Hráč Blaháček Evžen

Blaháček Evžen

User Pic
Jméno: Blaháček Evžen
Oddíl: TJ Lokomotiva Liberec
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1802
Elo mezinárodní: 1856
ID: 689
FIDE ID: 308951
Rok narození: 1935
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 ŠK Stráž pod Ralskem 1872 1866 Fiedler František ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1737 0
2017/2018 9 ŠK Stráž pod Ralskem 1879 1866 Habenicht Martin 1. Novoborský ŠK "C" 1640 1630 0
2017/2018 8 ŠK Stráž pod Ralskem 1879 1866 Kokta Marcel Šachový klub Frýdlant "B" 1697 1767 ½
2017/2018 7 ŠK Stráž pod Ralskem 1876 1866 Sládek Karel TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 0 1745 1
2017/2018 6 ŠK Stráž pod Ralskem 1876 1866 Šimon Petr TJ Lokomotiva Liberec "B" 1692 1700 1
2017/2018 5 ŠK Stráž pod Ralskem 1872 1866 Fiedler František ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 0 1737 ½
2017/2018 4 ŠK Stráž pod Ralskem 1872 1866 Habenicht Martin 1. Novoborský ŠK "C" 1688 1630 0
2017/2018 3 ŠK Stráž pod Ralskem 1872 1866 Trejbal Martin Šachový klub Frýdlant "B" 1720 1664 1
2017/2018 2 ŠK Stráž pod Ralskem 1872 1866 Papoušek Michal TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1471 1479 ½
2017/2018 1 ŠK Stráž pod Ralskem 1864 1858 Malý Marek TJ Lokomotiva Liberec "B" 1744 1825 0
2017/2018 11 TJ Lokomotiva Liberec 1867 1866 Brňák Miroslav ŠK Frýdlant 1830 1804 0
2017/2018 10 TJ Lokomotiva Liberec 1872 1866 Habenicht Martin ŠK Česká Lípa 1688 1630 0
2017/2018 9 TJ Lokomotiva Liberec 1872 1866 Maryško Leoš ŠK Libštát 1867 1888 1
2017/2018 8 TJ Lokomotiva Liberec 1879 1866 Švec Luděk Desko Liberec "B" 1673 1664 ½
2017/2018 7 TJ Lokomotiva Liberec 1879 1866 Krtouš Zdeněk Desko Liberec "A" 1819 1822 ½
2017/2018 6 TJ Lokomotiva Liberec 1876 1866 Zelinka Jiří ŠK Zikuda Turnov "C" 1877 1896 1
2017/2018 5 TJ Lokomotiva Liberec 1876 1866 Sivák Lukáš TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 1594 1627 ½
2017/2018 4 TJ Lokomotiva Liberec 1872 1866 Werner Roman TJ Krásná Lípa 1576 1620 1
2017/2018 3 TJ Lokomotiva Liberec 1872 1866 Horák Josef TJ Jiskra Tanvald 2111 2073 0
2017/2018 2 TJ Lokomotiva Liberec 1872 1866 Majstrová Alžběta 1.Novoborský ŠK "B" 1561 1575 1
2017/2018 1 TJ Lokomotiva Liberec 1864 1858 Kopecký Tomáš TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1847 1873 1
2016/2017 11 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1929 1930 Grindler Václav ŠK Česká Lípa 1615 1670 ½
2016/2017 10 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1929 1930 Drahotský Vladimír 1.Novoborský ŠK "B" 1743 1
2016/2017 9 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1929 1930 Carda Milan TJ Krásná Lípa 1732 1759 0
2016/2017 8 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1929 1930 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou 2004 1988 1
