Hráč Virgler Karel

Virgler Karel

User Pic
Jméno: Virgler Karel
Oddíl: Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1738
Elo mezinárodní: 1833
ID: 3428
FIDE ID: 338877
Rok narození: 1948
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 SK Prostějov B 1833 1738 Lasák Radek SK Prostějov C 2039 2070 ½
2019/2020 3 SK Prostějov B 1833 1738 Štec František MEOPTA Přerov Vinary 1885 1824 ½
2019/2020 2 SK Prostějov B 1833 1738 Mikulka Jan Sigmia Olomouc B 1747 1778 1
2019/2020 1 SK Prostějov B 1833 1738 Malenovský Martin A64 UP Olomouc 1596 1575 0
2018/2019 11 SK Prostějov B 1833 1738 Pospíšil Ignác Meopta Přerov Vinary 1868 1866 ½
2018/2019 10 SK Prostějov B 1833 1738 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 1883 1924 0
2018/2019 9 SK Prostějov B 1833 1738 Vitoslavský Jiří Sokol Citov 1674 1673 1
2018/2019 8 SK Prostějov B 1833 1738 Hájek Zdeněk T.J. Sokol Přemyslovice 1920 1894 ½
2018/2019 7 SK Prostějov B 1833 1738 Jiříček Jakub T.J. Sokol Skalička B 1926 1944 ½
2018/2019 6 SK Prostějov B 1833 1738 Kučera Jiří Sigmia Olomouc A 1939 1948 ½
2018/2019 5 SK Prostějov B 1833 1738 Minařík Lubomír Sigmia Senior Olomouc B 1446 1559 1
2018/2019 4 SK Prostějov B 1833 1738 Piskovský Tomáš SK Prostějov C 1721 1774 ½
2018/2019 3 SK Prostějov B 1833 1738 Řihošek Vladimír T.J. Sokol Tovačov 0 1611 ½
2018/2019 2 SK Prostějov B 1833 1738 Ochman Tomáš Šachový klub Olomouc B 1853 1839 ½
2018/2019 1 SK Prostějov B 1833 1738 Hajnyš Antonín Sokol Konice 0 1822 ½
2017/2018 11 SK Prostějov B 1833 1813 Čala Jiří Spartak Přerov 1750 1809 ½
2017/2018 10 SK Prostějov B 1827 1813 Snášel Michal SK ROŠÁDA Prostějov B 1787 1796 0
2017/2018 9 SK Prostějov B 1827 1813 Konečný Martin AŠK DA Olomouc C 1881 1895 0
2017/2018 8 SK Prostějov B 1827 1813 Říha Marek T.J. Sokol Citov 0 1425 1
2017/2018 4 SK Prostějov B 1827 1813 Stýblo Pavel ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1637 1622 ½
2017/2018 3 SK Prostějov B 1827 1813 Fréhar Jan T.J. Sokol Konice 1694 1681 1
2017/2018 1 SK Prostějov B 1850 1839 Dočekalová Alexandra SK Prostějov C 1873 1896 ½
2017/2018 10 SK Prostějov 1827 1813 Prázdný Vít Tatran Litovel B 0 1508 0
2017/2018 9 SK Prostějov 1827 1813 Till Eduard Česká Ves 1673 1667 1
2017/2018 8 SK Prostějov 1827 1813 Gregůrková Nikola A64 Grygov B 1587 1625 1
2017/2018 7 SK Prostějov 1827 1813 Navrátil Jiří Uničov 2043 2017 0
2017/2018 5 SK Prostějov 1836 1813 Adámek Vladimír Rošáda Prostějov 1867 1801 0
2017/2018 4 SK Prostějov 1827 1813 Ošťádal Josef TJ SOKOL Přemyslovice 1849 1900 0
2017/2018 3 SK Prostějov 1827 1813 Ptáček Tomáš ŠK Zábřeh 1721 1706 0
2017/2018 2 SK Prostějov 1827 1813 Hudský Miloš Zlaté Hory 1640 1724 1
2017/2018 1 SK Prostějov 1850 1839 Kryst Konrád ŠK Šternberk 1672 1594 1
2015/2016 9 SK Prostějov D 1856 1839 Vysloužil Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov C 1504 1
