Hráč Půlpán Jakub

Půlpán Jakub

User Pic
Jméno: Půlpán Jakub
Oddíl: 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2399
Elo mezinárodní: 2386
ID: 30306
FIDE ID: 302759
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č 2222 SK Polabiny B 2400 2417 Neckář Lubomír SK JOLY Lysa nad Labem C 2279 2282 ½
2017/2018 9 Č 2222 SK Polabiny B 2400 2417 Cífka Stanislav SK OAZA Praha 2398 2397 ½
2017/2018 5 B 2222 SK Polabiny B 2403 2417 Vichnar David SK Sokol Vysehrad 2443 2421 ½
2017/2018 3 B 2222 SK Polabiny B 2400 2417 Voloshin Leonid TJ Neratovice B 2366 2394 ½
2017/2018 1 B 2222 SK Polabiny B 2399 2416 Neuman Petr SK Dopravni podnik Praha 2440 2420 ½
2017/2018 11 B GASCO Pardubice 2400 2417 Paszewski Mateusz SK DURAS BVK Kralovo Pole 2316 0 0
2017/2018 10 Č GASCO Pardubice 2400 2417 Vymazal Bronislav Moravska Slavia Brno 2347 2317 0
2017/2018 9 Č GASCO Pardubice 2400 2417 Vlasák Lukáš SK Zikuda Turnov 2381 2362 0
2017/2018 8 Č GASCO Pardubice 2398 2417 Rýdl Jiří Unichess 2419 2426 ½
2017/2018 7 B GASCO Pardubice 2398 2417 Žilka Štěpán 1. Novoborsky SK 2527 2512 ½
2017/2018 6 B GASCO Pardubice 2403 2417 Neoral Antonín Tatran Litovel 2130 2133 1
2017/2018 5 Č GASCO Pardubice 2403 2417 Jasný Stanislav BSS Frydek-Mistek 2377 2365 ½
2017/2018 4 Č GASCO Pardubice 2400 2417 Kolář Pavel SK mesta Lysa nad Labem 2166 2168 1
2017/2018 3 B GASCO Pardubice 2400 2417 Jansa Vlastimil Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2440 ½
2017/2018 2 B GASCO Pardubice 2400 2417 Caletka Radomír SK Slavoj Poruba 2301 2334 1
2017/2018 1 Č GASCO Pardubice 2400 2417 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2456 2468 0
2016/2017 10 Č 2222 SK Polabiny 2337 2314 Vykouk Jan TJ Neratovice 2427 2322 0
2016/2017 9 Č 2222 SK Polabiny 2337 2314 Rašík Vítězslav SK AD Jicin B 2451 2452 0
2016/2017 6 B 2222 SK Polabiny 2337 2314 Vokáč Marek QCC Ceske Budejovice 2422 2409 ½
2016/2017 5 Č 2222 SK Polabiny 2337 2314 Kriebel Tadeáš GROP Praha 2467 2438 0
2016/2017 3 Č 2222 SK Polabiny 2337 2314 Rubeš Jan SK AD JC Smichov 2231 2249 1
2016/2017 2 B 2222 SK Polabiny 2337 2314 Šuráň Jan SK Sokol Vysehrad 2405 2406 0
2016/2017 11 Č SK Rapid Pardubice 2337 2314 Klíma Lukáš SK Slavoj Poruba 2345 2304 ½
2016/2017 10 B SK Rapid Pardubice 2337 2314 Michenka Jozef Labortech Ostrava 2317 2323 1
2016/2017 9 Č SK Rapid Pardubice 2337 2314 Kourousis Epaminondas SK AD Jicin 2391 2434 1
2016/2017 8 B SK Rapid Pardubice 2337 2314 Vyskočil Neklan SK DURAS BVK Kralovo Pole 2342 2343 ½
2016/2017 7 Č SK Rapid Pardubice 2337 2314 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno 2205 2213 ½
2016/2017 6 Č SK Rapid Pardubice 2337 2314 Baláček Tadeáš SK mesta Lysa nad Labem 2307 2294 ½
2016/2017 5 B SK Rapid Pardubice 2337 2314 Jansa Vlastimil Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2477 0
2016/2017 4 B SK Rapid Pardubice 2337 2314 Řehořek Martin Prestige Photo Unichess 2314 2291 1
2016/2017 3 Č SK Rapid Pardubice 2337 2314 Žilka Štěpán 1. Novoborsky SK 2518 2521 ½
2016/2017 2 Č SK Rapid Pardubice 2337 2314 Jasný Stanislav BSS Frydek Mistek 2367 2353 1
2016/2017 1 B SK Rapid Pardubice 2337 2314 Krejčí Jan Tatran Litovel 2134 2146 1
2015/2016 9 Č 2222 ŠK Polabiny 2337 2314 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2321 2313 ½
2015/2016 8 B 2222 ŠK Polabiny 2337 2314 Vykouk Jan TJ Neratovice 2427 2322 0
