Hráč Častulík Libor

Častulík Libor

User Pic
Jméno: Častulík Libor
Oddíl: Sportovní klub Brumov-Bylnice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1735
Elo mezinárodní: 1721
ID: 4478
FIDE ID: 341193
Rok narození: 1964
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SK Brumov-Bylnice 1721 1733 Malina Zdenek ŠO Sokol Bystřička 0 1757 1
2018/2019 10 SK Brumov-Bylnice 1721 1733 Břoušek Jiří TJ Sokol Valašská Bystřice B 1824 1841 ½
2018/2019 9 SK Brumov-Bylnice 1721 1733 Veselský František Šachy Hošťálková B 1968 1955 ½
2018/2019 8 SK Brumov-Bylnice 1721 1733 Fojtů Vojtěch ŠO SK Pozlovice 0 1667 ½
2018/2019 7 SK Brumov-Bylnice 1721 1733 Svák Josef TJ Gumárny Zubří 0 1707 ½
2018/2019 6 SK Brumov-Bylnice 1721 1733 Budík Pavel ŠK Zbrojovka Vsetín C 1763 1729 0
2018/2019 4 SK Brumov-Bylnice 1721 1733 Brzobohatý Petr ŠO TJ Sokol Vizovice 0 1803 ½
2018/2019 3 SK Brumov-Bylnice 1721 1733 Dubovecký Josef ŠK Zlín C 1703 1800 0
2018/2019 1 SK Brumov-Bylnice 1721 1733 Mieres Petr Sokol Ústí 1754 1797 ½
2017/2018 11 Brumov-Bylnice 1721 1711 Martiňák Cyril Vala�sk� Mezi���� 0 1918 0
2017/2018 10 Brumov-Bylnice 1721 1711 Hapka Tomáš Rajnochovice 1952 1849 ½
2017/2018 8 Brumov-Bylnice 1721 1711 Bartošek Ivan �KZ Vset�n C 1742 1745 1
2017/2018 7 Brumov-Bylnice 1721 1711 Krupa Jaroslav Zub�� 1866 1847 1
2017/2018 6 Brumov-Bylnice 1721 1711 Filák Josef Lu�n� 1721 1757 ½
2017/2018 5 Brumov-Bylnice 1721 1711 Veselský František Ho���lkov� B 1962 1943 ½
2017/2018 4 Brumov-Bylnice 1721 1711 Šašek Jaroslav EMKaD Hole�ov 1770 1800 0
2017/2018 3 Brumov-Bylnice 1721 1711 Procházka Ludvík Slavi��n 1678 1707 ½
2017/2018 2 Brumov-Bylnice 1721 1711 Pagáč Jaroslav Vala�sk� Byst�ice B 1858 1854 1
2017/2018 1 Brumov-Bylnice 1721 1711 Blaha Antonín Vizovice 0 1775 0
2015/2016 11 Brumov-Bylnice 1721 1696 Strojil Jiří Zlín C 1744 1787 ½
2015/2016 10 Brumov-Bylnice 1721 1696 Křek Pavel Slavičín 1959 0
2015/2016 9 Brumov-Bylnice 1721 1696 Červenka Emil Hošťálková B 1722 0
2015/2016 8 Brumov-Bylnice 1721 1696 Vala Jiří Vizovice 1779 ½
2015/2016 7 Brumov-Bylnice 1721 1696 Novák Zdeněk Rajnochovice 1829 1716 1
2015/2016 6 Brumov-Bylnice 1721 1696 Motúzová Marta ŠKZ Vsetín C 1836 1837 ½
2015/2016 5 Brumov-Bylnice 1721 1696 Daněk Ivan Gumárny Zubří 1884 1850 ½
2015/2016 3 Brumov-Bylnice 1721 1696 Burdík Miloslav Zašová 1777 ½
2015/2016 2 Brumov-Bylnice 1721 1696 Herman Vladimír Val. Meziříčí 1775 0
2015/2016 1 Brumov-Bylnice 1721 1696 Růčka Ondřej Val.Bystřice 1828 1780 1
2014/2015 11 Brumov-Bylnice 1721 1708 Veselský František Hošťálková B 1919 1922 0
