Hráč Blaha Bohuslav

Blaha Bohuslav

User Pic
Jméno: Blaha Bohuslav
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1709
Elo mezinárodní: 1820
ID: 3280
FIDE ID: 322865
Rok narození: 1944
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 ŠK Staré Město F 1820 1748 Podškubka Ondřej TJ Vlčnov C 1761 1770 ½
2017/2018 8 ŠK Staré Město F 1827 1748 Hlúšek Pavel SK Boršice C 1896 1917 0
2017/2018 5 ŠK Staré Město F 1827 1748 Macků Lubomír KK-ŠK Osvětimany 0 1618 1
2017/2018 4 ŠK Staré Město F 1820 1748 Psotka Tomáš TJ Velehrad 1538 1597 ½
2017/2018 3 ŠK Staré Město F 1820 1748 Šumšal Václav ŠK Dolní Němčí B 1845 1864 0
2017/2018 2 ŠK Staré Město F 1820 1748 Kratochvílová Magdalena TJ Orel Nivnice A 0 1664 ½
2017/2018 1 ŠK Staré Město F 1827 1748 Pícha Zdeněk Mařatice 0 1689 0
2017/2018 11 ŠK Staré Město E 1820 1748 Černý Michal ŠK Zlín-Malenovice A 1538 1590 ½
2017/2018 10 ŠK Staré Město E 1820 1748 Frýbort Pavel SK Boršice B 1777 1798 0
2017/2018 9 ŠK Staré Město E 1827 1748 Prachař David ŠO TJ Zborovice A 0 1573 ½
2017/2018 8 ŠK Staré Město E 1827 1748 Šťuka Josef ŠK Dolní Němčí A 0 1768 ½
2017/2018 7 ŠK Staré Město E 1827 1748 Dubovecký Josef ŠK Zlín C 1681 1768 0
2017/2018 7 ŠK Staré Město C 1827 1748 Hronek Štěpán ŠK Zlín B 1526 1543 ½
2016/2017 9 ŠK Staré Město F 1828 1787 Šumšal Václav ŠK Dolní Němčí B 1845 1848 0
2016/2017 8 ŠK Staré Město F 1828 1787 Pícha Zdeněk TJ Mařatice 1696 ½
2016/2017 2 ŠK Staré Město F 1828 1787 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov C 1762 0
2016/2017 11 ŠK Staré Město E 1828 1787 Blahynka Svatopluk TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1653 ½
2016/2017 9 ŠK Staré Město E 1828 1787 Urban Jaroslav ŠK Zlín-Malenovice A 1722 ½
2016/2017 8 ŠK Staré Město E 1828 1787 Kunčík Petr ŠK Dolní Němčí A 1702 ½
2016/2017 6 ŠK Staré Město E 1828 1787 Zajíček Radek ŠO TJ Zborovice A 1803 1832 ½
2016/2017 4 ŠK Staré Město E 1828 1787 Zavadil Filip Sokol Postoupky B 1478 1603 ½
2016/2017 2 ŠK Staré Město E 1828 1787 Slanicay Gabriel ŠO Kunovice A 1675 1720 0
2016/2017 10 ŠK Staré Město D 1828 1787 Válek František ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1914 1878 1
2016/2017 7 ŠK Staré Město D 1828 1787 Náplava Petr SK Boršice A 1868 1843 0
2016/2017 6 ŠK Staré Město D 1828 1787 Opluštil Pavel Sokol Postoupky A 1431 1387 1
2016/2017 5 ŠK Staré Město D 1828 1787 Zajíček Radek ŠK Holešov A 1803 1832 ½
2016/2017 1 ŠK Staré Město D 1828 1787 Palica Jiří ŠK Zlín B 1927 1978 ½
2015/2016 5 ŠK Staré Město D 1828 1787 Volčík Stanislav SK Boršice A 1759 1793 ½
2015/2016 4 ŠK Staré Město D 1828 1787 Nekarda Jan ŠK Staré Město C 1589 1627 ½
2015/2016 3 ŠK Staré Město D 1828 1787 Chutný Tomáš ŠK Holešov A 1717 1754 ½
2015/2016 10 ŠK Staré Město G 1828 1787 Kadlčík Marek TJ Vlčnov C 1454 ½
2015/2016 8 ŠK Staré Město G 1828 1787 Plevák Pavel Sokol Velehrad 1668 ½
2015/2016 7 ŠK Staré Město G 1828 1787 Holík Miroslav TJ Mařatice 1717 ½
2015/2016 6 ŠK Staré Město G 1828 1787 Potrusil Zdeněk ŠK Ostrožská Nová Ves 1686 ½
2015/2016 1 ŠK Staré Město G 1828 1787 Volčík Stanislav SK Boršice C 1759 1793 ½
2015/2016 11 ŠK Staré Město F 1828 1787 Havránek Michal SK Boršice B 2039 2073 0