2016/2017 7 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1929 1930 Hnát Zdeněk TJ Jiskra Tanvald 1847 1858 0
2016/2017 6 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1929 1930 Jakubů Milan ŠK Libštát 1891 1898 ½
2016/2017 5 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1929 1930 Šír Vojtěch TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1827 1567 ½
2016/2017 4 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1929 1930 Peníška Pavel TJ Slavia Liberec 1931 1940 0
2016/2017 3 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1929 1930 Drahoňovský Ivo ŠK Zikuda Turnov "C" 1874 1895 ½
2016/2017 2 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1929 1930 Švertšal Marcel TJ Lokomotiva Liberec "B" 1665 1631 ½
2016/2017 1 TJ Lokomotiva Liberec "A" 1929 1930 Petráň Jan TJ Desko Liberec "B" 2024 1972 0
2015/2016 6 ŠK Stráž pod Ralskem 1929 1930 Válek Otakar 1.Novoborský ŠK C 2023 2027 0
2015/2016 4 ŠK Stráž pod Ralskem 1929 1930 Cejp Jaroslav TJ Lokomotiva Liberec B 1760 1746 ½
2015/2016 3 ŠK Stráž pod Ralskem 1929 1930 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa B 2091 2084 0
2015/2016 2 ŠK Stráž pod Ralskem 1929 1930 Jína Jiří 1.Novoborský ŠK D 2121 2139 0
2015/2016 1 ŠK Stráž pod Ralskem 1929 1930 Bradáč Adam ŠK Frýdlant 1808 1841 0
2015/2016 11 TJ Lokomotiva Liberec 1929 1930 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov "D" 2100 2103 0
2015/2016 10 TJ Lokomotiva Liberec 1929 1930 Titěra Libor TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1887 1876 0
2015/2016 9 TJ Lokomotiva Liberec 1929 1930 Saska Milan TJ Spartak Rokytnice n.J. 1734 1721 ½
2015/2016 8 TJ Lokomotiva Liberec 1929 1930 Kolář Jaroslav TJ Jiskra Tanvald 1787 1782 1
2015/2016 7 TJ Lokomotiva Liberec 1929 1930 Porsch Jiří ŠK Česká Lípa 1973 1978 0
2015/2016 6 TJ Lokomotiva Liberec 1929 1930 Švec Luděk Desko Liberec "B" 1663 1679 ½
2015/2016 5 TJ Lokomotiva Liberec 1929 1930 Hlavatý Jaroslav ŠK Zikuda Turnov "E" 1686 1690 ½
2015/2016 4 TJ Lokomotiva Liberec 1929 1930 Kolařík Jiří ŠK Libštát 1860 1851 1
2015/2016 3 TJ Lokomotiva Liberec 1929 1930 Paulus Václav TJ Krásná Lípa 1561 1549 1
2015/2016 1 TJ Lokomotiva Liberec 1929 1930 Krtouš Zdeněk Desko Liberec "A" 2059 2058 0
2015/2016 3 ŠK Stráž pod Ralskem 1929 1930 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa B 2000 2027 0
2015/2016 2 ŠK Stráž pod Ralskem 1929 1930 Novotný Viktor 1.Novoborský ŠK C 2128 2137 ½
2015/2016 1 ŠK Stráž pod Ralskem 1929 1930 Kapras Jiří TJ Lokomotiva Liberec B 1743 ½
2014/2015 10 ŠK Stráž pod Ralskem 1933 1906 Fiedler František ŠK Medvědi Kunratice u Cvikova 1751 ½
2014/2015 9 ŠK Stráž pod Ralskem 1933 1906 Majstr Jiří 1.Novoborský ŠK D 1855 1853 1
