Hráč Šaršon Ondřej

Šaršon Ondřej

User Pic
Jméno: Šaršon Ondřej
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1809
Elo mezinárodní: 1801
ID: 33627
FIDE ID: 348740
Rok narození: 1994
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1801 1797 Flašar Roman ŠK Garde Lipovec "B" 1907 1895 1
2018/2019 8 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1801 1797 Zemánek Jan Slavia Boskovice "B" 1862 1921 ½
2018/2019 1 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1801 1797 Majetič Radim MKS Vyškov "B" 0 1765 ½
2017/2018 11 ŠK Lokomotiva Brno B 1806 1838 Páral Stanislav Orel Ořechov 1996 2054 0
2017/2018 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1817 1838 Michalčák Lubomír SK GPOA Znojmo 2031 2063 0
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno B 1817 1838 Kocáb Jan ŠK Podlužan Prušánky B 1960 1891 0
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1819 1838 Ševčík David ŠK Garde Lipovec B 1886 1907 ½
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1819 1838 Dvořák Libor TJ Znojmo 2088 2073 0
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1817 1838 Staněk Stanislav ŠK Bystrc Oilers 1886 1888 ½
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1817 1838 Klenner Richard ŠK Veselí nad Moravou 1984 1994 0
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1819 1838 Moc Roman ASK Blansko 0 1845 0
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1819 1838 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov 1876 1805 0
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1819 1838 Fabian Zdeněk MKS Vyškov "B" 1742 1761 0
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1819 1838 Rozumek Vlastimil ŠK Lipůvka 1984 1967 0
2016/2017 11 ŠK Lokomotiva Brno C 1817 1843 Danada Tomáš SK Podlužan Prušánky B 2197 0
2016/2017 10 ŠK Lokomotiva Brno C 1817 1843 Nekula Richard TJ Znojmo 1982 1945 0
2016/2017 9 ŠK Lokomotiva Brno C 1817 1843 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov B 1935 1906 0
2016/2017 11 �K Lokomotiva Brno B 1817 1843 Bačák Petr Slavia Krom��� B 1980 2012 ½
2016/2017 9 �K Lokomotiva Brno B 1817 1843 Šmíd Jan �K Star� M�sto B 1944 1911 1
2016/2017 8 �K Lokomotiva Brno B 1817 1843 Prax Ivo Jezdci Jundrov 1996 1963 ½
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1817 1843 Pechan Zdeněk Univerzita Brno B 1874 ½
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1817 1843 Kopeček Ivan Moravská Slavia Brno B 1913 1933 ½
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno E 1817 1843 Hruška Vladimír ŠK Střelice A 1935 1905 0
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno E 1817 1843 Glozar Petr Duras Brno D 1671 1717 ½
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1817 1843 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1844 1
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno E 1817 1843 Mazanec Jan ŠK Lokomotiva Brno G 1831 0
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno E 1817 1843 Mucha Karel ŠK Sebranci RH 1869 ½
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1817 1841 Endl Ladislav TJ Znojmo B 1777 ½
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno E 1817 1841 Nývlt Zdeněk ŠK Tetčice B 1845 1
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno E 1817 1841 Hrdlička Vladan ŠK Střelice A 1797 1797 ½
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno E 1817 1841 Klapal Rudolf Šachy Zastávka 1656 1
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno E 1817 1841 Mazanec Karel ŠK Lokomotiva Brno G 1719 ½
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno D 1817 1841 Helebrand Zdeněk TJ Sloup 1599 ½
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1778 1769 Laštovička František ŠK Kuřim "C" 1853 1783 ½
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1778 1769 Kučera Vladislav ŠK Střelice "A" 2023 1930 1
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1778 1769 Lamser Miroslav ŠK Duras Královo Pole "D" 2069 2025 ½
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1778 1769 Diviš Libor ŠK Tetčice "B" 1907 1915 ½
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1778 1769 Horký Jaroslav TJ Znojmo "B" 1939 1
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1778 1769 Forman Lubomír ŠK Sebranci RH 1722 ½
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno "E" 1778 1769 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "D" 1832 1854 1
