Opava 1998 2078 0
2018/2019 6 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1883 1880 Dostál Petr ŠK Slavoj Poruba E 1854 1836 ½
2018/2019 4 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1949 1982 Vrubl Jaroslav TJ Nový Jičín A 2109 2097 0
2018/2019 2 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1953 1982 Pindjak Michal TJ Fulnek 1820 1811 1
2018/2019 1 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1969 1982 Jančálek Petr TJ Mořkov A 1890 1845 1
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1949 1982 Pavlík Petr TJ Tatran Litovel 1940 1938 0
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1973 1944 Slavia Kroměříž 1
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1975 1944 Gřesová Zuzana Interchess Frýdek-Místek 1876 1860 ½
2017/2018 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1882 1944 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno "B" 1591 1601 1
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1882 1944 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno "A" 1780 1759 1
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1882 1944 Galda Tomáš Šachy Hošťálková 1463 1480 1
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1882 1944 Černý Michal ŠK Zlín 1538 1590 1
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1973 1944 Hrabal Matěj Agentura 64 Grygov 1801 1796 1
2017/2018 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1973 1944 Zelnitius Albert ŠK Staré Město "B" 1507 1472 1
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1752 1726 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová "B" 1728 1744 ½
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1752 1726 Matůš Filip TJ Sokol Ústí 1763 1764 0
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1752 1726 Dančáková Klára ŠK Zbrojovka Vsetín 1495 1484 1
2017/2018 11 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1882 1944 Balogh Milan TJ Ostrava D 1845 1849 ½
2017/2018 10 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1973 1944 Vrobel Jaromír TJ Fulnek 1761 1789 ½
2017/2018 9 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1979 1944 Jaroš Bohumil TJ Mariánské Hory A 1861 1864 ½
2017/2018 7 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1975 1944 Novotný Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1632 1679 1
2017/2018 5 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1973 1944 Kotek René ŠK Petřvald 1643 1720 1
2017/2018 4 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1973 1944 Dobrovolský Ladislav ŠK Slavoj Poruba D 2289 2265 ½
2017/2018 2 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1973 1944 Petrov Nikolaj ŠK Šenov B 1749 1748 0
2017/2018 1 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1752 1726 Hanko František TJ Mořkov A 1729 1728 1
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1975 1944 Nekarda Jan ŠK Staré Město 1628 1647 1
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1975 1944 Gřesová Zuzana Interchess Frýdek-Místek 1876 1860 ½
2016/2017 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1739 1610 Hronek Martin ŠK Zlín 1706 1731 1
2016/2017 10 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1739 1610 Jiříček Jakub ŠK Zbrojovka Vsetín 1807 1836 0
2016/2017 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1739 1610 Londin Šimon SK Prostějov 1607 1624 1
2016/2017 8 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1739 1610 Kovařík David ŠK Staré Město "B" 1663 1662 ½
2016/2017 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1739 1610 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová "B" 1848 1895 ½
2016/2017 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1739 1610 Chwistek Karel OŠŠ TJ Ostrava 1958 1848 ½
2016/2017 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1739 1610 Havelka Ondřej Interchess Frýdek-Místek 1911 1863 0
2016/2017 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1739 1610 Musial Dominik BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1465 1567 0
2016/2017 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1739 1610 Chlebek Jan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1729 1773 1
2016/2017 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1739 1610 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno "B" 1657 1604 1
2016/2017 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1739 1610 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Brno 2037 1959 1
2015/2016 10 Beskydská šachová škola "E" 1739 1610 TŽ Třinec "D" 1
2015/2016 9 Beskydská šachová škola "E" 1739 1610 Grepl Lukáš Sokol Brušperk "B" 1786 1846 ½
2015/2016 7 Beskydská šachová škola "E" 1739 1610 Hudziec Bronislav TJ BystĹ™ice 1818 1844 ½
2015/2016 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1739 1610 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny A 1974 1993 0
2015/2016 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1739 1610 Kocí Tereza ŠK Lokomotiva Brno 1544 1679 ½
2015/2016 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1739 1610 Dvořáková Olga ŠK Duras BVK-Královo Pole 1478 1533 1
2015/2016 11 Beskydská šachová škola FM B 1739 1610 Jelínek Jindřich A64 Grygov 1538 1581 ½
2015/2016 10 Beskydská šachová škola FM B 1739 1610 Nekarda Jan ŠK Staré Město "B" 1589 1627 1
2015/2016 9 Beskydská šachová škola FM B 1739 1610 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno "B" 1540 1551 1
2015/2016 8 Beskydská šachová škola FM B 1739 1610 Jelínek Vít ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 1302 ½
2015/2016 7 Beskydská šachová škola FM B 1739 1610 Bravanský Michal OŠŠ TJ Ostrava 1104 1
2015/2016 6 Beskydská šachová škola FM B 1739 1610 Marková Kristýna Interchess FM 1531 1419 1
2015/2016 5 Beskydská šachová škola FM B 1739 1610 Husa Štěpán TJ Zbrojovka Vsetín 1090 1
2015/2016 4 Beskydská šachová škola FM B 1739 1610 Karlík Jáchym Sokol Hošťálková 1448 1435 0
2015/2016 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1739 1610 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny A 1974 1993 0
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1533 1614 Dworok Mieczyslaw SK Stonava 1789 1
2014/2015 2 Beskydská šachová škola "G" 1533 1614 Tvrdý Petr Sokol Dobrá "B" 1883 1
2014/2015 1 Beskydská šachová škola "G" 1533 1614 Beluská Tereza Beskydská šachová škola "F" 1729 1722 0
2014/2015 5 Beskydská šachová škola FM B 1533 1614 Eliáš Matěj Slavia Kroměříž 1153 1
2014/2015 4 Beskydská šachová škola FM B 1533 1614 Opluštil Pavel Sokol Postoupky 1310 1