Hráč Kotek René

Kotek René

User Pic
Jméno: Kotek René
Oddíl: ŠK Petřvald u NJ
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1692
Elo mezinárodní: 1627
ID: 8978
FIDE ID: 23702460
Rok narození: 1979
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 5 ŠK Petřvald u NJ 1627 1692 Opluštil Jiří TJ Spartak Bílovec 1727 1753 ½ soutěž
2021/2022 4 ŠK Petřvald u NJ 1627 1692 Adamčík David TJ Mořkov "B" 1599 1652 1 soutěž
2021/2022 2 ŠK Petřvald u NJ 1627 1692 Folta František TJ Nový Jičín 1698 1714 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Petřvald u N.J. 1627 1689 Macháč Antonín TJ Mořkov „B“ 1598 1641 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Petřvald u N.J. 1627 1689 Folta František TJ Nový Jičín „B“ 1698 1748 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Petřvald u N.J. 1627 1689 Bohdal Karel Spartak Bílovec „B“ 1366 1423 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Petřvald u N.J. 1627 1689 Polášková Jitka ŠK ASK Kopřivnice „D“ 1353 1499 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Petřvald u N.J. 1627 1689 Čáň Jan TJ Mořkov „B“ 0 0 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Petřvald u N.J. 1627 1689 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín „B“ 1862 1840 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Petřvald u N.J. 1627 1689 Vojvodík Vlastimil TJ Frenštát „B“ 0 1247 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Petřvald u N.J. 1627 1689 Janes Martin Spartak Bílovec „A“ 0 1379 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Petřvald u N.J. 1627 1700 Fabík Jan TJ Mořkov „ B“ 1698 1625 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Petřvald u N.J. 1627 1700 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín „B“ 1787 1760 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Petřvald u N.J. 1627 1700 Bohdal Karel Spartak Bílovec 0 1442 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Petřvald u N.J. 1627 1700 Prokop Michal ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 0 1390 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Petřvald u N.J. 1627 1700 Černoch Petr TJ Mořkov „ B“ 1708 1762 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Petřvald u N.J. 1627 1700 Thiel Antonín Spartak Bílovec 0 1278 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Petřvald u N.J. 1627 1700 Vojvodík Vlastimil TJ Frenštát p.R. „B“ 0 1252 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Petřvald 1638 1720 Gajda Rostislav TJ VOKD Poruba 1812 1702 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Petřvald 1643 1720 Jarolím Jan ŠK Slavoj Poruba D 1966 1958 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Petřvald 1652 1720 Petrov Nikolaj ŠK Šenov B 1749 1748 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Petřvald 1652 1720 Repák Jan TJ Ostrava D 1764 1773 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Petřvald 1660 1720 Nováček Pavel TJ Mariánské Hory A 1947 1949 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Petřvald 1660 1720 Novotný Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1632 1679 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Petřvald 1643 1720 Vantuch Lucian TJ Frenštát pod Radhoštěm 1973 1944 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Petřvald 1643 1720 Bienek Petr TJ Nový Jičín A 1858 1850 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Petřvald 1643 1720 Kubelka Martin TJ Fulnek 1867 1862 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Petřvald 1712 1747 Koleček Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1684 1702 0 soutěž
2015/2016 10 SK Petřvald 1689 1751 Neuwirth Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1555 1802 1 soutěž
2015/2016 9 SK Petřvald 1689 1751 Papán Cyril TJ Nový Jičín "A" 1981 1973 0 soutěž
2015/2016 8 SK Petřvald 1689 1751 Fiala Radovan ŠK Hošťálkovice 1828 1853 ½ soutěž
2015/2016 7 SK Petřvald 1689 1751 Kondula Dominik Slavoj Poruba "D" 1758 1799 0 soutěž
2015/2016 5 SK Petřvald 1689 1751 Borovička Bohumil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2009 1995 ½ soutěž
2015/2016 4 SK Petřvald 1689 1751 Kotlář Jarmil ŠK Šenov "B" 1907 1893 0 soutěž
2015/2016 3 SK Petřvald 1689 1751 Černoch Lukáš TJ Mořkov "A" 1893 1941 0 soutěž
2015/2016 2 SK Petřvald 1689 1751 Jaroš Bohumil TJ Mariánské Hory "A" 1907 1846 ½ soutěž