2015/2016 3 SK Prostějov D 1856 1839 Jodl Otmar SK ROŠÁDA Prostějov C 1000 1
2015/2016 7 SK Prostějov 1856 1839 Křena Bohuslav ŠK Kuřim 1940 1974 ½
2015/2016 6 SK Prostějov 1856 1839 Skořepa Tomáš Silko Gambit Jihlava 2015 2016 0
2015/2016 2 SK Prostějov 1856 1839 Vachek Jiří ŠK Lokomotiva Brno B 1942 1805 0
2015/2016 10 SK Prostějov B 1856 1839 Zatloukal Miroslav T.J. Sokol Konice 1684 1
2015/2016 8 SK Prostějov B 1856 1839 Snášel Michal SK ROŠÁDA Prostějov B 1857 1857 1
2015/2016 4 SK Prostějov B 1856 1839 Šneidr Michal T.J. Sokol Citov 1658 ½
2015/2016 1 SK Prostějov B 1856 1839 Malinovský Leo Sigmia Senior Olomouc B 1723 1674 1
2014/2015 11 SK Prostějov B 1844 1809 Krejsa David SK Junior Prostějov 1768 1604 1
2014/2015 10 SK Prostějov B 1844 1809 Zapletal Stanislav T. J. Sokol Hranice 1705 0
2014/2015 9 SK Prostějov B 1844 1809 Řihošek Vladimír T. J. Sokol Tovačov 1667 1
2014/2015 8 SK Prostějov B 1844 1809 Buriánek Michal SK ROŠÁDA Prostějov B 1754 1650 1
2014/2015 7 SK Prostějov B 1844 1809 Svoboda Otakar ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1716 1712 ½
2014/2015 6 SK Prostějov B 1844 1809 Hauser Jan T. J. Sokol Přemyslovice B 1842 ½
2014/2015 5 SK Prostějov B 1844 1809 Vaculík Petr T. J. Sokol Skalička B 1839 1839 1
2014/2015 4 SK Prostějov B 1844 1809 Fréhar Jan T. J. Sokol Konice 1693 1
2014/2015 3 SK Prostějov B 1844 1809 Peřina Michal AŠK DA Olomouc B 2005 1955 ½
2014/2015 2 SK Prostějov B 1844 1809 Petr Jiří Spartak Přerov 1933 1974 0
2014/2015 1 SK Prostějov B 1844 1809 Mathon Dimitrij ŠK Vinary 1647 1627 1
2014/2015 11 SK Prostějov 1844 1809 Hrabal Matěj A64 PřF Olomouc 1391 1498 1
2014/2015 10 SK Prostějov 1844 1809 Gorba Matěj SK ROŠÁDA Prostějov 1655 1
2014/2015 9 SK Prostějov 1844 1809 Kodym Pavel Sigmia Olomouc 1671 1695 1
2014/2015 8 SK Prostějov 1844 1809 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice 1907 1832 1
2014/2015 7 SK Prostějov 1844 1809 Urbášek Josef TJ ŠK DUE POP Uničov 1646 1
2014/2015 4 SK Prostějov 1844 1809 Vinklárek Antonín Sokol Skalička 1700 1
2014/2015 3 SK Prostějov 1844 1809 Zdražil Jan AŠK DA Olomouc 1778 1887 0
2014/2015 2 SK Prostějov 1844 1809 Spurný Ladislav ŠK Šternberk 1674 1662 1
2013/2014 5 SK Prostějov C 1847 1797 Gorba Matěj SK ROŠÁDA Prostějov D 1635 ½
2013/2014 3 SK Prostějov C 1847 1797 Skládal Leoš Sk Junior Prostějov A 1000 0
2013/2014 9 Sportovní Klub Prostějov 1847 1797 Richterová Nataša ŠK Lokomotiva Brno B 2058 2080 0
2013/2014 8 Sportovní Klub Prostějov 1847 1797 Šmíd Jan ŠK Staré Město B 1887 1894 ½
2013/2014 6 Sportovní Klub Prostějov 1847 1797 Jurák Stanislav ŠK HPM TEC Hustopeče 1855 1845 ½
2012/2013 11 SK Prostějov 1863 1854 Jelínek Jindřich A64 PřF UP Olomouc 1313 1
2012/2013 10 SK Prostějov 1863 1854 Vašek Rostislav Sigmia Olomouc 1669 1630 ½
2012/2013 9 SK Prostějov 1863 1854 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice 1868 1842 0