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno G 1780 1748 Prokůpek Marek ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1957 ½
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno G 1780 1748 Kašpárek František Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1738 1
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno G 1780 1748 Bálka Ludvík TJ Tatran Poštorná B 1735 1720 1
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno G 1780 1748 Turza Pavel BK Moravská Slavia Brno B 1796 1818 0
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno G 1780 1748 Novák Vítězslav Vinohrady Brno A 1932 1960 ½
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno G 1780 1748 Šeráková Taťána TJ Podlužan Prušánky B 1566 ½
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno B 1780 1748 Vlk Miroslav TJ Znojmo 2073 2068 0
2011/2012 8 TJ Sokol Vranovice 1797 1776 Sojka Oldřich Sokol Střelice "C" 1649 1632 ½
2011/2012 6 TJ Sokol Vranovice 1797 1776 Richterová Nataša TJ Sokol Zastávka 1743 1940 0
2011/2012 5 TJ Sokol Vranovice 1797 1776 Dittrich Jiří ŠK Sokol Tišnov "B" 1731 ½
2011/2012 4 TJ Sokol Vranovice 1797 1776 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice "B" 1604 1
2011/2012 3 TJ Sokol Vranovice 1797 1776 Slezák Jan ŠK KME-MDDM Kuřim "D" 1685 ½
2011/2012 1 TJ Sokol Vranovice 1797 1776 Přibyl Radek ŠK Tetčice "B" 1713 1867 0
2011/2012 10 ŠK Lokomotiva Brno G 1797 1776 Ling Bronislav ŠK Hodonín 1989 ½
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno G 1797 1776 Fic Zbyněk TJ Tatran Poštorná A 1890 0
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno G 1797 1776 Juránek Petr BK Moravská Slavia Brno B 1804 0
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno G 1797 1776 Javůrek Eduard TJ Tatran Poštorná B 1679 ½
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno G 1797 1776 Vičar Lubomír TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1800 ½
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno G 1797 1776 Sedlář Vlastimil KŠ TJ Bučovice 1597 ½
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno G 1797 1776 Petráň Tomáš ŠK 64 Brno B 1903 0
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno 1750 Marek Matyáš BŠŠ Frýdek-Místek 1893 0
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno 1750 Valenčíková Sandra TJ Slovan Havířov 1250 1
2010/2011 11 Lokomotiva Brno F 1750 Peška Jan Sokol Strelice B 1682 1
2010/2011 9 Lokomotiva Brno F 1750 Martišek Karel Lokomotiva Brno E 1861 0
2010/2011 7 Lokomotiva Brno F 1750 Endl Ladislav TJ Znojmo B 1767 0
2010/2011 4 Lokomotiva Brno F 1750 Marek Jakub SPgS Znojmo B 1355 1
2010/2011 2 Lokomotiva Brno F 1750 Koblížek Antonín SK Duras BVK Brno Kralovo Pole D 1999 0
2010/2011 1 Lokomotiva Brno F 1750 Prokeš Karel SK Tetcice 1725 1
2010/2011 9 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1750 Richterová Nataša Sokol Zastávka 1624 0
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1750 Kábela Milan TJ Slovan Ivančice B 1848 ½
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1750 Hampel David ŠK Tetčice "B" 1938 0
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1750 Laštovička František ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1854 0
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1750 Vitula Jan ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1913 1
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1750 Veselý Bohumil Sokol Vranovice 1867 1
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1750 Hlavsa Vladimír Sokol Tišnov "B" 1703 1
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno 1750 Kubošová Hana SK Slavia Orlová 1553 1
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno 1750 Valenčíková Sandra TJ Slovan Havířov 1250 1
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno 1750 Marek Matyáš BŠŠ Frýdek-Místek 1893 0
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno 1750 Walach Adam TŽ Třinec 1300 1
2009/2010 6 SK Lokomotiva Brno L 1768 Hlavsa Vladimír SK Sokol Tisnov B 1697 1
2009/2010 5 SK Lokomotiva Brno L 1768 Šťastný Radek Sokol Vranovice 1992 0
2009/2010 4 SK Lokomotiva Brno L 1768 Horák Karel Sokol Strelice B 1766 0
2009/2010 3 SK Lokomotiva Brno L 1768 Doležal Petr TJ Slovan Ivancice B 1642 0
2009/2010 2 SK Lokomotiva Brno L 1768 Kolařík Jan SK KME-DDM Kurim D 1744 1
2009/2010 11 SK Lokomotiva Brno "B" 1768 Kubošová Hana Slavia Orlova "B" 1481 1
