Hráč Kolmaš Oldřich

Kolmaš Oldřich

User Pic
Jméno: Kolmaš Oldřich
Oddíl: Šachový klub Olomouc z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1670
Elo mezinárodní: 1711
ID: 8269
FIDE ID: 318612
Rok narození: 1952
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 Šachový klub Olomouc 1712 1670 Navrátilová Alena ŠK DUE POP Uničov 1659 1661 ½
2019/2020 2 Šachový klub Olomouc D 1712 1670 Fišer Miloš ŠK Šternberk B 1789 1742 0
2019/2020 4 ŠK Olomouc B 1712 1670 Jemelka Adam MEOPTA Přerov Vinary 0 1203 0
2019/2020 3 ŠK Olomouc B 1712 1670 Kočí Josef Sigmia Olomouc B 0 1548 0
2019/2020 2 ŠK Olomouc B 1712 1670 Zrůbek Dan A64 UP Olomouc 1109 1197 1
2019/2020 1 ŠK Olomouc B 1712 1670 Kyselák Pavel T.J. Sokol Přemyslovice B 1664 1875 ½
2018/2019 1 ŠK Olomouc A 1771 1766 Burgetha Jaroslav TJ Zlaté Hory 1408 1422 1
2018/2019 11 Šachový klub Olomouc B 1766 1766 Ošťádal Josef T.J. Sokol Přemyslovice 1850 1865 ½
2018/2019 10 Šachový klub Olomouc B 1766 1766 Bednář Martin T.J. Sokol Skalička B 1728 1730 0
2018/2019 9 Šachový klub Olomouc B 1766 1766 Vrba Mojmír Sigmia Olomouc A 0 1848 ½
2018/2019 8 Šachový klub Olomouc B 1766 1766 Stýblo Pavel Sigmia Senior Olomouc B 1637 1637 ½
2018/2019 7 Šachový klub Olomouc B 1766 1766 Hradský Aleš SK Prostějov C 1813 1803 0
2018/2019 5 Šachový klub Olomouc B 1766 1766 Navrátil Pavel SK ROŠÁDA Prostějov B 1644 1585 1
2018/2019 4 Šachový klub Olomouc B 1766 1766 Horáček Petr Sokol Konice 0 1702 1
2018/2019 3 Šachový klub Olomouc B 1773 1766 Tobolík Kamil Meopta Přerov Vinary 1204 1305 1
2018/2019 2 Šachový klub Olomouc B 1773 1766 Kubina Felix SK Prostějov B 0 1596 1
2018/2019 1 Šachový klub Olomouc B 1771 1766 Vitoslavský Jiří Sokol Citov 1674 1673 0
2017/2018 11 AŠK DA Olomouc C 1771 1782 Urbanová Daniela SK Prostějov C 1779 1648 1
2017/2018 10 AŠK DA Olomouc C 1765 1782 Effenberger Adam Spartak Přerov 1817 1815 0
2017/2018 9 AŠK DA Olomouc C 1770 1782 Piskovský Tomáš SK Prostějov B 1721 1789 ½
2017/2018 8 AŠK DA Olomouc C 1770 1782 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1815 1814 1
2017/2018 7 AŠK DA Olomouc C 1795 1782 Opletal Josef T.J. Sokol Citov 1765 1764 1
2017/2018 5 AŠK DA Olomouc C 1765 1782 Hrabal Matěj A64 PŘF UP Olomouc 1801 1796 0
2017/2018 3 AŠK DA Olomouc C 1765 1782 Vašek Rostislav ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1501 1502 1
2017/2018 2 AŠK DA Olomouc C 1765 1782 Pinkava Jaroslav T.J. Sokol Konice 0 1762 0
2017/2018 1 AŠK DA Olomouc C 1783 1772 Ošťádal Josef T.J. Sokol Přemyslovice B 1843 1893 ½
