Hráč Volek Karel

Volek Karel

User Pic
Jméno: Volek Karel
Oddíl: Šachový klub Mohelnice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1872
Elo mezinárodní: 1872
ID: 3842
FIDE ID: 323543
Rok narození: 1957
Třída rozhodčího: 1
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Jeseník A 1876 1861 Hartinger Antonín SK Řetězárna 1718 1880 ½
2018/2019 10 ŠK Jeseník A 1868 1861 Štaffa Lubomír Sokol Přemyslovice A 1996 2065 ½
2018/2019 9 ŠK Jeseník A 1868 1861 Vodák Rostislav ŠK Velké Losiny B 2038 2045 ½
2018/2019 8 ŠK Jeseník A 1873 1861 Zdražil Tomáš ŠK Olomouc A 2115 2074 0
2018/2019 7 ŠK Jeseník A 1873 1861 Hejnar Petr TJ ŠK DUE POP Uničov 1829 1862 ½
2018/2019 6 ŠK Jeseník A 1870 1861 Vozák Lukáš Sokol Skalička A 1865 1891 ½
2018/2019 5 ŠK Jeseník A 1870 1861 Bareš Jáchym A64 PřF Olomouc 2003 2004 ½
2018/2019 4 ŠK Jeseník A 1866 1858 Flejberk Jiří ŠK Šternberk 1629 1834 1
2018/2019 3 ŠK Jeseník A 1873 1858 Doležel Jaromír ŠK 1921 Zábřeh 1984 1997 0
2018/2019 1 ŠK Jeseník A 1873 1858 Pavel Richard ROŠÁDA Prostějov A 1890 1908 ½
2018/2019 11 ŠK Mohelnice 1868 1861 Reichmann Pavel T.J. Sokol Šumperk 1684 1689 ½
2018/2019 10 ŠK Mohelnice 1868 1861 Gerych Jan Tatran Litovel B 2015 1996 1
2018/2019 9 ŠK Mohelnice 1873 1861 Grúz Jiří ŠK Bohuňovice 0 1727 1
2018/2019 8 ŠK Mohelnice 1873 1861 Rozman Vojtěch TJ Libina 0 1809 0
2018/2019 7 ŠK Mohelnice 1870 1861 Šipka Jiří ŠK Loštice 0 1576 1
2018/2019 6 ŠK Mohelnice 1870 1861 Polách Ladislav ŠK Nové Losiny 0 1488 1
2018/2019 5 ŠK Mohelnice 1866 1858 Reichl Roman ŠK 1921 Zábřeh B 1781 1796 ½
2018/2019 4 ŠK Mohelnice 1866 1858 Nesporý Šimon ŠK 1921 Zábřeh C 1621 1641 ½
2018/2019 3 ŠK Mohelnice 1873 1858 Halama Jaroslav ŠK Jeseník B 1641 1579 1
2018/2019 2 ŠK Mohelnice 1873 1858 Cimburek Jan Řetězárna Česká Ves B 1364 1574 1
2018/2019 1 ŠK Mohelnice 1873 1858 Šuba Miroslav ŠK Šternberk B 1714 1741 1
2018/2019 1 ŠK SDH Stavenice 1873 1858 Milfort Václav ŠK 1921 Zábřeh E 1466 1389 1
2017/2018 7 ŠK SDH Stavenice 1878 1840 Novák Petr ŠK 1921 Zábřeh D 0 1743 ½
2017/2018 6 ŠK SDH Stavenice 1878 1840 Hartinger Nikola TJ Libina C 0 1699 1
2017/2018 5 ŠK SDH Stavenice 1878 1840 Kamler Zdeněk ŠK ZŠ Hrabišín 0 1916 ½
2017/2018 11 ŠK Mohelnice 1878 1840 Grúz Jiří ŠK Bohuňovice 0 1719 1
2017/2018 10 ŠK Mohelnice 1878 1840 Spurník Mirko Tatran Litovel C 0 1419 1
2017/2018 9 ŠK Mohelnice 1878 1840 Fibich Milan ŠK Nové Losiny 0 1553 1
2017/2018 7 ŠK Mohelnice 1878 1840 Rozman Vojtěch TJ Libina 0 1817 1
2017/2018 6 ŠK Mohelnice 1878 1840 Matlocha Lubomír ŠK Jeseník 1660 1692 1
2015/2016 11 Retezarna Ceska Ves 1909 1866 Polách Ladislav SK Nove Losiny 1449 1