2015/2016 10 ŠK Staré Město F 1828 1787 Kozojed Vlastislav Fatra-Slavia Napajedla B 1889 1892 ½
2015/2016 9 ŠK Staré Město F 1828 1787 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1815 1837 1
2015/2016 7 ŠK Staré Město F 1828 1787 Vaňhara Petr TJ Bojkovice 1776 1736 ½
2015/2016 6 ŠK Staré Město F 1828 1787 Malůš Petr ŠO Kunovice A 1785 ½
2015/2016 5 ŠK Staré Město F 1828 1787 Flekač Milan TJ Vlčnov A 1988 1913 0
2015/2016 3 ŠK Staré Město F 1828 1787 Hlavička Roman Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1687 ½
2015/2016 2 ŠK Staré Město F 1828 1787 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí A 1870 0
2015/2016 1 ŠK Staré Město F 1828 1787 Štencel Karel Slavia Kroměříž D 1836 ½
2014/2015 10 ŠK Staré Město E 1853 1798 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov A 1739 1
2014/2015 9 ŠK Staré Město E 1853 1798 Šaňák František SK Boršice B 1876 1826 ½
2014/2015 8 ŠK Staré Město E 1853 1798 Chutný Aleš ŠK Holešov A 1860 0
2014/2015 7 ŠK Staré Město E 1853 1798 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1855 ½
2014/2015 6 ŠK Staré Město E 1853 1798 Zpěváková Kateřina Spartak Uherský Brod 1934 1893 ½
2014/2015 5 ŠK Staré Město E 1853 1798 Kunčík Petr TJ Dolní Němčí A 1696 ½
2014/2015 4 ŠK Staré Město E 1853 1798 Mrkus František ŠK Staré Město F 1803 1855 ½
2014/2015 3 ŠK Staré Město E 1853 1798 Vaňhara Petr TJ Bojkovice A 1823 1779 1
2014/2015 1 ŠK Staré Město E 1853 1798 Jestříbek Kamil TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1430 1
2014/2015 10 ŠK Staré Město D 1853 1798 Běhunčík Josef Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1986 1996 0
2014/2015 8 ŠK Staré Město D 1853 1798 Obšivačová Hana TJ Sokol Valašská Bystřice A 1732 ½
2014/2015 7 ŠK Staré Město D 1853 1798 Strojil Jiří ŠK Zlín C 1797 ½
2014/2015 6 ŠK Staré Město D 1853 1798 Bartas Pavel TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1858 1890 ½
2014/2015 5 ŠK Staré Město D 1853 1798 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž C 2010 1964 0
2014/2015 2 ŠK Staré Město D 1853 1798 Ludvíček Josef SK Boršice A 1855 1866 0
2014/2015 1 ŠK Staré Město D 1853 1798 Gergela Antonín ŠK Zlínterm Zlín A 1726 1716 ½
2013/2014 10 ŠK Staré Město D 1909 1842 Scheichenost Michal Sokol Postoupky B 1616 1622 ½
2013/2014 6 ŠK Staré Město D 1909 1842 Skalka Josef SK Boršice A 1871 1835 ½
2013/2014 3 ŠK Staré Město D 1909 1842 Hradil Karel ŠK Zbrojovka Vsetín A 1883 1893 ½
2013/2014 1 ŠK Staré Město D 1909 1842 Pagáč Jaroslav CHESSMONT Rožnov p.R. A 1931 1896 ½
2013/2014 11 ŠK Staré Město E 1909 1842 Kadlček Petr TJ Dolní Němčí A 1682 ½
2013/2014 10 ŠK Staré Město E 1909 1842 Volčík Stanislav SK Boršice B 1779 1796 ½
2013/2014 9 ŠK Staré Město E 1909 1842 Vaňhara Petr TJ Bojkovice A 1867 1786 ½
2013/2014 8 ŠK Staré Město E 1909 1842 Bařina Vít TJ Vlčnov A 1660 ½
2013/2014 7 ŠK Staré Město E 1909 1842 Kokrda Vladimír ŠK Zlín D 1799 ½
2013/2014 6 ŠK Staré Město E 1909 1842 Nevařil Jiří Spartak Uherský Brod 1544 ½
2013/2014 4 ŠK Staré Město E 1909 1842 Mikuláštík Jiří ŠK Staré Město F 1649 ½
2012/2013 11 ŠK Staré Město C 1928 1848 Trmač Radek TJ Spartak Adamov 1774 1756 ½
2012/2013 8 ŠK Staré Město C 1928 1848 Nikodém Gustav Moravská Slavia Brno 2019 2006 0