2012/2013 8 SK Prostějov 1863 1854 Lužík Libor TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1690 1577 1
2012/2013 7 SK Prostějov 1863 1854 Koleniak Marek ŠK Loštice 1678 1
2012/2013 5 SK Prostějov 1863 1854 Reichmann Pavel T.J. Sokol Šumperk B 1830 1798 ½
2012/2013 4 SK Prostějov 1863 1854 Urbášek Josef TJ ŠK DUE POP Uničov 1646 ½
2012/2013 3 SK Prostějov 1863 1854 Snášel Michal SK ROŠÁDA Prostějov 1714 ½
2012/2013 2 SK Prostějov 1863 1854 Dragón Pavel TJ Sokol Skalička 1734 1
2012/2013 1 SK Prostějov 1863 1854 Šneidr Michal Spartak Přerov 1640 1
2012/2013 11 SK Prostějov B 1863 1854 Brzoska Lukáš SK Junior A 1444 1
2012/2013 10 SK Prostějov B 1863 1854 Pinkava Jaroslav TJ Sokol Konice 1781 0
2012/2013 9 SK Prostějov B 1863 1854 Rickardt Roman GARDE Calcio Olomouc B 1907 ½
2012/2013 8 SK Prostějov B 1863 1854 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1832 0
2012/2013 7 SK Prostějov B 1863 1854 Unzeitig Libor AŠK DA Olomouc 1785 1
2012/2013 6 SK Prostějov B 1863 1854 Lukša Zdeněk SK Přerov 1968 1919 0
2012/2013 5 SK Prostějov B 1863 1854 Zatloukal Lukáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1621 0
2012/2013 4 SK Prostějov B 1863 1854 Svoboda Otakar ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1723 1722 0
2012/2013 3 SK Prostějov B 1863 1854 Drtil Lubomír TJ Sokol Tovačov 1703 ½
2012/2013 2 SK Prostějov B 1863 1854 Dragón Pavel TJ Sokol Skalička B 1734 1
2012/2013 1 SK Prostějov B 1863 1854 Zapletal Stanislav TJ Sokol Hranice 1659 ½
2011/2012 11 SK Prostějov B 1927 1899 Unzeitig Libor AŠK DA Olomouc 1801 1
2011/2012 10 SK Prostějov B 1927 1899 Šeiner Jiří TJ Sokol Hranice 1775 1
2011/2012 9 SK Prostějov B 1927 1899 Hajnyš Antonín TJ Sokol Konice 1845 1
2011/2012 8 SK Prostějov B 1927 1899 Čala Jiří TJ Sokol Tovačov 1761 1
2011/2012 7 SK Prostějov B 1927 1899 Pospíšil Ignác SK Přerov 1925 1
2011/2012 6 SK Prostějov B 1927 1899 Hájek Zdeněk TJ Sokol Přemyslovice B 1934 1915 0
2011/2012 5 SK Prostějov B 1927 1899 Bednář Martin Sokol Skalička B 1776 1750 0
2011/2012 4 SK Prostějov B 1927 1899 Hrabal Michal A64 PřF UP Olomouc 2046 2048 0
2011/2012 3 SK Prostějov B 1927 1899 Kocmel Rostislav SK ROŠÁDA Prostějov B 1749 0
2011/2012 2 SK Prostějov B 1927 1899 Rickardt Roman GARDE Calcio Olomouc B 1885 0
2011/2012 1 SK Prostějov B 1927 1899 Mikulka Jan Sigmia Senior klub Olomouc B 1847 ½
2011/2012 11 SK Prostějov 1927 1899 Preiser Henrik Albert TJ ŠK DUE POP Uničov 1851 1818 0
2011/2012 10 SK Prostějov 1927 1899 Kopčil Ondřej Sigmia Olomouc 1716 1703 1
2011/2012 9 SK Prostějov 1927 1899 Nečesaný Zdeněk TJ Spartak Přerov 1891 1
2011/2012 8 SK Prostějov 1927 1899 Pospíšil Ludvík TJ Sokol Skalička 1978 1953 ½
2011/2012 7 SK Prostějov 1927 1899 Klimeš Jiří T.J. Sokol Šumperk B 1990 1978 0
2011/2012 6 SK Prostějov 1927 1899 Šipka Jiří ŠK Loštice 1637 0
2011/2012 5 SK Prostějov 1927 1899 Bureš Michael SK ROŠÁDA Prostějov 1693 1
