Hráč Kühnl Eduard

Kühnl Eduard

User Pic
Jméno: Kühnl Eduard
Oddíl: DDM Praha 6
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1613
Elo mezinárodní: 0
ID: 32864
FIDE ID: 385913
Rok narození: 1942
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK Bohnice C 0 1623 Passer Lukáš SK Újezd nad Lesy 0 0 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Bohnice C 0 1623 Baďouček Otakar Sokol Nebušice 0 1687 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Bohnice C 0 1623 Doležal Václav GROP - F 0 1355 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Bohnice C 0 1623 Polnar Josef TJ Zora Praha z.s. 0 1771 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Bohnice C 0 1623 Trefilík Jiří ŠK DP Praha G - EA Hotels 1585 1602 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Bohnice C 0 1623 Novák Josef LR Expres 0 1738 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Bohnice C 0 1623 Tolar Jan Sokol Vršovice F 1588 1563 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Bohnice C 0 1623 Unichess F 1 soutěž
2019/2020 7 DDM Praha 6 B 0 1623 Šelder Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 1806 1806 ½ soutěž
2019/2020 5 DDM Praha 6 B 0 1623 ŠK DP Praha D - EA Hotels 1 soutěž
2019/2020 1 DDM Praha 6 B 0 1623 Vandas Karel ŠK Smíchov A 0 1718 ½ soutěž
2019/2020 8 DDM Praha 6 C 0 1623 Jahoda Oldřich Dukla G 1622 1621 ½ soutěž
2019/2020 7 DDM Praha 6 C 0 1623 Porteš Pavel ŠK Mlejn A 1616 1693 0 soutěž
2019/2020 6 DDM Praha 6 C 0 1623 Staněk Václav LR Pára 1751 1754 0 soutěž
2019/2020 4 DDM Praha 6 C 0 1623 Beneš Stanislav TJ Kobylisy G 0 1516 1 soutěž
2019/2020 3 DDM Praha 6 C 0 1623 Obrázek Karel USK Praha C 1773 1794 0 soutěž
2019/2020 2 DDM Praha 6 C 0 1623 Novák Viktor ŠK Sokol Vyšehrad H 1679 1668 ½ soutěž
2019/2020 1 DDM Praha 6 C 0 1623 Zlesák Tomáš ŠK DP Praha H - PORG 0 0 1 soutěž
2018/2019 11 Šachový klub Bohnice - C 0 1633 Dědina Miroslav Šachový klub Praha 4 "C" 0 1593 1 soutěž
2018/2019 10 Šachový klub Bohnice - C 0 1633 Žáček Petr ŠK Teplárna Malešice 1544 1443 1 soutěž
2018/2019 9 Šachový klub Bohnice - C 0 1633 Bára Josef ŠK DP Praha F 1377 1415 0 soutěž
2018/2019 8 Šachový klub Bohnice - C 0 1633 Jícha Tomáš ŠK Mlejn B 0 1555 0 soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Bohnice - C 0 1633 Zedník Petr Sokol Praha Vršovice G 1465 1439 1 soutěž
2018/2019 5 Šachový klub Bohnice - C 0 1633 Chaloupka Josef ŠO Praga Praha C 1759 1725 ½ soutěž
2018/2019 4 Šachový klub Bohnice - C 0 1633 Chvátal Zdeněk SK Újezd nad Lesy 0 1438 ½ soutěž
2018/2019 11 DDM Praha 6 B 0 1633 Reljic Aleksandar ŠK Sokol Vyšehrad H 0 1308 ½ soutěž
2018/2019 7 DDM Praha 6 B 0 1633 Šafář Miroslav Sokol Praha Vršovice E 1549 1641 1 soutěž
2018/2019 5 DDM Praha 6 B 0 1633 Vejvoda Robert Kbel.šach. reprezentace B 0 1329 0 soutěž
2018/2019 3 DDM Praha 6 B 0 1633 Randák Tomáš SK Rapid Praha A 0 1717 1 soutěž
2018/2019 2 DDM Praha 6 B 0 1633 Zajíček Luděk Šachový klub Praha 4 "A" 0 1826 0 soutěž
2018/2019 1 DDM Praha 6 B 0 1633 Holub Adam Unichess E 1434 1458 ½ soutěž