2014/2015 10 Brumov-Bylnice 1721 1708 Blaha Antonín Vizovice 1797 0
2014/2015 9 Brumov-Bylnice 1721 1708 Peterka Josef Val. Bystřice B 1690 1603 0
2014/2015 8 Brumov-Bylnice 1721 1708 Zůbek Ladislav Val. Klobouky 1716 ½
2014/2015 7 Brumov-Bylnice 1721 1708 Dvořáček Roman Lužná 1737 ½
2014/2015 6 Brumov-Bylnice 1721 1708 Gabryš Lukáš ŠKZ Vsetín B 1882 1950 0
2014/2015 5 Brumov-Bylnice 1721 1708 Roček Vladimír Bystřice p. Hostýnem 1735 1
2014/2015 4 Brumov-Bylnice 1721 1708 Malina Zdenek Zašová 1746 ½
2014/2015 3 Brumov-Bylnice 1721 1708 Herman Vladimír Val. Meziříčí 1790 ½
2014/2015 2 Brumov-Bylnice 1721 1708 Hradil Václav Rajnochovice 1821 1795 0
2014/2015 1 Brumov-Bylnice 1721 1708 Krupa Jaroslav Gumárny Zubří 1866 1888 ½
2013/2014 11 Brumov - Bylnice 1721 1696 Pánik Tomáš EMKaD Holešov 1826 0
2013/2014 10 Brumov - Bylnice 1721 1696 Čokavec Milan Lužná 1781 ½
2013/2014 9 Brumov - Bylnice 1721 1696 Škrobák Petr Val. Bystřice 1820 1866 ½
2013/2014 8 Brumov - Bylnice 1721 1696 Parák František Ústí 1760 1766 ½
2013/2014 7 Brumov - Bylnice 1721 1696 Novák Josef Val. Meziříčí 1800 ½
2013/2014 6 Brumov - Bylnice 1721 1696 Liška Ondřej Rajnochovice 1592 0
2013/2014 5 Brumov - Bylnice 1721 1696 Malina Zdenek Zašová 1753 1
2013/2014 4 Brumov - Bylnice 1721 1696 Fojtů Vojtěch Val. Klobouky 1780 1
2013/2014 3 Brumov - Bylnice 1721 1696 Gabryš Lukáš ŠKZ Vsetín B 1773 1913 0
2013/2014 1 Brumov - Bylnice 1721 1696 Zajíček Radek ŠK Holešov B 1787 1828 ½
2012/2013 11 Brumov-Bylnice 1721 1712 Vala Jiří Vizovice 1754 ½
2012/2013 10 Brumov-Bylnice 1721 1712 Vymětal Milan Holešov B 1849 1847 0
2012/2013 9 Brumov-Bylnice 1721 1712 Herman Vladimír Val. Meziříčí 1776 ½
2012/2013 8 Brumov-Bylnice 1721 1712 Koláček Milan Zašová 1797 0
2012/2013 7 Brumov-Bylnice 1721 1712 Drápal Lumír Bystřice p.H. 1741 ½
2012/2013 6 Brumov-Bylnice 1721 1712 Šrámek Petr Ústí 1785 ½
2012/2013 5 Brumov-Bylnice 1721 1712 Hlavička Roman Val. Klobouky 1622 ½
2012/2013 3 Brumov-Bylnice 1721 1712 Závodný Jaroslav ŠKZ Vsetín B 1779 1819 0
2012/2013 2 Brumov-Bylnice 1721 1712 Strojil Jiří Zlín D 1793 ½
2012/2013 1 Brumov-Bylnice 1721 1712 Sušeň Jaroslav Val. Bystřice 1809 0
2011/2012 11 Brumov-Bylnice 1721 1721 Tomek Josef Zlínterm 1842 0
2011/2012 10 Brumov-Bylnice 1721 1721 Dvořáček Roman Huslenky 1769 ½
2011/2012 9 Brumov-Bylnice 1721 1721 Vičan Jaromír Zašová 1848 0
2011/2012 8 Brumov-Bylnice 1721 1721 Drápal Lumír Bystřice p.H. 1742 1
2011/2012 7 Brumov-Bylnice 1721 1721 Žižka Petr Vsetín B 1711 ½
2011/2012 6 Brumov-Bylnice 1721 1721 Bařinka Miroslav Vizovice 1665 1
2011/2012 5 Brumov-Bylnice 1721 1721 Růčka Petr Valašská Bystřice 1942 1963 0
