Hráč Maršálek Bohumil

Maršálek Bohumil

User Pic
Jméno: Maršálek Bohumil
Oddíl: Moravská Slavia Brno
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1717
Elo mezinárodní: 0
ID: 3917
FIDE ID: 0
Rok narození: 1941
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 5 Moravská Slavia Brno C 1734 Janás Vladimír ŠK Veselí nad Moravou B 1834 1829 0
2015/2016 4 Moravská Slavia Brno C 1734 Hudaček Josef TJ Podlužan Prušánky B 2057 2079 0
2015/2016 3 Moravská Slavia Brno C 1734 Menčík Pavel ŠK Duras BVK Královo Pole C 1585 0
2015/2016 5 Moravská Slávia D 1734 Rous Antonín Lokomotiva I 1000 1
2015/2016 3 Moravská Slávia D 1734 Dorazil Tomáš DM Klášterského A 1000 0
2014/2015 8 Moravská Slavia Brno B 1731 Dolejš Radek ŠK Sebranci RH 1476 1
2013/2014 13 Moravská Slávia C 1727 Baťa Jiří Lokomotiva H 1568 1634 0
2013/2014 10 Moravská Slávia C 1727 Coufal Karel DM Klášterského 1375 1
2013/2014 7 Moravská Slávia C 1727 Režný František ŠK Vinohrady B 1623 1529 0
2013/2014 6 Moravská Slávia C 1727 Polák Zdeněk Lokomotiva I 1557 1
2013/2014 4 Moravská Slávia C 1727 Skřivánek Michal Lokomotiva J 1443 1
2013/2014 2 Moravská Slávia C 1727 Pospíšil Patrik Lokomotiva G 1499 1
2013/2014 8 Moravská Slavia Brno "B" 1727 Prášek Ladislav ŠK Tetčice "B" 1612 1
2012/2013 9 Moravská Slávia C 1722 Sedlák Slavomír ŠK Vinohrady B 1615 1
2011/2012 11 Moravská Slávia C 1742 Bystrc Oilers B 1
2011/2012 10 Moravská Slávia C 1742 DM Kláterského 1
2011/2012 9 Moravská Slávia C 1742 Klusák Richard Lokomotiva Brno J 1605 0
2011/2012 4 Moravská Slávia C 1742 Beer František Vojenská akademie 1857 0
2011/2012 2 Moravská Slávia C 1742 Hladký Milan Lokomotiva Brno H 1675 0
2011/2012 10 BK Moravská Slavia Brno B 1742 Pospíšil Antonín TJ Tatran Poštorná B 1604 1
2011/2012 9 BK Moravská Slavia Brno B 1742 Vítek Milan TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1774 0
2011/2012 7 BK Moravská Slavia Brno B 1742 Merlíček Jiří ŠK 64 Brno B 1753 0
2011/2012 5 BK Moravská Slavia Brno B 1742 Krolop Petr ŠK Hodonín 1766 0
2011/2012 4 BK Moravská Slavia Brno B 1742 Fic Zbyněk TJ Tatran Poštorná A 1890 1
2011/2012 3 BK Moravská Slavia Brno B 1742 Brož Pavel ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1904 1863 1
2010/2011 11 BK Moravská Slavia Brno B 1758 Bělík Evžen SK Horáček Sudoměřice A 1871 0
2010/2011 10 BK Moravská Slavia Brno B 1758 Taptič Filip ŠK Hodonín 1782 0
2010/2011 9 BK Moravská Slavia Brno B 1758 Mourycová Jana KŠ TJ Bučovice 1534 1
2010/2011 8 BK Moravská Slavia Brno B 1758 Štursa Libor Vinohrady Brno A 1877 ½
2010/2011 7 BK Moravská Slavia Brno B 1758 Vítek Milan TJ ŠK Veselí na Moravou B 1766 0
2010/2011 6 BK Moravská Slavia Brno B 1758 Ciprys David TJ Tatran Poštorná 2021 0
2010/2011 4 BK Moravská Slavia Brno B 1758 Hejda Jaroslav Š.K.1923 Sokol Kyjov 1789 0
2010/2011 3 BK Moravská Slavia Brno B 1758 Václavík Aleš ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1890 0
2010/2011 2 BK Moravská Slavia Brno B 1758 Režný František ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1620 1
2010/2011 1 BK Moravská Slavia Brno B 1758 Všetečka Milan ŠK 64 Brno B 1730 1
