Hráč Konečný Martin

Konečný Martin

User Pic
Jméno: Konečný Martin
Oddíl: Šachový klub Olomouc z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1891
Elo mezinárodní: 1900
ID: 1534
FIDE ID: 316792
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 AŠK DA Olomouc C 1900 1895 Londin Milan SK Prostějov C 1771 1730 1
2017/2018 10 AŠK DA Olomouc C 1895 1895 Čala Jiří Spartak Přerov 1760 1809 ½
2017/2018 9 AŠK DA Olomouc C 1881 1895 Virgler Karel SK Prostějov B 1827 1813 1
2017/2018 8 AŠK DA Olomouc C 1881 1895 Snášel Michal SK ROŠÁDA Prostějov B 1803 1796 ½
2017/2018 6 AŠK DA Olomouc C 1891 1895 Minařík Lubomír ŠK SIGMIA Olomouc A 1421 1567 0
2017/2018 5 AŠK DA Olomouc C 1895 1895 Gregůrková Nikola A64 PŘF UP Olomouc 1579 1625 0
2017/2018 4 AŠK DA Olomouc C 1895 1895 Vozák Jaromír T.J. Sokol Skalička 1803 1852 ½
2017/2018 2 AŠK DA Olomouc C 1895 1895 Fréhar Jan T.J. Sokol Konice 1694 1681 1
2017/2018 1 AŠK DA Olomouc C 1898 1901 Trávníček Vladimír T.J. Sokol Přemyslovice B 1978 1994 1
2017/2018 10 AŠK Olomouc B 1895 1895 Čecháček Miroslav Česká Ves 1682 1681 1
2017/2018 8 AŠK Olomouc B 1881 1895 Snášel Michal Rošáda Prostějov 1803 1796 1
2017/2018 7 AŠK Olomouc B 1881 1895 Ptáček Tomáš ŠK Zábřeh 1733 1706 1
2017/2018 6 AŠK Olomouc B 1891 1895 Spurný Ladislav ŠK Šternberk 1665 1663 ½
2017/2018 2 AŠK Olomouc B 1895 1895 Ošťádal Josef TJ SOKOL Přemyslovice 1849 1900 ½
2017/2018 1 AŠK Olomouc B 1898 1901 Hudský Miloš Zlaté Hory 1667 1732 ½
2017/2018 7 AŠK DA Olomouc "A" 1919 1924 Chlevišťan Jakub ŠK Slavoj Poruba "B" 2158 2158 0
2015/2016 11 AŠK DA Olomouc A 1919 1924 Zapletal Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov A 2147 2128 ½
2015/2016 9 AŠK DA Olomouc A 1919 1924 Müller Michal TJ Zlaté Hory 1740 1761 0
2015/2016 8 AŠK DA Olomouc A 1919 1924 Maďar Vladimír ŠK Šternberk 1740 1747 0
2015/2016 7 AŠK DA Olomouc A 1919 1924 Navrátil Pavel ŠK ROŠÁDA Prostějov A 1647 1703 1
2015/2016 6 AŠK DA Olomouc A 1919 1924 Matlocha Lubomír ŠK Jeseník A 1838 1838 1
2015/2016 5 AŠK DA Olomouc A 1919 1924 Macek Oldřich TJ Sokol Šumperk A 1744 1803 1
2015/2016 4 AŠK DA Olomouc A 1919 1924 Jiříček Jakub TJ Sokol Skalička 1807 1836 0
2015/2016 2 AŠK DA Olomouc A 1919 1924 Unzeitig Libor AŠK DA Olomouc B 1765 1
2015/2016 1 AŠK DA Olomouc A 1919 1924 Malenovský Martin Sigmia Olomouc A 1574 1598 ½
2015/2016 9 ASK DA Olomouc C 1919 1924 Krejčí Karel Matador Praslavice SK 1000 1
