Hráč Halamíček Robert

Halamíček Robert

User Pic
Jméno: Halamíček Robert
Oddíl: TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1796
Elo mezinárodní: 1733
ID: 13006
FIDE ID: 387746
Rok narození: 1979
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1727 1800 Čujdík Jiří ŠK Šenov B 1946 1939 ½
2018/2019 8 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1735 1800 Čáp Šimon ŠK Ostrava-Jih A 1789 1796 0
2018/2019 6 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1732 1800 Stračánek Vladimír ŠK Slavoj Poruba E 1833 1853 ½
2018/2019 5 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1728 1803 Braun Jan TJ Ostrava D 1876 1919 ½
2018/2019 3 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1720 1803 Kahánek Martin ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1873 1890 ½
2018/2019 2 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1720 1803 Kubelka Martin TJ Fulnek 1875 1870 ½
2018/2019 1 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1730 1803 Hanko František TJ Mořkov A 1745 1731 0
2017/2018 11 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1725 1819 Neumann Filip TJ Ostrava D 1911 1784 ½
2017/2018 10 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1727 1819 Šerek Ondřej TJ Fulnek 1659 1699 ½
2017/2018 7 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1757 1819 Štefaník Marek ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1640 1623 0
2017/2018 6 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1757 1819 Václavík Martin TJ VOKD Poruba 2121 2130 0
2017/2018 5 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1727 1819 Friedel Radim ŠK Petřvald 1743 1749 1
2017/2018 3 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1727 1819 Machýček Lubomír TJ Nový Jičín A 2214 2216 0
2015/2016 11 TJ Frenštát p/R "A" 1824 1849 Kusák Lubomír TJ Mariánské Hory "A" 1701 1718 1
2015/2016 10 TJ Frenštát p/R "A" 1824 1849 Raiman Tom TJ VOKD Poruba 1794 1814 ½
2015/2016 9 TJ Frenštát p/R "A" 1824 1849 Neuwirth Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1555 1802 ½
2015/2016 8 TJ Frenštát p/R "A" 1824 1849 Vágner Ladislav TJ Nový Jičín "A" 1933 1932 0
2015/2016 7 TJ Frenštát p/R "A" 1824 1849 Kolařík Tomáš ŠK Hošťálkovice 1637 1652 1
2015/2016 5 TJ Frenštát p/R "A" 1824 1849 Skočík Marek TJ Ostrava "C" 1827 1908 1
2015/2016 3 TJ Frenštát p/R "A" 1824 1849 Kotlář Jarmil ŠK Šenov "B" 1907 1893 0
2015/2016 2 TJ Frenštát p/R "A" 1824 1849 Černoch Lukáš TJ Mořkov "A" 1893 1941 0
2015/2016 1 TJ Frenštát p/R "A" 1824 1849 Kotek René SK Petřvald 1689 1751 1
2014/2015 9 TJ Frenštát p/R "B" 1827 Bíža Miroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1757 1787 0
2014/2015 4 TJ Frenštát p/R "B" 1827 Bíža Miroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1757 1787 ½
2014/2015 11 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1827 Rosinský Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2044 2017 0
2014/2015 10 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1827 Mutina Antonín TJ VOKD Poruba "C" 1779 1938 1
2014/2015 8 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1827 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "A" 1745 1763 1
2014/2015 7 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1827 Skočík Marek TJ Ostrava "C" 1771 1880 1
2014/2015 6 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1827 Štefaník Petr ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1422 1493 1
2014/2015 5 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1827 Stračánek Jaroslav Slavoj Poruba "D" 1790 1794 ½
2014/2015 4 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1827 Petrov Nikolaj ŠK Hošťalkovice "A" 1742 1770 ½
2014/2015 3 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1827 Špála Jiří TJ Mariánské Hory "B" 1781 1809 ½
2014/2015 1 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1827 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín "B" 1839 ½