2014/2015 8 ŠK Stráž pod Ralskem 1933 1906 Cakl Zdeněk Desko Liberec C 2060 2075 ½
2014/2015 7 ŠK Stráž pod Ralskem 1933 1906 Průdek Jiří Šachový klub Frýdlant 2031 2040 ½
2014/2015 6 ŠK Stráž pod Ralskem 1933 1906 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec B 1942 1957 0
2014/2015 1 ŠK Stráž pod Ralskem 1933 1906 Peníška Pavel TJ Lokomotiva Liberec B 1922 1910 0
2014/2015 11 Desko Liberec "B" 1933 1906 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2106 2069 ½
2014/2015 10 Desko Liberec "B" 1933 1906 Janouš Petr TJ Slavia Liberec 1908 1920 ½
2014/2015 9 Desko Liberec "B" 1933 1906 Staněk Bohumil ŠK Zikuda Turnov "D" 1883 1877 0
2014/2015 8 Desko Liberec "B" 1933 1906 Jedlička Vladimír TJ Jiskra Tanvald 2008 2060 0
2014/2015 7 Desko Liberec "B" 1933 1906 Jínová Lucie ŠK Česká Lípa 2083 2083 ½
2014/2015 1 Desko Liberec "B" 1933 1906 Nosek Jan ŠK Libštát 1902 1854 1
2013/2014 10 TJ Lokomotiva Liberec "C" 1907 1921 Zapletal Martin ŠK DDM Varnsdorf 1853 1
2013/2014 9 TJ Lokomotiva Liberec "C" 1907 1921 Dalecký Břetislav Šachový klub Česká Lípa 2079 2042 0
2013/2014 7 TJ Lokomotiva Liberec "C" 1907 1921 Kokta Marcel Šachový klub Frýdlant, o.s. 1775 0
2013/2014 6 TJ Lokomotiva Liberec "C" 1907 1921 Fiedler František Cvikováček Cvikov 1742 ½
2013/2014 5 TJ Lokomotiva Liberec "C" 1907 1921 Zapletal Martin ŠK DDM Varnsdorf 1853 ½
2013/2014 4 TJ Lokomotiva Liberec "C" 1907 1921 Dalecký Břetislav Šachový klub Česká Lípa 2079 2042 0
2013/2014 3 TJ Lokomotiva Liberec "C" 1907 1921 Válek Otakar 1.Novoborský ŠK "D" 2023 2016 0
2013/2014 2 TJ Lokomotiva Liberec "C" 1907 1921 Maršálek Zdeněk Šachový klub Frýdlant, o.s. 2267 2262 0
2013/2014 1 TJ Lokomotiva Liberec "C" 1907 1921 Fiedler František Cvikováček Cvikov 1742 ½
2013/2014 11 ŠK Stráž pod Ralskem 1907 1921 Cakl Zdeněk TJ Desko Liberec "B" 2094 2125 0
2013/2014 10 ŠK Stráž pod Ralskem 1907 1921 Staněk Bohumil ŠK Zikuda Turnov "C" 1889 1857 1
2013/2014 9 ŠK Stráž pod Ralskem 1907 1921 Joukl Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.Jiz. 2052 2033 ½
2013/2014 8 ŠK Stráž pod Ralskem 1907 1921 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2132 2085 ½
2013/2014 7 ŠK Stráž pod Ralskem 1907 1921 Peníška Pavel TJ Lokomotiva Liberec "B" 1891 1886 ½
2013/2014 6 ŠK Stráž pod Ralskem 1907 1921 Pajerský Michal TJ Desko Liberec "C" 1837 1849 1
2013/2014 5 ŠK Stráž pod Ralskem 1907 1921 Dolenský Milan ŠK Libštát 2033 2085 0
2013/2014 4 ŠK Stráž pod Ralskem 1907 1921 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 2134 2149 0
2013/2014 3 ŠK Stráž pod Ralskem 1907 1921 Gombala Marek Chess Rowdies 1855 1859 1
2013/2014 2 ŠK Stráž pod Ralskem 1907 1921 Jedlička Vladimír TJ Jiskra Tanvald "A" 2030 2078 1
2013/2014 1 ŠK Stráž pod Ralskem 1907 1921 Kučera Jaroslav TJ Lokomotiva Liberec "A" 2003 2016 0
