Hráč Dalecký Břetislav

Dalecký Břetislav

User Pic
Jméno: Dalecký Břetislav
Oddíl: ŠK Česká Lípa, zapsaný spolek
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2062
Elo mezinárodní: 2074
ID: 718
FIDE ID: 309222
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK Česká Lípa 2074 2062 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec 1960 1963 0
2019/2020 3 ŠK Česká Lípa 2064 2062 Zelinka Jiří ŠK Zikuda Turnov "D" 1857 1874 1
2019/2020 2 ŠK Česká Lípa 2064 2062 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1897 1863 1
2019/2020 1 ŠK Česká Lípa 2062 2062 Koudelka Miloš 1.Novoborský ŠK "B" 1719 1727 1
2018/2019 11 ŠK Česká Lípa 2055 2045 Lenc Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 1926 1915 1
2018/2019 10 ŠK Česká Lípa 2050 2045 Maryško Leoš ŠK Libštát 1854 1856 1
2018/2019 9 ŠK Česká Lípa 2050 2045 Mužík Roman 1.Novoborský ŠK "B" 0 1964 1
2018/2019 7 ŠK Česká Lípa 2048 2045 Carda Milan TJ Krásná Lípa 1703 1735 1
2018/2019 6 ŠK Česká Lípa 2045 2045 Peníška Pavel ŠK Slavia Liberec 1871 1874 1
2018/2019 5 ŠK Česká Lípa 2045 2045 Novák Jan Desko Liberec "B" 1955 1991 ½
2018/2019 4 ŠK Česká Lípa 2055 2044 Zima Jan ŠK Zikuda Turnov "C" 2067 2038 0
2018/2019 3 ŠK Česká Lípa 2047 2044 Šic Vojtěch ŠK Frýdlant 1749 1764 1
2018/2019 2 ŠK Česká Lípa 2047 2044 Matůšů Dalibor TJ Lokomotiva Liberec 1848 1860 1
2018/2019 1 ŠK Česká Lípa 2043 2044 Kolář Jaroslav TJ Jiskra Tanvald 1806 1789 1
2017/2018 11 ŠK Česká Lípa 2069 2051 Lenc Zdeněk TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1921 1955 1
2017/2018 10 ŠK Česká Lípa 2071 2051 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec 2011 2005 ½
2017/2018 8 ŠK Česká Lípa 2060 2051 Hácha Aleš ŠK Zikuda Turnov "C" 2096 2082 1
2017/2018 7 ŠK Česká Lípa 2060 2051 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2051 2074 ½
2017/2018 6 ŠK Česká Lípa 2056 2051 Liška Jiří 1.Novoborský ŠK "B" 2309 2277 0
2017/2018 5 ŠK Česká Lípa 2056 2051 Honc Martin ŠK Frýdlant 1979 2006 1
2017/2018 4 ŠK Česká Lípa 2071 2051 Novotný Lubomír ŠK Libštát 1927 1920 1
2017/2018 3 ŠK Česká Lípa 2071 2051 Kučera Petr Desko Liberec "A" 2232 2255 0
2017/2018 1 ŠK Česká Lípa 2068 2060 Fales Anatolij TJ Jiskra Tanvald 1954 1927 0
2016/2017 11 ŠK Česká Lípa 2075 2085 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec "A" 2012 2011 1
2016/2017 10 ŠK Česká Lípa 2075 2085 Bláha Milan ŠK Libštát 2094 2097 ½
2016/2017 9 ŠK Česká Lípa 2075 2085 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1932 1950 1
2016/2017 8 ŠK Česká Lípa 2075 2085 Paldus Petr TJ Slavia Liberec 2013 2019 1
