Hráč Babiš Zdeněk

Babiš Zdeněk

User Pic
Jméno: Babiš Zdeněk
Oddíl: Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1586
Elo mezinárodní: 0
ID: 13014
FIDE ID: 385964
Rok narození: 1946
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 2 Spartak Bílovec „B“ 0 1571 Króliczek Martin TJ Nový Jičín „B“ 0 0 1 soutěž
2019/2020 1 Spartak Bílovec „B“ 0 1571 Hromádka Jaromír TJ Mořkov „B“ 1656 1590 0 soutěž
2019/2020 7 Spartak Bílovec „B“ 0 1571 Jamroz Ladislav ŠK Petřvald u N.J. 1664 1683 1 soutěž
2019/2020 5 Spartak Bílovec „B“ 0 1571 Polášková Jitka ŠK ASK Kopřivnice „D“ 1353 1526 1 soutěž
2019/2020 4 Spartak Bílovec „B“ 0 1571 Černoch Petr TJ Mořkov „B“ 1669 1711 1 soutěž
2019/2020 3 Spartak Bílovec „B“ 0 1571 Vinklárek Vlastimil TJ Nový Jičín „B“ 1728 1707 0 soutěž
2018/2019 10 Spartak Bílovec 0 1557 Zborovský Martin TJ Nový Jičín „B“ 0 1244 1 soutěž
2018/2019 9 Spartak Bílovec 0 1557 Prokop Michal ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 0 1390 1 soutěž
2018/2019 8 Spartak Bílovec 0 1557 Aparicio Ignacio ŠK Petřvald u N.J. 1558 1544 1 soutěž
2018/2019 6 Spartak Bílovec 0 1557 Čáň Jan TJ Mořkov „ B“ 0 0 1 soutěž
2018/2019 5 Spartak Bílovec 0 1557 Zborovský Martin TJ Nový Jičín „B“ 0 1244 1 soutěž
2018/2019 2 Spartak Bílovec 0 1557 Vařák Radomil TJ Frenštát p.R. „B“ 0 0 1 soutěž
2017/2018 9 Spartak Bílovec 0 1570 Hlaváček Pavel ŠK Kopřivnice „D“ 1701 1733 0 soutěž
2017/2018 8 Spartak Bílovec 0 1570 Fabík Jan TJ Mořkov „B“ 1691 1634 ½ soutěž
2017/2018 6 Spartak Bílovec 0 1570 Mol Václav TJ Frenštát p.R. „B“ 1613 1609 ½ soutěž
2017/2018 5 Spartak Bílovec 0 1570 Mikoška Josef TJ Nový Jičín „ B“ 1741 1730 0 soutěž
2017/2018 4 Spartak Bílovec 0 1570 Zeman Karel ŠK Kopřivnice „D“ 1700 1746 0 soutěž
2017/2018 3 Spartak Bílovec 0 1570 Hromádka Jaromír TJ Mořkov „B“ 1669 1685 0 soutěž
2017/2018 1 Spartak Bílovec 0 1570 Mol Václav TJ Frenštát p.R. „B“ 0 1441 1 soutěž
2016/2017 10 Spartak Bílovec 1561 Šerek Ondřej TJ Fulnek 1703 1703 1 soutěž
2016/2017 9 Spartak Bílovec 1561 Macháč Antonín TJ Mořkov „B“ 1668 1690 0 soutěž
2016/2017 8 Spartak Bílovec 1561 Zeman Bořivoj ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1663 1697 0 soutěž
2016/2017 7 Spartak Bílovec 1561 Mikoška Josef Nový Jičín „B“ 1741 1740 ½ soutěž
2016/2017 6 Spartak Bílovec 1561 Obšil Přemysl TJ Frenštát „B“ ½ soutěž
2016/2017 5 Spartak Bílovec 1561 Vrobel Jaromír TJ Fulnek 1721 1782 ½ soutěž
2016/2017 4 Spartak Bílovec 1561 Macháč Petr TJ Mořkov „B“ 1337 1458 0 soutěž
2016/2017 3 Spartak Bílovec 1561 Zeman Karel ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1681 1737 0 soutěž
2016/2017 2 Spartak Bílovec 1561 Folta František Nový Jičín „B“ 1817 1840 0 soutěž
2016/2017 1 Spartak Bílovec 1561 Literák Jaromír TJ Frenštát „B“ 1540 1605 1 soutěž
2015/2016 10 Spartak Bílovec 1561 Sládkovská Petra TJ Mořkov „B“ 1480 0 soutěž
2015/2016 9 Spartak Bílovec 1561 Zeman Bořivoj ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 1663 1697 ½ soutěž
2015/2016 8 Spartak Bílovec 1561 Vojvodík Vlastimil TJ Frenštát „B“ 1262 1 soutěž
2015/2016 7 Spartak Bílovec 1561 Folta František Nový Jičín „B“ 1817 1840 0 soutěž