2009/2010 10 Moravská Slávia C 1771 Stehlík Miloslav Duras BVK F 1443 1
2009/2010 9 Moravská Slávia C 1771 Beer František Vojenská akademie 1823 1
2009/2010 5 Moravská Slávia C 1771 Pelikán Karel Duras BVK E 1766 0
2009/2010 3 Moravská Slávia C 1771 Skoumal Bohumil Bystrc Oilers B 1842 0
2009/2010 2 Moravská Slávia C 1771 Roštinský Miroslav ŠK 64 C 1801 1
2009/2010 1 Moravská Slávia C 1771 Dittrich Jiří Moravská Slávia D 1735 1
2009/2010 11 BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1771 Kubíček Jiří BYSTRC OILERS 1928 ½
2009/2010 10 BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1771 Horák Karel SOKOL STRELICE 1766 0
2009/2010 9 BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1771 Peka Bedřich SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1625 1
2009/2010 8 BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1771 Varga Marian VINOHRADY BRNO 1708 0
2009/2010 7 BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1771 Štolba Josef SK 64 BRNO "B" 1672 0
2009/2010 6 BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1771 Něnička Jakub TJ SLOVAN IVANCICE 1570 1
2009/2010 5 BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1771 Schneider Michal TJ ZNOJMO "B" 1819 0
2009/2010 4 BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1771 Hráček Jaromír TJ HODONICE 1523 1
2009/2010 3 BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1771 Pešl Jan SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1767 1
2009/2010 2 BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1771 Rubeš Pavel SK KME-DDM KURIM "C" 1885 0
2009/2010 1 BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1771 Kosina Vladimír SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1862 0
2008/2009 11 Moravská Slávia C 1720 Vaněk Vladimír Vinohrady B 1572 1
2008/2009 10 Moravská Slávia C 1720 Janda Luboš Průkopník-Petria B 1765 0
2008/2009 9 Moravská Slávia C 1720 Absolín Ladislav Univerzita 1604 0
2008/2009 8 Moravská Slávia C 1720 Fojt Leoš Duras BVK E 1793 1
2008/2009 7 Moravská Slávia C 1720 Kašpárek Ondřej Lokomotiva I 1754 0
2008/2009 6 Moravská Slávia C 1720 Mazanec Karel Lokomotiva H 1751 1
2008/2009 5 Moravská Slávia C 1720 Klíma Jaroslav Lokomotiva J 1591 1
2008/2009 4 Moravská Slávia C 1720 Strnad Jiří Lokomotiva K 1695 1
2008/2009 3 Moravská Slávia C 1720 Roštinský Miroslav ŠK 64 C 1811 ½
2008/2009 2 Moravská Slávia C 1720 Dittrich Jiří Moravská Slávia D 1750 ½
2008/2009 1 Moravská Slávia C 1720 Beer František Vojenská akademie 1857 1
2008/2009 11 BK Moravská Slavia Brno B 1720 Švásta Jaroslav ŠK Hrušovany n.J.A 1600 1
2008/2009 10 BK Moravská Slavia Brno B 1720 Slavík Vladimír Bydo Zakřany B 1762 ½
2008/2009 9 BK Moravská Slavia Brno B 1720 Štolba Josef ŠK 64 Brno B 1661 1
2008/2009 8 BK Moravská Slavia Brno B 1720 Kacálek Tomáš Sokol Střelice A 1756 0
2008/2009 7 BK Moravská Slavia Brno B 1720 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice A 1671 1
2008/2009 6 BK Moravská Slavia Brno B 1720 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno G 1876 ½
