Hráč Špála Jiří

Špála Jiří

User Pic
Jméno: Špála Jiří
Oddíl: Šachový klub Ostrava-Jih
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1830
Elo mezinárodní: 1816
ID: 41355
FIDE ID: 382760
Rok narození: 1949
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 3 ŠK Ostrava - Jih D 1817 1830 Kutáč Jakub ŠK Šenov E 0 0 1
2018/2019 1 ŠK Ostrava - Jih D 1807 1830 Herič Milan ŠK Ostrava - Jih C 1570 1643 1
2018/2019 3 TJ Ludgeřovice 1817 1830 Špičák Miroslav TJ Lokomotiva Krnov 0 0 1
2018/2019 2 TJ Ludgeřovice 1817 1830 Klimša Jiří ŠKTP Hrabyně 1786 1765 ½
2018/2019 1 TJ Ludgeřovice 1807 1830 Gazda Pavel ŠK Orel Opava B 1811 1788 1
2018/2019 4 Šachový klub Ostrava Jih B 1817 1830 Eliáš Josef ŠK HTJ Odra Ostrava 0 1805 1
2018/2019 3 Šachový klub Ostrava Jih B 1817 1830 Ludvová Marie TJ Sokol Vítkovice 1591 1551 1
2018/2019 2 Šachový klub Ostrava Jih B 1807 1830 Kalavský Milan ŠK Slavoj Poruba F 1665 1761 1
2018/2019 1 Šachový klub Ostrava Jih B 1807 1830 Čížek Petr ŠK Šenov C 1800 1871 1
2017/2018 10 Mariánské Hory B 1863 1856 Lišťák Břetislav Slovan Ostrava A 0 1713 ½
2017/2018 9 Mariánské Hory B 1863 1856 Petrov Bogoljub ŠK Hošťálkovice 1860 1901 ½
2017/2018 8 Mariánské Hory B 1864 1856 Tokarský Radovan Dynamo DP Ostrava A 0 1908 ½
2017/2018 7 Mariánské Hory B 1863 1856 Petrov Bogoljub ŠK Hošťálkovice 1860 1901 1
2017/2018 5 Mariánské Hory B 1866 1856 Šálek Josef Slovan Ostrava A 0 1740 1
2017/2018 4 Mariánské Hory B 1866 1856 Schoffer Martin ŠK Šenov C 1661 1669 ½
2017/2018 3 Mariánské Hory B 1866 1856 Maceček Pavel Dynamo DP Ostrava A 0 1818 1
2017/2018 11 TJ Ludgeřovice 1875 1856 Daříček Vítězslav TJ Lokomotiva Krnov 1888 1888 ½
2017/2018 10 TJ Ludgeřovice 1866 1856 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1836 1862 1
2017/2018 9 TJ Ludgeřovice 1864 1856 Bartoš Michal ŠK TJ Dolní Benešov C 1772 1803 ½
2017/2018 8 TJ Ludgeřovice 1864 1856 Šnyta Zdeněk ŠKTP Hrabyně 2034 2048 ½
2017/2018 7 TJ Ludgeřovice 1863 1856 Kozák Lubomír ŠK Orel Opava A 1926 1979 ½
2017/2018 6 TJ Ludgeřovice 1863 1856 Strakoš Jiří SK Jiskra Rýmařov 1852 1824 ½
2017/2018 5 TJ Ludgeřovice 1866 1856 Sovadina Jiří Slezan Opava C 1961 1947 ½
2017/2018 3 TJ Ludgeřovice 1866 1856 Hružík Lumír TJ Velká Polom 1818 1874 ½
2017/2018 2 TJ Ludgeřovice 1866 1856 Josefus Marek SK Kravaře 1886 1859 ½
2017/2018 1 TJ Ludgeřovice 1873 1864 Martinek Pavel ŠK Orel Opava B 1783 1820 0
2015/2016 11 TJ Ludgeřovice 1831 1847 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1774 1854 1
2015/2016 10 TJ Ludgeřovice 1831 1847 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 2004 1927 ½
2015/2016 9 TJ Ludgeřovice 1831 1847 Prokůpek Miroslav TJ Lokomotiva Krnov 1864 1866 1
2015/2016 8 TJ Ludgeřovice 1831 1847 Richter Ivan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1883 1867 ½
2015/2016 7 TJ Ludgeřovice 1831 1847 Pavera Vít ŠK Orel Opava A 1980 1995 ½
2015/2016 6 TJ Ludgeřovice 1831 1847 Ludwig Petr ŠK Bruntál 1951 1967 ½
2015/2016 5 TJ Ludgeřovice 1831 1847 Husár Ivo Sokol Háj ve Slezsku 1812 1813 ½
2015/2016 4 TJ Ludgeřovice 1831 1847 Jureček Daniel ŠK Orel Opava B 1837 1862 0
2015/2016 3 TJ Ludgeřovice 1831 1847 Vrobel Jaromír TJ Fulnek 1721 1782 1
2015/2016 2 TJ Ludgeřovice 1831 1847 Kocur Valter ŠKTP Hrabyně 1983 1993 ½
2015/2016 1 TJ Ludgeřovice 1831 1847 Krella Martin SK Kravaře 1925 1914 ½
2015/2016 5 TJ Mariánské Hory "B" 1831 1847 Kopcová Ludmila TJ Ostrava "D" 1783 1758 ½
2015/2016 4 TJ Mariánské Hory "B" 1831 1847 Sedlář Jaroslav Dynamo DPO "A" 1887 ½