2015/2016 8 ASK DA Olomouc C 1919 1924 Himmler Vojtěch Agentura 64 Grygov D 1000 1
2015/2016 7 ASK DA Olomouc C 1919 1924 Skopal Alois Sigmia Olomouc C 1483 ½
2015/2016 6 ASK DA Olomouc C 1919 1924 Malenovský Martin ZS Horka nad Moravou 1574 1598 1
2015/2016 5 ASK DA Olomouc C 1919 1924 Pospíšil Marek SK Sternberk C 1463 1
2015/2016 4 ASK DA Olomouc C 1919 1924 Opravil Jan SK Luka B 1621 1
2015/2016 3 ASK DA Olomouc C 1919 1924 Renda Jaroslav Tatran Litovel D 1000 1
2015/2016 2 ASK DA Olomouc C 1919 1924 Kutra Patrik SK Luka A 1
2015/2016 1 ASK DA Olomouc C 1919 1924 Hampl Miroslav SK Zerotin 1515 1
2014/2015 11 AŠK DA Olomouc B 1963 1999 Böhm Vilém T. J. Sokol Přemyslovice B 1730 1723 ½
2014/2015 10 AŠK DA Olomouc B 1963 1999 Kincl Dobromir T. J. Sokol Skalička B 1719 1700 ½
2014/2015 9 AŠK DA Olomouc B 1963 1999 Král Jan T. J. Sokol Konice 1679 1
2014/2015 8 AŠK DA Olomouc B 1963 1999 Nedoma Zdeněk T. J. Sokol Tovačov 1000 1
2014/2015 7 AŠK DA Olomouc B 1963 1999 Vágner Marek Spartak Přerov 1717 1736 ½
2014/2015 6 AŠK DA Olomouc B 1963 1999 Tobolík Kamil ŠK Vinary 1100 1
2014/2015 5 AŠK DA Olomouc B 1963 1999 Tesař Jan SK Junior Prostějov 1327 1
2014/2015 4 AŠK DA Olomouc B 1963 1999 Macháček Václav T. J. Sokol Hranice 1000 1
2014/2015 3 AŠK DA Olomouc B 1963 1999 Londin Milan SK Prostějov B 1688 1
2014/2015 2 AŠK DA Olomouc B 1963 1999 Navrátil Pavel SK ROŠÁDA Prostějov B 1515 0
2014/2015 1 AŠK DA Olomouc B 1963 1999 Malinovský Leo ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1741 1666 1
2014/2015 8 AŠK DA Olomouc C 1963 1999 Prázdný Vít Tatran Litovel D 1511 1
2014/2015 7 AŠK DA Olomouc C 1963 1999 Peřina Josef ŠK Žerotín 1778 1
2014/2015 6 AŠK DA Olomouc C 1963 1999 Pavel Richard ŠK ZŠ Horka nad Moravou 1861 1925 0
2014/2015 5 AŠK DA Olomouc C 1963 1999 Maďar Vladimír ŠK Šternberk C 1751 1721 0
2014/2015 4 AŠK DA Olomouc C 1963 1999 Holczer Otakar Matadoor Přáslavice ŠK 1503 1
2014/2015 3 AŠK DA Olomouc C 1963 1999 Karger Ivo Sigmia Olomouc C 1687 ½
2014/2015 2 AŠK DA Olomouc C 1963 1999 Pop Ladislav ŠK DUE POP Uničov B 1765 1772 0
2014/2015 11 AŠK DA Olomouc 1963 1999 Opletal Josef ŠK Šternberk 1759 1759 1
2014/2015 9 AŠK DA Olomouc 1963 1999 Londin Šimon A64 PřF Olomouc 1552 1535 ½
2014/2015 8 AŠK DA Olomouc 1963 1999 Kubíček Miroslav SK ROŠÁDA Prostějov 1909 ½
2014/2015 7 AŠK DA Olomouc 1963 1999 Šiška Jiří Sigmia Olomouc 1571 1
2014/2015 6 AŠK DA Olomouc 1963 1999 Šubert Josef TJ Sokol Přemyslovice 1774 0
