Hráč Sakař Miloš

Sakař Miloš

User Pic
Jméno: Sakař Miloš
Oddíl: Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1915
Elo mezinárodní: 1902
ID: 1284
FIDE ID: 325260
Rok narození: 1948
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 7 Dukla C 1926 1934 Sargsyan Karen ŠK Sokol Vyšehrad E 1918 1918 ½ soutěž
2019/2020 4 Dukla C 1926 1934 Krupička Josef ŠK Smíchov A 2066 2069 0 soutěž
2019/2020 3 Dukla C 1926 1934 Růžička Filip TJ Kobylisy D 1737 1779 0 soutěž
2019/2020 2 Dukla C 1926 1934 Cantier Jean-Francois GROP Classical Chess 1912 1903 ½ soutěž
2019/2020 1 Dukla C 1926 1934 Němec Stanislav ŠK DP Praha D - EA Hotels 1857 1850 ½ soutěž
2018/2019 11 Dukla C 1949 1955 Pachmann Otakar ŠK Sokol Vyšehrad F 1950 1852 ½ soutěž
2018/2019 10 Dukla C 1949 1955 Marek Jaromír TJ Bohemians Praha D 1872 1907 ½ soutěž
2018/2019 9 Dukla C 1949 1955 Borovský Ivan SK OAZA Praha C 1813 1833 ½ soutěž
2018/2019 8 Dukla C 1949 1955 Soukal Roman ŠK Viktoria Žižkov B 1984 1916 1 soutěž
2018/2019 6 Dukla C 1949 1955 Bystrickiy Daniil ŠK AURORA 1891 1933 0 soutěž
2018/2019 5 Dukla C 1949 1955 Hulec Vladimír LISA A 1835 1879 ½ soutěž
2018/2019 4 Dukla C 1949 1955 Hackel Luděk TJ Kobylisy D 1932 1957 ½ soutěž
2018/2019 3 Dukla C 1949 1955 Fejt Roman USK Praha A 0 1808 ½ soutěž
2018/2019 2 Dukla C 1949 1955 Lizner Milan TJ Pankrác E 1911 1913 0 soutěž
2018/2019 1 Dukla C 1949 1955 Klaus Jan GROP Classical Chess 1873 1905 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠO TJ Dukla Praha C 1966 1978 Gašpar Zdeněk TJ Kobylisy D 1780 1836 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠO TJ Dukla Praha C 1966 1978 Růžička Ondřej ŠK Sokol Vyšehrad F 1879 1852 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠO TJ Dukla Praha C 1966 1978 Schmid Jaroslav ŠK Praha - Smíchov A 1986 2011 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠO TJ Dukla Praha C 1966 1978 Martirosyan Ara ŠK Aurora 1892 1924 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠO TJ Dukla Praha C 1966 1978 Horný Vojtěch TJ Pankrác E 0 1543 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠO TJ Dukla Praha C 1966 1978 Miskolczi Vítězslav Unichess D 2010 2034 0 soutěž
2016/2017 11 ŠO TJ Dukla Praha C 2010 2017 Kadlec Adam ŠK Sokol Vyšehrad F 1897 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠO TJ Dukla Praha C 2010 2017 Sova Ondřej ŠK DP Praha - VŠFS II 1877 1839 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠO TJ Dukla Praha C 2010 2017 Vašek Daniel TJ Bohemians Praha C 2005 2003 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠO TJ Dukla Praha C 2010 2017 Pergner Jiří LISA A 1891 1895 0 soutěž
2016/2017 6 ŠO TJ Dukla Praha C 2010 2017 Strnad Pavel Sokol Praha Vršovice C 1888 1919 1 soutěž
2016/2017 5 ŠO TJ Dukla Praha C 2010 2017 Vogl František ŠK Praha - Smíchov A ½ soutěž