2015/2016 5 Spartak Bílovec 1561 Fabík Jan TJ Mořkov „B“ 1652 0 soutěž
2015/2016 4 Spartak Bílovec 1561 Koleček Jiří ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 1636 1552 0 soutěž
2015/2016 3 Spartak Bílovec 1561 Vallo Ján TJ Frenštát „B“ 1621 1 soutěž
2014/2015 9 Spartak Bílovec 1576 Šima František TJ Fulnek 1712 0 soutěž
2014/2015 7 Spartak Bílovec 1576 Kotek René ŠK Petřvald u NJ 1740 0 soutěž
2014/2015 5 Spartak Bílovec 1576 Chromela Petr ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1246 1 soutěž
2014/2015 3 Spartak Bílovec 1576 Vojvodík Vlastimil TJ Frenštát p/R "B" 1256 ½ soutěž
2014/2015 1 Spartak Bílovec 1576 Adamčík David TJ Mořkov "B" 1567 1567 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Spartak Bílovec 1558 Fabík Jan TJ Mořkov "B" 1601 1 soutěž
2012/2013 5 TJ Spartak Bílovec 1558 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín "B" 1790 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ Spartak Bílovec 1558 Klecker David TJ Frenštát p/R "B" 1576 ½ soutěž
2012/2013 3 TJ Spartak Bílovec 1558 Hanko František TJ Mořkov "B" 1577 0 soutěž
2012/2013 2 TJ Spartak Bílovec 1558 Kudělka Jan TJ Nový Jičín "B" 1647 ½ soutěž
2012/2013 1 TJ Spartak Bílovec 1558 Žáček Josef TJ Frenštát p/R "B" 1671 1 soutěž
2011/2012 10 TJ Spartak Bílovec 1566 Vinklárek Robert TJ Nový Jičín "B" 1685 1707 0 soutěž
2011/2012 9 TJ Spartak Bílovec 1566 Černoch Petr TJ Mořkov "C" 1648 0 soutěž
2011/2012 7 TJ Spartak Bílovec 1566 Mol Václav TJ Frenštát p/R "B" 1456 ½ soutěž
2011/2012 6 TJ Spartak Bílovec 1566 Zeman Karel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1729 0 soutěž
2011/2012 5 TJ Spartak Bílovec 1566 Závada Jakub TJ Nový Jičín "B" 1614 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Spartak Bílovec 1566 Adamčík David TJ Mořkov "C" 1443 0 soutěž
2011/2012 2 TJ Spartak Bílovec 1566 Vojvodík Vlastimil TJ Frenštát p/R "B" 1000 1 soutěž
2011/2012 1 TJ Spartak Bílovec 1566 Novotný Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1724 1 soutěž
2010/2011 7 TJ Spartak Bílovec 1547 Literák Jaromír TJ Frenštát p/R "B" 1582 0 soutěž
2010/2011 6 TJ Spartak Bílovec 1547 Novotný Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1736 1 soutěž
2010/2011 5 TJ Spartak Bílovec 1547 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "C" 1708 1 soutěž
2010/2011 4 TJ Spartak Bílovec 1547 Klecker Jan TJ Frenštát p/R "C" 1000 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Spartak Bílovec 1547 Šimonová Debora ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1000 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Spartak Bílovec 1547 Klecker Jan TJ Frenštát p/R "C" 1000 0 soutěž
2010/2011 2 TJ Spartak Bílovec 1547 Prokop Michal ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1323 1 soutěž
2009/2010 7 TJ Spartak Bílovec 1568 Tománek Marek ŠK Petřvald u NJ "B" 1830 0 soutěž
2009/2010 6 TJ Spartak Bílovec 1568 Zeman Karel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1724 0 soutěž
2009/2010 5 TJ Spartak Bílovec 1568 Závada Jakub TJ Nový Jičín "B" 1634 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Spartak Bílovec 1568 Fabík Jan TJ Mořkov "C" 1598 0 soutěž