2017/2018 10 AŠK Olomouc B 1765 1782 Hastík Svatopluk Česká Ves 2001 1998 ½
2017/2018 8 AŠK Olomouc B 1770 1782 Londin Milan Rošáda Prostějov 1730 1730 ½
2017/2018 7 AŠK Olomouc B 1770 1782 Růžička Milan ŠK Zábřeh 2030 2012 0
2017/2018 6 AŠK Olomouc B 1795 1782 Fišer Miloš ŠK Šternberk 1762 1747 0
2017/2018 5 AŠK Olomouc B 1795 1782 Homola Jiří Tatran Litovel B 0 1557 1
2017/2018 4 AŠK Olomouc B 1765 1782 Vysloužil Lukáš A64 Grygov B 1847 1860 1
2017/2018 1 AŠK Olomouc B 1783 1772 Kraus Petr Zlaté Hory 1781 1823 ½
2015/2016 11 AŠK DA Olomouc B 1896 1856 Sohr Vladimír TJ Sokol Šumperk A 2086 2101 0
2015/2016 10 AŠK DA Olomouc B 1896 1856 Musil Vítězslav TJ Sokol Skalička 1939 1948 ½
2015/2016 9 AŠK DA Olomouc B 1896 1856 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice A 2068 2056 0
2015/2016 7 AŠK DA Olomouc B 1896 1856 Fiala Jiří Sigmia Olomouc A 1912 1906 ½
2015/2016 6 AŠK DA Olomouc B 1896 1856 Opravil Karel TJ ŠK DUE POP Uničov A 1985 1988 0
2015/2016 5 AŠK DA Olomouc B 1896 1856 Malý Marek TJ Sokol Velké Losiny B 2178 2191 0
2015/2016 4 AŠK DA Olomouc B 1896 1856 Siekaniec Jan TJ Zlaté Hory 2085 0
2015/2016 3 AŠK DA Olomouc B 1896 1856 Trávníček Petr ŠK Šternberk 2007 2018 ½
2015/2016 2 AŠK DA Olomouc B 1896 1856 Peřina Michal AŠK DA Olomouc A 2020 1985 ½
2015/2016 1 AŠK DA Olomouc B 1896 1856 Kozák Pavel ŠK Jeseník A 1960 1974 ½
2014/2015 11 AŠK DA Olomouc B 1967 1850 Ošťádal Josef T. J. Sokol Přemyslovice B 1796 1882 ½
2014/2015 10 AŠK DA Olomouc B 1967 1850 Vaculík Petr T. J. Sokol Skalička B 1839 1839 1
2014/2015 9 AŠK DA Olomouc B 1967 1850 Fréhar Jan T. J. Sokol Konice 1693 1
2014/2015 8 AŠK DA Olomouc B 1967 1850 Mojžíš Jaroslav T. J. Sokol Tovačov 1275 1
2014/2015 7 AŠK DA Olomouc B 1967 1850 Štec František Spartak Přerov 1923 1878 ½
2014/2015 6 AŠK DA Olomouc B 1967 1850 Mathon Dimitrij ŠK Vinary 1647 1627 1
2014/2015 5 AŠK DA Olomouc B 1967 1850 Kracík Zbyněk SK Junior Prostějov 1681 0
2014/2015 4 AŠK DA Olomouc B 1967 1850 Královič Milan T. J. Sokol Hranice 1512 1
2014/2015 3 AŠK DA Olomouc B 1967 1850 Kubina Felix SK Prostějov B 1654 1
2014/2015 2 AŠK DA Olomouc B 1967 1850 Vychodil Oldřich SK ROŠÁDA Prostějov B 1561 ½
2014/2015 1 AŠK DA Olomouc B 1967 1850 Hrabal Jiří ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1693 1
2014/2015 9 AŠK DA Olomouc 1967 1850 Hrabal Matěj A64 PřF Olomouc 1391 1498 ½
2014/2015 8 AŠK DA Olomouc 1967 1850 Musil Roman SK ROŠÁDA Prostějov 1926 1
2014/2015 4 AŠK DA Olomouc 1967 1850 Matys Michal T.J.Sokol Šumperk 1760 1734 ½
2014/2015 2 AŠK DA Olomouc 1967 1850 Dragón Pavel Sokol Skalička 1774 1774 1