2011/2012 3 Brumov-Bylnice 1721 1721 Chutný Aleš Holešov B 1846 0
2011/2012 2 Brumov-Bylnice 1721 1721 Ambros Zdenek Valašské Meziříčí 1888 1897 0
2011/2012 1 Brumov-Bylnice 1721 1721 Phamová Xuan Mai Zlín E 1746 1607 ½
2010/2011 11 Brumov-Bylnice 1724 Lukaštík Jaroslav Ústí 1489 1
2010/2011 10 Brumov-Bylnice 1724 Růžička Jiří Vsetín B 1709 ½
2010/2011 9 Brumov-Bylnice 1724 Krupa Josef Zubří 1878 ½
2010/2011 8 Brumov-Bylnice 1724 Múdrý Jan Huslenky 1771 ½
2010/2011 7 Brumov-Bylnice 1724 Sewiola Petr Val.Bystřice 1743 ½
2010/2011 6 Brumov-Bylnice 1724 Stojan František Zlín E 1826 1
2010/2011 5 Brumov-Bylnice 1724 Roček Vladimír Bystřice p.H 1719 0
2010/2011 3 Brumov-Bylnice 1724 Uhlíř Jiří Podhradní Lhota 1838 0
2010/2011 2 Brumov-Bylnice 1724 Vala Jiří Vizovice 1787 ½
2010/2011 1 Brumov-Bylnice 1724 Peléšek Zdeněk Slavičín 1663 0
2009/2010 11 SO Brumov-Bylnice 1721 Uhlíř Jiří TJ Sokol Podhr. Lhota 1796 0
2009/2010 10 SO Brumov-Bylnice 1721 Bařinka Miroslav TJ Sokol Vizovice 1715 1
2009/2010 9 SO Brumov-Bylnice 1721 Sýkora Josef TJ Spartak V. Klobouky 1645 1
2009/2010 8 SO Brumov-Bylnice 1721 Mieres Petr TJ Sokol Huslenky 1795 ½
2009/2010 7 SO Brumov-Bylnice 1721 Cverna Pavel TJ Valasske Mezirici 1845 0
2009/2010 6 SO Brumov-Bylnice 1721 Plšek Pavel TJ Sokol Hostalkova 1984 0
2009/2010 5 SO Brumov-Bylnice 1721 Šrámek Petr TJ Sokol Usti 1799 ½
2009/2010 2 SO Brumov-Bylnice 1721 Peléšek Zdeněk Sokol ORA SV Slavicin 1666 ½
2009/2010 1 SO Brumov-Bylnice 1721 Strojil Jiří SK Zlin E 1782 ½
2008/2009 11 ŠO Brumov-Bylnice 1685 Hurta Karel ŠO Sokol Bystřička 1851 0
2008/2009 9 ŠO Brumov-Bylnice 1685 Krupa Josef TJ Gumárny Zubří 1834 0
2008/2009 7 ŠO Brumov-Bylnice 1685 Růžička Jaroslav ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1854 0
2008/2009 6 ŠO Brumov-Bylnice 1685 Kašík Jiří Slavie Kroměříž B 2021 ½
2008/2009 5 ŠO Brumov-Bylnice 1685 Lukaštík David ŠK Staré Město E 1891 0
2008/2009 4 ŠO Brumov-Bylnice 1685 Frýbort Pavel SK Boršice B 1813 0
2008/2009 3 ŠO Brumov-Bylnice 1685 Dungl Martin TJ Sokol Postoupky 1927 0
2008/2009 2 ŠO Brumov-Bylnice 1685 Zajíček Radek MKS Holešov B 1837 0
2008/2009 1 ŠO Brumov-Bylnice 1685 Foukal František ŠK Zlín D 1905 ½
2007/2008 11 ŠO Brumov Bylnice 1688 Loko Uherský Ostroh 1
2007/2008 10 ŠO Brumov Bylnice 1688 Svoboda Rostislav ŠK Zlín C 2017 0
2007/2008 9 ŠO Brumov Bylnice 1688 Rachůnek Martin ŠK Staré Město D 2030 0
2007/2008 8 ŠO Brumov Bylnice 1688 Vidlář Pavel ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1867 0
2007/2008 7 ŠO Brumov Bylnice 1688 Gabriel Adam SK Boršice B 1797 0