2009/2010 10 SK Lokomotiva Brno "B" 1768 Fargač Martin TZ Trinec 1731 0
2009/2010 9 SK Lokomotiva Brno "B" 1768 Netušil Jan Sokol Postoupky "B" 1250 1
2009/2010 8 SK Lokomotiva Brno "B" 1768 Stachoň Martin Sokol Postoupky "A" 1925 0
2009/2010 7 SK Lokomotiva Brno "B" 1768 Skalka Jan SK Veseli nad Moravou 1480 1
2009/2010 6 SK Lokomotiva Brno "B" 1768 Jelínek Daniel SK Borsice "B" 1250 1
2009/2010 5 SK Lokomotiva Brno "B" 1768 Paul Filip SK Zlin 1250 1
2009/2010 4 SK Lokomotiva Brno "B" 1768 Mrkus František SK Stare Mesto "B" 1665 ½
2009/2010 3 SK Lokomotiva Brno "B" 1768 Bartošová Veronika SK Lokomotiva Brno "C" 1323 1
2009/2010 2 SK Lokomotiva Brno "B" 1768 Zuziak Petr SK Duras BVK Brno "B" 1250 1
2009/2010 1 SK Lokomotiva Brno "B" 1768 Zajíček Tomáš Rosada Prostejov 1414 1
2009/2010 11 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1768 Hráček Jaromír TJ HODONICE 1523 ½
2009/2010 10 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1768 Koblížek Antonín SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1999 0
2009/2010 8 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1768 Doškař Miloslav SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1664 ½
2009/2010 7 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1768 Kubíček Jiří BYSTRC OILERS 1928 0
2009/2010 6 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1768 Horák Karel SOKOL STRELICE 1766 ½
2009/2010 5 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1768 Krupica Pavel SK KME-DDM KURIM "C" 1944 ½
2009/2010 3 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1768 Zerdaloglu Vasilis SK 64 BRNO "B" 1822 0
2009/2010 2 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1768 Nekuda Jaroslav TJ SLOVAN IVANCICE 1849 1
2008/2009 11 SK Lokomotiva Brno "B" 1450 Bělková Monika ŠK TJ MSA Dolni Benesov 1382 1
2008/2009 10 SK Lokomotiva Brno "B" 1450 Liberda Martin SO TJ VOKD Poruba 1100 1
2008/2009 9 SK Lokomotiva Brno "B" 1450 Chowaniok Pavel TZ Trinec 1460 1
2008/2009 8 SK Lokomotiva Brno "B" 1450 Netušil Jan TJ Sokol Postoupky 1250 1
2008/2009 6 SK Lokomotiva Brno "B" 1450 TJ ŠK Veseli nad Moravou 1
2008/2009 5 SK Lokomotiva Brno "B" 1450 Jelínek Daniel SK Borsice "B" 1250 1
2008/2009 7 Lokomotiva Brno D 1450 Jireš Jiří Vyškov 1480 0
2008/2009 6 Lokomotiva Brno D 1450 Fabík Jan Sebastin Vinohrady Brno 1250 1
2008/2009 5 Lokomotiva Brno D 1450 Tancerová Marie Vranovice A 1100 1
2008/2009 4 Lokomotiva Brno D 1450 Tancerová Kateřina Vranovice B 1250 0
2008/2009 3 Lokomotiva Brno D 1450 Hrůza Martin Lokomotiva Brno E 1000 1
2008/2009 2 Lokomotiva Brno D 1450 Rijsdamová Linda Moravská Slávia 1000 1
2008/2009 1 Lokomotiva Brno D 1450 Boček Tadeáš Duras BVK Brno C 1581 0
2008/2009 9 SK Lokomotiva Brno "L" 1450 Froněk Drahomír COS Vranovice "B" & G Zidlochovice 1368 ½
2008/2009 8 SK Lokomotiva Brno "L" 1450 Šmíd Tomáš SK Kurim KME-DDM "C" 1753 1
2008/2009 7 SK Lokomotiva Brno "L" 1450 Mrkos Jaroslav SK Kurim KME-DDM "D" 1398 1
2008/2009 6 SK Lokomotiva Brno "L" 1450 Peška Jan Sokol Strelice "B" 1671 ½
2008/2009 5 SK Lokomotiva Brno "L" 1450 Růžička Jan Sokol COS Vranovice "A" 1638 ½
2008/2009 3 SK Lokomotiva Brno "L" 1450 Lacko Dušan SK Tetcice "B" 1423 ½
2008/2009 2 SK Lokomotiva Brno "L" 1450 Menšík František SK YCNEGA Sokol Tisnov "B" 1617 1
2008/2009 1 SK Lokomotiva Brno "L" 1450 Just Pavel TJ Slovan Ivancice "B" 1250 1
2007/2008 9 SK Lokomotiva Brno P 1100 Horáček Petr SK Kocianka Brno 1000 0
2007/2008 8 SK Lokomotiva Brno P 1100 Ambroz Josef SK Kurim KME-DDM E 1000 0
2007/2008 7 SK Lokomotiva Brno P 1100 TJ Slovan B - SVC Ivancice 1
2007/2008 4 SK Lokomotiva Brno P 1100 Horáček Petr SK Kocianka Brno 1000 0
2007/2008 2 SK Lokomotiva Brno P 1100 Olsa Petr TJ Slovan B - SVC Ivancice 1000 1
2007/2008 1 SK Lokomotiva Brno P 1100 Štercl Ladislav SK Lokomotiva Brno O 1319 1
2007/2008 7 SK Lokomotiva Brno K 1100 Svítil Jaromír SK Kurim KME-DDM D 0
2007/2008 6 SK Lokomotiva Brno K 1100 SK Tetcice B 1
2007/2008 5 SK Lokomotiva Brno K 1100 Smíšek Radovan SK Kurim KME-DDM C 1
2007/2008 4 SK Lokomotiva Brno K 1100 Jarkovský Pavel Sokol Vranovice 1541 0
2007/2008 3 SK Lokomotiva Brno K 1100 Zavřel Petr SK Sokol Tisnov B 0
2007/2008 2 SK Lokomotiva Brno K 1100 Podolský Jan TJ Slovan Ivancice 1100 ½
2007/2008 1 SK Lokomotiva Brno K 1100 Sojka Oldřich Sokol Strelice B 1547 0
2007/2008 5 ŠK Lokomotiva Brno C 1100 Mazůrek Štěpán SK DDM Vyškov 1100 1
2007/2008 4 ŠK Lokomotiva Brno C 1100 Duras BVK Brno B 1