Hráč Martirosyan Ara

Martirosyan Ara

User Pic
Jméno: Martirosyan Ara
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1910
Elo mezinárodní: 1878
ID: 37558
FIDE ID: 371912
Rok narození: 2003
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 ŠK PORG Praha 2000 1923 Ambrožová Lucie ŠK Staré Město 1784 1834 ½
2018/2019 6 ŠK PORG Praha 2000 1923 Dudek Vojtěch TJ Spartak Vlašim 2000 1921 0
2018/2019 5 ŠK PORG Praha 2000 1923 Černý David 2222 ŠK Polabiny 2053 2054 ½
2018/2019 4 ŠK PORG Praha 2000 1923 Frank Adam BŠŠ Frýdek-Místek A 2015 2067 0
2018/2019 3 ŠK PORG Praha 1911 1923 Novotný Martin Klub šachistů Říčany 1925 1970 1962 0
2018/2019 2 ŠK PORG Praha 1913 1964 Lajbl Jan ŠK AD Jičín 1931 1930 1
2018/2019 1 ŠK PORG Praha 1976 1964 Kůsa Jakub Šachklub Sokol Klatovy 2011 2081 ½
2018/2019 2 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 1985 1964 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz "B" 1957 1942 0
2018/2019 7 ŠK DP Praha C - VŠFS 1878 1910 Klímek Petr TJ Pankrác F 1845 1857 1
2018/2019 6 ŠK DP Praha C - VŠFS 1878 1910 Peter Jakub Steinitz-Makabi Praha 0 1770 ½
2018/2019 5 ŠK DP Praha C - VŠFS 1878 1910 Pachmann Otakar ŠK Sokol Vyšehrad G 1947 1842 0
2018/2019 4 ŠK DP Praha C - VŠFS 1878 1910 Štěrba Karel SK OAZA Praha D 1852 1821 1
2018/2019 3 ŠK DP Praha C - VŠFS 1878 1910 Havlíčková Lenka ŠK Viktoria Žižkov C 1895 1817 ½
2018/2019 2 ŠK DP Praha C - VŠFS 1878 1910 Černý Karel Kbel.šach. reprezentace A 1840 1828 ½
2018/2019 1 ŠK DP Praha C - VŠFS 1878 1910 Daňhel Jaroslav ŠK DP Praha E - VŠFS 0 1814 ½
2018/2019 7 ŠK PORG Praha 1911 1923 Hejsek Lukáš TJ Bohemians Praha 1730 1737 ½
2018/2019 6 ŠK PORG Praha 1911 1923 Novotný Martin Klub šachistů Říčany 1925 1970 1962 0
2018/2019 5 ŠK PORG Praha 1913 1964 Kůsa Jakub Šachklub Sokol Klatovy 1883 2081 ½
2018/2019 4 ŠK PORG Praha 1976 1964 Růžička Filip TJ Kobylisy 1699 1700 1
2018/2019 3 ŠK PORG Praha 1976 1964 Lajbl Jan ŠK AD Jičín 1916 1930 1
2018/2019 2 ŠK PORG Praha 1976 1964 Šulc Jakub 1.Novoborský ŠK 1658 1735 ½
2017/2018 11 ŠK Aurora 1878 1910 Rondoš Jakub TJ Pankrác E 2077 2055 0
2017/2018 10 ŠK Aurora 1878 1910 Klíma Matěj Unichess D 2001 1961 0
2017/2018 9 ŠK Aurora 1878 1910 Mihál Sergej GROP Classical Chess 1870 1906 ½
2017/2018 8 ŠK Aurora 1878 1910 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha C 1883 1860 1
2017/2018 7 ŠK Aurora 1878 1910 Gašpar Zdeněk TJ Kobylisy D 1878 1865 ½
2017/2018 6 ŠK Aurora 1878 1910 Schuster Jan ŠK DP Praha D - VŠFS II 1917 1909 1
2017/2018 5 ŠK Aurora 1878 1910 Kyselka Daniel ŠK Sokol Vyšehrad F 1773 1771 1
2017/2018 4 ŠK Aurora 1878 1910 Sakař Miloš ŠO TJ Dukla Praha C 1926 1934 ½
2017/2018 3 ŠK Aurora 1878 1910 Shatnev Evgeny ŠK Mahrla Praha B 1712 1771 ½
2017/2018 2 ŠK Aurora 1878 1910 Wiener Richard Sokol Praha Vršovice C 1862 1827 1
2017/2018 1 ŠK Aurora 1878 1910 Drahotský Luboš ŠK Praha - Smíchov A 1831 1828 1
2017/2018 11 ŠK PORG Praha 2011 1924 Vopálka Filip Spartak Vlašim B 1198 1276 1
2017/2018 10 ŠK PORG Praha 2011 1924 Pecka Jan JAWA Brodce 1409 1502 1