2015/2016 8 Retezarna Ceska Ves 1909 1866 Telařík Mojmír SK Bohunovice 1573 1
2015/2016 2 Retezarna Ceska Ves 1909 1866 Klaban Roman TJ Sokol Velke Losiny C 1669 1718 ½
2015/2016 1 Retezarna Ceska Ves 1909 1866 Koriťák Pavel SK Jesenik B 1659 1627 1
2015/2016 9 ŠK Mohelnice 1909 1866 Motlíček Josef ŠK SDH Stavenice 1000 1
2015/2016 8 ŠK Mohelnice 1909 1866 Vaněk Aleš TJ Libina B 1
2015/2016 7 ŠK Mohelnice 1909 1866 Nesporá Taťána ŠK 1921 Zábřeh E 1185 1
2015/2016 6 ŠK Mohelnice 1909 1866 Weinlich Jiří ŠK 1921 Zábřeh D 1100 1
2015/2016 5 ŠK Mohelnice 1909 1866 Kofránek David ŠK Loštice B 1615 1642 1
2015/2016 3 ŠK Mohelnice 1909 1866 Mikhailava Natallia TJ Libina D 1000 1
2015/2016 2 ŠK Mohelnice 1909 1866 Reichl Luboš ŠK 1921 Zábřeh F 1363 1
2015/2016 1 ŠK Mohelnice 1909 1866 Doubrava Petr TJ Libina C 1034 1
2014/2015 9 DDM&TJ Mohelnice 1923 1870 Ptáček Tomáš ŠK 1921 Zábřeh D 1357 1
2014/2015 8 DDM&TJ Mohelnice 1923 1870 Kofránek David ŠK Loštice B 1693 1684 ½
2014/2015 7 DDM&TJ Mohelnice 1923 1870 Klaban Roman TJ SL Velké Losiny C 1728 1774 1
2014/2015 6 DDM&TJ Mohelnice 1923 1870 Hanousek Vojtěch ŠK SDH Stavenice 1666 ½
2014/2015 5 DDM&TJ Mohelnice 1923 1870 Lužíková Nicola TJ SL Velké Losiny D 1778 1757 1
2014/2015 3 DDM&TJ Mohelnice 1923 1870 Chlup Radek TJ ŠK Libina B 1707 ½
2014/2015 2 DDM&TJ Mohelnice 1923 1870 Hartingerová Martina TJ ŠK Libina C 1478 1725 1
2014/2015 4 Řetězárna Česká Ves 1923 1870 Reichl Roman ŠK 1921 Zábřeh B 1504 1
2014/2015 2 Řetězárna Česká Ves 1923 1870 Macek Petr ŠK Nové Losiny 1804 ½
2014/2015 1 Řetězárna Česká Ves 1923 1870 Chlup Radek TJ Libina 1707 ½
2013/2014 5 DDM&TJ Mohelnice 1923 1880 Hartinger Antonín TJ Libina B 1353 1
2013/2014 4 DDM&TJ Mohelnice 1923 1880 Reichl Roman ŠK 1921 Zábřeh C 1820 1798 ½
2013/2014 3 DDM&TJ Mohelnice 1923 1880 Miketa Jiří Sokol Úsov 1547 1
2013/2014 2 DDM&TJ Mohelnice 1923 1880 Pišl Ondřej ŠK SDH Stavenice 1615 1
2013/2014 1 DDM&TJ Mohelnice 1923 1880 Milfort Václav ŠK 1921 Zábřeh D 1616 1603 1
2013/2014 11 Řetězárna Česká Ves 1923 1880 Mlýnský Vojtěch ŠK Luká 1675 1689 ½
2013/2014 9 Řetězárna Česká Ves 1923 1880 Rábek Vlastimil ŠK Loštice A 1773 1773 ½
2013/2014 8 Řetězárna Česká Ves 1923 1880 Homola Jan Tatran Litovel C 1718 1682 ½
2013/2014 7 Řetězárna Česká Ves 1923 1880 Hartinger Antonín TJ Libina 1353 1
2013/2014 5 Řetězárna Česká Ves 1923 1880 Gondek Radovan ŠK Jeseník 1853 0
2013/2014 4 Řetězárna Česká Ves 1923 1880 Nejezchleba Josef ŠK Nové Losiny 2089 2017 ½
2013/2014 2 Řetězárna Česká Ves 1923 1880 Mohapl Petr ŠK Šternberk B 2096 2131 ½
2013/2014 1 Řetězárna Česká Ves 1923 1880 Siekaniec Jan TJ Zlaté Hory 2079 ½
2012/2013 10 ŠK Loštice 1957 1942 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh 2136 2121 0
