Hráč Škuthan Jiří

Škuthan Jiří

User Pic
Jméno: Škuthan Jiří
Oddíl: Šachový klub Viktoria Žižkov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1974
Elo mezinárodní: 1981
ID: 29542
FIDE ID: 353175
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 2 Sokol Buštěhrad A 1981 1974 Hofner František SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1829 1818 1 soutěž
2019/2020 11 ŠK Viktoria Žižkov A 1971 1970 Bartoš Miroslav TJ Bohemians B 1856 1870 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Viktoria Žižkov C 1971 1970 Steimar Miroslav ŠK Mahrla C 1882 1889 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Viktoria Žižkov C 1971 1970 Skála Kamil TJ Pankrác F 1931 1923 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Viktoria Žižkov C 1971 1970 Netík Josef SK OAZA Praha D 1889 1835 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Viktoria Žižkov C 1971 1970 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad G 2063 2062 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Viktoria Žižkov C 1971 1970 Novotný David TJ Kobylisy E 1817 1832 0 soutěž
2019/2020 9 Sokol Buštěhrad A 1976 1970 Straka Vojtěch ŠK Medvědi Zvole A 2398 2365 0 soutěž
2019/2020 7 Sokol Buštěhrad A 1971 1970 Švadlenka Jaroslav Český Lev Kolešovice B 1878 1879 1 soutěž
2019/2020 6 Sokol Buštěhrad A 1971 1970 Grulich Jiří ŠK Rakovník A 1886 1930 ½ soutěž
2019/2020 4 Sokol Buštěhrad A 1969 1977 Nadrchal Tomáš TJ Neratovice D 2071 2066 0 soutěž
2019/2020 3 Sokol Buštěhrad A 1969 1977 Turková Karolína Caissa Roztoky A 1996 0 1 soutěž
2019/2020 1 Sokol Buštěhrad A 1980 1977 Stojkovic Andreja Sokol Hostivice A 1929 0 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Viktoria Žižkov C 1980 1977 Cantier Jean-Francois GROP - D 1950 1930 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Viktoria Žižkov C 1980 1977 Petruň Milan TJ Bohemians Praha F 1921 1939 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Viktoria Žižkov C 1980 1977 Štěpánek Svatopluk ŠK Sokol Vyšehrad G 1787 1808 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Viktoria Žižkov C 1980 1977 Sviták David SK OAZA Praha D 2017 2032 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Viktoria Žižkov C 1980 1977 Partl Miloslav Kbel.šach. reprezentace A 1838 1848 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Viktoria Žižkov C 1980 1977 Adámek Zdeněk ŠK DP Praha C - VŠFS 2194 2198 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Viktoria Žižkov C 1980 1977 Němec Stanislav ŠK DP Praha E - VŠFS 1857 1868 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Viktoria Žižkov C 1980 1977 Nentvich Libor Sokol Praha Vršovice D 1790 1798 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Viktoria Žižkov C 1980 1974 Vitvar Zdeněk Sokol Praha Vršovice E 0 1899 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Viktoria Žižkov C 1980 1974 Vacek Radomír GROP D 2040 2039 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Viktoria Žižkov C 1980 1974 Ježek Milan ŠK Praha - Smíchov C 1785 1827 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Viktoria Žižkov C 1980 1974 Frouz Petr ŠK Loko Praha C 1845 1892 ½ soutěž
2016/2017 4 CHESS MOST 1984 2025 Janda Zdeněk SK Děčín 2155 2103 1 soutěž