2012/2013 10 ŠK Staré Město E 1928 1848 Štverák Milan ŠK Zbrojovka Vsetín A 2046 2042 ½
2012/2013 9 ŠK Staré Město E 1928 1848 Piskač Ondřej ŠK Holešov A 1700 ½
2012/2013 8 ŠK Staré Město E 1928 1848 Velčovský Josef TJ Gumárny Zubří 1773 1858 ½
2012/2013 7 ŠK Staré Město E 1928 1848 Filák Josef TJ Sokol Francova Lhota A 1852 1879 ½
2012/2013 6 ŠK Staré Město E 1928 1848 Strojil Jiří ŠK Zlín C 1793 ½
2012/2013 5 ŠK Staré Město E 1928 1848 Jasný Igor CHESSMONT Rožnov p.R. A 1971 ½
2012/2013 4 ŠK Staré Město E 1928 1848 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 1962 1975 ½
2012/2013 3 ŠK Staré Město E 1928 1848 Náplava Pavel SK Boršice A 2027 2089 0
2012/2013 2 ŠK Staré Město E 1928 1848 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 2033 2056 0
2012/2013 1 ŠK Staré Město E 1928 1848 Kopčil Milan ŠK Zlínterm Zlín A 2045 2060 ½
2011/2012 11 ŠK Staré Město E 1932 1839 Jurča Marek ŠK Zbrojovka Vsetín A 1865 1915 0
2011/2012 10 ŠK Staré Město E 1932 1839 Volčík Stanislav SK Boršice B 1822 1830 ½
2011/2012 9 ŠK Staré Město E 1932 1839 Krupa Jaroslav TJ Gumárny Zubří 1914 1892 1
2011/2012 8 ŠK Staré Město E 1932 1839 Bačák Petr TJ Sokol Postoupky A 1971 1971 ½
2011/2012 7 ŠK Staré Město E 1932 1839 Kocián Miroslav ŠK Zlín D 2002 2020 ½
2011/2012 6 ŠK Staré Město E 1932 1839 Válek František TJ Sokol Francova Lhota A 1869 1847 ½
2011/2012 5 ŠK Staré Město E 1932 1839 Slížek Josef CHESSMONT Rožnov p. R. A 2005 1950 ½
2011/2012 4 ŠK Staré Město E 1932 1839 Vidlář Pavel TJ FS Napajedla A 1922 1941 ½
2011/2012 3 ŠK Staré Město E 1932 1839 Šmíd Jan ŠK Staré Město D 1894 1903 ½
2011/2012 2 ŠK Staré Město E 1932 1839 Javor Jan TJ Vlčnov A 1845 1719 ½
2011/2012 9 ŠK Staré Město C 1932 1839 Bém Josef T.J. Sokol Šumperk 1898 0
2010/2011 5 ŠK Staré Město C 1818 Píštěk Jan TJ ŠK Veselí nad Moravou 1925 ½
2010/2011 11 ŠK Staré Město E 1818 Filák Josef ŠO TJ Francova Lhota A 1902 1
2010/2011 10 ŠK Staré Město E 1818 Kašík Jiří Slavia Kroměříž B 1979 0
2010/2011 9 ŠK Staré Město E 1818 Náplava Petr SK Boršice B 1952 ½
2010/2011 7 ŠK Staré Město E 1818 Kulišťák Milan CHESSMONT Rožnov p.R. A 2039 0
2010/2011 6 ŠK Staré Město E 1818 Rafaja Marek ŠK Holešov B 1945 ½
2010/2011 5 ŠK Staré Město E 1818 Stojan František ŠK Zlín D 1826 0
2010/2011 4 ŠK Staré Město E 1818 Pálka Bronislav Spartak Uherský Brod 1834 ½
2010/2011 3 ŠK Staré Město E 1818 Bartošek Ivan ŠK Zbrojovka Vsetín A 1914 1
2010/2011 2 ŠK Staré Město E 1818 Bartas Pavel TJ FS Napajedla A 1877 1
2010/2011 1 ŠK Staré Město E 1818 Šmíd Jan ŠK Staré Město D 1949 ½
2009/2010 7 SK Stare Mesto D 1818 Kašný Miroslav SK Zlin C 1939 1
2009/2010 11 ŠK Staré Město F 1818 Malůš Petr TJ Lokom. Uherský Ostroh 1787 ½
2009/2010 10 ŠK Staré Město F 1818 Zemčík Jan ŠO Kunovice A 1619 ½
2009/2010 9 ŠK Staré Město F 1818 Batka Miroslav TJ Mařatice 1752 ½
2009/2010 8 ŠK Staré Město F 1818 Hlaváček Petr TJ Polešovice 1794 ½
2009/2010 7 ŠK Staré Město F 1818 TJ Sokol Postoupky B 1
2009/2010 6 ŠK Staré Město F 1818 Vlk Radek Spartak Uherský Brod 1779 ½
2009/2010 5 ŠK Staré Město F 1818 Kašpárek Radoslav TJ Sokol Kvasice 1715 ½
2008/2009 7 ŠK Staré Město D 1828 Volčík Stanislav SK Boršice A 1790 1