2015/2016 3 TJ Mariánské Hory "B" 1831 1847 Bárta Jan ŠK Slavoj Poruba "E" 1923 1
2015/2016 9 TJ Mariánské Hory "C" 1831 1847 Šálek Josef Slovan Ostrava "B" 1790 ½
2015/2016 8 TJ Mariánské Hory "C" 1831 1847 Neumann Filip TJ Ostrava "F" 1772 1683 0
2015/2016 5 TJ Mariánské Hory "C" 1831 1847 Fridrišek Tomáš TJ Ostrava "E" 1672 1684 ½
2014/2015 11 TJ Ludgeřovice 1781 1809 Pardy Jiří Orel Opava "C" 1754 ½
2014/2015 10 TJ Ludgeřovice 1781 1809 Peťovský Ľudovít Slezan Opava "C" 1816 ½
2014/2015 9 TJ Ludgeřovice 1781 1809 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1706 ½
2014/2015 8 TJ Ludgeřovice 1781 1809 Harazim Richard ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1818 1
2014/2015 7 TJ Ludgeřovice 1781 1809 Trojek Miroslav TJ Velká Polom "A" 1803 1749 ½
2014/2015 6 TJ Ludgeřovice 1781 1809 Fojtík Josef ŠK U Freda Darkovičky 1658 1
2014/2015 5 TJ Ludgeřovice 1781 1809 Joško Jiří ŠK Gobe Píšť 1667 1632 ½
2014/2015 4 TJ Ludgeřovice 1781 1809 Müller Leo Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1887 1838 1
2014/2015 3 TJ Ludgeřovice 1781 1809 Petřik Alfred SK Kravaře "B" 1585 0
2014/2015 2 TJ Ludgeřovice 1781 1809 Káč Jan TJ Sokol Kobeřice "A" 1747 1
2014/2015 1 TJ Ludgeřovice 1781 1809 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1821 ½
2014/2015 7 TJ Mariánské Hory "C" 1781 1809 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "B" 2002 1990 ½
2014/2015 5 TJ Mariánské Hory "C" 1781 1809 Tokarský Radovan Dynamo DP Ostrava 1905 ½
2014/2015 3 TJ Mariánské Hory "C" 1781 1809 Petrov Bogoljub HTJ Odra 1957 1960 1
2014/2015 2 TJ Mariánské Hory "C" 1781 1809 Kopec Ladislav TJ Ostrava "D" 2130 2114 0
2014/2015 1 TJ Mariánské Hory "C" 1781 1809 Jamka Břetislav Slovan Ostrava 2019 1973 ½
2014/2015 11 TJ Mariánské Hory "B" 1781 1809 Papán Cyril TJ Nový Jičín "B" 2014 2002 0
2014/2015 10 TJ Mariánské Hory "B" 1781 1809 Veřmiřovský Vlastimil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 2017 1995 1
2014/2015 9 TJ Mariánské Hory "B" 1781 1809 Mačejovský Igor TJ VOKD Poruba "C" 1970 1954 0
2014/2015 6 TJ Mariánské Hory "B" 1781 1809 Chrostek Lukáš TJ Ostrava "C" 1818 1854 1
2014/2015 5 TJ Mariánské Hory "B" 1781 1809 Smělý Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1778 1776 ½
2014/2015 4 TJ Mariánské Hory "B" 1781 1809 Kondula Lukáš Slavoj Poruba "D" 2002 2015 0
2014/2015 3 TJ Mariánské Hory "B" 1781 1809 Halamíček Robert TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1827 ½
2014/2015 1 TJ Mariánské Hory "B" 1781 1809 Omamík Pavel TJ Studénka 2084 2078 0
2013/2014 11 TJ Ludgeřovice 1000 Vlček Antonín TJ Vítkov 1835 1819 0
2013/2014 10 TJ Ludgeřovice 1000 Gemsa Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1626 1713 0
2013/2014 9 TJ Ludgeřovice 1000 Vavřínková Jitka ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1582 ½
2013/2014 8 TJ Ludgeřovice 1000 Lorenz Bohumír Orel Opava "C" 1917 1923 ½
2013/2014 7 TJ Ludgeřovice 1000 Fojtík Josef ŠK U Freda Darkovičky 1680 1
2013/2014 6 TJ Ludgeřovice 1000 Krella Martin TJ Sokol Kobeřice "A" 1773 ½
2013/2014 5 TJ Ludgeřovice 1000 Kalavský Milan TJ Velká Polom 1807 ½
2013/2014 4 TJ Ludgeřovice 1000 Křefký Verner ŠK Gobe Píšť "A" 1676 1
2013/2014 3 TJ Ludgeřovice 1000 Skuplík Jaroslav SK Kravaře "B" 1609 1
2013/2014 2 TJ Ludgeřovice 1000 Peťovský Ľudovít ŠK U Lípy Malé Hoštice "A" 1815 ½
2013/2014 1 TJ Ludgeřovice 1000 Harazim Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1725 1