Hráč Skácel Ondřej

Skácel Ondřej

User Pic
Jméno: Skácel Ondřej
Oddíl: ŠK Šternberk
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1907
Elo mezinárodní: 1815
ID: 36913
FIDE ID: 359912
Rok narození: 1995
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 10 ŠK Šternberk 1831 1938 Motlíček Petr TJ Zlaté Hory 1851 1835 ½
2015/2016 8 ŠK Šternberk 1831 1938 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc A 1969 1990 0
2015/2016 5 ŠK Šternberk 1831 1938 Jiříček Jakub TJ Sokol Skalička 1807 1836 0
2014/2015 7 ŠK Šternberk 1844 1920 Kubíček Miroslav SK ROŠÁDA Prostějov 1909 1
2014/2015 6 ŠK Šternberk 1844 1920 Heger Miroslav Sigmia Olomouc 1730 1
2013/2014 11 ŠK Šternberk 1796 1798 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh 2058 2055 0
2013/2014 10 ŠK Šternberk 1796 1798 Viktorin Petr Sokol Velké Losiny B 1860 1860 ½
2013/2014 9 ŠK Šternberk 1796 1798 Alfimov Igor A64 PřF Olomouc 2008 2021 ½
2013/2014 7 ŠK Šternberk 1796 1798 Filouš Jiří Spartak Přerov 1875 1875 1
2013/2014 6 ŠK Šternberk 1796 1798 Hájek Zdeněk Sokol Přemyslovice 1945 1914 1
2013/2014 5 ŠK Šternberk 1796 1798 Musil Vítězslav Sokol Skalička 1987 1989 0
2013/2014 3 ŠK Šternberk 1796 1798 Švéda Jiří ŠK DUE POP Uničov 1925 1973 ½
2013/2014 2 ŠK Šternberk 1796 1798 Vaculka Pavel ROŠÁDA Prostějov 1827 1914 ½
2013/2014 1 ŠK Šternberk 1796 1798 Bém Josef T.J. Sokol Šumperk 1905 1909 ½
2013/2014 11 ŠK Šternberk B 1796 1798 Koleniak Marek ŠK Loštice A 1680 1
2013/2014 10 ŠK Šternberk B 1796 1798 Homola Jan Tatran Litovel C 1718 1682 1
2013/2014 9 ŠK Šternberk B 1796 1798 Straka Bohumil TJ Libina 1804 1
2013/2014 7 ŠK Šternberk B 1796 1798 Matlocha Lubomír ŠK Jeseník 1835 ½
2013/2014 6 ŠK Šternberk B 1796 1798 Nejezchleba Josef ŠK Nové Losiny 2089 2017 1
2013/2014 5 ŠK Šternberk B 1796 1798 Klaban Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny C 1705 1
2013/2014 4 ŠK Šternberk B 1796 1798 Mlýnský Vojtěch ŠK Luká 1675 1689 1
2013/2014 3 ŠK Šternberk B 1796 1798 Siekaniec Jan TJ Zlaté Hory 2079 ½
2012/2013 7 ŠK Šternberk B 1796 1767 Kalas Libor Agentura 64 Grygov D 1874 ½
2012/2013 4 ŠK Šternberk B 1796 1767 Karger Ivo Sigmia Olomouc C 1676 ½
2012/2013 3 ŠK Šternberk B 1796 1767 Svoboda Robert AŠK DA Olomouc B 1802 1703 ½
2012/2013 2 ŠK Šternberk B 1796 1767 Filipík Jaroslav TJ ŠK DUE POP Uničov B 2021 1947 ½
2012/2013 1 ŠK Šternberk B 1796 1767 Peřina Josef ŠK Žerotín 1768 1
2012/2013 11 ŠK Šternberk 1796 1767 Čecháček Miroslav Řetězárna Česká Ves 1670 1
2012/2013 10 ŠK Šternberk 1796 1767 Straka Bohumil TJ Libina 1783 0
2012/2013 9 ŠK Šternberk 1796 1767 Klička Pavel DDM+TJ Mohelnice 1876 1877 ½
2012/2013 8 ŠK Šternberk 1796 1767 Knajbl Michael Tatran Litovel C 1802 1
2012/2013 7 ŠK Šternberk 1796 1767 Kubíček Martin LOKO Zábřeh B 1538 1557 1
2012/2013 6 ŠK Šternberk 1796 1767 Matys Michal ŠK Jeseník 1788 1788 ½
2012/2013 5 ŠK Šternberk 1796 1767 Polách Ladislav ŠK Nové Losiny 1484 1