2016/2017 2 CHESS MOST 1984 2025 Viták Jiří Desko Liberec 1888 1847 0 soutěž
2015/2016 10 CHESS Most 1984 2025 Drábek Vojtěch TJ Neratovice "B" 2134 2107 ½ soutěž
2015/2016 9 CHESS Most 1984 2025 Říha Jaroslav ŠK Teplice 2146 2163 0 soutěž
2015/2016 8 CHESS Most 1984 2025 Fráňa Tomáš ŠK Zikuda Turnov "C" 2034 2062 0 soutěž
2015/2016 7 CHESS Most 1984 2025 Joukl Zdeněk Sokol Bakov nad Jizerou 2098 2116 ½ soutěž
2015/2016 6 CHESS Most 1984 2025 Kozel Miroslav Unichess "B" 1846 1865 1 soutěž
2015/2016 5 CHESS Most 1984 2025 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2045 2058 0 soutěž
2015/2016 4 CHESS Most 1984 2025 Ďúran Tomáš ŠK Zikuda Turnov "B" 2180 2159 0 soutěž
2015/2016 3 CHESS Most 1984 2025 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín "B" 2188 2175 0 soutěž
2015/2016 2 CHESS Most 1984 2025 Buchar Petr ŠK AD Jičín "C" 1967 1991 ½ soutěž
2015/2016 1 CHESS Most 1984 2025 Chaloupka František ŠK Slavoj Litoměřice 2018 2034 0 soutěž
2015/2016 11 Chess Most"C" 1984 2025 Šťastný Petr ŠK Teplice"C" 2085 2072 0 soutěž
2015/2016 9 Chess Most"C" 1984 2025 Horák Jiří Slovan Jirkov 2143 2124 0 soutěž
2015/2016 6 Chess Most"C" 1984 2025 Bayer Radek ŠK Teplice"B" 2048 2053 0 soutěž
2015/2016 5 Chess Most"C" 1984 2025 Toman Ondřej Sokol Údlice"A" 2198 2140 0 soutěž
2015/2016 4 Chess Most"C" 1984 2025 Sochor Jiří Šachy Povrly 2200 2220 0 soutěž
2015/2016 2 Chess Most"C" 1984 2025 Balín Jan ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2347 2326 0 soutěž
2015/2016 1 Chess Most"C" 1984 2025 Hrbolka Ladislav Chess Most"B" 2104 2114 ½ soutěž
2014/2015 11 CHESS MOST "B" 1940 2013 Jandourek Lukáš NERATOVICE 2228 2221 ½ soutěž
2014/2015 10 CHESS MOST "B" 1940 2013 Sochor Jiří SK Děčín 2243 2236 0 soutěž
2014/2015 9 CHESS MOST "B" 1940 2013 Tázlar Petr Šachklub AD Jičín "C" 2225 2236 0 soutěž
2014/2015 8 CHESS MOST "B" 1940 2013 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2160 2160 0 soutěž
2014/2015 7 CHESS MOST "B" 1940 2013 Toman Ondřej ŠK Teplice 2206 2221 ½ soutěž
2014/2015 6 CHESS MOST "B" 1940 2013 Kotek Daniel ŠK Spartak Ústí nad Labem 2270 2264 ½ soutěž
2014/2015 5 CHESS MOST "B" 1940 2013 Štursa Jan Sokol Bakov nad Jizerou 2085 2094 1 soutěž
2014/2015 4 CHESS MOST "B" 1940 2013 Zelený Tomáš ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2154 2187 ½ soutěž
2014/2015 3 CHESS MOST "B" 1940 2013 Kučera Jaroslav TJ Lokomotiva Liberec 1929 1945 ½ soutěž
2014/2015 2 CHESS MOST "B" 1940 2013 Trejbal Stanislav ŠK Slavoj Litoměřice 2082 2075 0 soutěž
2014/2015 1 CHESS MOST "B" 1940 2013 Horák Michal CHESS MOST "A" 2301 2279 0 soutěž
2014/2015 10 Chess Most "C" 1940 2013 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1981 1977 ½ soutěž
2014/2015 8 Chess Most "C" 1940 2013 Horák Jiří Slovan Jirkov 2173 2175 ½ soutěž
2014/2015 6 Chess Most "C" 1940 2013 Volek Radomír Union Louny "A" 2028 2032 1 soutěž
2014/2015 5 Chess Most "C" 1940 2013 Kalužný Matyáš Sokol Údlice "A" 1988 1988 1 soutěž
2014/2015 2 Chess Most "C" 1940 2013 Němec Petr ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2040 2008 ½ soutěž
2014/2015 1 Chess Most "C" 1940 2013 Hadraba Vladimír Teplice "B" 2194 2190 1 soutěž