2016/2017 3 ŠO TJ Dukla Praha C 2010 2017 Klaus Jan GROP Classical Chess 1996 2008 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠO TJ Dukla Praha C 2010 2017 Brož Zdeněk ŠK Bohnice A 1866 1874 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠO TJ Dukla Praha C 2029 2032 Srba Milan Sokol Vršovice B 2145 2131 0 soutěž
2014/2015 2 ŠO TJ Dukla Praha C 2029 2032 Štěrba Karel SK OAZA Praha B 1911 1922 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠO TJ Dukla Praha C 2029 2032 Šedý Pavel ŠK Smíchov A 2052 2062 0 soutěž
2013/2014 11 ŠO TJ Dukla Praha C 2052 2050 Jelínek Michal SK OAZA Praha B 1837 1987 0 soutěž
2013/2014 10 ŠO TJ Dukla Praha C 2052 2050 Pochinkov Andrey ŠK Mahrla Praha B 2123 2127 0 soutěž
2013/2014 9 ŠO TJ Dukla Praha C 2052 2050 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad E 2085 2083 0 soutěž
2013/2014 8 ŠO TJ Dukla Praha C 2052 2050 Rozkovec Hynek SK Lokomotiva Radlice A 2097 2089 1 soutěž
2013/2014 7 ŠO TJ Dukla Praha C 2052 2050 Škára Vladimír ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2170 2161 0 soutěž
2013/2014 6 ŠO TJ Dukla Praha C 2052 2050 Šedý Pavel ŠK Smíchov A 2082 2079 0 soutěž
2013/2014 5 ŠO TJ Dukla Praha C 2052 2050 Kamlach Miroslav SK Loko Praha B 2092 2090 1 soutěž
2013/2014 4 ŠO TJ Dukla Praha C 2052 2050 Jandovský Viktor TJ Pankrác D 2132 2130 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠO TJ Dukla Praha C 2052 2050 Červenka Petr Stavby mostů Praha A 1932 1942 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠO TJ Dukla Praha C 2052 2050 Klaus Jan ŠK PORG Classical Chess 2059 2033 1 soutěž
2013/2014 1 ŠO TJ Dukla Praha C 2052 2050 Strahl Jiří USK Praha A 2114 2114 0 soutěž
2006/2007 9 ŠK Dům armády Praha 2095 Sodoma Jan Bohemians Praha 2273 0 soutěž
2006/2007 8 ŠK Dům armády Praha 2095 Kalivoda Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2147 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK Dům armády Praha 2095 Krňávek Lubomír Sokol Vršovice 2303 0 soutěž
2006/2007 6 ŠK Dům armády Praha 2095 Kuba Jindřich ŠK ČSOB 2245 0 soutěž
2006/2007 5 ŠK Dům armády Praha 2095 Trefný Vlastimil TJ Slavia Hradec Králové 2246 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Dům armády Praha 2095 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny 2243 ½ soutěž
2006/2007 3 ŠK Dům armády Praha 2095 Vokoun Jan TJ Pankrác 2222 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK Dům armády 2104 Řezníček Jan ŠO DDM Chrudim 2272 ½ soutěž
2005/2006 10 ŠK Dům armády 2104 Novák Jiří Sokol Kolín 1869 1 soutěž
2005/2006 4 ŠK Dům armády 2104 Chalupa Ivan Sokol Vyšehrad B 2191 0 soutěž
2004/2005 8 DA Praha 2119 Lněničková Gabriela Bohemians "A" 2157 0 soutěž
2004/2005 7 DA Praha 2119 Kšána Václav Loko Most 2083 1 soutěž
2004/2005 6 DA Praha 2119 Boukal Petr Sokol Vyšehrad "B" 2275 ½ soutěž
2004/2005 4 DA Praha 2119 Kořínek Ondřej Sl.Hrad.Králové 2195 0 soutěž
2004/2005 2 DA Praha 2119 Plešek Jiří TJ Pankrác "A" 2163 0 soutěž
2004/2005 1 DA Praha 2119 Hašpl Miroslav Sokol Vyšehrad "C" 2105 ½ soutěž
2003/2004 1 ŠK Dům armády 2042 Jarábek Vratislav ŠO+DDM Chrudim 2092 ½ soutěž