2016/2017 6 ŠK Česká Lípa 2075 2085 Jílek Jan TJ Lokomotiva Liberec "B" 1
2016/2017 5 ŠK Česká Lípa 2075 2085 Petráň Jan TJ Desko Liberec "B" 2024 1972 ½
2016/2017 2 ŠK Česká Lípa 2075 2085 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2000 2027 0
2016/2017 1 ŠK Česká Lípa 2075 2085 Ďúran Tomáš TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2180 2159 0
2015/2016 11 ŠK Česká Lípa 2075 2085 Princ Jiří TJ Krásná Lípa 1834 1847 ½
2015/2016 10 ŠK Česká Lípa 2075 2085 Švec Luděk Desko Liberec "B" 1663 1679 1
2015/2016 9 ŠK Česká Lípa 2075 2085 Staněk Bohumil ŠK Zikuda Turnov "E" 1897 1865 0
2015/2016 8 ŠK Česká Lípa 2075 2085 Špinka Petr ŠK Libštát 1907 1924 1
2015/2016 7 ŠK Česká Lípa 2075 2085 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec 1990 2009 0
2015/2016 6 ŠK Česká Lípa 2075 2085 Gombala Marek TJ Slavia Liberec 1924 1903 1
2015/2016 5 ŠK Česká Lípa 2075 2085 Braun Marek Desko Liberec "A" 2195 2215 ½
2015/2016 4 ŠK Česká Lípa 2075 2085 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov "D" 2100 2103 0
2015/2016 3 ŠK Česká Lípa 2075 2085 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2064 2018 ½
2015/2016 2 ŠK Česká Lípa 2075 2085 Wünsch Jiří TJ Spartak Rokytnice n.J. 2007 2013 1
2015/2016 1 ŠK Česká Lípa 2075 2085 Jedlička Vladimír TJ Jiskra Tanvald 2125 2078 1
2014/2015 11 ŠK Česká Lípa 2034 2049 Dolenský Milan ŠK Libštát 2041 2084 ½
2014/2015 9 ŠK Česká Lípa 2034 2049 Janouš Petr TJ Slavia Liberec 1908 1920 1
2014/2015 8 ŠK Česká Lípa 2034 2049 Staněk Bohumil ŠK Zikuda Turnov "D" 1883 1877 1
2014/2015 7 ŠK Česká Lípa 2034 2049 Švec Luděk Desko Liberec "B" 1723 1693 1
2014/2015 6 ŠK Česká Lípa 2034 2049 Jedlička Vladimír TJ Jiskra Tanvald 2008 2060 ½
2014/2015 5 ŠK Česká Lípa 2034 2049 Princ Jiří TJ Krásná Lípa 1865 1861 1
2014/2015 4 ŠK Česká Lípa 2034 2049 Válek Otakar 1. Novoborský ŠK "C" 2023 2026 ½
2014/2015 3 ŠK Česká Lípa 2034 2049 Wünsch Jiří TJ Spartak Rokytnice n.J. 2064 2034 1
2014/2015 2 ŠK Česká Lípa 2034 2049 Zelený Tomáš ŠK Zikuda Turnov "C" 2154 2187 ½
2014/2015 1 ŠK Česká Lípa 2034 2049 Groh Jiří Desko Liberec "A" 1996 2017 0
2013/2014 9 Šachový klub Česká Lípa 2079 2042 Blaháček Evžen TJ Lokomotiva Liberec "C" 1907 1921 1
2013/2014 8 Šachový klub Česká Lípa 2079 2042 Prášek Boris ŠK DDM Varnsdorf 1862 1
2013/2014 7 Šachový klub Česká Lípa 2079 2042 Fiedler František Cvikováček Cvikov 1742 1
2013/2014 6 Šachový klub Česká Lípa 2079 2042 Válek Otakar 1.Novoborský ŠK "D" 2023 2016 ½
2013/2014 4 Šachový klub Česká Lípa 2079 2042 Blaháček Evžen TJ Lokomotiva Liberec "C" 1907 1921 1