2012/2013 3 ŠK Stráž pod Ralskem 1959 1947 Trejbal Martin TJ Lokomotiva Liberec C 1761 1690 1
2012/2013 2 ŠK Stráž pod Ralskem 1959 1947 Paldus Petr Chess Rowdies (Slavia Lbc) 2014 2031 ½
2012/2013 11 Desko Liberec "C" 1959 1947 Völfl Zdeněk 1.Novoborský ŠK "C" 2166 2154 1
2012/2013 10 Desko Liberec "C" 1959 1947 Filip Petr TJ Lokomotiva Liberec "B" 1885 ½
2012/2013 9 Desko Liberec "C" 1959 1947 Kolařík Jiří ŠK Libštát "B" 1880 1843 ½
2012/2013 8 Desko Liberec "C" 1959 1947 Zaucke Fabian TJ Krásná Lípa 1979 0
2012/2013 6 Desko Liberec "C" 1959 1947 Matouš Bedřich ŠK Česká Lípa 2020 2007 ½
2012/2013 5 Desko Liberec "C" 1959 1947 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec "A" 1884 1893 1
2012/2013 4 Desko Liberec "C" 1959 1947 Drahoňovský Ivo ŠK Zikuda Turnov "C" 1918 1921 ½
2012/2013 3 Desko Liberec "C" 1959 1947 Maryško Leoš ŠK Libštát "A" 1847 1901 0
2012/2013 2 Desko Liberec "C" 1959 1947 Suchomel Aleš Desko Liberec "B" 2055 2075 0
2012/2013 1 Desko Liberec "C" 1959 1947 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2029 1971 0
2012/2013 7 ŠK Stráž pod Ralskem Kovář Jindřich TJ Lokomotiva Liberec C 1
2012/2013 6 ŠK Stráž pod Ralskem Bačkovský Stanislav Cvikováček Cvikov ½
2012/2013 5 ŠK Stráž pod Ralskem Grof Petr TJ Bižu Jablonec n.N. B ½
2012/2013 4 ŠK Stráž pod Ralskem Tryhuba Jaroslav 1.NovoborskýŠK D 1
2012/2013 3 ŠK Stráž pod Ralskem Pavlík Otto Šachový klub Frýdlant, o.s. 1
2012/2013 2 ŠK Stráž pod Ralskem Paldus Petr Chess Rowdies (Slavia Lbc) ½
2012/2013 1 ŠK Stráž pod Ralskem Štefanik Rostislav TJ Krásná Lípa B ½
2011/2012 10 ŠK Stráž pod Ralskem 1969 1979 Princ Jiří TJ Krásná Lípa B 1911 1934 ½
2011/2012 9 ŠK Stráž pod Ralskem 1969 1979 Najman Miroslav 1.Novoborský ŠK E 1641 1
2011/2012 8 ŠK Stráž pod Ralskem 1969 1979 Pavlík Otto ŠK Frýdlant 1742 ½
2011/2012 7 ŠK Stráž pod Ralskem 1969 1979 Bačkovský Stanislav DDM Cvikováček Cvikov 1706 0
2011/2012 6 ŠK Stráž pod Ralskem 1969 1979 Řičánek Miloslav TJ Lokomotiva Liberec B 1972 1966 0
2011/2012 5 ŠK Stráž pod Ralskem 1969 1979 Princ Jiří TJ Krásná Lípa B 1911 1934 ½
2011/2012 4 ŠK Stráž pod Ralskem 1969 1979 Koudelka Miloš 1.Novoborský ŠK E 1708 1740 ½
2011/2012 2 ŠK Stráž pod Ralskem 1969 1979 Bačkovský Stanislav DDM Cvikováček Cvikov 1706 1
2011/2012 1 ŠK Stráž pod Ralskem 1969 1979 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec B 1956 2031 ½
2011/2012 11 TJ Desko Liberec "C" 1969 1979 Barták Pavel TJ Sokol Rovensko pod Troskami 2027 2057 0
2011/2012 10 TJ Desko Liberec "C" 1969 1979 Bach Markus TJ Krásná Lípa 2024 2005 0
2011/2012 9 TJ Desko Liberec "C" 1969 1979 Tejkal Lubomír TJ Spartak Rokytnice n.Jizerou 2078 2030 1
2011/2012 8 TJ Desko Liberec "C" 1969 1979 Fales Anatolij TJ Jiskra Tanvald 1999 1948 ½
