Hráč Zeman Bořivoj

Zeman Bořivoj

User Pic
Jméno: Zeman Bořivoj
Oddíl: Tatra Kopřivnice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1642
Elo mezinárodní: 1626
ID: 7179
FIDE ID: 388386
Rok narození: 1941
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1645 1619 Macháč Antonín TJ Mořkov A 1580 1651 ½
2018/2019 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1645 1619 Nešpor Ivan ŠK Šenov B 1735 1762 0
2018/2019 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1637 1619 Klecker David TJ Frenštát pod Radhoštěm 1785 1766 ½
2018/2019 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1603 1619 Chmela Zdeněk ŠK Ostrava-Jih A 1823 1737 1
2018/2019 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1603 1619 Folta Jaroslav ŠK Hošťálkovice 1650 1714 ½
2018/2019 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1608 1626 Malina Roman ŠK Slavoj Poruba E 1518 1568 ½
2018/2019 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1608 1626 Štusek Petr ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 0 0 ½
2018/2019 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1622 1626 Opluštil Jiří TJ Fulnek 1735 1737 0
2018/2019 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 1603 1619 Mikoška Josef TJ Nový Jičín „B“ 1714 1729 ½
2018/2019 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 1608 1626 Friedel Radim ŠK Petřvald u N.J. 1750 1761 1
2017/2018 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1622 1626 Opluštil Jiří TJ Fulnek 1742 1754 0
2017/2018 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1640 1632 Pšenička Pavel TJ VOKD Poruba 2031 2065 0
2016/2017 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1663 1697 Literák Jaromír TJ Frenštát „B“ 1540 1605 1
2016/2017 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1663 1697 Mikoška Josef Nový Jičín „B“ 1741 1740 ½
2016/2017 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1663 1697 Babiš Zdeněk Spartak Bílovec 1561 1
2016/2017 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1663 1697 Vrobel Jaromír TJ Fulnek 1721 1782 0
2016/2017 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1663 1697 Macháč Petr TJ Mořkov „B“ 1337 1458 0
2016/2017 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1663 1697 Vojvodík Vlastimil TJ Frenštát „B“ 1262 1
2016/2017 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1663 1697 Píša Lubomír Spartak Bílovec 1669 1647 ½
2016/2017 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1663 1697 Šerek Ondřej TJ Fulnek 1703 1703 ½
2016/2017 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1663 1697 Černoch Petr TJ Mořkov „B“ 1654 ½
2015/2016 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1663 1697 Fabík Jan TJ Mořkov "A" 1652 0
2015/2016 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1663 1697 Diviš Jan SK Petřvald 1623 1623 ½
2015/2016 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1663 1697 Sudolský Jan TJ VOKD Poruba 1592 1602 ½
2015/2016 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1663 1697 Chmela Zdeněk TJ Mariánské Hory "A" 1806 1786 0
2015/2016 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1663 1697 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 1813 1824 ½
2015/2016 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1663 1697 Stračánek Jaroslav Slavoj Poruba "D" 1800 1833 0
2015/2016 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1663 1697 Měřička Josef TJ Ostrava "C" 1000 1
2015/2016 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1663 1697 Bříza Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1931 1896 0
2015/2016 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1663 1697 Schoffer Martin ŠK Šenov "B" 1628 1706 ½
2015/2016 10 ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 1663 1697 Mikoška Josef Nový Jičín „B“ 1741 1740 0
2015/2016 9 ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 1663 1697 Babiš Zdeněk Spartak Bílovec 1561 ½
2015/2016 8 ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 1663 1697 Sládkovská Petra TJ Mořkov „B“ 1480 0
2015/2016 6 ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 1663 1697 Literák Jaromír TJ Frenštát „B“ 1540 1605 ½
2015/2016 4 ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 1663 1697 Píša Lubomír Spartak Bílovec 1669 1647 0
2015/2016 3 ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 1663 1697 Adamčík David TJ Mořkov „B“ 1657 1572 ½
2015/2016 1 ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 1663 1697 Klecker David TJ Frenštát „B“ 1571 ½
2014/2015 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1685 Čížek Petr ŠK Šenov "A" 1952 1931 ½
2014/2015 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1685 Mička Norbert TJ Mořkov "A" 1902 1902 0
2014/2015 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1685 Skočík Marek TJ Ostrava "C" 1771 1880 0
2014/2015 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1685 Petrov Nikolaj ŠK Hošťalkovice "A" 1742 1770 0
2014/2015 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1685 Horáková Dana Slavoj Poruba "D" 2096 1976 ½
2014/2015 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1685 Růčka Alois TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1931 1908 0
2014/2015 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1685 Šipl František TJ Mariánské Hory "B" 1828 1803 ½
2014/2015 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1685 Mikoška Josef TJ Studénka 1758 1
2014/2015 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1685 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín "B" 1839 ½
2014/2015 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1685 Koleček Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1000 ½
2014/2015 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1685 Hlubina Pavel TJ VOKD Poruba "C" 1918 1927 ½
2013/2014 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1657 Opluštil Petr TJ Frenštát p/R "B" 1584 ½
2013/2014 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1657 Macháč Antonín TJ Mořkov "B" 1749 ½