2013/2014 9 AŠK DA Olomouc B 1997 1848 Ošťádal Josef T.J. Sokol Přemyslovice B 1594 1
2013/2014 7 AŠK DA Olomouc B 1997 1848 Kodym Pavel ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1711 ½
2013/2014 6 AŠK DA Olomouc B 1997 1848 Mikšík Vlastimil T.J. Sokol Hranice 1460 1
2013/2014 5 AŠK DA Olomouc B 1997 1848 Kubíček Miroslav SK ROŠÁDA Prostějov B 1916 ½
2013/2014 4 AŠK DA Olomouc B 1997 1848 Svoboda Jaroslav T.J. Sokol Skalička B 1710 1
2013/2014 3 AŠK DA Olomouc B 1997 1848 Zatloukal Miroslav T.J. Sokol Konice 1676 0
2013/2014 2 AŠK DA Olomouc B 1997 1848 Mathon Dimitrij SK Přerov 1676 1698 1
2013/2014 1 AŠK DA Olomouc B 1997 1848 Kocmel Rostislav SK Prostějov B 1738 1728 ½
2013/2014 10 AŠK DA Olomouc 1997 1848 Reichmann Pavel T.J. Sokol Šumperk 1820 1777 1
2013/2014 8 AŠK DA Olomouc 1997 1848 Opletal Josef ŠK Šternberk 1716 1
2013/2014 5 AŠK DA Olomouc 1997 1848 Vágner Marek Spartak Přerov 1750 1
2013/2014 3 AŠK DA Olomouc 1997 1848 Jiříček Jakub Sokol Skalička 1633 1740 ½
2013/2014 2 AŠK DA Olomouc 1997 1848 Vašek Rostislav Sigmia Olomouc 1679 1687 0
2012/2013 11 AŠK DA Olomouc 1997 1874 Pinďura Vladimír ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1645 1604 1
2012/2013 10 AŠK DA Olomouc 1997 1874 Jirák Miroslav TJ Sokol Tovačov 1000 1
2012/2013 9 AŠK DA Olomouc 1997 1874 Jiříček Jakub TJ Sokol Skalička B 1605 1607 0
2012/2013 8 AŠK DA Olomouc 1997 1874 Jemelík Josef TJ Sokol Hranice 1640 0
2012/2013 7 AŠK DA Olomouc 1997 1874 Smolka Tomáš SK Prostějov B 1000 1
2012/2013 6 AŠK DA Olomouc 1997 1874 Nedomanský Leopold TJ Sokol Konice 1488 1
2012/2013 5 AŠK DA Olomouc 1997 1874 Kosík Oldřich GARDE Calcio Olomouc B 1704 1
2012/2013 4 AŠK DA Olomouc 1997 1874 Prokš Oldřich TJ Sokol Přemyslovice B 1636 1
2012/2013 3 AŠK DA Olomouc 1997 1874 Dub Rudolf SK Junior A 1000 1
2012/2013 2 AŠK DA Olomouc 1997 1874 Mathon Dimitrij SK Přerov 1718 1699 1
2012/2013 1 AŠK DA Olomouc 1997 1874 Kment Michal SK ROŠÁDA Prostějov B 1545 1
2011/2012 11 AŠK DA Olomouc 1997 1873 Dočekalová Alexandra SK Prostějov B 1805 1820 ½
2011/2012 9 AŠK DA Olomouc 1997 1873 Šlapák Vladislav SK Přerov 1608 1
2011/2012 8 AŠK DA Olomouc 1997 1873 Bednář Martin Sokol Skalička B 1776 1750 ½
2011/2012 7 AŠK DA Olomouc 1997 1873 Gorba Matěj SK ROŠÁDA Prostějov B 1590 ½
2011/2012 6 AŠK DA Olomouc 1997 1873 Vašek Rostislav Sigmia Senior klub Olomouc B 1678 1637 1
2011/2012 5 AŠK DA Olomouc 1997 1873 Mikšík Vlastimil TJ Sokol Hranice 1000 1
2011/2012 4 AŠK DA Olomouc 1997 1873 Jirák Miroslav TJ Sokol Tovačov 1000 1