2017/2018 9 ŠK PORG Praha 2011 1924 Bartošová Hana KŠ Říčany B 1607 1655 1
2017/2018 8 ŠK PORG Praha 2011 1924 Houser Milan OAZA Praha B 1362 1306 1
2017/2018 6 ŠK PORG Praha 1892 1924 Flajšman Petr ŠK Dvorec 1684 1667 1
2017/2018 4 ŠK PORG Praha 2011 1924 Šeterle Matěj ŠK 64 Plzeň A 1585 1514 1
2017/2018 2 ŠK PORG Praha 1944 1966 Šťastná Martina VŠTE České Budějovice B 1473 1565 1
2017/2018 1 ŠK PORG Praha 1944 1966 Růta Vít ŠACHklub Tábor 1361 1431 1
2015/2016 10 ŠK PORG Praha 1810 Koreček Michail SK OAZA Praha G 1673 1
2015/2016 9 ŠK PORG Praha 1810 Nevoral Lukáš Unichess G 1840 1866 ½
2015/2016 7 ŠK PORG Praha 1810 Štohanzl Nikola Viktoria Žižkov D 1775 1843 ½
2015/2016 6 ŠK PORG Praha 1810 Gašpar Zdeněk Sokol Praha-Kobylisy F 1787 0
2015/2016 5 ŠK PORG Praha 1810 Doležel Jan ŠK Bohnice C 1603 ½
2015/2016 4 ŠK PORG Praha 1810 Palatka Petr TJ Bohemians Praha G 1688 0
2015/2016 3 ŠK PORG Praha 1810 Mráz Jaroslav USK Praha C 1422 1
2015/2016 1 ŠK PORG Praha 1810 Stojkovic Andreja ŠK Dopravní podnik Praha C 1865 ½
2015/2016 7 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 1810 Brejcha Šimon SK OAZA Praha E 1361 1404 1
2015/2016 6 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 1810 Kuneš Vladimír SK Lokomotiva Radlice B 1825 0
2015/2016 5 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 1810 Hromas Jan ŠK DP Praha - EA Hotels I 1807 1
2015/2016 4 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 1810 Beguivin Alan Sokol Praha-Kobylisy G 1250 1
2015/2016 3 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 1810 Porteš Pavel Sokol Nebušice 1246 1
2015/2016 2 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 1810 Baštýř Pavel ŠK Teplárna Malešice 1491 0
2015/2016 1 ŠK Aurora - šach. škola A. Karpova 1810 Hašpl František TJ Praga Praha G 1573 1
2013/2014 2 ŠK Duras BVK Královo Pole 1627 1618 Kuchař Matěj BŠS Frýdek-Místek 1639 1709 0
2013/2014 1 ŠK Duras BVK Královo Pole 1627 1618 Kubošová Jana SK Slavia Orlová A 1648 1664 0
2013/2014 11 ŠK Duras BVK Brno "B" 1627 1618 Chytil Petr SK Řetězárna Česká Ves 1719 1739 ½
2013/2014 10 ŠK Duras BVK Brno "B" 1627 1618 Gemsa Pavel OŠŠ TJ Ostrava 1626 1713 ½
2013/2014 9 ŠK Duras BVK Brno "B" 1627 1618 Gřesová Zuzana BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1557 1626 ½
2013/2014 8 ŠK Duras BVK Brno "B" 1627 1618 Funiok Richard TJ Slovan Havířov 1670 1677 1
2013/2014 13 ŠK Duras BVK E 1627 1618 Prášek Ladislav Lokomotiva J 1612 ½
2013/2014 12 ŠK Duras BVK E 1627 1618 Dvouletý Tomáš Lokomotiva G 1806 1845 1
2013/2014 9 ŠK Duras BVK E 1627 1618 Kuchařík Jan Moravská Slávia C 1843 1819 0
2013/2014 7 ŠK Duras BVK E 1627 1618 Krejčíř Stanislav Univerzita Brno B 1668 1
2013/2014 6 ŠK Duras BVK E 1627 1618 Havlát Stanislav Moravská Slávia D 1705 0
2013/2014 5 ŠK Duras BVK E 1627 1618 Blažek Pavel ŠK 64 Brno B 1795 1806 ½
2013/2014 4 ŠK Duras BVK E 1627 1618 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1826 0
2013/2014 3 ŠK Duras BVK E 1627 1618 Bravenec Karel DM Klášterského 1000 1