2011/2012 7 TJ Desko Liberec "C" 1969 1979 Polák Benedikt TJ Desko Liberec "B" 2178 2186 0
2011/2012 6 TJ Desko Liberec "C" 1969 1979 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou 2129 2079 0
2011/2012 5 TJ Desko Liberec "C" 1969 1979 Kučera Jaroslav 1. Novoborský ŠK "D" 2017 2024 1
2011/2012 4 TJ Desko Liberec "C" 1969 1979 Zima Jan ŠK Libštát 1874 1939 ½
2011/2012 3 TJ Desko Liberec "C" 1969 1979 Hnát Zdeněk TJ Slávia Liberec 1956 1904 0
2011/2012 2 TJ Desko Liberec "C" 1969 1979 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec 2007 2017 1
2011/2012 1 TJ Desko Liberec "C" 1969 1979 Dalecký Břetislav ŠK Česká Lípa 2123 2104 1
2010/2011 11 Desko Liberec "B" 1981 Kolář Jaroslav Jiskra Tanvald 1838 1
2010/2011 10 Desko Liberec "B" 1981 Kropáček Petr ŠK Česká Lípa 1933 1
2010/2011 9 Desko Liberec "B" 1981 Šimůnek Jan ŠK Libštát 1816 ½
2010/2011 8 Desko Liberec "B" 1981 Titěra Libor TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1937 1
2010/2011 7 Desko Liberec "B" 1981 Průdek Jiří TJ Slávia Liberec 2097 0
2010/2011 6 Desko Liberec "B" 1981 Koudelka Miloš 1.Novoborský ŠK "D" 1769 1
2010/2011 5 Desko Liberec "B" 1981 Peníška Pavel TJ Lokomotiva Liberec 1959 0
2010/2011 4 Desko Liberec "B" 1981 Snížek Květoslav TJ Spartak Rokytnice n.J. 1995 1
2010/2011 3 Desko Liberec "B" 1981 Hlavatý Jaroslav TJ Sokol Rovensko p.Tr. 1709 ½
2010/2011 2 Desko Liberec "B" 1981 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov "C" 2079 ½
2010/2011 1 Desko Liberec "B" 1981 Zboroň Karol TJ PS ZK Semily 1913 ½
2010/2011 9 Desko Liberec C 1981 Barták Pavel TJ PS ZK Semily B 1960 ½
2010/2011 8 Desko Liberec C 1981 Dolenský Milan ŠK Libštát B 2029 1
2010/2011 6 Desko Liberec C 1981 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec B 2001 ½
2010/2011 5 Desko Liberec C 1981 Kovář Jindřich TJ Lokomotiva Liberec C 1865 ½
2010/2011 4 Desko Liberec C 1981 Malec Jan ŠK Stráž pod Ralskem 1952 1
2010/2011 3 Desko Liberec C 1981 Hnát Zdeněk TJ Jiskra Tanvald B 1933 ½
2010/2011 2 Desko Liberec C 1981 Fila Miloš TJ Bižuterie Jablonec n.N. B 2026 ½
2010/2011 1 Desko Liberec C 1981 Lipták Pavel TJ Sokol Víchová n.J. 2105 ½
2009/2010 11 Desko Liberec C 2010 Brouček Tomáš TJ PS ZK Semily 2087 ½
2009/2010 10 Desko Liberec C 2010 Hnát Zdeněk Jiskra Tanvald B 1981 ½
2009/2010 9 Desko Liberec C 2010 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa B 2106 0
2009/2010 8 Desko Liberec C 2010 Tryhuba Jaroslav 1.Novoborský ŠK E 1746 ½
2009/2010 7 Desko Liberec C 2010 Staněk Bohumil TJ Sokol Rovensko p.T. 1924 1
2009/2010 6 Desko Liberec C 2010 Malec Jan ŠK Vegas Stráž p.R. 1999 ½
2009/2010 5 Desko Liberec C 2010 Zemánek Ivo Bižuterie Jablonec n.N. B 2115 ½
2009/2010 3 Desko Liberec C 2010 Filip Petr TJ Nové Město p.S. 1862 0
2009/2010 1 Desko Liberec C 2010 Červinka Vladimír TJ Sokol Víchová n.J. 1894 ½