2015/2016 1 SK Petřvald 1689 1751 Halamíček Robert TJ Frenštát p/R "A" 1824 1849 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Petřvald u NJ 1740 Šimetka Vlastimil TJ Frenštát p/R "B" 1792 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Petřvald u NJ 1740 Sládkovská Petra TJ Mořkov "B" 1478 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Petřvald u NJ 1740 Vrobel Jaromír TJ Fulnek 1673 1804 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Petřvald u NJ 1740 Babiš Zdeněk Spartak Bílovec 1576 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Petřvald u NJ 1740 Zeman Karel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1752 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Petřvald u NJ 1740 Černoch Petr TJ Mořkov "B" 1636 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Petřvald u NJ 1740 Vrobel Jaromír TJ Fulnek 1673 1804 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Petřvald u NJ 1740 Thiel Antonín Spartak Bílovec 1000 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Petřvald u NJ 1740 Literák Jaromír TJ Frenštát p/R "B" 1624 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Petřvald u NJ 1740 Černoch Petr TJ Mořkov "B" 1662 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Petřvald u NJ 1740 Vinklárek Vlastimil TJ Nový Jičín "B" 1762 1792 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Petřvald u NJ 1740 Zeman Bořivoj ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1657 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Petřvald u NJ 1740 Literák Jaromír TJ Frenštát p/R "B" 1624 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Petřvald u NJ 1740 Černoch Petr TJ Mořkov "B" 1662 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Petřvald u NJ 1740 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín "B" 1796 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK Petřvald "A" 1749 Folta František TJ Nový Jičín "A" 1827 1858 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK Petřvald "A" 1749 Hlubina Pavel VOKD Poruba "C" 1920 1905 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Petřvald "A" 1749 Géryk Petr T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1769 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Petřvald "A" 1749 Zeman Karel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1729 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Petřvald "A" 1749 Týn Marek TJ Ostrava "B" 1875 1895 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK Petřvald "A" 1749 Osladil Jaroslav TJ Studénka "A" 1845 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Petřvald "A" 1749 Pindjak Michal TJ Fulnek "A" 1749 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Petřvald "A" 1749 Kolařík Tomáš ŠK Hošťálkovice "A" 1735 1723 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Petřvald "A" 1749 Madecký Bedřich ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1893 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK Petřvald u NJ "A" 1767 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 1835 1824 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Petřvald u NJ "A" 1767 Macháč Antonín TJ Mořkov "B" 1715 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Petřvald u NJ "A" 1767 Šima František TJ Fulnek "A" 1708 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK Petřvald u NJ "A" 1767 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "B" 1977 1947 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Petřvald u NJ "A" 1767 Kaňovský Jan Tatra Kopřivnice "B" 1845 1819 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK Petřvald u NJ "A" 1767 Marek Roman T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1719 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Petřvald u NJ "A" 1767 Osladil Jaroslav TJ Studenka "A" 1842 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK Petřvald u NJ "A" 1783 Londin Milan TJ Studenka "A" 1847 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Petřvald u NJ "A" 1783 Kořínek Jaroslav TJ Mariánské Hory "B" 1775 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK Petřvald u NJ "A" 1783 Šima František TJ Fulnek "A" 1723 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK Petřvald u NJ "A" 1783 Fabík Jan TJ Mořkov "B" 1634 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠK Petřvald u NJ "A" 1783 Madecký Bedřich Tatra Kopřivnice "B" 1909 0 soutěž