2014/2015 5 AŠK DA Olomouc 1963 1999 Axman Oldřich TJ ŠK DUE POP Uničov 1891 1859 ½
2014/2015 4 AŠK DA Olomouc 1963 1999 Reichmann Pavel T.J.Sokol Šumperk 1786 1751 1
2014/2015 2 AŠK DA Olomouc 1963 1999 Bednář Martin Sokol Skalička 1761 1760 ½
2014/2015 1 AŠK DA Olomouc 1963 1999 Hudský Miloš TJ Zlaté Hory 1704 1
2013/2014 9 AŠK DA Olomouc C 1963 2007 Šiška Jiří Sigmia Olomouc C 1000 ½
2013/2014 7 AŠK DA Olomouc C 1963 2007 Kubíček Miroslav ŠK ZŠ Horka nad Moravou 1916 ½
2013/2014 8 AŠK DA Olomouc B 1963 2007 Najmon Miloš T.J. Sokol Tovačov 1606 ½
2008/2009 10 AŠK DA Olomouc 2008 Hejný Jaroslav ŠK Lokomotiva Brno C 2064 0
2008/2009 9 AŠK DA Olomouc 2008 Lamser Tomáš ŠK Lokomotiva Brno B 1931 0
2008/2009 8 AŠK DA Olomouc 2008 Mohapl Petr TJ Tatran Litovel B 2083 0
2008/2009 3 AŠK DA Olomouc 2008 Blaha Petr ŠK Staré Město C 2082 0
2008/2009 11 AŠK DA Olomouc B 2008 Štaffa Lubomír TJ Sokol Přemyslovice 2028 0
2008/2009 10 AŠK DA Olomouc B 2008 Vicenec Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2046 0
2008/2009 9 AŠK DA Olomouc B 2008 Šobáň Jaroslav GARDE Calcio Olomouc 2151 0
2008/2009 8 AŠK DA Olomouc B 2008 Matoušek Petr SK Prostějov 2126 ½
2008/2009 7 AŠK DA Olomouc B 2008 Kocmel Rostislav SK ROŠÁDA Prostějov 1775 1
2008/2009 6 AŠK DA Olomouc B 2008 Tichý David DDM&TJ Mohelnice 2034 ½
2008/2009 5 AŠK DA Olomouc B 2008 Filipík Jaroslav TJ UNEX ŠK Uničov 2077 1
2008/2009 4 AŠK DA Olomouc B 2008 Klofáč Dimitrij Spartak Přerov 2034 1
2008/2009 3 AŠK DA Olomouc B 2008 Maláč Pavel Sigmia Olomouc 2011 ½
2008/2009 2 AŠK DA Olomouc B 2008 Kočí Slavomír T.J. Sokol Šumperk B 1911 1
2008/2009 1 AŠK DA Olomouc B 2008 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2131 1
2007/2008 10 AŠK DA Olomouc B 1980 Mikulík Josef ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1915 ½
2007/2008 9 AŠK DA Olomouc B 1980 Nečesaný Zdeněk Spartak Přerov B 1916 1
2007/2008 8 AŠK DA Olomouc B 1980 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice B 1869 1
2007/2008 7 AŠK DA Olomouc B 1980 Kučera Bohuslav TJ Sokol Konice 1751 1
2007/2008 6 AŠK DA Olomouc B 1980 Vykopal Jan TJ Sokol Hranice 1758 1
2007/2008 5 AŠK DA Olomouc B 1980 Přikryl Tomáš Sportovní klub Přerov 1987 0
2007/2008 4 AŠK DA Olomouc B 1980 Kocmel Rostislav SK ROŠÁDA Prostějov B 1732 1
2007/2008 3 AŠK DA Olomouc B 1980 Rickardt Roman Agentura GARDE Calcio Olomouc B 1923 1
2007/2008 2 AŠK DA Olomouc B 1980 Král Vojtěch Sportovní klub Prostějov C 1568 1