2008/2009 6 ŠK Staré Město D 1828 Mašek Luboš ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1621 1
2008/2009 1 ŠK Staré Město D 1828 Ševela Vladimír MKS Holešov B 1776 1
2008/2009 10 ŠK Staré Město F 1828 Zpěváková Jana Spartak Uherský Brod 1741 0
2008/2009 9 ŠK Staré Město F 1828 Šaňák František SK Boršice C 1950 ½
2008/2009 8 ŠK Staré Město F 1828 Zajíček Roman TJ Sokol Postoupky B 1690 ½
2008/2009 7 ŠK Staré Město F 1828 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1863 0
2008/2009 6 ŠK Staré Město F 1828 Boček Jiří TJ Mařatice 1617 1
2008/2009 5 ŠK Staré Město F 1828 Frýbort Pavel TJ Polešovice 1813 ½
2008/2009 4 ŠK Staré Město F 1828 Jakubec Jiří TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1753 ½
2008/2009 3 ŠK Staré Město F 1828 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky C 1647 ½
2008/2009 2 ŠK Staré Město F 1828 Bařina Vít TJ Vlčnov A 1651 ½
2008/2009 1 ŠK Staré Město F 1828 Hubík Petr Dům Kultury Kroměříž 1613 ½
2007/2008 10 ŠK Staré Město D 1874 Jánek Jiří Slavia Kroměříž B 1880 0
2007/2008 7 ŠK Staré Město D 1874 Jakubec Jiří Loko Uherský Ostroh 1743 ½
2007/2008 11 ŠK Staré Město F 1874 Foukal František ŠK Zlín E 1928 0
2007/2008 10 ŠK Staré Město F 1874 Šiška Alois ŠK Rapos Sulimov 1693 1
2007/2008 9 ŠK Staré Město F 1874 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1866 ½
2007/2008 7 ŠK Staré Město F 1874 Bartas Pavel Fatra-Slavia Napajedla B 1900 0
2007/2008 6 ŠK Staré Město F 1874 Bártek Jan DK Kroměříž 1829 0
2007/2008 5 ŠK Staré Město F 1874 Volčík Stanislav SK Boršice C 1836 ½
2007/2008 4 ŠK Staré Město F 1874 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky B 2036 0
2007/2008 3 ŠK Staré Město F 1874 Valešová Šárka TJ Bojkovice A 1927 0
2007/2008 2 ŠK Staré Město F 1874 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 1901 ½
2007/2008 1 ŠK Staré Město F 1874 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1821 1
2006/2007 11 ŠK Staré Město D 1886 Vymětal Milan MKS Holešov B 1969 ½
2006/2007 10 ŠK Staré Město D 1886 Slížek Josef TJ Sokol Hutisko-Solanec 1987 0
2006/2007 9 ŠK Staré Město D 1886 Štverák Milan ŠK Zbrojovka Vsetín 2074 ½
2006/2007 8 ŠK Staré Město D 1886 Kašpárek Ondřej TJ Loko Uh. Ostroh 1617 1
2006/2007 7 ŠK Staré Město D 1886 Mikuláštík Jiří ŠK Staré Město E 1603 ½
2006/2007 6 ŠK Staré Město D 1886 Ochotský Josef Fatra-Slavia Napajedla 1780 0
2006/2007 5 ŠK Staré Město D 1886 Svítek Jiří ŠK Zlin D 2073 0
2006/2007 4 ŠK Staré Město D 1886 Bartoš Karel TJ Vlčnov 1692 1
2006/2007 3 ŠK Staré Město D 1886 Křižák Eduard TJ Rožnov pod Radh. 1731 ½
2005/2006 11 ŠK Staré Město D 1977 Ovečka Miroslav ŠO TJ Zborovice 1732 1
2005/2006 10 ŠK Staré Město D 1977 Hurdes Josef TJ Polešovice 1721 ½
2005/2006 9 ŠK Staré Město D 1977 Kašpárek Radoslav TJ Napajedla 1767 0
2005/2006 8 ŠK Staré Město D 1977 Jakubec Jiří LOKO Uherský Ostroh B 1733 0
2005/2006 7 ŠK Staré Město D 1977 Skalka Josef SK Boršice B 1892 1
2005/2006 5 ŠK Staré Město D 1977 Hlaváček Pavel TJ Sokol Postoupky 1743 0
2005/2006 4 ŠK Staré Město D 1977 Vlk Radek Spartak Uherský Brod 1778 0
2005/2006 3 ŠK Staré Město D 1977 Javor Jan TJ Vlčnov 1740 0
2005/2006 2 ŠK Staré Město D 1977 Jánek Jiří Slavia Kroměříž C 1970 ½