2011/2012 4 SK Prostějov 1927 1899 Kopecký Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1914 1914 0
2011/2012 3 SK Prostějov 1927 1899 Štaffa Lubomír TJ Sokol Přemyslovice 2055 0
2011/2012 2 SK Prostějov 1927 1899 Ondráček Martin LOKO Zábřeh 1799 1787 ½
2011/2012 1 SK Prostějov 1927 1899 Maďar Vladimír ŠK MKZ Šternberk 1726 1712 0
2010/2011 10 Sportovní klub Prostějov C 1949 Pejř Václav TJ Sokol Přemyslovice C 1000 0
2010/2011 8 Sportovní klub Prostějov C 1949 Svoboda Jaromír SK ROŠÁDA Prostějov C 1
2010/2011 6 Sportovní klub Prostějov C 1949 Brothánek Petr SK Junior Prostějov 1
2010/2011 5 Sportovní klub Prostějov C 1949 Vysloužil Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov D 1
2010/2011 4 Sportovní klub Prostějov C 1949 Svoboda Jaromír SK ROŠÁDA Prostějov C 1
2010/2011 2 Sportovní klub Prostějov C 1949 Koutný Pavel TJ Sokol Přemyslovice C 1000 1
2010/2011 8 SK Prostějov 1949 Stuchlý Radim ŠK Staré Město B 1963 1
2010/2011 5 SK Prostějov 1949 Petřík Petr Slavia Kroměříž 2006 0
2010/2011 4 SK Prostějov 1949 Dobeš Oldřich SPgŠ+G Znojmo 2018 0
2010/2011 3 SK Prostějov 1949 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1949 ½
2010/2011 2 SK Prostějov 1949 Vymětal Milan ŠK Holešov 1931 0
2010/2011 1 SK Prostějov 1949 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 2011 ½
2009/2010 11 SK Prostějov 1882 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno C 2063 ½
2009/2010 10 SK Prostějov 1882 Čáp Martin ŠK 64 Brno 2079 ½
2009/2010 9 SK Prostějov 1882 Moulis Mojmír Orel Ořechov 2062 0
2009/2010 8 SK Prostějov 1882 Kocián Miroslav ŠK Zlín B 2054 0
2009/2010 7 SK Prostějov 1882 Voborný David SPgŠ+G Znojmo 1935 1
2009/2010 4 SK Prostějov 1882 Rafaja Marek MKS Holešov 1917 ½
2009/2010 2 SK Prostějov 1882 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 2012 1
2009/2010 1 SK Prostějov 1882 Studený Radovan ŠK Staré Město B 2101 0
2009/2010 10 SK Prostějov C 1882 Vičarová Veronika SK ROŠÁDA Prostějov D 1490 1
2009/2010 9 SK Prostějov C 1882 Brzoska Lukáš SK Junior Prostějov 1
2009/2010 8 SK Prostějov C 1882 Bröckner Boris TJ Sokol Přemyslovice C 1653 1
2009/2010 7 SK Prostějov C 1882 Šindelář Pavel SK ROŠÁDA Prostějov C 1617 1
2009/2010 5 SK Prostějov C 1882 Vičarová Veronika SK ROŠÁDA Prostějov D 1490 0
2009/2010 4 SK Prostějov C 1882 Vejmola Adam SK Junior Prostějov 1504 0
2009/2010 3 SK Prostějov C 1882 Hájek Zdeněk TJ Sokol Přemyslovice C 1625 1
2009/2010 2 SK Prostějov C 1882 Šindelář Pavel SK ROŠÁDA Prostějov C 1617 0
2008/2009 11 SK Prostějov 1861 Bureš Vladimír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2144 ½
2008/2009 9 SK Prostějov 1861 Jodl Daniel SK ROŠÁDA Prostějov 1640 1
2008/2009 8 SK Prostějov 1861 Unzeitig Libor AŠK DA Olomouc B 1767 ½
2008/2009 7 SK Prostějov 1861 DDM&TJ Mohelnice 1
2008/2009 6 SK Prostějov 1861 Urbášek Josef TJ UNEX ŠK Uničov 1693 1
2008/2009 5 SK Prostějov 1861 Čechovský Hynek Spartak Přerov 1665 ½