2012/2013 9 ŠK Loštice 1957 1942 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk B 2061 2042 0
2012/2013 8 ŠK Loštice 1957 1942 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2094 2089 ½
2012/2013 7 ŠK Loštice 1957 1942 Závůrka Roman SK Prostějov 2154 2148 0
2012/2013 6 ŠK Loštice 1957 1942 Štverák Milan TJ Sokol Skalička 2046 2042 0
2012/2013 5 ŠK Loštice 1957 1942 Pospíšil Ignác Spartak Přerov 1932 1932 0
2012/2013 4 ŠK Loštice 1957 1942 Alfimov Igor A64 PřF UP Olomouc 1961 1962 ½
2012/2013 2 ŠK Loštice 1957 1942 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice 1999 2036 0
2012/2013 1 ŠK Loštice 1957 1942 Malý Marek TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 2143 2113 0
2012/2013 11 DDM+TJ Mohelnice 1957 1942 Lejsal Slavomír ŠK Nové Losiny 1905 1
2012/2013 10 DDM+TJ Mohelnice 1957 1942 Plíva Jiří ŠK Luká 1752 1903 0
2012/2013 9 DDM+TJ Mohelnice 1957 1942 Švéda Jiří ŠK Šternberk 1898 1955 0
2012/2013 8 DDM+TJ Mohelnice 1957 1942 Chromčák Pavel ŠK Bohuňovice 1789 1
2012/2013 7 DDM+TJ Mohelnice 1957 1942 Šipka Jiří ŠK Loštice B 1661 ½
2012/2013 6 DDM+TJ Mohelnice 1957 1942 Rychlík Zdeněk Řetězárna Česká Ves 1996 1996 0
2012/2013 5 DDM+TJ Mohelnice 1957 1942 Mička David TJ Libina 1737 1
2012/2013 4 DDM+TJ Mohelnice 1957 1942 Siekaniec Jan TJ Zlaté Hory 2106 0
2012/2013 2 DDM+TJ Mohelnice 1957 1942 Novák Petr LOKO Zábřeh B 1741 ½
2012/2013 1 DDM+TJ Mohelnice 1957 1942 Gondek Radovan ŠK Jeseník 1831 0
2011/2012 11 DDM+TJ Mohelnice 1960 1955 Müller Michal TJ Zlaté Hory 1791 1794 1
2011/2012 9 DDM+TJ Mohelnice 1960 1955 Grúz Jiří ŠK Bohuňovice 1753 1
2011/2012 8 DDM+TJ Mohelnice 1960 1955 Miko Vojtěch ŠK Loštice B 1706 ½
2011/2012 7 DDM+TJ Mohelnice 1960 1955 Mlýnský Vojtěch ŠK Luká 1675 1675 0
2011/2012 6 DDM+TJ Mohelnice 1960 1955 Gondek Radovan ŠK Jeseník 1813 ½
2011/2012 5 DDM+TJ Mohelnice 1960 1955 Fišer Miloš ŠK Šternberk B 1770 1741 1
2011/2012 4 DDM+TJ Mohelnice 1960 1955 Rychlík Zdeněk Řetězárna Česká Ves 1818 ½
2011/2012 3 DDM+TJ Mohelnice 1960 1955 Novák Petr Loko Zábřeh B 1754 ½
2011/2012 1 DDM+TJ Mohelnice 1960 1955 Brtníček Miroslav TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1701 1
2011/2012 9 ŠK Loštice 1960 1955 Matoušek Petr TJ Sokol Přemyslovice 2129 2097 0
2011/2012 8 ŠK Loštice 1960 1955 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov 2027 2080 0
2011/2012 7 ŠK Loštice 1960 1955 Žilka Štěpán TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2517 2518 ½
2011/2012 6 ŠK Loštice 1960 1955 Závůrka Roman SK Prostějov 2166 2186 0
2011/2012 5 ŠK Loštice 1960 1955 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2068 2072 1