2009/2010 2 TJ Spartak Bílovec 1568 Klecker David TJ Frenštát pod Radhoštěm"B" 0 soutěž
2009/2010 1 TJ Spartak Bílovec 1568 Zelenka Pavel TJ Mořkov "B" 1742 1 soutěž
2009/2010 3 TJ Spartak Bílovec 1568 Adámek Emil TJ Nový Jičín "B" 1679 0 soutěž
2009/2010 2 TJ Spartak Bílovec 1568 Zeman Karel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1724 0 soutěž
2009/2010 1 TJ Spartak Bílovec 1568 Černoch Lukáš TJ Mořkov "B" 1805 0 soutěž
2008/2009 3 TJ Spartak Bílovec 1564 Prokop David ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1387 1 soutěž
2008/2009 2 TJ Spartak Bílovec 1564 Kuběna Martin TJ Nový Jičín "C" 1405 ½ soutěž
2008/2009 1 TJ Spartak Bílovec 1564 Kozlovský Jiří TJ Frenštát p/R "B" 1421 1 soutěž
2008/2009 7 TJ Spartak Bílovec 1564 Hýl Jan ŠK Petřvald u N.J. "B" 1603 0 soutěž
2008/2009 6 TJ Spartak Bílovec 1564 Sykala Vladislav ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1862 0 soutěž
2008/2009 5 TJ Spartak Bílovec 1564 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín "B" 1833 0 soutěž
2008/2009 4 TJ Spartak Bílovec 1564 Veřmiřovský Vlastimil ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 2020 0 soutěž
2008/2009 3 TJ Spartak Bílovec 1564 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "C" 1689 ½ soutěž
2008/2009 2 TJ Spartak Bílovec 1564 Mol Václav TJ Frenštát p/R "B" 1453 1 soutěž
2008/2009 1 TJ Spartak Bílovec 1564 Kudělka Jan TJ Nový Jičín "C" 1505 ½ soutěž
2007/2008 3 Spartak Bílovec 1548 Mol Václav Frenštát pod Radhoštěm "B" 1424 ½ soutěž
2007/2008 2 Spartak Bílovec 1548 Ryšánek Jakub TJ Nový Jičín "C" 1360 ½ soutěž
2007/2008 7 Spartak Bílovec 1548 Mol Václav TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" 1424 ½ soutěž
2007/2008 6 Spartak Bílovec 1548 Holiš Jaroslav TJ Nový Jičín "B" 1572 ½ soutěž
2007/2008 5 Spartak Bílovec 1548 Zeman Bořivoj ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1744 ½ soutěž
2007/2008 4 Spartak Bílovec 1548 Hýl Martin ŠK Petřvald "B" 1 soutěž
2007/2008 3 Spartak Bílovec 1548 Ryšánek Jakub TJ Nový Jičín "C" 1360 1 soutěž
2007/2008 2 Spartak Bílovec 1548 Zelenka Pavel TJ Mořkov "B" 1760 0 soutěž
2006/2007 10 Spartak Bílovec 1581 Kotek René ŠK Petřvald 1705 ½ soutěž
2006/2007 9 Spartak Bílovec 1581 Novotný Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1721 0 soutěž
2006/2007 8 Spartak Bílovec 1581 Kozlovský Jiří TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" 1 soutěž
2006/2007 7 Spartak Bílovec 1581 Zelenka Pavel TJ Mořkov "B" 1770 0 soutěž
2006/2007 6 Spartak Bílovec 1581 Folta František TJ Nový Jičín "C" 1289 1 soutěž
2006/2007 5 Spartak Bílovec 1581 Besta Miroslav ŠK Petřvald 1752 0 soutěž
2006/2007 4 Spartak Bílovec 1581 Zeman Karel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1705 ½ soutěž
2006/2007 3 Spartak Bílovec 1581 Mol Václav TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" 1400 0 soutěž
2006/2007 2 Spartak Bílovec 1581 Zelenka Pavel TJ Mořkov "B" 1770 0 soutěž
2006/2007 1 Spartak Bílovec 1581 Mamula Lubomír TJ Nový Jičín "C" 1310 0 soutěž