2013/2014 10 CHESS Most "E" 1820 1726 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1895 1877 1 soutěž
2013/2014 9 CHESS Most "E" 1820 1726 Bauer Pavel ŠK Stropnik Osek "A" 1841 1850 ½ soutěž
2013/2014 8 CHESS Most "E" 1820 1726 Dostál Petr ŠK Magic Žatec "A" 1786 1757 1 soutěž
2013/2014 7 CHESS Most "E" 1820 1726 Hrdlička Jan ŠK DDM Postoloprty "A" 1855 1 soutěž
2013/2014 6 CHESS Most "E" 1820 1726 Košťál Jindřich ŠK Union Louny "B" 1932 1929 1 soutěž
2013/2014 5 CHESS Most "E" 1820 1726 Kučera Milan ŠO Tatran Podbořany "B" 1731 1754 1 soutěž
2013/2014 4 CHESS Most "E" 1820 1726 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice "B" 1811 1803 1 soutěž
2013/2014 3 CHESS Most "E" 1820 1726 Lausmann Kurt ŠK Střelnice Kadaň"A" 1808 1841 1 soutěž
2013/2014 2 CHESS Most "E" 1820 1726 Kořínek Bohuslav TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1874 1835 1 soutěž
2013/2014 1 CHESS Most "E" 1820 1726 Budil Zdeněk CHESS Most "D" 2000 1986 1 soutěž
2013/2014 7 Chess Most 1820 1726 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Královo Pole 1827 1903 ½ soutěž
2013/2014 6 Chess Most 1820 1726 Karp Maciej SK Slavia Orlová A 1587 1250 1 soutěž
2013/2014 5 Chess Most 1820 1726 Kaňáková Natálie BŠS Frýdek-Místek 1876 1926 0 soutěž
2013/2014 4 Chess Most 1820 1726 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny A 2089 2073 0 soutěž
2013/2014 3 Chess Most 1820 1726 Anaškin Arsenij SK OAZA Praha 1916 1985 ½ soutěž
2013/2014 2 Chess Most 1820 1726 Eret Jonáš TJ Sokol Klatovy 1898 1941 ½ soutěž
2013/2014 1 Chess Most 1820 1726 Pýcha Patrik TJ Spartak Vlašim 1994 1999 0 soutěž
2013/2014 11 Chess Most "C" 1820 1726 Weiss Petr TJ Šachy Povrly 1855 1835 1 soutěž
2013/2014 10 Chess Most "C" 1820 1726 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice "B" 2054 2058 1 soutěž
2013/2014 9 Chess Most "C" 1820 1726 Papay Marek SK Děčín "B" 1964 1980 0 soutěž
2013/2014 8 Chess Most "C" 1820 1726 Trnka Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2016 2023 ½ soutěž
2013/2014 7 Chess Most "C" 1820 1726 Švarc Roman ŠO TJ Klášterec n.O. 2083 2092 ½ soutěž
2013/2014 6 Chess Most "C" 1820 1726 Němec Petr ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2059 2018 1 soutěž
2013/2014 5 Chess Most "C" 1820 1726 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice "A" 1985 1979 1 soutěž
2013/2014 4 Chess Most "C" 1820 1726 Nudčenko Karel ŠK Union Louny "A" 2064 2055 0 soutěž
2013/2014 3 Chess Most "C" 1820 1726 Chaloupka Vladimír ŠK Sj.Litoměřice "B" 2065 2076 1 soutěž
2013/2014 2 Chess Most "C" 1820 1726 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2011 2027 0 soutěž
2013/2014 1 Chess Most "C" 1820 1726 Kameník Martin Chess Most "B" 2035 2045 1 soutěž
2013/2014 7 Chess Most 1820 1726 Škvařil Michal TJ Bohemians Praha 1726 1785 ½ soutěž
2013/2014 6 Chess Most 1820 1726 Hejduk Miroslav Desko Liberec 1770 1836 1 soutěž
2013/2014 5 Chess Most 1820 1726 Horák Aleš TJ Sokol Údlice 1989 2043 0 soutěž
2013/2014 4 Chess Most 1820 1726 Anaškin Arsenij SK OAZA Praha 1916 1985 ½ soutěž
2013/2014 3 Chess Most 1820 1726 Eret Jonáš TJ Sokol Klatovy 1898 1941 ½ soutěž