2018/2019 10 DDM Praha 6 C 0 1633 Hamral Čestmír ŠO Praga Praha E 1721 1696 ½ soutěž
2018/2019 9 DDM Praha 6 C 0 1633 Smola Radko Unichess G 1652 1711 0 soutěž
2018/2019 8 DDM Praha 6 C 0 1633 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad I 2149 2128 0 soutěž
2018/2019 7 DDM Praha 6 C 0 1633 Dvořák Bohumil USK Praha C 1936 1858 0 soutěž
2018/2019 5 DDM Praha 6 C 0 1633 Vít Zdeněk Sokol Praha Vršovice F 1722 1755 ½ soutěž
2018/2019 4 DDM Praha 6 C 0 1633 Brejcha Blahomír TJ Kobylisy G 1547 1585 ½ soutěž
2018/2019 3 DDM Praha 6 C 0 1633 Slunský Petr TJ Zora Praha A 1549 1587 ½ soutěž
2018/2019 2 DDM Praha 6 C 0 1633 Vít Martin ŠK Viktoria Žižkov D 1910 1921 0 soutěž
2018/2019 1 DDM Praha 6 C 0 1633 Píša Ivo SK Lokomotiva Radlice C 0 1756 ½ soutěž
2017/2018 11 DDM Praha 6 C 0 1655 Špirhanzl Radek Šachový klub Praha 4 C 1666 1664 ½ soutěž
2017/2018 10 DDM Praha 6 C 0 1655 Láska Zdeněk ŠK Mlejn B 1840 1790 0 soutěž
2017/2018 9 DDM Praha 6 C 0 1655 Voršilka Jiří SK OAZA Praha G 1601 1609 ½ soutěž
2017/2018 8 DDM Praha 6 C 0 1655 Votava Miroslav Sokol Praha Vršovice G 0 1768 ½ soutěž
2017/2018 4 DDM Praha 6 C 0 1655 Šimáček Ivan ŠK Loko Praha D 0 1453 1 soutěž
2017/2018 3 DDM Praha 6 C 0 1655 Bainhofner Jiří SK Újezd nad Lesy 1812 1756 ½ soutěž
2017/2018 2 DDM Praha 6 C 0 1655 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha F 1856 1888 0 soutěž
2017/2018 9 DDM Praha 6 B 0 1655 Doležel Jan ŠK Bohnice B 0 1640 ½ soutěž
2017/2018 2 DDM Praha 6 B 0 1655 Zimovčák Zdeněk TJ Pankrác F 1614 1644 0 soutěž
2017/2018 1 DDM Praha 6 B 0 1655 Tomášů Martin ŠK Praha - Smíchov B 1716 1758 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Bohnice C 0 1655 Trnka Lukáš SK OAZA Praha E 0 1588 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Bohnice C 0 1655 Jahoda Oldřich ŠO TJ Dukla Praha F 0 0 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Bohnice C 0 1655 Boháč Jaroslav TJ Kobylisy F 1909 1816 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Bohnice C 0 1655 Školoud Miroslav ŠK Praha - Smíchov D 0 1595 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Bohnice C 0 1655 Novák Josef ŠK Teplárna Malešice 0 1727 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Bohnice C 0 1655 Porteš Pavel ŠK Mlejn A 1612 1754 ½ soutěž
2016/2017 11 DDM Praha 6 B 1708 Páťal Luboš TJ Pankrác F 1604 0 soutěž
2016/2017 9 DDM Praha 6 B 1708 Gubin Oleg ŠK Praha - Smíchov C 1729 1665 0 soutěž
2016/2017 8 DDM Praha 6 B 1708 Rolinek Jiří SK Rapid Praha A 1573 1 soutěž
2016/2017 7 DDM Praha 6 B 1708 Dvořák Aleš USK Praha A 1721 ½ soutěž
2016/2017 4 DDM Praha 6 B 1708 Kameník Robert ŠK DP Praha - EA Hotels I 1954 1874 0 soutěž
2016/2017 2 DDM Praha 6 B 1708 Mlynář Jaroslav ŠK Mlejn A 1000 ½ soutěž
2016/2017 10 DDM Praha 6 C 1708 Macháček Otakar USK Praha B 2015 2007 0 soutěž
2016/2017 8 DDM Praha 6 C 1708 Bílý Michal Šachový klub Praha 4 C 0 soutěž
2016/2017 6 DDM Praha 6 C 1708 Láska Zdeněk ŠK Mlejn B 1869 1847 ½ soutěž
