Hráč Sakař Miloš

Sakař Miloš

User Pic
Jméno: Sakař Miloš
Oddíl: Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1934
Elo mezinárodní: 1926
ID: 1284
FIDE ID: 325260
Rok narození: 1948
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Dukla C 1926 1934 Pachmann Otakar ŠK Sokol Vyšehrad F 1947 1842 ½
2018/2019 10 Dukla C 1926 1934 Marek Jaromír TJ Bohemians Praha D 1850 1855 ½
2018/2019 9 Dukla C 1926 1934 Borovský Ivan SK OAZA Praha C 1843 1849 ½
2018/2019 8 Dukla C 1926 1934 Soukal Roman ŠK Viktoria Žižkov B 1976 1907 1
2018/2019 6 Dukla C 1926 1934 Bystrickiy Daniil ŠK AURORA 1899 1935 0
2018/2019 5 Dukla C 1926 1934 Hulec Vladimír LISA A 1843 1876 ½
2018/2019 4 Dukla C 1926 1934 Hackel Luděk TJ Kobylisy D 1933 1953 ½
2018/2019 3 Dukla C 1926 1934 Fejt Roman USK Praha A 0 1802 ½
2018/2019 2 Dukla C 1926 1934 Lizner Milan TJ Pankrác E 1877 1874 0
2018/2019 1 Dukla C 1926 1934 Klaus Jan GROP Classical Chess 1885 1912 ½
2017/2018 10 ŠO TJ Dukla Praha C 1926 1934 Gašpar Zdeněk TJ Kobylisy D 1878 1865 ½
2017/2018 8 ŠO TJ Dukla Praha C 1926 1934 Růžička Ondřej ŠK Sokol Vyšehrad F 1924 1899 ½
2017/2018 7 ŠO TJ Dukla Praha C 1926 1934 Schmid Jaroslav ŠK Praha - Smíchov A 1941 1960 ½
2017/2018 4 ŠO TJ Dukla Praha C 1926 1934 Martirosyan Ara ŠK Aurora 1878 1910 ½
2017/2018 3 ŠO TJ Dukla Praha C 1926 1934 Horný Vojtěch TJ Pankrác E 0 1553 ½
2017/2018 2 ŠO TJ Dukla Praha C 1926 1934 Miskolczi Vítězslav Unichess D 2002 2001 0
2014/2015 4 ŠO TJ Dukla Praha C 2029 2032 Srba Milan Sokol Vršovice B 2145 2131 0
2014/2015 2 ŠO TJ Dukla Praha C 2029 2032 Štěrba Karel SK OAZA Praha B 1911 1922 ½
2014/2015 1 ŠO TJ Dukla Praha C 2029 2032 Šedý Pavel ŠK Smíchov A 2052 2062 0
2013/2014 11 ŠO TJ Dukla Praha C 2052 2050 Jelínek Michal SK OAZA Praha B 1837 1987 0
2013/2014 10 ŠO TJ Dukla Praha C 2052 2050 Pochinkov Andrey ŠK Mahrla Praha B 2123 2127 0
2013/2014 9 ŠO TJ Dukla Praha C 2052 2050 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad E 2085 2083 0
2013/2014 8 ŠO TJ Dukla Praha C 2052 2050 Rozkovec Hynek SK Lokomotiva Radlice A 2097 2089 1
2013/2014 7 ŠO TJ Dukla Praha C 2052 2050 Škára Vladimír ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2170 0
2013/2014 6 ŠO TJ Dukla Praha C 2052 2050 Šedý Pavel ŠK Smíchov A 2082 2079 0
2013/2014 5 ŠO TJ Dukla Praha C 2052 2050 Kamlach Miroslav SK Loko Praha B 2092 2090 1
2013/2014 4 ŠO TJ Dukla Praha C 2052 2050 Jandovský Viktor TJ Pankrác D 2132 2130 ½
2013/2014 3 ŠO TJ Dukla Praha C 2052 2050 Červenka Petr Stavby mostů Praha A 1932 1942 ½
2013/2014 2 ŠO TJ Dukla Praha C 2052 2050 Klaus Jan ŠK PORG Classical Chess 2059 2033 1
2013/2014 1 ŠO TJ Dukla Praha C 2052 2050 Strahl Jiří USK Praha A 2114 2114 0
2006/2007 9 ŠK Dům armády Praha 2095 Sodoma Jan Bohemians Praha 2273 0
2006/2007 8 ŠK Dům armády Praha 2095 Kalivoda Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2147 0
2006/2007 7 ŠK Dům armády Praha 2095 Krňávek Lubomír Sokol Vršovice 2303 0
2006/2007 6 ŠK Dům armády Praha 2095 Kuba Jindřich ŠK ČSOB 2245 0
2006/2007 5 ŠK Dům armády Praha 2095 Trefný Vlastimil TJ Slavia Hradec Králové 2246 0
2006/2007 4 ŠK Dům armády Praha 2095 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny 2243 ½
2006/2007 3 ŠK Dům armády Praha 2095 Vokoun Jan TJ Pankrác 2222 ½
2005/2006 11 ŠK Dům armády 2104 Řezníček Jan ŠO DDM Chrudim 2272 ½
2005/2006 10 ŠK Dům armády 2104 Novák Jiří Sokol Kolín 1869 1
2005/2006 4 ŠK Dům armády 2104 Chalupa Ivan Sokol Vyšehrad B 2191 0
2004/2005 8 DA Praha 2119 Lněničková Gabriela Bohemians "A" 2157 0
2004/2005 7 DA Praha 2119 Kšána Václav Loko Most 2083 1
2004/2005 6 DA Praha 2119 Boukal Petr Sokol Vyšehrad "B" 2275 ½
2004/2005 4 DA Praha 2119 Kořínek Ondřej Sl.Hrad.Králové 2195 0
2004/2005 2 DA Praha 2119 Plešek Jiří TJ Pankrác "A" 2163 0
2004/2005 1 DA Praha 2119 Hašpl Miroslav Sokol Vyšehrad "C" 2105 ½
2003/2004 1 ŠK Dům armády 2042 Jarábek Vratislav ŠO+DDM Chrudim 2092 ½