2008/2009 3 SK Prostějov 1861 Švécar František T.J. Sokol Šumperk B 1802 ½
2008/2009 1 SK Prostějov 1861 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice 1844 1
2008/2009 11 Sportovní klub Prostějov B 1861 Bednář Václav TJ Sokol Skalička B 1780 1
2008/2009 10 Sportovní klub Prostějov B 1861 Roháč Miloslav Garde Calcio Olomouc B 1821 ½
2008/2009 9 Sportovní klub Prostějov B 1861 Čechovský Hynek Spartak Přerov B 1665 1
2008/2009 8 Sportovní klub Prostějov B 1861 Andree Jiří Sigmia Senior klub Olomouc B 1756 1
2008/2009 7 Sportovní klub Prostějov B 1861 Holka Miroslav TJ Sokol Hranice 1658 ½
2008/2009 6 Sportovní klub Prostějov B 1861 Štec František Sportovní klub Přerov 1931 ½
2008/2009 5 Sportovní klub Prostějov B 1861 Tsiligkaridis Kyriakos TJ Sokol Skalička A 2140 0
2008/2009 4 Sportovní klub Prostějov B 1861 Sněhota Martin A64 DDM Olomouc 1930 0
2008/2009 3 Sportovní klub Prostějov B 1861 Navrátil Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1849 1
2008/2009 2 Sportovní klub Prostějov B 1861 Jodl Daniel SK ROŠÁDA Prostějov B 1640 0
2007/2008 11 SK Prostějov B 1861 Šubert Josef TJ Sokol Přemyslovice 1755 ½
2007/2008 10 SK Prostějov B 1861 Roháč Miloslav Garde Calcio Olomouc 1825 ½
2007/2008 9 SK Prostějov B 1861 Kučera Jiří Sigmia Olomouc 1981 0
2007/2008 8 SK Prostějov B 1861 Buriánek Petr DDM&TJ Mohelnice 1801 ½
2007/2008 7 SK Prostějov B 1861 Reichmann Pavel ŠK Sokol Šumperk B 1704 ½
2007/2008 6 SK Prostějov B 1861 Krahula Pavel LOKO Zábřeh A 1795 ½
2007/2008 5 SK Prostějov B 1861 Filouš Jiří Spartak Přerov 1737 0
2007/2008 4 SK Prostějov B 1861 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1727 0
2007/2008 3 SK Prostějov B 1861 Šindelář Pavel SK ROŠÁDA Prostějov 1655 1
2007/2008 2 SK Prostějov B 1861 Vicenec Roman ŠK Sokol Šumperk A 2029 1
2007/2008 1 SK Prostějov B 1861 Šamšula Jiří LOKO Zábřeh B 1370 1
2007/2008 11 SK Prostějov 1861 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž 2017 0
2007/2008 8 SK Prostějov 1861 ŠK Lokomotiva Brno C 1
2007/2008 7 SK Prostějov 1861 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno B 2031 ½
2007/2008 6 SK Prostějov 1861 Slovák Pavel ŠK Zlín B 2040 0
2007/2008 5 SK Prostějov 1861 Kratochvíl Jiří TJ Tatran Poštorná 1852 1
2006/2007 11 SK Prostějov 1836 Hora Vratislav SK Boršice 2053 ½
2006/2007 10 SK Prostějov 1836 Valešová Šárka ŠK SK Zlín C 1885 1
2006/2007 9 SK Prostějov 1836 Hrabal Michal A64 Grygov B 1843 ½
2006/2007 7 SK Prostějov 1836 Peřina Michal AŠK DA Olomouc 1987 0
2006/2007 6 SK Prostějov 1836 Vymětal Milan MKS Holešov 1969 ½
2006/2007 5 SK Prostějov 1836 Kocián Miroslav ŠK SK Zlín B 2008 0
2006/2007 3 SK Prostějov 1836 Harasimovič Petr ŠK DURAS BVK Brno B 1945 0
2006/2007 2 SK Prostějov 1836 Kessner Karel ŠK 64 Brno 2058 1
2006/2007 11 SK Prostějov B 1836 Marek Milan Garde Calcio Olomouc 1799 1