2007/2008 1 AŠK DA Olomouc B 1980 Vozák Jaromír TJ Sokol Skalička 1910 1
2007/2008 11 AŠK DA Olomouc 1980 Vítovec Jiří ŠK Lokomotiva Brno B 1992 1
2006/2007 3 AŠK DA Olomouc 2036 Škovran Jaroslav ŠK SK Zlín C 1978 ½
2005/2006 11 AŠK DA Olomouc 1946 Virgler Karel SK Prostějov B 1806 ½
2005/2006 10 AŠK DA Olomouc 1946 Glöckner Jaromír DDM+TJ Mohelnice 1861 0
2005/2006 9 AŠK DA Olomouc 1946 Jemelka Jan SK Přerov 1975 1
2005/2006 8 AŠK DA Olomouc 1946 Krahula Pavel LOKO Zábřeh B 1778 1
2005/2006 7 AŠK DA Olomouc 1946 Molnár Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1900 ½
2005/2006 6 AŠK DA Olomouc 1946 Dosoudil Miroslav ŠK Šternberk 1995 0
2005/2006 5 AŠK DA Olomouc 1946 Doubek Tomáš A64 Grygov C 1865 1
2005/2006 4 AŠK DA Olomouc 1946 Grúz Jiří ŠK Sigmia Olomouc 1666 1
2005/2006 3 AŠK DA Olomouc 1946 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice 1820 1
2005/2006 2 AŠK DA Olomouc 1946 Doležel Jiří TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1949 ½
2005/2006 1 AŠK DA Olomouc 1946 Pavlů Jiří ŠK Šumperk 1895 1
2004/2005 11 AŠK DA Olomouc 1920 Fiala Jiří SK Prostějov 1948 ½
2004/2005 10 AŠK DA Olomouc 1920 Klézl František TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1648 0
2004/2005 9 AŠK DA Olomouc 1920 Rickardt Roman A64 Valoz Grygov C 1894 0
2004/2005 8 AŠK DA Olomouc 1920 Vašek Rostislav Sigmia Olomouc 1788 1
2004/2005 7 AŠK DA Olomouc 1920 Hájek Milan DDM&TJ Mohelnice 1779 1
2004/2005 6 AŠK DA Olomouc 1920 Zapletal Milan Tatran Litovel C 1526 1
2004/2005 5 AŠK DA Olomouc 1920 Matějček Jiří LOKO Zábřeh B 1537 1
2004/2005 4 AŠK DA Olomouc 1920 Petr Jiří SK Přerov 1696 ½
2004/2005 3 AŠK DA Olomouc 1920 Zdráhal Václav TJ Sokol Přemyslovice A 1769 0
2004/2005 2 AŠK DA Olomouc 1920 Balcárek Stanislav TJ Sokol Přemyslovice B 1667 1
2004/2005 1 AŠK DA Olomouc 1920 Bém Josef ŠK Šumperk 1880 ½
2003/2004 11 AŠK DA Olomouc 1889 Mathon Dimitrij SK Přerov 1708 ½
2003/2004 9 AŠK DA Olomouc 1889 Míka Tomáš Tatran Litovel C 1524 1
2003/2004 8 AŠK DA Olomouc 1889 Čechovský Zdeněk Spartak Přerov 1720 1
2003/2004 7 AŠK DA Olomouc 1889 Palla Vít DDM+TJ Mohelnice 1662 1
2003/2004 6 AŠK DA Olomouc 1889 Axman Oldřich TJ Unex Uničov 1946 ½
2003/2004 5 AŠK DA Olomouc 1889 Valenta Vít A64 Grygov C 1857 1
2003/2004 4 AŠK DA Olomouc 1889 Švéda Lubomír Sokol Přemyslovice 1927 0
2003/2004 2 AŠK DA Olomouc 1889 Jančík Rostislav SK Prostějov B 1781 1
2003/2004 1 AŠK DA Olomouc 1889 Vašek Rostislav Sigmia Olomouc 1788 0