2013/2014 3 Šachový klub Česká Lípa 2079 2042 Zapletal Martin ŠK DDM Varnsdorf 1853 1
2012/2013 11 ŠK Česká Lípa 2079 2072 Suchomel Aleš Desko Liberec "B" 2055 2075 1
2012/2013 10 ŠK Česká Lípa 2079 2072 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2136 2083 ½
2012/2013 9 ŠK Česká Lípa 2079 2072 Černý Martin 1.Novoborský ŠK "C" 2178 2163 0
2012/2013 8 ŠK Česká Lípa 2079 2072 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec "B" 2014 2022 1
2012/2013 7 ŠK Česká Lípa 2079 2072 Rozumek Pavel ŠK Libštát "B" 1633 1
2012/2013 6 ŠK Česká Lípa 2079 2072 Krtouš Zdeněk Desko Liberec "C" 2021 2017 0
2012/2013 5 ŠK Česká Lípa 2079 2072 Fráňa Tomáš TJ Jiskra Tanvald 1911 1976 0
2012/2013 3 ŠK Česká Lípa 2079 2072 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec "A" 1977 2011 0
2012/2013 2 ŠK Česká Lípa 2079 2072 Staněk Bohumil ŠK Zikuda Turnov "C" 1914 1898 ½
2012/2013 1 ŠK Česká Lípa 2079 2072 Dolenský Milan ŠK Libštát "A" 2040 2116 0
2011/2012 11 ŠK Česká Lípa 2123 2104 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec 1894 1927 1
2011/2012 10 ŠK Česká Lípa 2123 2104 Staněk Bohumil TJ Sokol Rovensko pod Troskami 1922 1907 ½
2011/2012 9 ŠK Česká Lípa 2123 2104 Zaucke Fabian TJ Krásná Lípa 1988 1
2011/2012 8 ŠK Česká Lípa 2123 2104 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 1975 1946 1
2011/2012 7 ŠK Česká Lípa 2123 2104 Fales Anatolij TJ Jiskra Tanvald 1999 1948 1
2011/2012 6 ŠK Česká Lípa 2123 2104 Krtouš Zdeněk TJ Desko Liberec "B" 2080 2053 ½
2011/2012 5 ŠK Česká Lípa 2123 2104 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 2032 2012 1
2011/2012 4 ŠK Česká Lípa 2123 2104 Kučera Jaroslav 1. Novoborský ŠK "D" 2017 2024 1
2011/2012 3 ŠK Česká Lípa 2123 2104 Brouček Tomáš ŠK Libštát 2067 2093 1
2011/2012 2 ŠK Česká Lípa 2123 2104 Paldus Petr TJ Slávia Liberec 2046 2062 0
2011/2012 1 ŠK Česká Lípa 2123 2104 Blaháček Evžen TJ Desko Liberec "C" 1969 1979 0
2010/2011 11 ŠK Česká Lípa 2153 Joukl Zdeněk TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2079 0
2010/2011 10 ŠK Česká Lípa 2153 Krtouš Zdeněk Desko Liberec "B" 1997 ½
2010/2011 9 ŠK Česká Lípa 2153 Kučera Jaroslav 1.Novoborský ŠK "D" 1959 1
2010/2011 7 ŠK Česká Lípa 2153 Tejkal Lubomír TJ Spartak Rokytnice n.J. 2098 0
2010/2011 6 ŠK Česká Lípa 2153 Staněk Bohumil TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1975 1
2010/2011 3 ŠK Česká Lípa 2153 Kadeřábek Jiří Jiskra Tanvald 2146 0
2010/2011 2 ŠK Česká Lípa 2153 Jareš Jiří TJ Slávia Liberec 2036 ½
2010/2011 1 ŠK Česká Lípa 2153 Jakubů Milan ŠK Libštát 1919 1