2011/2012 3 AŠK DA Olomouc 1997 1873 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1839 ½
2011/2012 2 AŠK DA Olomouc 1997 1873 Vysloužil Lukáš A64 PřF UP Olomouc 1860 1891 ½
2011/2012 1 AŠK DA Olomouc 1997 1873 Goroš Jan GARDE Calcio Olomouc B 1761 1
2010/2011 11 AŠK DA Olomouc 1892 Lužíková Nicola Tatran Litovel C 1845 0
2010/2011 9 AŠK DA Olomouc 1892 Čábelka Rolf LOKO Zábřeh 1925 ½
2010/2011 8 AŠK DA Olomouc 1892 Trávníček Petr Garde Calcio Olomouc 2081 0
2010/2011 7 AŠK DA Olomouc 1892 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice 1934 ½
2010/2011 6 AŠK DA Olomouc 1892 Tichý Miroslav SK ROŠÁDA Prostějov 1953 ½
2010/2011 5 AŠK DA Olomouc 1892 Skácel Ondřej ŠK Šternberk 1802 ½
2010/2011 4 AŠK DA Olomouc 1892 Vlatten Andre C Spartak Přerov ½
2010/2011 3 AŠK DA Olomouc 1892 Vicenec Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1998 0
2010/2011 2 AŠK DA Olomouc 1892 Sněhota Martin A64 PřF UP Olomouc 1934 0
2010/2011 1 AŠK DA Olomouc 1892 Pavlů Jiří T.J. Sokol Šumperk B 1885 ½
2009/2010 11 AŠK Olomouc B 1901 Král Vojtěch SK Prostějov B 1827 1
2009/2010 10 AŠK Olomouc B 1901 Malinovský Leo ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 1724 1
2009/2010 9 AŠK Olomouc B 1901 Navrátil Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1836 0
2009/2010 8 AŠK Olomouc B 1901 Šeiner Jiří TJ Sokol Hranice 1731 1
2009/2010 7 AŠK Olomouc B 1901 Kincl Dobromir TJ Sokol Skalička B 1737 1
2009/2010 6 AŠK Olomouc B 1901 Sněhota Martin A64 DDM Olomouc 1936 0
2009/2010 5 AŠK Olomouc B 1901 Šindelář Pavel SK ROŠÁDA Prostějov B 1617 ½
2009/2010 3 AŠK Olomouc B 1901 Čechovský Hynek Spartak Přerov B 1685 ½
2009/2010 2 AŠK Olomouc B 1901 Pinkava Jaroslav TJ Sokol Konice 1792 1
2009/2010 1 AŠK Olomouc B 1901 Jemelka Jan SK Přerov 2006 0
2009/2010 9 AŠK DA Olomouc 1901 Lejsal Slavomír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1892 1
2009/2010 8 AŠK DA Olomouc 1901 Filipík Jaroslav TJ UNEX ŠK Uničov 2007 ½
2009/2010 7 AŠK DA Olomouc 1901 Odstrčil Jan LOKO Zábřeh 1781 ½
2009/2010 6 AŠK DA Olomouc 1901 Pavel Richard SK ROŠÁDA Prostějov 1905 0
2009/2010 5 AŠK DA Olomouc 1901 Procházka Stanislav ŠK Šternberk 1766 1
2009/2010 4 AŠK DA Olomouc 1901 Petr Jiří Spartak Přerov 1928 ½
2009/2010 3 AŠK DA Olomouc 1901 Slavík Miroslav T.J. Sokol Šumperk B 1802 0
2009/2010 2 AŠK DA Olomouc 1901 Trávníček Vladimír TJ Sokol Přemyslovice 2003 ½
2009/2010 1 AŠK DA Olomouc 1901 Palla Vít DDM&TJ Mohelnice 1620 1
2008/2009 8 AŠK DA Olomouc 2006 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel B 2117 0