2009/2010 11 Desko Liberec "B" 2010 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec "A" 2025 ½
2009/2010 10 Desko Liberec "B" 2010 Malec Jan 1. Novoborský ŠK "D" 1999 0
2009/2010 9 Desko Liberec "B" 2010 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 2001 1
2009/2010 8 Desko Liberec "B" 2010 Kadeřábek Jiří Jiskra Tanvald 2205 ½
2009/2010 7 Desko Liberec "B" 2010 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1910 0
2009/2010 6 Desko Liberec "B" 2010 Jareš Jiří TJ Slávia Liberec 1966 1
2009/2010 5 Desko Liberec "B" 2010 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec "B" 1872 ½
2009/2010 4 Desko Liberec "B" 2010 Dolenský Milan ŠK Libštát 2047 1
2009/2010 3 Desko Liberec "B" 2010 Maršálek Zdeněk ŠK Zikuda Turnov "C" 2215 0
2009/2010 2 Desko Liberec "B" 2010 Duda Antonín TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2056 0
2009/2010 1 Desko Liberec "B" 2010 Dalecký Břetislav ŠK Česká Lípa 2159 0
2008/2009 11 Desko Liberec "B" 1969 Jedlička Vladimír Jiskra Tanvald 2089 0
2008/2009 10 Desko Liberec "B" 1969 Dalecký Břetislav 1. Novoborský ŠK "D" 2070 1
2008/2009 9 Desko Liberec "B" 1969 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1936 1
2008/2009 8 Desko Liberec "B" 1969 Fidrik Miroslav TJ Lokomotiva Liberec "B" 1910 1
2008/2009 7 Desko Liberec "B" 1969 Bradáč Daniel TJ Lokomotiva Liberec "A" 1745 1
2008/2009 6 Desko Liberec "B" 1969 Krišica Ondřej ŠK Zikuda Turnov "C" 1930 1
2008/2009 5 Desko Liberec "B" 1969 Novotný Lubomír ŠK Libštát 1951 ½
2008/2009 4 Desko Liberec "B" 1969 Staněk Bohumil TJ Sokol Rovensko p. Troskami 1938 ½
2008/2009 3 Desko Liberec "B" 1969 Kostlán Jan TJ Spartak Rokytnice n. Jizerou 2021 1
2008/2009 2 Desko Liberec "B" 1969 Braun Marek Desko Liberec "A" 1985 0
2008/2009 1 Desko Liberec "B" 1969 Joukl Zdeněk TJ Bižuterie Jablonec n/N. 2091 ½
2008/2009 11 Desko Liberec "C" 1969 Patočka Jan ŠK Libštát "B" 1846 0
2008/2009 10 Desko Liberec "C" 1969 Zemánek Ivo Bižuterie Jablonec "B" 2138 ½
2008/2009 9 Desko Liberec "C" 1969 Jareš Jiří Slávie Liberec 2036 1
2008/2009 8 Desko Liberec "C" 1969 Pražák Ondřej Jiskra Tanvald "B" 1988 ½
2008/2009 7 Desko Liberec "C" 1969 Bradáč Adam Lokomotiva Liberec "C" 1813 ½
2008/2009 6 Desko Liberec "C" 1969 Malec Jan 1.Novoborský ŠK "E" 1993 1
2008/2009 5 Desko Liberec "C" 1969 Wokurka Karel ŠK Varnsdorf 2116 ½
2008/2009 3 Desko Liberec "C" 1969 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa "B" 2059 ½
2008/2009 2 Desko Liberec "C" 1969 Kavický Petr TJ Nové Město p.Smrkem 1767 1
2008/2009 1 Desko Liberec "C" 1969 Lesage Milan ŠK Česká Lípa 1991 0
2007/2008 11 Desko Liberec C 2054 Pospíšil Aleš Nové Město p.Smrkem 2024 ½
2007/2008 10 Desko Liberec C 2054 Hnát Zdeněk Bižuterie Jablonec n.N. B 1894 ½
