Hráč Němec Šimon

Němec Šimon

User Pic
Jméno: Němec Šimon
Oddíl: Gambit Jihlava
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1542
Elo mezinárodní: 0
ID: 25937
FIDE ID: 348821
Rok narození: 1993
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2010/2011 6 Sokol Bedřichov 'C' 1506 Kulovaný Radomír TJ Spartak Třebíč 1622 1 soutěž
2010/2011 5 Sokol Bedřichov 'C' 1506 Karas Pavel ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 1736 0 soutěž
2010/2011 3 Sokol Bedřichov 'C' 1506 Straka Miloslav TJ Žďár nad Sázavou 'B' 1798 ½ soutěž
2010/2011 2 Sokol Bedřichov 'C' 1506 Horák Jaroslav SFiala Gambit Jihlava 'C' 1577 1 soutěž
2010/2011 1 Sokol Bedřichov 'C' 1506 Tenkl Jaroslav TJ Spartak Třebíč 1000 ½ soutěž
2009/2010 2 Sokol Bedřichov 1508 Horníček Pavel ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1780 ½ soutěž
2009/2010 1 Sokol Bedřichov 1508 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov 1816 0 soutěž
2009/2010 4 Sokol Bedřichov 1508 Horníček Pavel ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1780 ½ soutěž
2009/2010 3 Sokol Bedřichov 1508 Svoboda Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 1904 0 soutěž
2009/2010 2 Sokol Bedřichov 1508 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov 1816 0 soutěž
2009/2010 1 Sokol Bedřichov 1508 Luczyk Petr SK Slavia Orlova 1892 0 soutěž
2009/2010 7 Sokol Bedřichov 'B' 1508 Peňáz Martin ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem ½ soutěž
2008/2009 7 Sokol Bedřichov 1513 Maříková Jana Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1739 ½ soutěž
2008/2009 6 Sokol Bedřichov 1513 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 1571 0 soutěž
2008/2009 5 Sokol Bedřichov 1513 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1593 0 soutěž
2008/2009 4 Sokol Bedřichov 1513 Krejčí Martin Biomedica Říčany 1761 0 soutěž
2008/2009 3 Sokol Bedřichov 1513 Jána Martin Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 1760 0 soutěž
2008/2009 2 Sokol Bedřichov 1513 Pfeffer Erik SK Boršice 1769 0 soutěž
2008/2009 1 Sokol Bedřichov 1513 Phamová Xuan Mai ŠK Zlín 1794 0 soutěž
2008/2009 9 Sokol Bedřichov A 1513 Hruška Ondřej Spartak Pelhřimov A 1911 0 soutěž
2008/2009 7 Sokol Bedřichov 1513 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno 1843 0 soutěž
2008/2009 6 Sokol Bedřichov 1513 Pfeffer Erik SK Boršice 1769 0 soutěž
2008/2009 5 Sokol Bedřichov 1513 Jána Martin Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 1760 0 soutěž
2008/2009 4 Sokol Bedřichov 1513 Slívová Veronika TJ Slovan Havířov 1753 0 soutěž
2008/2009 3 Sokol Bedřichov 1513 Luczyk Petr SK Slavia Orlová 1708 0 soutěž
2008/2009 2 Sokol Bedřichov 1513 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2098 0 soutěž
2008/2009 1 Sokol Bedřichov 1513 Phamová Xuan Mai ŠK Zlín 1794 0 soutěž
2008/2009 6 Sokol Bedřichov B 1513 Novotný Richard TJ Spartak Třebíč B 1598 ½ soutěž
2008/2009 3 Sokol Bedřichov B 1513 Bachan Lukáš ŠK Caissa Třebíč D 1 soutěž
2008/2009 2 Sokol Bedřichov B 1513 Horký Miroslav Sokol Rouchovany 1571 1 soutěž
2008/2009 1 Sokol Bedřichov B 1513 Kulovaný Radomír TJ Spartak Třebíč B 1647 ½ soutěž
2007/2008 11 Sokol Bedřichov 1442 Hrdina Robin TRW Autoelektronika Vlašim 1489 0 soutěž
2007/2008 10 Sokol Bedřichov 1442 Šembera Milan Biomedica Říčany B 1452 1 soutěž
2007/2008 9 Sokol Bedřichov 1442 Knotek Petr Šachklub Tábor 1250 1 soutěž
2007/2008 8 Sokol Bedřichov 1442 Pokorná Karolína Sokol Tábor 1405 1 soutěž
2007/2008 7 Sokol Bedřichov 1442 Kubeša David ŠK Smíchov - Praha 1330 ½ soutěž
2007/2008 6 Sokol Bedřichov 1442 Paukert Jindřich ŠK Řevnice 1408 1 soutěž
2007/2008 5 Sokol Bedřichov 1442 Košutová Jitka TJ Náměšť nad Oslavou 1250 1 soutěž
2007/2008 4 Sokol Bedřichov 1442 Meduna Eduard ŠK Duras BVK - Královo Pole 1624 0 soutěž
2007/2008 3 Sokol Bedřichov 1442 Svatoš Jiří QCC DKV Č. Budějovice 1443 0 soutěž
2007/2008 2 Sokol Bedřichov 1442 Navrátil Robert SK OAZA Praha B 1000 1 soutěž
2007/2008 1 Sokol Bedřichov 1442 Strnad Jakub TJ Sokol Kobylisy 1434 1 soutěž
2007/2008 11 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava B 1442 Slavík Pavel TJ Spartak Pelhřimov A 1631 0 soutěž