2008/2009 11 AŠK DA Olomouc B 2006 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice 1722 ½
2008/2009 10 AŠK DA Olomouc B 2006 Klézl František TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1612 1
2008/2009 9 AŠK DA Olomouc B 2006 Hejnar Petr GARDE Calcio Olomouc 1912 1
2008/2009 8 AŠK DA Olomouc B 2006 Jančík Rostislav SK Prostějov 1859 ½
2008/2009 7 AŠK DA Olomouc B 2006 Šmudla Jan SK ROŠÁDA Prostějov 1948 ½
2008/2009 5 AŠK DA Olomouc B 2006 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1841 0
2008/2009 4 AŠK DA Olomouc B 2006 Petr Jiří Spartak Přerov 1917 1
2008/2009 3 AŠK DA Olomouc B 2006 Kodym Pavel Sigmia Olomouc 1731 1
2008/2009 2 AŠK DA Olomouc B 2006 Slavík Miroslav T.J. Sokol Šumperk B 1812 ½
2008/2009 1 AŠK DA Olomouc B 2006 Krahula Pavel LOKO Zábřeh 1833 1
2007/2008 10 AŠK DA Olomouc B 1898 Hrabal Jiří ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1768 ½
2007/2008 9 AŠK DA Olomouc B 1898 Čechovský Zdeněk Spartak Přerov B 1670 1
2007/2008 8 AŠK DA Olomouc B 1898 Navrátil Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1856 0
2007/2008 7 AŠK DA Olomouc B 1898 Fréhar Jan TJ Sokol Konice 1570 1
2007/2008 6 AŠK DA Olomouc B 1898 Hons Bohuslav TJ Sokol Hranice 1597 1
2007/2008 5 AŠK DA Olomouc B 1898 Lukša Zdeněk Sportovní klub Přerov 1964 1
2007/2008 4 AŠK DA Olomouc B 1898 Šindelář Pavel SK ROŠÁDA Prostějov B 1655 0
2007/2008 3 AŠK DA Olomouc B 1898 Jahn František Agentura GARDE Calcio Olomouc B 1734 ½
2007/2008 2 AŠK DA Olomouc B 1898 Trimmel Bohuslav Sportovní klub Prostějov C 1782 1
2007/2008 1 AŠK DA Olomouc B 1898 Svoboda Jaroslav TJ Sokol Skalička 1703 ½
2005/2006 10 AŠK DA Olomouc 1905 Zajíček Zdeněk DDM+TJ Mohelnice 1589 1
2005/2006 8 AŠK DA Olomouc 1905 Novák Petr LOKO Zábřeh B 1651 ½
2005/2006 6 AŠK DA Olomouc 1905 Vymětalík Ivo ŠK Šternberk 1946 1
2004/2005 9 AŠK DA Olomouc 1907 Šnevajs Heřman A64 Valoz Grygov C 1556 ½
2004/2005 4 AŠK DA Olomouc 1907 Sedlák Emil SK Přerov 1733 ½
2003/2004 11 AŠK DA Olomouc 1936 Kučera František SK Přerov 1803 ½
2003/2004 8 AŠK DA Olomouc 1936 Filouš Jiří Spartak Přerov 1801 1
2003/2004 7 AŠK DA Olomouc 1936 Hájek Milan DDM+TJ Mohelnice 1753 0
2003/2004 6 AŠK DA Olomouc 1936 Zapletal Milan TJ Unex Uničov 1955 ½
2003/2004 5 AŠK DA Olomouc 1936 Rickardt Roman A64 Grygov C 1850 ½
2003/2004 4 AŠK DA Olomouc 1936 Zdráhal Václav Sokol Přemyslovice 1819 0
2003/2004 3 AŠK DA Olomouc 1936 Škriečka Jan ŠK Jeseník 1
2003/2004 2 AŠK DA Olomouc 1936 Virgler Karel SK Prostějov B 1817 0
2003/2004 1 AŠK DA Olomouc 1936 Hrabal Jiří Sigmia Olomouc 1791 ½