2007/2008 5 ŠO Brumov Bylnice 1688 Beneš Miroslav ŠK Zlín D 1952 0
2007/2008 4 ŠO Brumov Bylnice 1688 Hlíva Tomáš ŠK Staré Město E 1954 0
2007/2008 3 ŠO Brumov Bylnice 1688 Zicháček Libor MKS Holešov B 2029 1
2007/2008 2 ŠO Brumov Bylnice 1688 Pagáč Jaroslav CHESSMONT Rožnov p.R. 1918 ½
2007/2008 1 ŠO Brumov Bylnice 1688 Petřík Petr Slavia Kroměříž B 1985 0
2006/2007 11 ŠO Brumov-Bylnice 1679 Kovář Ladislav Sokol Valašská Polanka 1788 0
2006/2007 10 ŠO Brumov-Bylnice 1679 Káňa Zdeněk Sokol Podhradní Lhota 1812 ½
2006/2007 9 ŠO Brumov-Bylnice 1679 Vaculík Jiří Sokol Hošťálková 1920 ½
2006/2007 8 ŠO Brumov-Bylnice 1679 Gargulák Jaroslav Sokol Francova Lhota 1734 ½
2006/2007 7 ŠO Brumov-Bylnice 1679 Hlavička Roman Spartak Valašské Klobouky 1593 ½
2006/2007 6 ŠO Brumov-Bylnice 1679 Krupa Jaroslav TJ Gumárny Zubří 1862 ½
2006/2007 5 ŠO Brumov-Bylnice 1679 Hurta Karel Sokol Bystřička 1845 0
2006/2007 4 ŠO Brumov-Bylnice 1679 Lev František TJ Valašské Meziříčí 1706 0
2006/2007 3 ŠO Brumov-Bylnice 1679 Kocourek Karel TJ MEZ Vsetín 1818 1
2006/2007 1 ŠO Brumov-Bylnice 1679 Nekvapil Jiří TJ Sokol Vizovice 1536 1
2005/2006 11 ŠO Brumov-Bylnice 1677 Růžička Jiří ŠKZ Vsetín B 1717 ½
2005/2006 10 ŠO Brumov-Bylnice 1677 Dubovecký Josef ŠK Zlín D 1796 1
2005/2006 9 ŠO Brumov-Bylnice 1677 Matocha Josef Spartak V.Klobouky 1
2005/2006 7 ŠO Brumov-Bylnice 1677 Herman Vladimír Sokol Bystřička 1737 ½
2005/2006 6 ŠO Brumov-Bylnice 1677 Sviták Josef ORA SV Slavičín 1829 0
2005/2006 5 ŠO Brumov-Bylnice 1677 Smetana Rostislav Sokol Franc. Lhota 1717 ½
2005/2006 4 ŠO Brumov-Bylnice 1677 TJ Rožnov p.Radh. 1
2005/2006 3 ŠO Brumov-Bylnice 1677 Velčovský Josef TJ Gumárny Zubří 1850 0
2005/2006 2 ŠO Brumov-Bylnice 1677 Veřmiřovský Vlastimil TJ Val. Meziříčí 1848 0
2004/2005 11 ŠO Brumov-Bylnice 1674 Kocián Miroslav ŠK Trinom Zlín C 1962 0
2004/2005 10 ŠO Brumov-Bylnice 1674 Solanský Václav TJ Rožnov p.Radh. 1876 0
2004/2005 9 ŠO Brumov-Bylnice 1674 Novák Jakub ŠK Trinom Zlín D 1869 0
2004/2005 8 ŠO Brumov-Bylnice 1674 Bělunek Zdeněk Sokol Hut.-Solanec 1867 0
2004/2005 7 ŠO Brumov-Bylnice 1674 Peléšek Zdeněk S. ORA SV Slavičín 1712 1
2004/2005 6 ŠO Brumov-Bylnice 1674 Hradil Karel ŠKZ Vsetín B 1890 ½
2004/2005 5 ŠO Brumov-Bylnice 1674 Adame Vladimír TJ Val. Meziříčí 1821 ½
2004/2005 4 ŠO Brumov-Bylnice 1674 Krupa Josef TJ Gumárny Zubří 1859 0
2004/2005 3 ŠO Brumov-Bylnice 1674 Knápek František TJ Sokol Bystřička 1847 0
2004/2005 2 ŠO Brumov-Bylnice 1674 Šiman Libor TJ Sokol Vizovice ½
2004/2005 1 ŠO Brumov-Bylnice 1674 Smetana Rostislav Sokol Franc. Lhota 1734 1