2009/2010 10 ŠK Česká Lípa 2159 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec "A" 2025 1
2009/2010 6 ŠK Česká Lípa 2159 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 2001 ½
2009/2010 4 ŠK Česká Lípa 2159 Kadeřábek Jiří Jiskra Tanvald 2205 0
2009/2010 1 ŠK Česká Lípa 2159 Blaháček Evžen Desko Liberec "B" 2010 1
2009/2010 11 1. Novoborský ŠK C 2159 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2173 0
2009/2010 10 1. Novoborský ŠK C 2159 Papay Jindřich SK Děčín A 2042 1
2009/2010 8 1. Novoborský ŠK C 2159 Molnár Ladislav Karlovarský Tietz B 1805 1
2009/2010 6 1. Novoborský ŠK C 2159 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2037 1
2009/2010 5 1. Novoborský ŠK C 2159 Chochol Libor ŠK Spartak Ústí n.L. 2182 1
2009/2010 4 1. Novoborský ŠK C 2159 Mišičko Ján ŠK Kladno A 2042 1
2009/2010 3 1. Novoborský ŠK C 2159 Machala Vladislav TJ SSZŠ Litvínov 2067 0
2009/2010 2 1. Novoborský ŠK C 2159 Pick Štěpán TJ Pankrác B 2132 0
2009/2010 1 1. Novoborský ŠK C 2159 Krajíc Karel MARTY Baník Most 2072 ½
2008/2009 10 1. Novoborský ŠK "D" 2070 Blaháček Evžen Desko Liberec "B" 1969 0
2008/2009 4 1. Novoborský ŠK "D" 2070 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 1983 1
2008/2009 2 1. Novoborský ŠK "D" 2070 Špinka Petr ŠK Libštát 1954 1
2008/2009 9 1.Novoborský ŠK"C" 2070 Volek Radomír TJ SSZŠ Litvínov 2060 1
2008/2009 3 1.Novoborský ŠK"C" 2070 Plíva Vojtěch ŠK Kladno"A" 2025 ½
2007/2008 8 1. Novoborský ŠK "D" 2098 Fales Anatolij Jiskra Tanvald 1948 ½
2007/2008 7 1. Novoborský ŠK "D" 2098 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2128 1
2007/2008 5 1. Novoborský ŠK "D" 2098 Zuzánek Vítězslav TJ Lokomotiva Liberec "B" 1705 1
2007/2008 4 1. Novoborský ŠK "D" 2098 Jakša Petr Desko Liberec "B" 1806 1
2007/2008 2 1. Novoborský ŠK "D" 2098 Kout Zdeněk TJ Krásná Lípa 2005 1
2007/2008 1 1. Novoborský ŠK "D" 2098 Boreš Miroslav 1. Novoborský ŠK "C" 2205 0
2007/2008 10 1. Novoborský ŠK B"" 2098 Konrád František TJ Sokol Zaječice 1702 0
2006/2007 11 1.Novoborský ŠK "C" 2165 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec n/N. "A" 1998 ½
2006/2007 9 1.Novoborský ŠK "C" 2165 Mišurec Zdeněk TJ Semily 1799 1
2006/2007 8 1.Novoborský ŠK "C" 2165 Peníška Pavel Desko Liberec "B" 1972 ½
2006/2007 6 1.Novoborský ŠK "C" 2165 Temešinko Rudolf TJ Bižuterie Jablonec n/N. "B" 1
2006/2007 5 1.Novoborský ŠK "C" 2165 Jakubů Milan ŠK Libštát 1892 0
2006/2007 4 1.Novoborský ŠK "C" 2165 Brouček Tomáš TJ Zikuda Turnov "B" 2072 0
2006/2007 3 1.Novoborský ŠK "C" 2165 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec 1875 1