2011/2012 4 ŠK Loštice 1960 1955 Zapletal Milan ŠK MKZ Šternberk 1940 ½
2011/2012 3 ŠK Loštice 1960 1955 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2047 2017 0
2011/2012 2 ŠK Loštice 1960 1955 Trávníček Petr Sigmia Olomouc 2165 2096 0
2011/2012 1 ŠK Loštice 1960 1955 Jemelka Jan TJ Spartak Přerov 2004 2008 1
2010/2011 9 DDM+TJ Mohelnice 1937 Telařík Mojmír ŠK Bohuňovice 1657 1
2010/2011 8 DDM+TJ Mohelnice 1937 Jakubík Pavel TJ Zlaté Hory 1636 1
2010/2011 7 DDM+TJ Mohelnice 1937 Rychlík Zdeněk Řetězárna Česká Ves 1831 ½
2010/2011 6 DDM+TJ Mohelnice 1937 Milfort Václav LOKO Zábřeh B 1665 1
2010/2011 5 DDM+TJ Mohelnice 1937 Střecha Zdeněk ŠK Jeseník 1663 1
2010/2011 4 DDM+TJ Mohelnice 1937 Zapletal Milan ŠK Šternberk B 1954 ½
2010/2011 3 DDM+TJ Mohelnice 1937 Lužíková Nicola T.J.Sokol Šumperk C 1845 0
2010/2011 2 DDM+TJ Mohelnice 1937 Mlýnský Vojtěch ŠK Luká 1651 ½
2010/2011 1 DDM+TJ Mohelnice 1937 Klička Pavel ŠK Loštice 1866 ½
2009/2010 11 DDM&TJ Mohelnice 1930 Opletal Josef ŠK Šternberk 1674 1
2009/2010 10 DDM&TJ Mohelnice 1930 Jemelka Jan Spartak Přerov 2006 0
2009/2010 9 DDM&TJ Mohelnice 1930 Pavlů Jiří T.J. Sokol Šumperk B 1898 ½
2009/2010 8 DDM&TJ Mohelnice 1930 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice 1886 1
2009/2010 7 DDM&TJ Mohelnice 1930 Tichý Miroslav SK ROŠÁDA Prostějov 1885 ½
2009/2010 6 DDM&TJ Mohelnice 1930 Fiala Vlastimil GARDE Calcio Olomouc 2046 ½
2009/2010 5 DDM&TJ Mohelnice 1930 Štverák Milan TJ Sokol Skalička 2080 0
2009/2010 4 DDM&TJ Mohelnice 1930 Doležel Jiří TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1991 ½
2009/2010 3 DDM&TJ Mohelnice 1930 Filipík Jaroslav TJ UNEX ŠK Uničov 2007 ½
2009/2010 2 DDM&TJ Mohelnice 1930 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2059 0
2009/2010 1 DDM&TJ Mohelnice 1930 Mlčák Viktor AŠK DA Olomouc 2085 1
2008/2009 11 DDM&TJ Mohelnice 1928 Růžička Milan LOKO Zábřeh 2070 ½
2008/2009 10 DDM&TJ Mohelnice 1928 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice 1902 1
2008/2009 9 DDM&TJ Mohelnice 1928 Bureš Vladimír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2144 0
2008/2009 8 DDM&TJ Mohelnice 1928 Gerych Jan GARDE Calcio Olomouc 2059 ½
2008/2009 7 DDM&TJ Mohelnice 1928 Závůrka Roman SK Prostějov 2153 0
2008/2009 6 DDM&TJ Mohelnice 1928 Peřina Michal AŠK DA Olomouc B 2015 ½
2008/2009 5 DDM&TJ Mohelnice 1928 Vaculka Pavel SK ROŠÁDA Prostějov 1830 0
2008/2009 4 DDM&TJ Mohelnice 1928 Kočí Ladislav TJ UNEX ŠK Uničov 2029 1
2008/2009 3 DDM&TJ Mohelnice 1928 Jemelka Jan Spartak Přerov 2004 ½
2008/2009 2 DDM&TJ Mohelnice 1928 Smékal Zdeněk Sigmia Olomouc 1954 1
2008/2009 1 DDM&TJ Mohelnice 1928 Čížek Petr T.J. Sokol Šumperk B 1676 1
