Hráč Kovář Oldřich

Kovář Oldřich

User Pic
Jméno: Kovář Oldřich
Oddíl: Šachový klub HM Ostrava
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1973
Elo mezinárodní: 1978
ID: 1044
FIDE ID: 317470
Rok narození: 1953
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 TJ VOKD Poruba 1976 1967 Zelenka Pavel TJ Mořkov A 1795 1793 1
2017/2018 7 TJ VOKD Poruba 1970 1967 Kadlec Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1824 1841 1
2017/2018 5 TJ VOKD Poruba 1981 1967 Dobrovolský Ladislav ŠK Slavoj Poruba D 2289 2265 0
2017/2018 4 TJ VOKD Poruba 1981 1967 Vašek Vladimír ŠK Šenov B 1902 1934 0
2017/2018 11 Labortech Ostrava "B" 2002 1974 Richter Ivan TJ Sokol Vrbno p/P 1883 1867 ½
2017/2018 1 Labortech Ostrava "B" 2002 1974 Potomák Vladimír ŠK Slavoj Poruba "B" 2158 2166 0
2015/2016 8 Labortech Ostrava "B" 2002 1974 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec "B" 2011 2017 ½
2015/2016 6 Labortech Ostrava "B" 2002 1974 Funiok Marcel Baník Havířov 2081 2089 ½
2015/2016 7 TJ VOKD Poruba 2002 1974 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2044 2059 1
2015/2016 5 TJ VOKD Poruba 2002 1974 Dobrovolský Ladislav Slavoj Poruba "D" 2284 2256 0
2015/2016 4 TJ VOKD Poruba 2002 1974 Poláček Michal TJ Ostrava "C" 1943 1978 0
2015/2016 3 TJ VOKD Poruba 2002 1974 Omamík Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2115 2105 0
2015/2016 2 TJ VOKD Poruba 2002 1974 Kozelský Marek ŠK Šenov "B" 1942 1961 1
2015/2016 1 TJ VOKD Poruba 2002 1974 Zelenka Milan TJ Mořkov "A" 2101 2127 0
2014/2015 9 TJ VOKD Poruba "C" 2014 1980 Snopek Jiří TJ Mariánské Hory "B" 1769 1759 0
2014/2015 8 TJ VOKD Poruba "C" 2014 1980 Osladil Jaroslav TJ Studénka 1791 1
2014/2015 5 TJ VOKD Poruba "C" 2014 1980 Fiala Radovan ŠK Hošťalkovice "A" 1869 1831 1
2014/2015 4 TJ VOKD Poruba "C" 2014 1980 Vašek Vladimír ŠK Šenov "A" 1925 1951 1
2014/2015 2 TJ VOKD Poruba "C" 2014 1980 Týn Ondřej TJ Ostrava "C" 1897 1901 ½
2014/2015 1 TJ VOKD Poruba "C" 2014 1980 Veřmiřovský René ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1777 1760 1
2014/2015 11 Labortech Ostrava "B" 2014 1980 Sekáč Martin Baník Havířov 1995 2018 ½
2014/2015 10 Labortech Ostrava "B" 2014 1980 Štverák Milan Zbrojovka Vsetín 2065 2061 ½
2014/2015 7 Labortech Ostrava "B" 2014 1980 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 1979 2006 ½
2014/2015 6 Labortech Ostrava "B" 2014 1980 Fargač Martin TŽ Třinec "B" 2149 2174 0
2014/2015 3 Labortech Ostrava "B" 2014 1980 Válek Milan Sokol Dobrá 2046 1979 ½
2013/2014 11 Labortech Ostrava "B" 2020 1984 Fojtík Vlastislav TJ Město Albrechtice "A" 2133 2023 ½
2013/2014 10 Labortech Ostrava "B" 2020 1984 Poláček Michal TJ Ostrava "B" 1991 2007 0
2012/2013 9 Labortech Ostrava "B" 2039 2001 Veselý Martin TJ Ostrava 2154 2153 0
2012/2013 5 Labortech Ostrava "B" 2039 2001 Pilch Roman TŽ Třinec 2094 2089 0
2012/2013 1 Labortech Ostrava "B" 2039 2001 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov 2018 2035 0
2011/2012 11 Labortech Ostrava B 2058 2012 Sikorová Olga TŽ Třinec 2276 2287 0
2011/2012 10 Labortech Ostrava B 2058 2012 Makovička Tadeáš Slavia Orlová 2016 1981 1
2011/2012 8 Labortech Ostrava B 2058 2012 Kolašín Jan A64 Grygov B 2001 2049 0
2011/2012 6 Labortech Ostrava B 2058 2012 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město 2061 2052 0
2011/2012 4 Labortech Ostrava B 2058 2012 Karásek Lukáš ŠK Gordic 2174 2208 0