2013/2014 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1657 Kotek René ŠK Petřvald u NJ 1740 1
2013/2014 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1657 Klecker David TJ Frenštát p/R "B" 1588 0
2013/2014 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1657 Vinklárek Vlastimil TJ Nový Jičín "B" 1762 1792 1
2013/2014 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 1657 Nešpor Ivan ŠK Šenov "A" 1748 1852 ½
2013/2014 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 1657 Žáček Josef T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1683 1
2013/2014 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 1657 Škuta Arnošt TJ Mariánské Hory "B" 1746 1683 1
2013/2014 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 1657 Šimonová Debora ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1536 ½
2012/2013 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1678 Géryk Petr T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1769 0
2012/2013 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1678 Šima František TJ Fulnek "A" 1716 0
2012/2013 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1678 Klečka Ivo ŠK Petřvald "A" 1737 0
2012/2013 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1678 Bayer Vlastimil ŠK Hošťálkovice "A" 1790 1813 0
2012/2013 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1678 Pavlas Jaroslav TJ Mariánské Hory "B" 1839 1
2012/2013 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1678 Madecký Bedřich ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1893 ½
2012/2013 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1678 Mička Norbert TJ Mořkov "A" 1707 0
2012/2013 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1678 Raiman Tom VOKD Poruba "C" 1746 0
2011/2012 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1697 Literák Jaromír TJ Frenštát p/R "B" 1599 0
2011/2012 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1697 Holiš Jaroslav TJ Nový Jičín "B" 1616 1
2011/2012 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1697 Černoch Josef TJ Mořkov "C" 1357 0
2011/2012 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1697 Píša Lubomír TJ Spartak Bílovec 1538 ½
2011/2012 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1697 Vallo Ján TJ Frenštát p/R "B" 1615 1
2011/2012 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1697 Závada Jakub TJ Nový Jičín "B" 1614 0
2011/2012 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1697 TJ Mořkov "C" 1
2011/2012 11 Tatra Kopřivnice "B" 1697 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 1835 1824 ½
2011/2012 9 Tatra Kopřivnice "B" 1697 Divinec František TJ Fulnek "A" 1417 1
2010/2011 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1735 TJ Mořkov "D" 1
2010/2011 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1735 Janes Martin TJ Spartak Bílovec 1382 ½
2010/2011 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1735 Dobiáš Zdeněk TJ Frenštát p/R "B" 1322 1
2010/2011 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1735 Mička Norbert TJ Mořkov "C" 1677 0
2010/2011 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1735 Hykl Ondřej TJ Frenštát p/R "C" 1000 1
2010/2011 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1735 Prokop Michal ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1323 1
2010/2011 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1735 Golich Jaroslav TJ Nový Jičín "B" 1669 0
2010/2011 10 Tatra Kopřivnice "B" 1735 Stračánek Jaroslav Slavoj Poruba "B" 1829 0
2010/2011 4 Tatra Kopřivnice "B" 1735 Mutina Antonín VOKD Poruba "C" 1922 0
2010/2011 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1735 Mička Norbert TJ Mořkov "C" 1677 0
2010/2011 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1735 Mol Václav TJ Frenštát p/R "B" 1443 1
2010/2011 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1735 Vinklárek Robert TJ Nový Jičín "B" 1720 ½
2009/2010 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1760 Galia Zdeněk Vagonka Studénka 1783 ½
2009/2010 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1760 Růčka Alois TJ Frenštát 1915 ½
2009/2010 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1760 Dobeš Luděk VOKD Poruba B 2045 0
2009/2010 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1760 Vrobel Jaromír TJ Fulnek 1872 0
2009/2010 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1760 Snopek Jiří TJ Mariánské Hory B 1852 0
2009/2010 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1760 Grzegorz Roman ŠK Hošťálkovice 1702 0
2009/2010 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1760 Diviš Jan ŠK Petřvald 1732 0
2009/2010 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1760 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín 1838 0
2009/2010 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1760 Šoki Zdeněk VOKD Poruba C 1877 1
2009/2010 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1760 Kaňovský Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1827 ½
2009/2010 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1760 Bayer Vlastimil Mittal Ostrava D 1843 0
2008/2009 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1770 Smrek Dušan TJ Spartak Bílovec 0
2008/2009 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1770 Literák Jaromír TJ Frenštát p/R "B" 1630 1
2008/2009 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1770 Kudělka Jan TJ Nový Jičín "C" 1505 0
2008/2009 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1770 Mamula Lubomír TJ Nový Jičín "C" 1672 ½
2008/2009 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1770 Sykala Vladislav ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1862 0
2008/2009 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1770 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín "B" 1833 ½
2008/2009 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1770 Šima František TJ Fulnek "A" 1702 1
2008/2009 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1770 Slížek Zdeněk TJ Mořkov "B" ½
2008/2009 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1770 Dočekalová Zuzana VOKD Poruba "C" 1843 0