2009/2010 11 ŠK Petřvald 1739 Staníček František VOKD Poruba C 1819 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK Petřvald 1739 Kaňovský Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1827 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Petřvald 1739 Mačejovský Igor VOKD Poruba B 2018 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK Petřvald 1739 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1780 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Petřvald 1739 Snopek Jiří TJ Mariánské Hory B 1852 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Petřvald 1739 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín 1838 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Petřvald u NJ "A" 1720 Staníček František VOKD Poruba "B" 1822 0 soutěž
2008/2009 9 ŠK Petřvald u NJ "A" 1720 Šimek Jiří TJ Nový Jičín "A" 2094 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK Petřvald u NJ "A" 1720 Černoch Lukáš TJ Mořkov "B" 1844 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Petřvald u NJ "A" 1720 Kadlec Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1869 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Petřvald u NJ "A" 1720 Vícha Marek VOKD Poruba "C" 1949 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Petřvald u NJ "A" 1720 Kramoliš Petr Mittal Ostrava "D" 1957 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK Petřvald u NJ "A" 1720 Londin Milan Vagonka Studénka "A" 1843 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Petřvald u NJ "A" 1720 Snopek Jiří ŠK Svinov "B" 1927 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Petřvald u NJ "A" 1720 Veřmiřovský Vlastimil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2020 0 soutěž
2008/2009 4 ŠK Petřvald u N.J. "B" 1720 Mrklovský Ondřej TJ Nový Jičín "B" 0 soutěž
2007/2008 11 TJ Petřvald u NJ 1681 Sklenář Josef ŠK Svinov "B" 1592 1 soutěž
2007/2008 8 TJ Petřvald u NJ 1681 Berek Miroslav TJ Fulnek "A" 1 soutěž
2007/2008 7 TJ Petřvald u NJ 1681 Kondula Lukáš TJ VOKD Poruba "B" 1835 0 soutěž
2007/2008 6 TJ Petřvald u NJ 1681 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín "A" 1825 1 soutěž
2007/2008 5 TJ Petřvald u NJ 1681 Kořínek Jaroslav ŠK Svinov "A" 1802 1 soutěž
2007/2008 4 TJ Petřvald u NJ 1681 Hardyn Jaroslav ASK Tatra Kopřivnice "B" 1691 ½ soutěž
2007/2008 3 TJ Petřvald u NJ 1681 Tkadleček Petr TJ Frenštát "A" 1614 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Petřvald u NJ 1681 Dobiáš Petr TJ Mittal Ostrava "D" 1780 0 soutěž
2007/2008 1 TJ Petřvald u NJ 1681 Mutina Antonín TJ VOKD Poruba "C" 1989 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK Petřvald 1705 Babiš Zdeněk Spartak Bílovec 1581 ½ soutěž
2006/2007 9 ŠK Petřvald 1705 Ryšánek Jakub TJ Nový Jičín "C" 1330 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Petřvald 1705 Polášek Ivan TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" ½ soutěž
2006/2007 4 ŠK Petřvald 1705 Folta František TJ Nový Jičín "C" 1289 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK Petřvald 1705 Zelenka Pavel TJ Mořkov "B" 1770 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Petřvald 1705 Polášek Ivan TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK Petřvald u NJ "A" 1724 Baroš Zbyněk TJ Fulnek "A" 1981 0 soutěž
2005/2006 10 ŠK Petřvald u NJ "A" 1724 Major Robert Mittal Ostrava "C" 1799 0 soutěž
2005/2006 9 ŠK Petřvald u NJ "A" 1724 Halamíček Robert TJ Frenštát "A" 1749 0 soutěž
2005/2006 8 ŠK Petřvald u NJ "A" 1724 Pifka Jaroslav VOKD Poruba "C" 1736 1 soutěž
2005/2006 7 ŠK Petřvald u NJ "A" 1724 Bárta Jan Slavoj Poruba "C" 1951 0 soutěž
2005/2006 6 ŠK Petřvald u NJ "A" 1724 Bříza Jiří ŠK ASK Kopřivnice "B" 2043 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK Petřvald u NJ "A" 1724 Sládeček Ivo Vagonka Studénka "A" 1933 0 soutěž
2005/2006 4 ŠK Petřvald u NJ "A" 1724 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín "A" 2009 ½ soutěž
2005/2006 3 ŠK Petřvald u NJ "A" 1724 Mačejovský Igor VOKD Poruba "B" 2051 0 soutěž
2005/2006 2 ŠK Petřvald u NJ "A" 1724 Šíma Nikola ŠK Svinov "B" 1853 1 soutěž
2005/2006 1 ŠK Petřvald u NJ "A" 1724 Madecký Bedřich ŠK ASK Kopřivnice "A" 1940 0 soutěž