2007/2008 9 Desko Liberec C 2054 Mlot František Bižuterie Jablonec n.N. C 1421 1
2007/2008 8 Desko Liberec C 2054 Kovář Jindřich Lokomotiva Liberec D 1804 ½
2007/2008 7 Desko Liberec C 2054 Bílek Pavel Lokomotiva Liberec C 1721 1
2007/2008 6 Desko Liberec C 2054 TJ Sokol Koberovy 1
2007/2008 5 Desko Liberec C 2054 Bradáč Adam Lokomotiva Liberec E 1723 ½
2007/2008 3 Desko Liberec C 2054 Slažanský Martin Desko Liberec D 1801 1
2007/2008 2 Desko Liberec C 2054 Fales Anatolij Jiskra Tanvald B 1948 1
2007/2008 11 Desko Liberec "A" 2054 Průdek Jiří TJ Krásná Lípa 2038 1
2007/2008 10 Desko Liberec "A" 2054 Boreš Roman 1. Novoborský ŠK "C" 2173 ½
2007/2008 9 Desko Liberec "A" 2054 Brouček Tomáš 1. Novoborský ŠK "D" 2077 1
2007/2008 8 Desko Liberec "A" 2054 Mohyla Aleš TJ Lokomotiva Liberec "A" 1995 0
2007/2008 7 Desko Liberec "A" 2054 Lenc Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. 1906 0
2007/2008 6 Desko Liberec "A" 2054 Horák Josef Jiskra Tanvald 2111 1
2007/2008 5 Desko Liberec "A" 2054 Zemánek Ivo TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2128 ½
2007/2008 3 Desko Liberec "A" 2054 Trejbal Tomáš TJ Lokomotiva Liberec "B" 1657 1
2007/2008 2 Desko Liberec "A" 2054 Krišica Ondřej Desko Liberec "B" 1940 0
2007/2008 1 Desko Liberec "A" 2054 Cejp Jaroslav TJ Slávia Liberec 1830 ½
2006/2007 11 Desko Liberec 2075 Soural Jan TJ Pankrác B 2186 1
2006/2007 10 Desko Liberec 2075 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2080 0
2006/2007 9 Desko Liberec 2075 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny B 2243 0
2006/2007 8 Desko Liberec 2075 Vojta Pavel TRW Autoelektronika Vlašim 2194 0
2006/2007 7 Desko Liberec 2075 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Králové B 2203 ½
2006/2007 6 Desko Liberec 2075 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem 2142 1
2006/2007 5 Desko Liberec 2075 Záhorbenský Jaroslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2160 0
2006/2007 4 Desko Liberec 2075 Denisart Anthony AVE-Kontakt Pardubice 2069 1
2006/2007 3 Desko Liberec 2075 Vedral Oldřich Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2223 0
2006/2007 2 Desko Liberec 2075 Fojtů Jan Biomedica Říčany 2059 ½
2006/2007 1 Desko Liberec 2075 Urban Zdeněk TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2177 1
2006/2007 11 Desko Liberec "B" 2075 Špinka Petr ŠK Libštát 1891 ½
2006/2007 10 Desko Liberec "B" 2075 Bindrich Oswald TJ Zikuda Turnov "B" ½
2006/2007 9 Desko Liberec "B" 2075 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec 1879 ½
2006/2007 8 Desko Liberec "B" 2075 Oreský Jan 1.Novoborský ŠK "C" 2073 ½
2006/2007 7 Desko Liberec "B" 2075 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa "A" 1888 0
2006/2007 6 Desko Liberec "B" 2075 Opočenský Miroslav TJ Bižuterie Jablonec n/N. "A" 2073 ½