2016/2017 5 DDM Praha 6 C 1708 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad G 2088 2085 ½ soutěž
2016/2017 4 DDM Praha 6 C 1708 Kříž Pavel SK Újezd nad Lesy 1979 1936 ½ soutěž
2016/2017 2 DDM Praha 6 C 1708 Němec Jan GROP F 1807 ½ soutěž
2016/2017 1 DDM Praha 6 C 1708 Vedral Oldřich SK OAZA Praha G 2253 2244 0 soutěž
2016/2017 10 ŠK Bohnice C 1708 Zimovčák Zdeněk TJ Pankrác G 1637 1653 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Bohnice C 1708 Šíša Zvonimír USK Praha C 1725 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Bohnice C 1708 Bartoň Milan ŠO Praga Praha D 1762 1809 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Bohnice C 1708 Krobot Jan TJ Bohemians Praha G 1709 1691 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK Bohnice C 1708 Vandas Karel ŠK Praha - Smíchov D 1707 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Bohnice C 1708 Schmidt Karel SK Lokomotiva Radlice C 1718 1572 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Bohnice C 1708 Hruška Jan Sokol Nebušice 2127 2109 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Bohnice C 1708 Chloupek Petr Sokol Kobylisy F 1684 1738 ½ soutěž
2015/2016 11 DDM Praha 6 B 1708 Schuster Jan ŠK DP Praha - VŠFS II 1894 1899 ½ soutěž
2015/2016 10 DDM Praha 6 B 1708 Unichess E 1 soutěž
2015/2016 9 DDM Praha 6 B 1708 Mrázek Martin ŠK Bohnice B 1727 1613 1 soutěž
2015/2016 8 DDM Praha 6 B 1708 Přívozník Luboš TJ Praga Praha D 1641 0 soutěž
2015/2016 6 DDM Praha 6 B 1708 Horný Vojtěch TJ Pankrác E 1403 0 soutěž
2015/2016 5 DDM Praha 6 B 1708 Kunc Jan ŠK Praha - Smíchov B 1726 1723 1 soutěž
2015/2016 4 DDM Praha 6 B 1708 Wiener Richard Sokol Praha Vršovice D 1934 1887 ½ soutěž
2015/2016 2 DDM Praha 6 B 1708 Kalousek Zdeněk Viktoria Žižkov C 1972 1988 0 soutěž
2015/2016 1 DDM Praha 6 B 1708 Vítek Jan TJ Praga Praha C 1791 1747 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Bohnice C 1708 Pečený Miroslav TJ Bohemians Praha G 1759 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Bohnice C 1708 Veselý Jaroslav USK Praha C 1785 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Bohnice C 1708 Ťoupal Josef TJ Praga Praha E 1800 1843 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Bohnice C 1708 Přibyl Viktor ŠK PORG Praha 1641 1821 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Bohnice C 1708 Král Pavel Unichess G 1966 1923 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Bohnice C 1708 Vít Martin Viktoria Žižkov D 1910 1928 ½ soutěž
2015/2016 9 DDM Praha 6 C 1708 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1874 1849 0 soutěž
2015/2016 8 DDM Praha 6 C 1708 Líška Milan ŠK Loko Praha D 1855 ½ soutěž
2015/2016 7 DDM Praha 6 C 1708 Istel Oldřich TJ Praga Praha F 1724 1699 0 soutěž
2015/2016 6 DDM Praha 6 C 1708 Sapík Richard TJ Pankrác G 1708 0 soutěž
2015/2016 5 DDM Praha 6 C 1708 Novák Václav SK Rapid Praha A 1957 1964 0 soutěž
2015/2016 4 DDM Praha 6 C 1708 Prachař Josef GROP E 1933 1873 ½ soutěž
2015/2016 3 DDM Praha 6 C 1708 Novák Josef SK Lokomotiva Radlice D 1777 0 soutěž