2013/2014 1 ŠK Duras BVK E 1627 1618 Čejka Jan Lokomotiva I 1693 1
2013/2014 4 ŠK Duras BVK Královo Pole 1627 1618 Kocí Tereza ŠK Lokomotiva Brno 1439 1569 1
2013/2014 3 ŠK Duras BVK Královo Pole 1627 1618 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 1639 1709 0
2013/2014 2 ŠK Duras BVK Královo Pole 1627 1618 Kubošová Jana SK Slavia Orlová A 1648 1664 0
2013/2014 1 ŠK Duras BVK Královo Pole 1627 1618 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová B 1407 1526 1
2012/2013 7 ŠK Duras BVK - Královo Pole 1348 Růžička Vojtěch Klub šachistů Říčany 1925 1250 1
2012/2013 6 ŠK Duras BVK - Královo Pole 1348 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1545 1490 1
2012/2013 5 ŠK Duras BVK - Královo Pole 1348 Sýkora Marek Desko Liberec 1550 1611 0
2012/2013 4 ŠK Duras BVK - Královo Pole 1348 Kalista Radek TJ Sokol Klatovy 1448 1627 1
2012/2013 3 ŠK Duras BVK - Královo Pole 1348 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny B 1697 1782 ½
2012/2013 7 ŠK Duras BVK - Královo Pole 1348 Rošková Kateřina 2222 ŠK Polabiny A 1846 1898 0
2012/2013 6 ŠK Duras BVK - Královo Pole 1348 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny B 1697 1782 ½
2012/2013 5 ŠK Duras BVK Brno "B" 1348 Fojtů Áron Zbrojovka Vsetín 1372 0
2012/2013 4 ŠK Duras BVK Brno "B" 1348 Vraj Karel TJ Sokol Hošťálková 1403 ½
2012/2013 3 ŠK Duras BVK Brno "B" 1348 Liška Martin KME-DDM Kuřim 1323 1
2012/2013 2 ŠK Duras BVK Brno "B" 1348 Němec Pavel ŠK Staré Město 1686 1586 ½
2012/2013 1 ŠK Duras BVK Brno "B" 1348 Mašíček Michal ŠO Kunovice 1289 1
2011/2012 9 ŠK DURAS BVK C 1100 Hradecký Jan TJ Sokol Zastávka\r\n\r\n 1000 1
2011/2012 8 ŠK DURAS BVK C 1100 Štefanová Bernadeta Šachový klub Hodonín 1000 1
2011/2012 7 ŠK DURAS BVK C 1100 Němec Jakub ŠK KME-DDM Kurim B 1000 1
2011/2012 3 ŠK DURAS BVK C 1100 Mizera Petr ŠK Lokomotiv Brno E 1000 1
2011/2012 2 ŠK DURAS BVK C 1100 Řehoř Dominik Sokol Vranovice 1000 1
2011/2012 1 ŠK DURAS BVK C 1100 Skalka Tomáš TJ ŠK Veselí nad Moravou\r\n\r\n 1000 1
2011/2012 3 Duras BVK F 1100 DM Klášterského B 1
2011/2012 11 Duras BVK Brno B 1100 Vraj Ondřej Sokol Hošťálková 1100 0
2011/2012 10 Duras BVK Brno B 1100 Bierská Adéla Zbrojovka Vsetín 1100 1
2011/2012 9 Duras BVK Brno B 1100 Očko Dominik SK Slavia Orlová B 1000 ½
2011/2012 8 Duras BVK Brno B 1100 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová A 1461 1348 ½
2011/2012 5 Duras BVK Brno B 1100 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno C 1100 ½
2011/2012 4 Duras BVK Brno B 1100 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno B 1331 0
2011/2012 3 Duras BVK Brno B 1100 Opluštil David TJ Sokol Postoupky 1534 0
2011/2012 2 Duras BVK Brno B 1100 Bartoszová Klára TŽ Třinec 1000 1
2011/2012 1 Duras BVK Brno B 1100 Polláková Kateřina A64 Grygov 1000 1
2010/2011 5 ŠK Duras BVK Kr. Pole C 1100 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno D 1100 0
2010/2011 3 ŠK Duras BVK Kr. Pole C 1100 Řehoř Jakub Sokol ČOS Vranovice 1000 1
2010/2011 2 ŠK Duras BVK Kr. Pole C 1100 Nevyhoštěný Václav Makkabi Boskovice 1000 1