2007/2008 11 DDM&TJ Mohelnice 1893 Harašta Zdeněk Spartak Přerov 1995 1
2007/2008 10 DDM&TJ Mohelnice 1893 Hrbáček Jaromír ŠK Sokol Šumperk B 1724 1
2007/2008 9 DDM&TJ Mohelnice 1893 Bureš Vladimír LOKO Zábřeh A 1994 ½
2007/2008 8 DDM&TJ Mohelnice 1893 Jančík Rostislav SK Prostějov B 1870 ½
2007/2008 7 DDM&TJ Mohelnice 1893 Molnár Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1882 0
2007/2008 6 DDM&TJ Mohelnice 1893 Pavel Richard SK ROŠÁDA Prostějov 1872 0
2007/2008 5 DDM&TJ Mohelnice 1893 Doležel Jaromír ŠK Sokol Šumperk A 2066 ½
2007/2008 4 DDM&TJ Mohelnice 1893 Milfort Václav LOKO Zábřeh B 1678 1
2007/2008 3 DDM&TJ Mohelnice 1893 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice 1869 ½
2007/2008 2 DDM&TJ Mohelnice 1893 Rickardt Roman Garde Calcio Olomouc 1923 1
2007/2008 1 DDM&TJ Mohelnice 1893 Kramář Vladimír Sigmia Olomouc 1843 1
2006/2007 11 DDM&TJ Mohelnice 1899 Kučera František SK Přerov 1853 ½
2006/2007 10 DDM&TJ Mohelnice 1899 Mlčák Viktor ŠK Sigmia Olomouc 1988 0
2006/2007 9 DDM&TJ Mohelnice 1899 Axman Oldřich TJ UNEX ŠK Uničov 1878 ½
2006/2007 8 DDM&TJ Mohelnice 1899 Marek Petr TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1687 ½
2006/2007 7 DDM&TJ Mohelnice 1899 Zdráhal Václav TJ Sokol Přemyslovice 1836 ½
2006/2007 6 DDM&TJ Mohelnice 1899 Jančík Rostislav SK Prostějov B 1898 0
2006/2007 5 DDM&TJ Mohelnice 1899 Krahula Pavel LOKO Zábřeh B 1782 ½
2006/2007 4 DDM&TJ Mohelnice 1899 Procházka Stanislav ŠK Šternberk 1819 ½
2006/2007 3 DDM&TJ Mohelnice 1899 Telařík Radek Garde Calcio Olomouc 1854 ½
2006/2007 1 DDM&TJ Mohelnice 1899 Bém Josef ŠK Sokol Šumperk 1856 ½
2005/2006 11 Slovan Moravská Třebová 1943 Marek Michal FYGR Lanškroun 1818 0
2005/2006 8 Slovan Moravská Třebová 1943 Řehák Jiří Spartak OEZ Letohrad B 1858 0
2005/2006 3 Slovan Moravská Třebová 1943 Fangl Jiří Jiskra Ústí nad Orlicí C 1749 ½
2005/2006 1 Slovan Moravská Třebová 1943 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy 1765 0
2005/2006 11 DDM+TJ Mohelnice 1943 Jemelka Jan SK Přerov 1975 1
2005/2006 10 DDM+TJ Mohelnice 1943 Mlčák Viktor AŠK DA Olomouc 1988 ½
2005/2006 9 DDM+TJ Mohelnice 1943 Reichl Roman LOKO Zábřeh B 1833 ½
2005/2006 8 DDM+TJ Mohelnice 1943 Švéda Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1961 ½
2005/2006 7 DDM+TJ Mohelnice 1943 Zapletal Milan ŠK Šternberk 1946 ½
2005/2006 6 DDM+TJ Mohelnice 1943 Zatloukal Petr A64 Grygov C 2135 0
2005/2006 5 DDM+TJ Mohelnice 1943 Nekovář Evžen ŠK Sigmia Olomouc 1971 0
2005/2006 4 DDM+TJ Mohelnice 1943 Trávníček Vladimír TJ Sokol Přemyslovice 1946 0
2005/2006 3 DDM+TJ Mohelnice 1943 Lejsal Slavomír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1970 ½