2006/2007 5 Desko Liberec "B" 2075 Filip Petr TJ Nové Město pod Smrkem 1876 ½
2006/2007 4 Desko Liberec "B" 2075 Barták Pavel TJ Semily 1875 1
2006/2007 3 Desko Liberec "B" 2075 Trávníček Jaroslav TJ Krásná Lípa "B" 1993 1
2006/2007 1 Desko Liberec "B" 2075 Dejmek Josef TJ Bižuterie Jablonec n/N. "B" 1859 1
2004/2005 11 TJ Krásná Lípa 2057 Chmelík Jiří Marty Baník Most 2057 ½
2004/2005 10 TJ Krásná Lípa 2057 Purnoch Josef Neratovice Nazguls 2180 0
2004/2005 9 TJ Krásná Lípa 2057 Chrz Pavel ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2207 1
2004/2005 8 TJ Krásná Lípa 2057 Nováček Jan ŠK ČSOBB" 2154 1
2004/2005 7 TJ Krásná Lípa 2057 Völfl Zdeněk 1.Novoborský ŠKA" 2239 1
2004/2005 6 TJ Krásná Lípa 2057 Janda Zdeněk SK Demas DěčínA" 2196 0
2004/2005 4 TJ Krásná Lípa 2057 Kovář Vojtěch TJ Bonex Teplice A 2210 ½
2004/2005 3 TJ Krásná Lípa 2057 Friml Antonín TJ SSZŠ Litvínov 2174 0
2004/2005 2 TJ Krásná Lípa 2057 Kalous Miroslav TJ Bohemians B" 2100 ½
2004/2005 1 TJ Krásná Lípa 2057 Jandovský Viktor TJ PankrácB" 2155 ½
2004/2005 11 Desko Liberec A" 2057 Drobník Čestmír Bižuterie Jablonec 1994 1
2004/2005 10 Desko Liberec A" 2057 Špinka Petr ŠK Libštát 1870 0
2004/2005 9 Desko Liberec A" 2057 Kopecký Tomáš Spartak Rokytnice 1972 ½
2004/2005 8 Desko Liberec A" 2057 Havlíček Zdeněk Nové Město p. Smrk 1598 1
2004/2005 7 Desko Liberec A" 2057 Horák Josef Jiskra Tanvald 2153 0
2004/2005 6 Desko Liberec A" 2057 Jakubů Milan TJ Semily 1882 1
2004/2005 5 Desko Liberec A" 2057 Lesage Milan ŠK Česká Lípa 1934 1
2004/2005 4 Desko Liberec A" 2057 Vancl Jakub Desko Liberec B" 1662 1
2004/2005 3 Desko Liberec A" 2057 Peníška Pavel Desko Liberec C" 1986 ½
2004/2005 2 Desko Liberec A" 2057 Halama Vratislav Autobrzdy Jablonec 2025 ½
2004/2005 1 Desko Liberec A" 2057 Novotný Viktor Novoborský ŠK B" 2013 0
2003/2004 10 Desko Liberec B 2133 Veselý Pavel ŠK Česká Lípa C 1845 1
2003/2004 9 Desko Liberec B 2133 Jakubů Milan Semily A 1884 ½
2003/2004 8 Desko Liberec B 2133 Hnát Zdeněk Bižuterie Jbl A 1929 ½
2003/2004 7 Desko Liberec B 2133 Ježek Luděk Slavie Turnov B 1871 1
2003/2004 6 Desko Liberec B 2133 Hendrych Václav ŠK Česká Lípa B 2011 ½
2003/2004 5 Desko Liberec B 2133 Tejkal Lubomír Spartak Rokytnice 2055 ½
2003/2004 4 Desko Liberec B 2133 Všetečka Jiří Slavie Liberec 1755 ½
2003/2004 3 Desko Liberec B 2133 Fales Anatolij Jiskra Tanvald A 1960 1
2003/2004 2 Desko Liberec B 2133 Peníška Pavel Desko Liberec C 1890 1
2003/2004 1 Desko Liberec B 2133 Štefanik Oldřich Krásná Lípa A 1954 1
2003/2004 9 Desko LiberecA" 2133 Novotný Roman Sok.Emer.Ml.BolB" 2002 1
2003/2004 6 Desko LiberecA" 2133 Veselý Pavel ŠK Čes.LípaA" 1845 ½
2003/2004 3 Desko LiberecA" 2133 Melzer Jan ŠK SmíchovA" 2085 1
2003/2004 2 Desko LiberecA" 2133 Čihák Jiří Sokol KobylisyA" 2004 ½