2013/2014 2 Chess Most 1820 1726 Dolanský Lukáš ŠACHklub SIMOPT Tábor 1590 1792 1 soutěž
2013/2014 1 Chess Most 1820 1726 Pýcha Patrik TJ Spartak Vlašim 1994 1999 0 soutěž
2013/2014 11 CHESS MOST 1820 1726 Florián Jiří ŠK Slavoj Litoměřice 1482 1 soutěž
2012/2013 7 Chess Most 1788 1826 Fusková Martina BŠŠ Frýdek-Místek 1716 1653 0 soutěž
2012/2013 6 Chess Most 1788 1826 Václavíček Lukáš 2222 ŠK Polabiny A 1889 2012 1 soutěž
2012/2013 5 Chess Most 1788 1826 Košut Tomáš TJ Náměšť nad Oslavou 1763 1763 ½ soutěž
2012/2013 4 Chess Most 1788 1826 Svoboda Filip ŠK Lokomotiva Brno 1692 1763 0 soutěž
2012/2013 3 Chess Most 1788 1826 Horák Aleš TJ Sokol Údlice 1708 1873 0 soutěž
2012/2013 2 Chess Most 1788 1826 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha 1568 1 soutěž
2012/2013 1 Chess Most 1788 1826 Pýchová Nela TRW Autoelektronika Vlašim 1795 1916 1 soutěž
2012/2013 11 CHESS MOST "E" 1788 1826 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1743 1688 1 soutěž
2012/2013 10 CHESS MOST "E" 1788 1826 Mitošinka Boris ŠK Magic Žatec "A" 1581 1 soutěž
2012/2013 9 CHESS MOST "E" 1788 1826 Tichý Lukáš TJ Tatran Podbořany "B" 1904 1892 1 soutěž
2012/2013 8 CHESS MOST "E" 1788 1826 Tilgner Marcel ŠK Teplice "C" 1774 1902 1 soutěž
2012/2013 7 CHESS MOST "E" 1788 1826 Richter Miroslav ŠK Stropník Osek "A" 2022 2022 1 soutěž
2012/2013 6 CHESS MOST "E" 1788 1826 Toman Ondřej TJ Klášterec nad Ohří "A" 2101 2164 0 soutěž
2012/2013 5 CHESS MOST "E" 1788 1826 Partyka Jaroslav ŠK DDM Postoloprty 1463 1 soutěž
2012/2013 4 CHESS MOST "E" 1788 1826 Jirásek Jiří Slovan Jirkov "B" 1965 1958 ½ soutěž
2012/2013 3 CHESS MOST "E" 1788 1826 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice "B" 1905 1970 0 soutěž
2012/2013 2 CHESS MOST "E" 1788 1826 Reitinger Petr ŠK Union Louny "B" 2065 2069 1 soutěž
2012/2013 1 CHESS MOST "E" 1788 1826 Rödl Martin CHESS MOST "F" 2004 1975 0 soutěž
2012/2013 7 Chess Most 1788 1826 Sýkora Marek Desko Liberec 1550 1611 1 soutěž
2012/2013 6 Chess Most 1788 1826 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha 1568 1 soutěž
2012/2013 5 Chess Most 1788 1826 Horák Aleš TJ Sokol Údlice 1708 1873 0 soutěž
2012/2013 4 Chess Most 1788 1826 Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925 1765 1734 1 soutěž
2012/2013 3 Chess Most 1788 1826 Fürbacher Milan TJ Sokol Klatovy 1546 1649 1 soutěž
2012/2013 2 Chess Most 1788 1826 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1545 1490 1 soutěž
2012/2013 1 Chess Most 1788 1826 Pýchová Nela TRW Autoelektronika Vlašim 1795 1916 1 soutěž
2012/2013 11 Chess Most"C" 1788 1826 Krivoš Rudolf TJ Šachy Povrly 1915 1880 ½ soutěž
2012/2013 10 Chess Most"C" 1788 1826 Kolář Daniel ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1889 1958 0 soutěž
2012/2013 9 Chess Most"C" 1788 1826 Srkal Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1819 1800 1 soutěž
2012/2013 7 Chess Most"C" 1788 1826 Urban Miroslav ŠK Union Louny"A" 1769 1 soutěž
2012/2013 6 Chess Most"C" 1788 1826 Kalužný Michal TJ Sokol Údlice"A" 1802 1853 1 soutěž
2012/2013 5 Chess Most"C" 1788 1826 Čermák Jan SK Děčín"B" 1806 1819 ½ soutěž
2012/2013 4 Chess Most"C" 1788 1826 Paluch Rostislav Slovan Jirkov"A" 1891 1934 1 soutěž