2007/2008 9 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava B 1442 Horák Miroslav TJ Náměšť nad Oslavou B 1842 ½ soutěž
2007/2008 8 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava B 1442 Mrazík Tomáš Spartak Velké Meziříčí A 1699 0 soutěž
2007/2008 7 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava B 1442 Štork Rostislav TJ Spartak Třebíč A 1783 1 soutěž
2007/2008 6 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava B 1442 Růžička Jaroslav TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 1878 0 soutěž
2007/2008 2 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava B 1442 Čermák Michael TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1812 1 soutěž
2006/2007 11 Sokol Bedřichov - Jihlava 1387 Wágner Adam Slavoj České Budějovice A 1250 ½ soutěž
2006/2007 10 Sokol Bedřichov - Jihlava 1387 Dušek Vladimír Slavoj České Budějovice B 1100 1 soutěž
2006/2007 7 Sokol Bedřichov - Jihlava 1387 Ondračka Václav ŠK Lokomotiva Brno A 1493 0 soutěž
2006/2007 6 Sokol Bedřichov - Jihlava 1387 Sochor Tomáš ŠK Lokomotiva Brno B 1419 1 soutěž
2006/2007 5 Sokol Bedřichov - Jihlava 1387 Novotný Richard TJ Náměšť nad Oslavou 1536 1 soutěž
2006/2007 4 Sokol Bedřichov - Jihlava 1387 Malá Anna TJ Tourist Biomedica Říčany B 1250 1 soutěž
2006/2007 3 Sokol Bedřichov - Jihlava 1387 Burian Martin SK OAZA Praha B 1250 1 soutěž
2006/2007 2 Sokol Bedřichov - Jihlava 1387 Zanikov Melikset ŠK Smíchov Praha 1360 1 soutěž
2006/2007 1 Sokol Bedřichov - Jihlava 1387 Paukert Jindřich ŠK Sokol Vyšehrad A 1421 ½ soutěž
2006/2007 2 TJ Sokol Bedřichov B 1387 Vališ Zdeněk Spartak Velké Meziříčí A 1658 1 soutěž
2006/2007 3 Sokol Bedřichov D 1387 Kučera Miloslav Spartak Velké Meziříčí B 1515 0 soutěž
2006/2007 2 Sokol Bedřichov D 1387 Galdetskyj Oleksandr SŠK Cejle B 0 soutěž
2006/2007 1 Sokol Bedřichov D 1387 Fišar Dalimil Žďas Žďár n.S. D 1444 ½ soutěž
2006/2007 7 Sokol Bedrichov D 1387 Kučera Miroslav Spartak Velke Mezirici B 1437 0 soutěž
2006/2007 6 Sokol Bedrichov D 1387 Kochrda Pavel Sokol Opatov 1704 ½ soutěž
2006/2007 1 Sokol Bedrichov D 1387 Bazala Vladimír Caissa Trebic C 1677 0 soutěž
2005/2006 11 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava 1372 Otradovec Luboš Slavoj České Budějovice C 1250 0 soutěž
2005/2006 10 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava 1372 Simon Jan Slavoj České Budějovice D 1100 1 soutěž
2005/2006 9 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava 1372 Svatoš Jiří Slavoj České Budějovice B 1250 ½ soutěž
2005/2006 8 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava 1372 Durchan Jan Slavoj České Budějovice A 1510 ½ soutěž
2005/2006 4 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava 1372 Vopěnka Jan TRW autoelektronika Vlašim 1336 ½ soutěž
2005/2006 3 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava 1372 Říhová Kamila TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1538 1 soutěž
2005/2006 2 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava 1372 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad Praha B 1295 0 soutěž
2005/2006 1 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava 1372 Solil Lukáš ŠK Sokol Vyšehrad Praha A 1250 0 soutěž
2005/2006 3 Sokol Bedrichov B 1372 Kohout Miloslav Humpolec 1488 0 soutěž
2005/2006 8 Bedrichov D 1372 Jůda Josef Jámy B 1466 1 soutěž
2005/2006 6 Bedrichov D 1372 Kraus Jan Gambit Jihlava B 1618 0 soutěž
2005/2006 5 Bedrichov D 1372 Pexa Jiří Svetla n.S. B 1492 0 soutěž
2005/2006 4 Bedrichov D 1372 Zikuška Miloslav Nove Veseli 1650 ½ soutěž
2005/2006 3 Bedrichov D 1372 Pelikán Petr Jámy B 1334 ½ soutěž
2005/2006 2 Bedrichov D 1372 Fišar Dalimil Zdar D 1427 0 soutěž
2005/2006 1 Bedrichov D 1372 Bílek Miroslav Gambit Jihlava B 1688 0 soutěž
2004/2005 8 Sokol Bedřichov Kyselka Daniel ŠK Smíchov ½ soutěž
2004/2005 5 Sokol Bedřichov Klecker Tadeáš OAZA Praha B 1434 0 soutěž
2004/2005 4 Sokol Bedřichov Novák Tomáš Sokol Kobylisy 1412 ½ soutěž
2004/2005 9 Bedrichov C Málek Miroslav Mor. Budejovice 1437 0 soutěž
2004/2005 5 Bedrichov C Paul Jan Velke Mezirici 1747 0 soutěž
2004/2005 1 Bedrichov C Walek Petr Dukovany B 1 soutěž