2013/2014 7 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1831 Kusák Lubomír TJ Mariánské Hory "B" 1685 1761 1
2013/2014 6 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1831 Jančálek Zdeněk TJ Mořkov "A" 1746 0
2013/2014 5 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1831 Hlubina Pavel VOKD Poruba "C" 1930 1945 1
2013/2014 4 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1831 Osladil Jaroslav TJ Studénka "A" 1807 0
2013/2014 3 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1831 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1757 1
2013/2014 1 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1831 Balogh Milan TJ Ostrava "C" 1882 1905 0
2012/2013 11 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1823 Novotný Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1693 1
2012/2013 10 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1823 Veselý Martin TJ Ostrava "B" 2154 2153 0
2012/2013 9 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1823 Galia Zdeněk TJ Studénka "A" 1719 1
2012/2013 8 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1823 Aparicio Ignacio ŠK Petřvald "A" 1504 1
2012/2013 7 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1823 Bayer Vlastimil ŠK Hošťálkovice "A" 1790 1813 1
2012/2013 6 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1823 Peřík Alois TJ Mariánské Hory "B" 1835 1864 ½
2012/2013 4 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1823 Šimek Jiří TJ Nový Jičín "A" 2053 2068 0
2012/2013 2 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1823 Raiman Tom VOKD Poruba "C" 1746 0
2011/2012 11 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1804 Terpstra Wiep VOKD Poruba "C" 1933 ½
2011/2012 9 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1804 Hanko František TJ Mořkov "B" 1571 ½
2011/2012 8 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1804 Šima František TJ Fulnek "A" 1708 1
2011/2012 7 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1804 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "B" 2216 2217 0
2011/2012 6 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1804 Kahánek Martin Tatra Kopřivnice "B" 1876 1859 1
2011/2012 4 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1804 Mikoška Josef TJ Studenka "A" 1795 1
2011/2012 1 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1804 Chmela Zdeněk TJ Mariánské Hory "B" 1744 ½
2010/2011 11 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1810 Bříza Jiří Tatra Kopřivnice "B" 1958 ½
2010/2011 10 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1810 Hlubina Pavel VOKD Poruba "C" 1929 0
2010/2011 9 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1810 Diviš Jan ŠK Petřvald u NJ "A" 1736 ½
2010/2011 8 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1810 Folta František TJ Nový Jičín "A" 1863 ½
2010/2011 5 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1810 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "B" 1940 0
2010/2011 4 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1810 Osladil Jaroslav TJ Studenka "A" 1825 ½
2010/2011 3 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1810 Chmela Zdeněk TJ Mariánské Hory "B" 1758 ½
2010/2011 2 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1810 Šíma Pavel TJ Fulnek "A" 2026 1
2010/2011 1 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1810 Macháč Antonín TJ Mořkov "B" 1719 0
2009/2010 11 TJ Frenštát 1799 Kondula Dominik VOKD Poruba B 1864 0
2009/2010 10 TJ Frenštát 1799 Janák Michal ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1626 1
2009/2010 9 TJ Frenštát 1799 Snopek Jiří TJ Mariánské Hory B 1852 ½
2009/2010 8 TJ Frenštát 1799 Grzegorz Roman ŠK Hošťálkovice 1702 1
2009/2010 7 TJ Frenštát 1799 Hýl Jan ŠK Petřvald 1633 1
2009/2010 6 TJ Frenštát 1799 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín 1838 1