2012/2013 2 Chess Most"C" 1788 1826 Hoke Petr Slavoj Litoměřice"A" 2022 1990 0 soutěž
2012/2013 1 Chess Most"C" 1788 1826 Černík Vladimír Chess Most"D" 1784 ½ soutěž
2011/2012 11 CHESS MOST "D" 1725 1769 Pichert Miroslav TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1820 1795 1 soutěž
2011/2012 10 CHESS MOST "D" 1725 1769 Lausmann Kurt ŠK Střelnice Kadaň "A" 1750 0 soutěž
2011/2012 9 CHESS MOST "D" 1725 1769 Ulrych Radek ŠK DDM Postoloprty "A" 1707 1 soutěž
2011/2012 8 CHESS MOST "D" 1725 1769 Douša Michal ŠK Union Louny "B" 1545 1 soutěž
2011/2012 7 CHESS MOST "D" 1725 1769 Sova Ondřej ŠK Magic Žatec "A" 1549 1 soutěž
2011/2012 6 CHESS MOST "D" 1725 1769 Kohut Vasil ŠK Stropník Osek DDM "A" 1584 1 soutěž
2011/2012 5 CHESS MOST "D" 1725 1769 Poloprutský Ladislav TJ Slovan Jirkov "B" 1699 ½ soutěž
2011/2012 3 CHESS MOST "D" 1725 1769 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice "B" 1823 1830 1 soutěž
2011/2012 2 CHESS MOST "D" 1725 1769 Toman Ondřej TJ Klášterec nad Ohří "A" 1880 1987 0 soutěž
2011/2012 1 CHESS MOST "D" 1725 1769 Boháč Vlastimil CHESS MOST "C" 1767 1822 1 soutěž
2011/2012 11 Chess Most "F" 1725 1769 Stejskal Jakub Magic Žatec "B" 1000 1 soutěž
2011/2012 10 Chess Most "F" 1725 1769 Boledovič Ján TJ Sokol Údlice "C" 1629 0 soutěž
2011/2012 9 Chess Most "F" 1725 1769 Kadlec Daniel Chess Most "G" 1284 1 soutěž
2011/2012 7 Chess Most "F" 1725 1769 Sivák Rostislav Chess Most "E" 1448 1 soutěž
2011/2012 6 Chess Most "F" 1725 1769 Zrzavý Václav ŠK Union Louny "C" Opočno 1869 0 soutěž
2011/2012 5 Chess Most "F" 1725 1769 Kasal Jaroslav TJ Sokol Litvínov-Lom "C" 1641 1625 1 soutěž
2011/2012 4 Chess Most "F" 1725 1769 Wirkner František TJ Klášterec n/Ohří "B" 1718 ½ soutěž
2011/2012 3 Chess Most "F" 1725 1769 Horák Aleš Slovan Jirkov "C" 1633 1679 1 soutěž
2011/2012 2 Chess Most "F" 1725 1769 Bidovský Petr ŠK DDM Postoloprty "B" 1635 1 soutěž
2011/2012 1 Chess Most "F" 1725 1769 Lapčík Zdeněk ŠK Střelnice Kadaň "B" 1730 1745 1 soutěž
2011/2012 5 CHESS Most E 1725 1769 Voves Ondřej KŠ Štětí 1100 1 soutěž
2011/2012 4 CHESS Most E 1725 1769 Kovařík Pavel TJ Slavoj Litoměřice 1662 1570 1 soutěž
2011/2012 3 CHESS Most E 1725 1769 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice B 1782 1856 0 soutěž
2011/2012 2 CHESS Most E 1725 1769 Hons Tomáš ŠK DDM Postoloprty 1250 1 soutěž
2011/2012 1 CHESS Most E 1725 1769 Bobek Daniel SK Teplice B 1642 1250 1 soutěž
2011/2012 7 Chess Most 1725 1769 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička 1733 0 soutěž
2011/2012 6 Chess Most 1725 1769 Zeman Radek ŠK Duras BVK Královo Pole 1713 1703 0 soutěž
2011/2012 5 Chess Most 1725 1769 Mrkus František ŠK Staré Město 1639 1708 0 soutěž
2011/2012 4 Chess Most 1725 1769 Slabá Lenka SK Boršice 1299 1 soutěž
2011/2012 3 Chess Most 1725 1769 Hejduk Miroslav Desko Liberec 1651 1735 1 soutěž
2011/2012 2 Chess Most 1725 1769 Boček Lukáš KŠ Říčany 1925 1645 1601 0 soutěž
2011/2012 1 Chess Most 1725 1769 Pokorná Jana ŠK Kladno 1100 1 soutěž
2011/2012 7 Chess Most 1725 1769 Szücs Matyáš TJ Jiskra Hořice 1813 1904 ½ soutěž
2011/2012 6 Chess Most 1725 1769 Hejduk Miroslav Desko Liberec 1651 1735 1 soutěž