2011/2012 3 Labortech Ostrava B 2058 2012 Koutný Petr ŠK Zlín B 2156 2171 0
2011/2012 2 Labortech Ostrava B 2058 2012 Zimniok Lubomír Šachový klub Karviná 2125 2127 0
2011/2012 1 Labortech Ostrava B 2058 2012 Kratochvíl Karel ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2198 2175 1
2010/2011 11 Labortech Ostrava 2001 BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1
2010/2011 9 Labortech Ostrava 2001 Hóta Petr TŽ Třinec 2007 1
2010/2011 7 Labortech Ostrava 2001 Záleský Karel KVS EKODIVIZE Opava 2100 0
2010/2011 6 Labortech Ostrava 2001 Holeksa Miloš Baník Havířov 2064 1
2010/2011 5 Labortech Ostrava 2001 Geffert Michal ŠK Šenov 1951 1
2010/2011 4 Labortech Ostrava 2001 Vicenec Roman T.J. Sokol Šumperk 1998 0
2009/2010 10 ŠK Labortech Ostrava 2049 Haderka Karel Tatran Litovel A 1975 ½
2009/2010 6 ŠK Labortech Ostrava 2049 Schoupal Patrik TŽ Třinec B 2105 1
2009/2010 5 ŠK Labortech Ostrava 2049 Stuchlý Radim ŠK Staré Město 2030 ½
2009/2010 3 ŠK Labortech Ostrava 2049 Potomák Vladimír ŠK Slavoj Poruba 2198 0
2008/2009 11 ŠK Labortech Ostrava "B" 2051 Vacek Antonín TJ Mittal Ostrava "B" 2098 ½
2008/2009 9 ŠK Labortech Ostrava "B" 2051 Kocián Miroslav ŠK Zlín "C" 2052 ½
2008/2009 7 ŠK Labortech Ostrava "B" 2051 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "B" 2014 0
2008/2009 5 ŠK Labortech Ostrava "B" 2051 Říman Václav TJ Mořkov 2021 1
2008/2009 4 ŠK Labortech Ostrava "B" 2051 Zdražil Tomáš Slavoj Bruntál 2038 ½
2008/2009 2 ŠK Labortech Ostrava "B" 2051 Kocur Aleš BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1912 0
2006/2007 11 LaborTech Ostrava "B" 2016 Kopec Ladislav Mittal Ostrava "B" 2155 ½
2006/2007 10 LaborTech Ostrava "B" 2016 Beran Petr Baník Havířov "A" 2119 ½
2006/2007 9 LaborTech Ostrava "B" 2016 Slavoj Poruba "B" 1
2004/2005 11 VOKD Poruba A" 2115 Mayerhofer Horst ŠKTP Hrabyně A" 2163 0
2004/2005 10 VOKD Poruba A" 2115 Zabystrzan Pavel Slávia Orlová B" 2251 0
2004/2005 8 VOKD Poruba A" 2115 Medunová Věra ŠK Stonava A" 2196 ½
2004/2005 7 VOKD Poruba A" 2115 Ramík Jan Baník Havířov B" 2004 ½
2004/2005 6 VOKD Poruba A" 2115 Škola Miroslav NH Ostrava B" 2171 0
2004/2005 5 VOKD Poruba A" 2115 Caletka Radomír Slezan Opava B" 2154 0
2004/2005 4 VOKD Poruba A" 2115 Benčo Pavel Frýdek-Místek B" 2131 0
2004/2005 3 VOKD Poruba A" 2115 Lepík Jaroslav Sokol Dobrá A" 2063 1
2004/2005 11 IPM COLOR Ostrava 2115 TJ Jakl Karviná B 1
2004/2005 10 IPM COLOR Ostrava 2115 Kahánek Martin ŠK ASK Kopřivnice 1769 ½
2004/2005 8 IPM COLOR Ostrava 2016 Mezihorák Rostislav TJ Jiskra Rýmařov 1914 0
2004/2005 6 IPM COLOR Ostrava 2115 Kaminský Rudolf Ritmus Ostrava 2125 0
2004/2005 4 IPM COLOR Ostrava 2115 Černoch Václav TJ Mořkov A 1841 1
2004/2005 3 IPM COLOR Ostrava 2115 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba B 2024 ½
2004/2005 2 IPM COLOR Ostrava 2115 Tyleček Drahomír ŠK Svinov A 2037 ½
2003/2004 11 H FUCHS Ostrava 2085 Vašenda Robin VOKD Poruba 1863 1
2003/2004 10 H FUCHS Ostrava 2085 Bayer Milan NH Ostrava 1691 1
2003/2004 8 H FUCHS Ostrava 2085 Mahďák František TJ Nový Jičín 1893 1
2003/2004 7 H FUCHS Ostrava 2085 Dohnálek Tomáš TJ Fulnek 1
2003/2004 6 H FUCHS Ostrava 2085 Maňuch Miroslav Slavoj Poruba 1726 0
2003/2004 5 H FUCHS Ostrava 2085 Kubica Radek NH Ostrava 1695 0
2003/2004 4 H FUCHS Ostrava 2085 Píša Lubomír Vagónka Studénka 1
2003/2004 3 H FUCHS Ostrava 2085 Smělý Pavel Kopřivnice 1704 1
2003/2004 2 H FUCHS Ostrava 2085 Schoffer Martin ŠK Šenov 1722 1