2009/2010 5 TJ Frenštát 1799 Pektor Vítězslav VOKD Poruba C 1720 0
2009/2010 4 TJ Frenštát 1799 Sykala Vladislav ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1867 0
2009/2010 3 TJ Frenštát 1799 Kramoliš Petr Mittal Ostrava D 1946 ½
2009/2010 1 TJ Frenštát 1799 Přikryl Stanislav TJ Fulnek 1752 1
2008/2009 10 TJ Frenštát "A" 1793 Diviš Jan ŠK Petřvald u NJ "A" 1850 1
2008/2009 9 TJ Frenštát "A" 1793 Snopek Jiří ŠK Svinov "B" 1927 0
2008/2009 7 TJ Frenštát "A" 1793 Třetina Zdeněk VOKD Poruba "B" 1796 1
2008/2009 6 TJ Frenštát "A" 1793 Osladil Jaroslav Vagonka Studénka "A" 1786 ½
2008/2009 5 TJ Frenštát "A" 1793 Papán Cyril TJ Nový Jičín "A" 2084 0
2008/2009 1 TJ Frenštát "A" 1793 Václavík David VOKD Poruba "C" 2077 0
2007/2008 11 TJ Frenštát "A" 1790 Londin Milan Vagonka Studénka "A" 1854 ½
2007/2008 9 TJ Frenštát "A" 1790 Chlevišťan Jakub TJ VOKD Poruba "B" 2103 ½
2007/2008 6 TJ Frenštát "A" 1790 Sykala Vladislav ASK Tatra Kopřivnice "B" 1873 ½
2007/2008 5 TJ Frenštát "A" 1790 Šipl František TJ VOKD Poruba "C" 1830 ½
2007/2008 3 TJ Frenštát "A" 1790 Diviš Jan TJ Petřvald u NJ 1745 0
2007/2008 2 TJ Frenštát "A" 1790 Šíma Nikola ŠK Svinov "B" 1853 ½
2006/2007 11 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1754 Peřík Alois ŠK Svinov "B" 1880 0
2006/2007 10 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1754 Drlík Jaroslav ŠK ASK Kopřivnice "B" 1779 ½
2006/2007 9 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1754 Bříza Jiří ŠK ASK Kopřivnice "A" 2044 ½
2006/2007 8 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1754 Major Robert Mittal Ostrava "D" 1822 ½
2006/2007 7 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1754 Churová Ivana Mittal Ostrava "C" 2104 1
2006/2007 3 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1754 Sládeček Ivo Vagónka Studénka "A" 1909 ½
2006/2007 2 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1754 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "C" 1950 1
2006/2007 1 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1754 Třetina Zdeněk VOKD Poruba "C" 1807 0
2006/2007 9 TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" 1754 Černoch Lukáš TJ Mořkov "B" 1795 ½
2006/2007 7 TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" 1754 Adámek Emil TJ Nový Jičín "C" 1531 1
2006/2007 6 TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" 1754 Jamka Josef ŠK Petřvald 1763 1
2006/2007 5 TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" 1754 Veřmiřovský Vlastimil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1909 0
2006/2007 4 TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" 1754 Černoch Lukáš TJ Mořkov "B" 1795 ½
2006/2007 2 TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" 1754 Adámek Emil TJ Nový Jičín "C" 1531 1
2005/2006 11 TJ Frenštát "A" 1749 Sládeček Ivo Vagonka Studénka "A" 1933 1
2005/2006 9 TJ Frenštát "A" 1749 Kotek René ŠK Petřvald u NJ "A" 1724 1
2005/2006 8 TJ Frenštát "A" 1749 Šíma Nikola ŠK Svinov "B" 1853 ½
2005/2006 7 TJ Frenštát "A" 1749 Sykala Vladislav ŠK ASK Kopřivnice "A" 1885 0
2005/2006 5 TJ Frenštát "A" 1749 Kubica Radek Mittal Ostrava "C" 1835 0
2005/2006 4 TJ Frenštát "A" 1749 Juchelka Matěj VOKD Poruba "B" 1765 ½
2005/2006 2 TJ Frenštát "A" 1749 Pistl Robert Slavoj Poruba "C" 1864 0
2004/2005 11 TJ Frenštát A" 1739 Folta Jaroslav DP Ostrava A" 1847 1
2004/2005 10 TJ Frenštát A" 1739 Vaníček Adolf Unie Hlubina A" 1887 1
2004/2005 9 TJ Frenštát A" 1739 Vícha Martin TJ Fulnek A" 1829 0
2004/2005 7 TJ Frenštát A" 1739 Pohludka Ondřej ŠK Šenov A" 1982 0
2004/2005 5 TJ Frenštát A" 1739 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba C" 2024 0
2004/2005 4 TJ Frenštát A" 1739 Šimek Jiří TJ Nový Jičín A" 2187 0
2004/2005 3 TJ Frenštát A" 1739 Kondula Lukáš VOKD Poruba B" 1806 1
2004/2005 2 TJ Frenštát A" 1739 Kahánek Martin ASK Kopřivnice B" 1769 0