2011/2012 5 Chess Most 1725 1769 Kalužný Matyáš Sokol Údlice 1782 1856 1 soutěž
2011/2012 4 Chess Most 1725 1769 Rošková Kateřina 2222 ŠK Polabiny 1802 1991 0 soutěž
2011/2012 3 Chess Most 1725 1769 Boček Lukáš KŠ Říčany 1925 1645 1601 0 soutěž
2011/2012 2 Chess Most 1725 1769 Filip Vojtěch TRW Autoelektronika Vlašim 1801 1902 1 soutěž
2011/2012 1 Chess Most 1725 1769 Pokorná Jana ŠK Kladno 1100 1 soutěž
2010/2011 7 DDM Most "G" 1570 Vnouček Pavel KC Kaskáda Bílina 1731 ½ soutěž
2010/2011 6 DDM Most "G" 1570 Wilhelm Oldřich TJ Slavoj Litoměřice "C" 1714 ½ soutěž
2010/2011 5 DDM Most "G" 1570 Maščák Milan ŠK Viamont Teplice "E" 1792 0 soutěž
2010/2011 4 DDM Most "G" 1570 Říha Miroslav ŠK Stropník Osek při DDm "B" 1356 1 soutěž
2010/2011 3 DDM Most "G" 1570 Tachovský Pavel Bystřanští jezdci "B" 1867 1 soutěž
2010/2011 2 DDM Most "G" 1570 Jelínek Ivan DDM Most "F" 1484 1 soutěž
2010/2011 3 DDM Most "G" 1570 Vnouček Pavel KC Kaskáda Bílina 1731 1 soutěž
2010/2011 2 DDM Most "G" 1570 Kochánek Antonín TJ Slavoj Litoměřice "C" 1634 1 soutěž
2010/2011 1 DDM Most "G" 1570 Hora Filip DDM Most "F" 1313 1 soutěž
2010/2011 11 DDM Most A 1570 Šefčík Jan Sokol Buštěhrad 1509 ½ soutěž
2010/2011 10 DDM Most A 1570 Hurdzan Tomáš ŠK Sokol Klatovy 1424 0 soutěž
2010/2011 9 DDM Most A 1570 Bartoš Václav ŠK Viamont Teplice 1446 1 soutěž
2010/2011 6 DDM Most A 1570 Průša Václav Sokol Údlice B 1250 1 soutěž
2010/2011 5 DDM Most A 1570 Pham Roman DDM Most C 1250 1 soutěž
2010/2011 4 DDM Most A 1570 Hofmann Lukáš DDM Most B 1418 1 soutěž
2010/2011 3 DDM Most A 1570 Říha Jaroslav Spartak Ústín.L. 1912 0 soutěž
2010/2011 2 DDM Most A 1570 Steinbach Jan TJ Sokol Domažlice A 1499 1 soutěž
2010/2011 1 DDM Most A 1570 Pelnář Jan TJ Sokol Domažlice B 1250 1 soutěž
2010/2011 11 DDM Most "D" 1570 Hrubý Václav ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1779 1 soutěž
2010/2011 10 DDM Most "D" 1570 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice "B" 1879 ½ soutěž
2010/2011 9 DDM Most "D" 1570 Brázda Antonín ŠK Union Louny "B" 1729 ½ soutěž
2010/2011 8 DDM Most "D" 1570 Pecka František TJ Sokol Údlice "A" 2078 0 soutěž
2010/2011 7 DDM Most "D" 1570 Rudolf Petr TJ Slovan Jirkov "B" 1911 0 soutěž
2010/2011 6 DDM Most "D" 1570 Horák Petr ŠK Magic Žatec "A" 1693 1 soutěž
2010/2011 4 DDM Most "D" 1570 Slavík Ladislav TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1456 1 soutěž
2010/2011 3 DDM Most "D" 1570 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1841 1 soutěž
2010/2011 2 DDM Most "D" 1570 Volák Jan DDM Most "C" 1953 0 soutěž
2010/2011 1 DDM Most "D" 1570 Kubík Miroslav DDM Most "E" 1539 ½ soutěž
2009/2010 7 ŠK Most 1510 Krásenský Jakub Sokol Bedřichov 1514 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Most 1510 Plevák Petr ŠK Staré Město 1685 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK Most 1510 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov 1699 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Most 1510 Zahradník Tomáš ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1690 0 soutěž