2012/2013 4 ŠK Šternberk 1796 1767 Opravil Jan ŠK Luká 1575 ½
2012/2013 3 ŠK Šternberk 1796 1767 Jakubík Pavel TJ Zlaté Hory 1665 1
2012/2013 2 ŠK Šternberk 1796 1767 Peřina Josef ŠK Bohuňovice 1768 1
2012/2013 1 ŠK Šternberk 1796 1767 Havlíček Tomáš ŠK Loštice B 1473 0
2011/2012 10 ŠK Šternberk B 1811 1755 Mlýnský Vojtěch ŠK Luká 1675 1675 1
2011/2012 7 ŠK Šternberk B 1811 1755 Gnida Patrik Řetězárna Česká Ves 1887 2029 ½
2011/2012 4 ŠK Šternberk B 1811 1755 Lužíková Nicola TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1781 1768 0
2011/2012 3 ŠK Šternberk B 1811 1755 Škovroň Josef TJ Zlaté Hory 1777 1908 0
2011/2012 2 ŠK Šternberk B 1811 1755 Homola Jan Tatran Litovel C 1718 1633 1
2011/2012 1 ŠK Šternberk B 1811 1755 Peřina Josef ŠK Bohuňovice 1776 1
2011/2012 11 ŠK MKZ Šternberk 1811 1755 Zapletal Jiří LOKO Zábřeh 2146 2116 0
2011/2012 9 ŠK MKZ Šternberk 1811 1755 Filipík Jaroslav TJ ŠK DUE POP Uničov 2047 1978 0
2011/2012 8 ŠK MKZ Šternberk 1811 1755 Kučera Jiří Sigmia Olomouc 2035 2032 0
2011/2012 7 ŠK MKZ Šternberk 1811 1755 Petr Jiří TJ Spartak Přerov 1891 1958 0
2011/2012 6 ŠK MKZ Šternberk 1811 1755 Štverák Milan TJ Sokol Skalička 2058 2054 0
2011/2012 4 ŠK MKZ Šternberk 1811 1755 Klička Pavel ŠK Loštice 1878 0
2011/2012 3 ŠK MKZ Šternberk 1811 1755 Pavel Richard SK ROŠÁDA Prostějov 1945 0
2011/2012 2 ŠK MKZ Šternberk 1811 1755 Alfimov Igor TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1888 1943 1
2011/2012 1 ŠK MKZ Šternberk 1811 1755 Meissel Karel SK Prostějov 1833 ½
2010/2011 9 ŠK Šternberk B 1802 Plíva Jiří ŠK Luká 1918 0
2010/2011 7 ŠK Šternberk B 1802 Chromčák Pavel ŠK Bohuňovice 1783 1
2010/2011 6 ŠK Šternberk B 1802 Müller Daniel TJ Zlaté Hory 1850 ½
2010/2011 5 ŠK Šternberk B 1802 Gawlas Roman Řetězárna Česká Ves 1785 ½
2010/2011 4 ŠK Šternberk B 1802 Tichý David DDM+TJ Mohelnice 1899 ½
2010/2011 3 ŠK Šternberk B 1802 Gondek Radovan ŠK Jeseník 1821 ½
2010/2011 2 ŠK Šternberk B 1802 Krahula Pavel LOKO Zábřeh B 1818 1
2010/2011 1 ŠK Šternberk B 1802 Lužíková Nicola T.J.Sokol Šumperk C 1845 0
2010/2011 11 ŠK Šternberk 1802 Gnida Patrik TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1850 ½
2010/2011 10 ŠK Šternberk 1802 Vysloužil Lukáš A64 PřF UP Olomouc 1895 0
2010/2011 9 ŠK Šternberk 1802 Čížek Petr T.J. Sokol Šumperk B 1823 0
2010/2011 8 ŠK Šternberk 1802 Homola Jan Tatran Litovel C 1618 ½
2010/2011 7 ŠK Šternberk 1802 Orava Milan TJ Sokol Skalička 1814 1
2010/2011 6 ŠK Šternberk 1802 Odstrčil Jan LOKO Zábřeh 1794 0
2010/2011 5 ŠK Šternberk 1802 Kolmaš Oldřich AŠK DA Olomouc 1892 ½
2010/2011 4 ŠK Šternberk 1802 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice 2073 0
2010/2011 3 ŠK Šternberk 1802 Pavel Richard SK ROŠÁDA Prostějov 1916 0
2010/2011 2 ŠK Šternberk 1802 Zapletal Jiří Garde Calcio Olomouc 2166 ½
2010/2011 1 ŠK Šternberk 1802 Pospíšil Ignác Spartak Přerov 1955 0