2006/2007 10 SK Prostějov B 1836 Čechovský Hynek Spartak Přerov 1670 1
2006/2007 9 SK Prostějov B 1836 Slavík Miroslav ŠK Sokol Šumperk 1826 ½
2006/2007 8 SK Prostějov B 1836 Kučera František SK Přerov 1853 0
2006/2007 7 SK Prostějov B 1836 Nekovář Evžen ŠK Sigmia Olomouc 1990 ½
2006/2007 6 SK Prostějov B 1836 Hájek Milan DDM&TJ Mohelnice 1746 0
2006/2007 5 SK Prostějov B 1836 Klaban Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1675 1
2006/2007 4 SK Prostějov B 1836 Štaffa Lubomír TJ Sokol Přemyslovice 2076 0
2006/2007 3 SK Prostějov B 1836 Preiser Henrik Albert TJ UNEX ŠK Uničov 1875 1
2006/2007 2 SK Prostějov B 1836 Pelcl Zdeněk LOKO Zábřeh B 1696 1
2006/2007 1 SK Prostějov B 1836 Hořák Radek ŠK Šternberk 1670 1
2005/2006 11 SK Prostějov 1806 Nejezchleba Josef LOKO Zábřeh 2012 0
2005/2006 6 SK Prostějov 1806 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2121 0
2005/2006 5 SK Prostějov 1806 Partyš Petr TJ Loko Uherský Ostroh 2023 0
2005/2006 11 SK Prostějov B 1806 Konečný Martin AŠK DA Olomouc 1946 ½
2005/2006 10 SK Prostějov B 1806 Hudský Ladislav LOKO Zábřeh B 1645 ½
2005/2006 8 SK Prostějov B 1806 Procházka Stanislav ŠK Šternberk 1840 0
2005/2006 7 SK Prostějov B 1806 Dopita Bohumil A64 Grygov C 2021 ½
2005/2006 6 SK Prostějov B 1806 Smékal Zdeněk ŠK Sigmia Olomouc 1918 ½
2005/2006 5 SK Prostějov B 1806 Zdráhal Václav TJ Sokol Přemyslovice 1832 ½
2005/2006 4 SK Prostějov B 1806 Brtníček Miroslav TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1768 1
2005/2006 3 SK Prostějov B 1806 Bém Josef ŠK Šumperk 1866 1
2005/2006 2 SK Prostějov B 1806 Pospíšil Ignác SK Přerov 1971 ½
2005/2006 1 SK Prostějov B 1806 Buriánek Petr DDM+TJ Mohelnice 1823 ½
2004/2005 11 SK Prostějov 1821 Ochman Tomáš AŠK DA Olomouc 1862 ½
2004/2005 10 SK Prostějov 1821 Dušek Václav TJ Sokol Přemyslovice A 1917 ½
2004/2005 9 SK Prostějov 1821 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice B 1
2004/2005 6 SK Prostějov 1821 Marek Petr TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1680 ½
2004/2005 2 SK Prostějov 1821 Vytásek Vladimír Tatran Litovel C 1690 1
2003/2004 11 SK Prostějov B 1817 Dosoudil Bedřich Sigmia Olomouc 1915 0
2003/2004 10 SK Prostějov B 1817 Kočí Ladislav TJ Unex Uničov 1970 0
2003/2004 9 SK Prostějov B 1817 Čechál Martin SK Přerov 1937 0
2003/2004 8 SK Prostějov B 1817 Dopita Bohumil A64 Grygov C 2056 1
2003/2004 7 SK Prostějov B 1817 Lejsal Slavomír Loko Zábřeh B 1997 0
2003/2004 6 SK Prostějov B 1817 Trávníček Vladimír Sokol Přemyslovice 1939 0
2003/2004 5 SK Prostějov B 1817 Vymětalík Ivo Tatran Litovel C 1949 ½
2003/2004 4 SK Prostějov B 1817 Škriečka Jan ŠK Jeseník 1
2003/2004 3 SK Prostějov B 1817 Petr Jiří Spartak Přerov 1701 1
2003/2004 2 SK Prostějov B 1817 Kolmaš Oldřich AŠK DA Olomouc 1936 1
2003/2004 1 SK Prostějov B 1817 Hájek Milan DDM+TJ Mohelnice 1753 0
2003/2004 6 SK Prostějov 1817 Urbášek Oleg Loko Zábřeh 2063 0