2009/2010 8 ŠK Most B 1510 Smolík Boris ŠK Teplice 1840 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Most B 1510 Papay Marek ŠK Spartak Ústí n.L. 1987 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Most B 1510 Zadina Jiří ŠK Řevnice 1731 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK Most B 1510 Růžička Václav ŠK Kladno 2082 0 soutěž
2009/2010 4 ŠK Most B 1510 Horák Aleš Sokol Údlice B 1569 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Most B 1510 Krchňák Jan TJ Sokol Domažlice 1718 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK Most B 1510 Eret Jonáš ŠK Sokol Klatovy B 1250 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Most B 1510 Krauskopfová Lenka ŠK Líně 1857 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK Most "B" 1510 Isteník Petr Slovan Jirkov "B" 1678 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Most "B" 1510 Salaba Václav TJ Sokol Údlice "B" 1757 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Most "B" 1510 Švarc Ladislav ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1652 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Most "B" 1510 Šebl Jan DDM Most "A" 1757 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK Most "B" 1510 Toman Ondřej TJ Klášterec nad Ohří "A" 1845 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Most "B" 1510 Střelec Eduard TJ Sokol Údlice "C" 1635 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Most "B" 1510 Rath Vladimír ŠK Magic Žatec "A" 1562 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK Most "B" 1510 Ulrych Radek ŠK Union Louny "B" 1635 0 soutěž
2009/2010 11 ŠK Most"A" 1510 Jirušek Zdeněk ŠK Střelnice Kadaň 1798 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK Most"A" 1510 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 1774 0 soutěž
2009/2010 9 ŠK Most"A" 1510 Wichs Jakub Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2064 0 soutěž
2009/2010 8 ŠK Most"A" 1510 Orsák Karel ŠK Teplice"B" 1779 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK Most"A" 1510 Vnouček Pavel ŠK Teplice"C" 1645 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK Most B 1366 Vokoun Ondřej Montako Kralupy 1256 1 soutěž
2008/2009 10 ŠK Most B 1366 Holub Jan Sokol Domažlice A 1347 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Most B 1366 Brunová Blanka Sokol Domažlice B 1250 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK Most B 1366 Goč Petr Spartak Ústí n.L. B 1000 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Most B 1366 Sliva Michal Spartak Ústí n.L. A 1473 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Most B 1366 Macner Jan Šachklub Klatovy B 1279 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Most B 1366 Karel Václav ŠK Líně 1250 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK Most B 1366 Mayer Daniel ŠK Teplice 1495 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK Most B 1366 Černý Michal ŠK Kladno 1254 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK Most B 1366 Kulíšek Josef ŠK Karlovy Vary 1100 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Most B 1366 Kejhová Lenka Union Plzeň 1442 1 soutěž
2008/2009 9 ŠK Most"C" 1366 Drobný Zbyněk ŠK Union Louny"B" 1896 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK Most"C" 1366 Kubík Emil Slovan Jirkov"B" 1702 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Most"C" 1366 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice"B" 1716 0 soutěž