2008/2009 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1770 Štrba Lukáš Mittal Ostrava "D" 1
2008/2009 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1770 Hajduček Milan ŠK Petřvald u NJ "A" 1599 1
2008/2009 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1770 Kořínek Jaroslav ŠK Svinov "B" 1791 0
2008/2009 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1770 Rosinský Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2030 0
2008/2009 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1770 Sudolský Jan VOKD Poruba "B" 1605 1
2008/2009 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1770 Literák Jaromír TJ Frenštát "A" 1630 1
2008/2009 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1770 Folta František TJ Nový Jičín "A" 1815 ½
2007/2008 11 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1744 Kubelka Martin TJ Fulnek "A" 1793 ½
2007/2008 9 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1744 Adámek Emil TJ Nový Jičín "A" 1580 1
2007/2008 8 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1744 Gazda Petr ŠK Svinov "A" 2018 0
2007/2008 7 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1744 Tokarský Radovan TJ VOKD Poruba "C" 1892 1
2007/2008 6 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1744 Trampota Lubomír TJ Frenštát "A" 1812 ½
2007/2008 5 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1744 Kramoliš Pavel TJ Mittal Ostrava "D" 1748 ½
2007/2008 4 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1744 Friedel Radim TJ Petřvald u NJ 1525 ½
2007/2008 3 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1744 Bůžek Ivo ŠK Svinov "B" 1495 1
2007/2008 2 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1744 Kovalský David ASK Tatra Kopřivnice "A" 1818 ½
2007/2008 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1744 Hýl Martin ŠK Petřvald "B" 1
2007/2008 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1744 Černoch Václav TJ Mořkov "B" 1770 1
2007/2008 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1744 Holiš Jaroslav TJ Nový Jičín "B" 1572 ½
2007/2008 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1744 Folta František TJ Nový Jičín "C" 1292 1
2007/2008 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1744 Černoch Václav TJ Mořkov "B" 1770 1
2007/2008 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1744 Babiš Zdeněk Spartak Bílovec 1548 ½
2007/2008 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1744 Mol Václav TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" 1424 ½
2007/2008 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1744 Mamula Lubomír TJ Nový Jičín "B" 1707 1
2007/2008 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1744 Hýl Jan ŠK Petřvald "B" 1
2006/2007 11 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1735 Kazda Ondřej VOKD Poruba "C" 1343 1
2006/2007 9 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1735 Siemko Richard Mittal Ostrava "D" 1642 ½
2006/2007 8 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1735 Mahďák František TJ Nový Jičín "B" 1831 1
2006/2007 7 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1735 Kusý Jan TJ Fulnek "A" 1
2006/2007 6 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1735 Czorniak František Slavoj Poruba "C" 1692 1
2006/2007 4 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1735 Veřmiřovský Vlastimil ŠK ASK Kopřivnice "A" 1909 0
2006/2007 2 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1735 Kudla Richard VOKD Poruba "B" 1824 0
2006/2007 1 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1735 Píša Lubomír Vagónka Studénka "A" 1617 1
2006/2007 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1735 Kozlovský Jiří TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" ½
2006/2007 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1735 Píša Lubomír Spartak Bílovec 1617 1
2006/2007 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1735 Folta František TJ Nový Jičín "C" 1289 1
2006/2007 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1735 Tománek Marek ŠK Petřvald 1689 1
2006/2007 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1735 Macháč Antonín TJ Mořkov "B" 1672 1
2006/2007 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1735 Kokeš Ladislav TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" 1557 1
2006/2007 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1735 Polášek Drahoslav Spartak Bílovec 1648 1
2006/2007 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1735 Mamula Lubomír TJ Nový Jičín "C" 1310 0
2006/2007 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1735 Tománek Marek ŠK Petřvald 1689 0
2006/2007 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1735 Macháč Antonín TJ Mořkov "B" 1672 0
2005/2006 11 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1771 Staníček František VOKD Poruba "C" ½
2005/2006 10 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1771 Pistl Robert Slavoj Poruba "C" 1864 ½
2005/2006 9 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1771 Skočková Kateřina VOKD Poruba "B" 1652 ½
2005/2006 8 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1771 Mikoška Josef Vagonka Studénka "A" 1778 0
2005/2006 7 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1771 Mahďák František TJ Nový Jičín "A" 1873 1
2005/2006 5 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1771 Uherek Jan ŠK Svinov "B" 1816 0
2005/2006 4 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1771 Sykala Vladislav ŠK ASK Kopřivnice "A" 1885 ½
2005/2006 2 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1771 Bayer Vlastimil Mittal Ostrava "C" 1825 0
2005/2006 1 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1771 Literák Jaromír TJ Frenštát "A" 1680 0
2004/2005 10 ASK Kopřivnice B" 1798 Mikoška Josef Vagónka Studénka 1800 0
2004/2005 5 ASK Kopřivnice B" 1798 Kramoliš Pavel NH Ostrava C" 1771 ½
2003/2004 7 Kopřivnice 1798 Mikoška Josef Vagónka Studénka 1801 0
2003/2004 5 Kopřivnice 1798 Bembenek Osvald ŠK Šenov 1800 ½