2015/2016 2 DDM Praha 6 C 1708 Vandas Karel ŠK Smíchov D 1707 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Bohnice C 1721 Wichs Jakub Sokol Kobylisy E 2097 2107 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Bohnice C 1721 Holý Filip ŠK Praha 4 A 1849 1980 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Bohnice C 1721 Novotný Miroslav TJ Praga Praha F 1770 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Bohnice C 1721 Novák Josef ŠK Teplárna A 1752 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Bohnice C 1721 Rývová Anna ŠK Mahrla Praha C 1922 1864 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Bohnice C 1721 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad H 1823 1802 ½ soutěž
2014/2015 10 DDM Praha 6 C 1721 Blažek Miroslav ŠK Praha 4 B 1755 ½ soutěž
2014/2015 9 DDM Praha 6 C 1721 Zámorský Ladislav Kbelská šachová reprezentace B 1822 1860 1 soutěž
2014/2015 8 DDM Praha 6 C 1721 Kozák Martin Holdia DP Praha D 1895 1918 0 soutěž
2014/2015 7 DDM Praha 6 C 1721 Strakoš Tomáš TJ Praga Praha G 1753 ½ soutěž
2014/2015 6 DDM Praha 6 C 1721 Hampel Rudolf Sokol Kobylisy F 1682 0 soutěž
2014/2015 4 DDM Praha 6 C 1721 Haase Pavel ŠK PORG A 1790 1834 0 soutěž
2014/2015 2 DDM Praha 6 C 1721 Čebiš Petr SK Loko Praha D 1922 1865 0 soutěž
2014/2015 1 DDM Praha 6 C 1721 Bainhofner Jiří SK Újezd nad Lesy A 1726 1 soutěž
2013/2014 10 Stavby mostů Praha B 1747 Brndiar Pavel ŠK Viktoria Žižkov C 1736 0 soutěž
2013/2014 9 Stavby mostů Praha B 1747 Kovářová Oxana Sokol Praha-Kobylisy C 1647 1745 ½ soutěž
2013/2014 3 Stavby mostů Praha B 1747 Veselý Jaroslav USK Praha B 1770 ½ soutěž
2013/2014 2 Stavby mostů Praha B 1747 Bobek Daniel ŠK Smíchov B 1694 1755 0 soutěž
2013/2014 1 Stavby mostů Praha B 1747 Vašek Daniel Bohemians Praha E 1857 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1747 Trčka Bohdan ŠK Smíchov C 1621 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1747 Kostelecký Daniel Sokol Praha-Kobylisy E 1591 1690 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1747 Zikmund Daniel Kbelská šachová reprezentace 1936 1922 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1747 Vacovský Zbyněk ŠK Viktoria Žižkov D 1758 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1747 Brabec Jaroslav Sokol Praha-Vršovice F 1597 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1747 Kalík Josef ŠK Mlejn B 1560 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK ERA Poštovní spořitelna G 1747 Kormáňoš Samuel ŠK PORG F 1267 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK ERA Poštovní spořitelna G 1747 Staněk Václav ŠO TJ Dukla Praha E 1663 1675 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK ERA Poštovní spořitelna G 1747 Baďouček Otakar Sokol Nebušice A 1000 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK ERA Poštovní spořitelna G 1747 Chaloupka Josef TJ Praga Praha E 1645 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK ERA Poštovní spořitelna G 1747 Krčil Roman TJ Zora Praha A 1629 ½ soutěž