Hráč Kocí Miloš

Kocí Miloš

User Pic
Jméno: Kocí Miloš
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1456
Elo mezinárodní: 1387
ID: 40818
FIDE ID: 393444
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Lokomotiva Brno A 1299 1425 Mrkus František ŠK Staré Město 2040 2024 0
2017/2018 7 Lokomotiva Brno A 1303 1425 Mitura Karel Slavoj Český Těšín 2176 2157 0
2017/2018 3 Lokomotiva Brno A 1299 1425 Dvořák Martin Slavia Kroměříž 2181 2157 0
2017/2018 1 Lokomotiva Brno A 1300 1428 Rambousek Jan KVS Ekodivize Opava 1999 1999 0
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1299 1425 Kroutil Matěj Šachy Zastávka "B" 0 1100 1
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1299 1425 Sádlík Pavel ŠK Kuřim "K" 1542 1590 ½
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1303 1425 Hronek Ondřej ŠK Kuřim "E 1128 1122 0
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1308 1425 Fikejs Tomáš ŠK Kuřim "D" 1374 1382 ½
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1308 1425 Rašovský Vlastimil ŠK Sokol Tišnov "B" 0 1585 ½
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1299 1425 Sojka Oldřich ŠK Střelice "B" 1475 1510 1
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1303 1425 Machala Libor Š.K. 1923 Sokol Kyjov 0 1739 1
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno E 1303 1425 Továrek Antonín Jezdci Jundrov C 1817 1782 0
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1308 1425 Janás Vladimír ŠK Veselí nad Moravou B 1838 1879 0
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno E 1308 1425 Solařík Pavel Jiskra Strážnice 1804 1782 0
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno E 1299 1425 Jeřábek Petr Klub šachistů TJ Bučovice 0 1404 1
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1299 1425 Závodný Eduard Galerie Závodný Mikulov 0 1453 ½
2016/2017 9 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1285 1312 Žaža David Šachy Zastávka "B" 1000 1
2016/2017 8 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1285 1312 Dvořák Jaroslav TJ Slovan-Žaluzie Koblížek Ivančice B 1095 1
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1285 1312 Khadash Kamil ŠK Lokomotiva Brno "K" 1383 1352 ½
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1285 1312 Kadeřábek Pavel Šachy Zastávka "A" 1592 ½
2016/2017 1 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1285 1312 Buzáš Michal ŠK Kuřim "E" 1000 ½
2016/2017 9 Lokomotiva Brno F 1285 1312 Brož Jan ŠK Duras BVK Královo Pole C 1175 1156 0
2016/2017 5 Lokomotiva Brno F 1285 1312 Tesař Jiří ŠK HPM TEC Hustopeče B 1472 ½
2016/2017 4 Lokomotiva Brno F 1285 1312 Smísitel Petr Klub šachistů TJ Sport Bučovice 1415 ½
2016/2017 3 Lokomotiva Brno F 1285 1312 Valoušek Petr ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1494 ½
2016/2017 2 Lokomotiva Brno F 1285 1312 Slavík Miroslav TJ Tatran Poštorná 1492 0
2015/2016 4 Lokomotiva Brno F 1285 1312 Kacálek Tomáš ŠK 64 Brno A 1552 1747 0
2015/2016 7 Lokomotiva J 1285 1312 Bezdíček Miloš ŠK 64 B 1677 1729 0
2015/2016 6 Lokomotiva J 1285 1312 Glacner Karel Bystrc Oilers B 1602 1596 ½
2015/2016 4 Lokomotiva J 1285 1312 Dorazil Tomáš DM Klášterského A 1000 0
2015/2016 3 Lokomotiva J 1285 1312 Nentvichová Blanka Jezdci Jundrov C 1000 ½
2015/2016 2 Lokomotiva J 1285 1312 Kuchařík Jan Moravská Slávia D 1843 1780 ½
2015/2016 1 Lokomotiva J 1285 1312 Lokomotiva I 1
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1285 1312 Kočí Jiří TJ Slovan Ivančice "B" 1647 ½
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1285 1312 Dumek David Šachy Zastávka "B" 1414 1465 ½
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1285 1312 Buček Miloslav ŠK Kuřim "E" 1494 1
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1285 1312 Tajovská Kateřina ŠK Kuřim "F" 1141 ½
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1285 1312 Křivánek Jakub ŠK Kuřim "G" 1512 1487 ½
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1285 1312 Kadeřábek Pavel Šachy Zastávka "A" 1592 0
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1285 1312 Hotař Petr ŠK Střelice "B" 1574 0
2015/2016 7 Lokomotiva J 1285 1312 Rumian Karel Moravská Slávia E 1663 0
2015/2016 6 Lokomotiva J 1285 1312 Vachek Jiří Lokomotiva H 1942 1805 0
2015/2016 4 Lokomotiva J 1285 1312 Buchta Miroslav Vinohrady B 1599 ½
2015/2016 3 Lokomotiva J 1285 1312 Glacner Karel Bystrc Oilers B 1602 1596 ½
2015/2016 2 Lokomotiva J 1285 1312 Dorazil Tomáš DM Klášterského A 1000 0
2015/2016 1 Lokomotiva J 1285 1312 Lokomotiva I 1
2014/2015 14 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1130 Pečenka Petr Šachy Zastávka "B" 1074 ½
2014/2015 12 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1130 Adler Lubomír ŠK Kuřim "D" 1412 ½
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1130 Kilberger Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "L" 1253 ½
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1130 Dumek David Šachy Zastávka "B" 1452 1452 0
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1130 Kolačný Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1635 ½
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1130 Novotný Dalibor ŠK Kuřim "D" 1377 ½
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1130 Dvořák Jaroslav TJ Slovan Ivančice 1101 ½
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1130 Kilberger Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "L" 1253 0
2013/2014 12 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1100 Adler Lubomír ŠK Kuřim "D" 1435 ½
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1100 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno "L" 1250 ½
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1100 Ptáček Pavel ŠK Střelice "B" 1415 ½
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1100 Brejcha Lubomír ŠK Sokol Tišnov 1250 ½