2006/2007 2 1.Novoborský ŠK "C" 2165 Kulhánek Jaromír TJ Krásná Lípa "B" 1642 1
2006/2007 1 1.Novoborský ŠK "C" 2165 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa "A" 1888 0
2005/2006 11 1.Novoborský B"" 2153 Kánský Pavel SK Demas DěčínA"" 2136 ½
2005/2006 10 1.Novoborský B"" 2153 Vrkota Miloš ŠK Rakovník 2000 1
2005/2006 9 1.Novoborský B"" 2153 Nováček Jan ŠK ČSOBB"" 2117 1
2005/2006 8 1.Novoborský B"" 2153 Volek Radomír ŠK Louny 1988 0
2005/2006 7 1.Novoborský B"" 2153 Jeníček Emil TJ SSZŠ Litvínov 2059 1
2005/2006 6 1.Novoborský B"" 2153 Kural Jaroslav ŠK Kladno 2048 ½
2005/2006 5 1.Novoborský B"" 2153 Kšána Václav Marty Most 2079 0
2005/2006 4 1.Novoborský B"" 2153 Svoboda Jan TJ Loko MostA"" 2054 1
2005/2006 3 1.Novoborský B"" 2153 Nový Daniel KŠT K.VaryA"" 1920 0
2005/2006 2 1.Novoborský B"" 2153 Přibyl Jakub ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2065 1
2005/2006 1 1.Novoborský B"" 2153 Novák Zbyněk TJ Bonex Teplice 2003 1
2004/2005 11 1.Novoborský ŠKA" 2158 Nováček Jan ŠK ČSOBB" 2154 0
2004/2005 10 1.Novoborský ŠKA" 2158 TJ Bonex Teplice A 1
2004/2005 9 1.Novoborský ŠKA" 2158 Papay Jindřich SK Demas DěčínA" 2026 1
2004/2005 8 1.Novoborský ŠKA" 2158 Vlček Marek Caissa Úholičky 1855 0
2004/2005 7 1.Novoborský ŠKA" 2158 Princ Jiří TJ Krásná Lípa 1886 1
2004/2005 6 1.Novoborský ŠKA" 2158 Reitinger Petr TJ SSZŠ Litvínov 2114 1
2004/2005 5 1.Novoborský ŠKA" 2158 Zikmund Daniel TJ Bohemians B" 2003 1
2004/2005 4 1.Novoborský ŠKA" 2158 Jandovský Viktor TJ PankrácB" 2155 0
2004/2005 3 1.Novoborský ŠKA" 2158 Mrnka Jan Marty Baník Most 2021 0
2004/2005 2 1.Novoborský ŠKA" 2158 Umanec Filip Neratovice Nazguls 2127 1
2004/2005 1 1.Novoborský ŠKA" 2158 Přibyl Jakub ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2052 ½
2003/2004 11 ŠK Čes.LípaA" 2132 Janda Zdeněk SK Demas DěčínA" 2143 ½
2003/2004 10 ŠK Čes.LípaA" 2132 Mkhitaryan Karlen ŠK SmíchovA" 2188 ½
2003/2004 9 ŠK Čes.LípaA" 2132 Matras Ondřej Sokol KobylisyA" 2242 1
2003/2004 8 ŠK Čes.LípaA" 2132 Miškovský Pavel Marty Baník Most 2084 1
2003/2004 7 ŠK Čes.LípaA" 2132 Jandourek Lukáš TJ Spol.Neratovice 2166 0
2003/2004 6 ŠK Čes.LípaA" 2132 Vacek Radomír Desko LiberecA" 2152 1
2003/2004 5 ŠK Čes.LípaA" 2132 Buriánek Tomáš Sok.Emer.Ml.BolB" 1926 ½
2003/2004 4 ŠK Čes.LípaA" 2132 Viták Pavel TJ Pankrác B" 2160 1
2003/2004 3 ŠK Čes.LípaA" 2132 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2148 0
2003/2004 2 ŠK Čes.LípaA" 2132 Louček Vlastimil TJ Loko MostA" 2154 1
2003/2004 1 ŠK Čes.LípaA" 2132 Kovář Vojtěch Bonex TepliceA" 2207 0