2008/2009 5 BK Moravská Slavia Brno B 1720 Latta Hynek Vinohrady Brno A 1655 1
2008/2009 4 BK Moravská Slavia Brno B 1720 Kostrhoun Petr TJ Znojmo B 1568 1
2008/2009 3 BK Moravská Slavia Brno B 1720 Nedvěd František Sokol Štítary A 1301 1
2007/2008 11 BK MORAVSKÁ SLAVIA BRNO B 1786 Zpěváková Kateřina ŠK BYDO ZAKŘANY B 1839 0
2007/2008 5 BK MORAVSKÁ SLAVIA BRNO B 1786 Martínek Jan TJ HODONICE A 1580 1
2007/2008 2 BK MORAVSKÁ SLAVIA BRNO B 1786 Vaněk Vladimír VINOHRADY BRNO A 1591 1
2007/2008 11 Moravská Slávia C 1786 Stříbrný Rostislav Moravská Slávia D 1670 0
2007/2008 10 Moravská Slávia C 1786 Absolín Ladislav Univerzita Brno 1589 0
2007/2008 8 Moravská Slávia C 1786 Sup Jiří Petria-Průkopník B 1614 1
2007/2008 6 Moravská Slávia C 1786 Strnad Ondřej Duras BVK Brno F 1571 0
2007/2008 5 Moravská Slávia C 1786 Polák Zdeněk Lokomotiva Brno J 1567 0
2007/2008 4 Moravská Slávia C 1786 Halámka Radek Lokomotiva Brno H 1726 0
2007/2008 3 Moravská Slávia C 1786 Petlan Michael Lokomotiva Brno I 1520 0
2007/2008 2 Moravská Slávia C 1786 Trnka Vladimír Vojenská akademie 1672 1
2007/2008 1 Moravská Slávia C 1786 Krč Milan Duras BVK Brno E 1710 0
2006/2007 11 Moravská Slávia D 1772 Hudec Josef Lokomotiva J 1000 1
2006/2007 10 Moravská Slávia D 1772 Stojan Josef Lokomotiva H 1825 0
2006/2007 7 Moravská Slávia D 1772 Rumian Karel Moravská Slávia C 1716 1
2006/2007 6 Moravská Slávia D 1772 Havlík Jiří Duras E 1834 0
2006/2007 5 Moravská Slávia D 1772 Platovský Jiří ŠK 64 C 1807 0
2006/2007 4 Moravská Slávia D 1772 Varga Marian Vinohrady B 1250 0
2006/2007 3 Moravská Slávia D 1772 Schindler Edmund Průkopník B 1526 1
2006/2007 2 Moravská Slávia D 1772 Vokřínek Petr Lokomotiva I 1744 0
2006/2007 1 Moravská Slávia D 1772 Aslamas Anton Lokomotiva K 1539 1
2005/2006 2 MORAVSKÁ SLAVIA A 1717 Srnec Michal TJ KOMOŘANY 1717 ½
2005/2006 1 MORAVSKÁ SLAVIA A 1717 Pešl Jan KME-DDM KUŘIM B 1676 0
2005/2006 8 Moravská Slávia D 1717 Hloušek Milan Lokomotiva P 1250 1
2005/2006 7 Moravská Slávia D 1717 Petlan Ivan Lokomotiva N 1992 0
2005/2006 6 Moravská Slávia D 1717 Mazanec Karel Lokomotiva M 1724 ½
2005/2006 5 Moravská Slávia D 1717 Prokop Petr Lokomotiva O 1609 1
2005/2006 4 Moravská Slávia D 1717 Herzán Lumír Vinohrady C 1773 1
2005/2006 3 Moravská Slávia D 1717 Fuchs Petr Univerzita B 1874 0
2005/2006 2 Moravská Slávia D 1717 Karber Jan Duras BVK Brno H 1707 1
2004/2005 11 Mor. Slávia Brno A 1783 Uhmann Jan Univerzita Brno B 1772 0
2004/2005 10 Mor. Slávia Brno A 1783 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno D 1864 0
2004/2005 9 Mor. Slávia Brno A 1783 Srnec Michal TJ Komořany A 1634 1
2004/2005 8 Mor. Slávia Brno A 1783 Maláska Karel Sokol Tišnov A 1669 0
2004/2005 6 Mor. Slávia Brno A 1783 Hrbata Jaroslav ŠK Jevíčko A 1580 0
2004/2005 5 Mor. Slávia Brno A 1783 Wiezner Jiří První Brno B 1715 0
2004/2005 4 Mor. Slávia Brno A 1783 Klinkovský Jiří Sokol Rudice B 1743 1
2004/2005 3 Mor. Slávia Brno A 1783 Jandl Miroslav MKS Vyškov A 1854 0
2004/2005 2 Mor. Slávia Brno A 1783 Majchrák Václav MKS Vyškov B 1582 ½
2004/2005 1 Mor. Slávia Brno A 1783 Makkabi Boskovice 1