2005/2006 2 DDM+TJ Mohelnice 1943 Kočí Slavomír ŠK Šumperk 1901 0
2005/2006 1 DDM+TJ Mohelnice 1943 Trunda Otakar SK Prostějov B 1975 1
2004/2005 11 DDM&TJ Mohelnice 1924 Smékal Zdeněk Sigmia Olomouc 1924 ½
2004/2005 9 DDM&TJ Mohelnice 1924 Pytolaj Radek Tatran Litovel C 1874 0
2004/2005 8 DDM&TJ Mohelnice 1924 Krahula Pavel LOKO Zábřeh B 1771 1
2004/2005 7 DDM&TJ Mohelnice 1924 Gerych Jan AŠK DA Olomouc 1992 ½
2004/2005 6 DDM&TJ Mohelnice 1924 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice A 1863 ½
2004/2005 5 DDM&TJ Mohelnice 1924 Böhm Vilém TJ Sokol Přemyslovice B 1815 ½
2004/2005 4 DDM&TJ Mohelnice 1924 Kočí Slavomír ŠK Šumperk 1920 1
2004/2005 3 DDM&TJ Mohelnice 1924 Vláčil Vladimír SK Prostějov 2016 0
2004/2005 2 DDM&TJ Mohelnice 1924 Lejsal Slavomír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2020 1
2004/2005 1 DDM&TJ Mohelnice 1924 Dopita Bohumil A64 Valoz Grygov C 1999 0
2004/2005 11 Slovan Moravská Třebová 1924 Smola Jan Jiskra Ústí nad Orlicí C 1828 1
2004/2005 10 Slovan Moravská Třebová 1924 Šlesingr Vilém ŠO K a.s. Kunvald 1732 1
2004/2005 9 Slovan Moravská Třebová 1924 Dostálek Vladimír Sokol Horní Čermná 1629 1
2004/2005 8 Slovan Moravská Třebová 1924 Petrželka Karel Lokomotiva Česká Třebová 1929 ½
2004/2005 6 Slovan Moravská Třebová 1924 Jirsa Lukáš Jiskra Litomyšl 1809 1
2004/2005 5 Slovan Moravská Třebová 1924 Čupr Tomáš ŠK Svitavy 1806 0
2004/2005 4 Slovan Moravská Třebová 1924 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1799 1
2004/2005 2 Slovan Moravská Třebová 1924 Kučera Jan Spartak Choceň 1887 ½
2004/2005 1 Slovan Moravská Třebová 1924 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1731 ½
2003/2004 11 DDM+TJ Mohelnice 1895 Zapletal Milan TJ Unex Uničov 1955 ½
2003/2004 10 DDM+TJ Mohelnice 1895 Šobáň Jaroslav A64 Grygov C 2141 ½
2003/2004 9 DDM+TJ Mohelnice 1895 Ševčík Josef Sokol Přemyslovice 1650 1
2003/2004 8 DDM+TJ Mohelnice 1895 Vávra Pavel ŠK Jeseník 2217 ½
2003/2004 7 DDM+TJ Mohelnice 1895 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2016 0
2003/2004 6 DDM+TJ Mohelnice 1895 Španner Josef Sigmia Olomouc 1919 ½
2003/2004 5 DDM+TJ Mohelnice 1895 Přikryl Tomáš SK Přerov 2072 ½
2003/2004 4 DDM+TJ Mohelnice 1895 Bureš Vladimír Loko Zábřeh B 2022 0
2003/2004 3 DDM+TJ Mohelnice 1895 Mišta Ladislav Tatran Litovel C 2227 0
2003/2004 2 DDM+TJ Mohelnice 1895 Nečesaný Zdeněk Spartak Přerov 1909 1
2003/2004 1 DDM+TJ Mohelnice 1895 Sekanina Jiří SK Prostějov B 2143 ½
2003/2004 11 Loko Zábřeh 1895 Svítek Jiří ŠK Zlín B 2143 0
2003/2004 7 Loko Zábřeh 1895 Šaňák František SK Boršice 1958 ½
2003/2004 2 Loko Zábřeh 1895 Pospíšil Jaroslav MKS Holešov 1999 0