2008/2009 6 ŠK Most"C" 1366 Císař Jiří TK Klášterec n.O."A" 1891 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Most"C" 1366 Hladík Vladimír TJ Sokol Údlice"C" 1612 0 soutěž
2008/2009 4 ŠK Most"C" 1366 Blažek Jaroslav Tatran Podbořany"B" 1788 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Most"C" 1366 Zuska Pavel Magic Žatec"A" 1672 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Most"C" 1366 Rozšafný Michal ŠK Most"B" 1676 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK Most D 1250 Stránská Kamila Bonex Teplice D 1360 0 soutěž
2007/2008 6 ŠK Most D 1250 Beran Petr Bystřanští jezdci B 1583 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK Most D 1250 Kopřiva Richard ŠK UNION Louny C 1562 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Most D 1250 Polan Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice C 1389 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Most D 1250 Němeček Jan ŠK Stropník Osek B 1297 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Most D 1250 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov-Lom 1519 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Most D 1250 Hanzlík Daniel ŠK Most E 1250 0 soutěž
2007/2008 3 ŠK Most D 1250 Novosad Pavel Bonex Teplice D 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK Most D 1250 Němeček Jan ŠK Stropník Osek B 1297 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Most D 1250 Novák Michal ŠK Most E 1250 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Most "C" 1250 Soukup Václav ŠK Spartak Ústí n.L."C" 1000 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Most "C" 1250 Troller Tomáš DDM Most 1100 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Most "C" 1250 Říha Jaroslav ŠK Spartak Ústí n.L. "B" 1100 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK Most "C" 1250 Průša Václav TJ Sokol Údlice "B" 1100 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK Most "C" 1250 Flachs Radek SK Narnie Děčín 1100 1 soutěž
2006/2007 11 Šachový klub Most C 1250 Klesa Josef Šachklub Sokol Klatovy B 1256 ½ soutěž
2006/2007 10 Šachový klub Most C 1250 Nebehaj Ondřej TJ Sokol Domažlice 1250 0 soutěž
2006/2007 9 Šachový klub Most C 1250 Zmátlík Tomáš Auto Škoda Mladá Boleslav 1100 1 soutěž
2006/2007 5 Šachový klub Most C 1250 Zima Tomáš ŠK Spartak Ústí n . L. 1100 0 soutěž
2006/2007 4 Šachový klub Most C 1250 Stránská Kamila TJ Bonex Teplice A 1250 0 soutěž
2006/2007 6 Šachový klub Most F 1250 Papík Jaromír KŠ Štětí B 1413 0 soutěž
2006/2007 4 Šachový klub Most D 1250 Fryček David Šachový klub Most E 1100 0 soutěž
2006/2007 3 Šachový klub Most D 1250 Vremský Tomáš TJ Sokol Údlice B 1000 1 soutěž
2006/2007 2 Šachový klub Most D 1250 Jaklinová Zuzana TJ Bonex Teplice B 1100 1 soutěž
2006/2007 1 Šachový klub Most D 1250 Vysypal Lukáš ŠK Spartak Ústí nad Labem B 1100 0 soutěž
2005/2006 8 Loko Most F"" Šebek Jiří Lovoch. Lovosice 1691 0 soutěž
2003/2004 3 ŠK Mělník 1885 C Žamboch Jiří Easy E.Kralupy D 1308 0 soutěž
2003/2004 1 ŠK Mělník 1885 C Procházková Jitka Sokol Tišice B 0 soutěž