2015/2016 7 Č 2222 ŠK Polabiny 2337 2314 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2401 2388 0
2015/2016 6 B 2222 ŠK Polabiny 2337 2314 Kočiščák Jiří AD Jičín 2454 2469 0
2015/2016 5 Č 2222 ŠK Polabiny 2337 2314 Mejzlík Ondřej Spartak Vlašim 2320 2324 1
2015/2016 4 B 2222 ŠK Polabiny 2337 2314 Tričkov Vasil GROP Praha 2328 2346 0
2015/2016 2 B 2222 ŠK Polabiny 2337 2314 Lechtýnský Jiří QCC České Budějovice 2358 2337 ½
2015/2016 11 B 2222 ŠK Polabiny C 2337 2314 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2337 2337 ½
2015/2016 9 Č 2222 ŠK Polabiny C 2337 2314 Strašil Pavel ŠK 1921 Zábřeh 2099 2138 1
2015/2016 7 Č 2222 ŠK Polabiny C 2337 2314 Jirásek Pavel ŠK ZVU Engineering Lípa A 2329 2312 0
2015/2016 6 B 2222 ŠK Polabiny C 2337 2314 Bělunek Vladimír Tatran Litovel B 2260 2254 1
2015/2016 5 Č 2222 ŠK Polabiny C 2337 2314 Prandstetter Eduard ŠK Rapid Pardubice B 2241 2223 1
2015/2016 3 Č 2222 ŠK Polabiny C 2337 2314 Havelka Josef ŠK Ústí nad Orlicí 2271 2257 ½
2015/2016 2 B 2222 ŠK Polabiny C 2337 2314 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2257 2268 ½
2015/2016 1 Č 2222 ŠK Polabiny C 2337 2314 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2321 2313 ½
2014/2015 11 B TJ ŠO Chrudim 2300 2267 Mudrák Josef Slavia Kroměříž „A“ 2337 2345 ½
2014/2015 10 Č TJ ŠO Chrudim 2300 2267 Mudra Tomáš ŠK Duras BVK „B“ 2185 2183 1
2014/2015 9 B TJ ŠO Chrudim 2300 2267 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava "A" 2270 2277 ½
2014/2015 8 Č TJ ŠO Chrudim 2300 2267 Jasný Stanislav Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2416 2388 0
2014/2015 7 B TJ ŠO Chrudim 2300 2267 Kratochvíl Josef Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2236 2247 0
2014/2015 6 Č TJ ŠO Chrudim 2300 2267 Worek Joanna ŠK Staré Město „A“ 2275 2274 0
2014/2015 5 B TJ ŠO Chrudim 2300 2267 Polák Tomáš ŠK Duras BVK „A“ 2513 2514 0
2014/2015 4 Č TJ ŠO Chrudim 2300 2267 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová „A“ 2386 2356 ½
2014/2015 2 Č TJ ŠO Chrudim 2300 2267 Krčál Michal ŠK Zlín „A“ 2246 2248 1
2014/2015 1 B TJ ŠO Chrudim 2300 2267 Kačírek Petr Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2289 2287 0
2014/2015 7 B 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlašim 2203 2235 ½
2014/2015 6 Č 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 Hollan Martin PROMAT OAZA Praha 2012 2006 1
2014/2015 5 B 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 Miesbauer Jan Šachklub Sokol Klatovy 2178 2079 1
2014/2015 4 Č 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 Vykouk Jan CHESS Most 2238 2197 ½
2014/2015 3 Č 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 Kožúšek Daniel ŠK Lokomotiva Brno A 2217 2195 1
2014/2015 2 Č 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 2237 2224 ½
2014/2015 1 Č 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 Kostka Vít SK Slavia Orlová 1864 1908 ½
2014/2015 7 Č 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 Kožúšek Daniel ŠK Lokomotiva Brno A 2217 2195 1
2014/2015 6 B 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno B 1717 1728 1
2014/2015 5 B 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 Suchomelová Simona TJ Štefanydes Polička 1883 1886 1
2014/2015 4 B 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 Růžička Josef ŠK Staré Město 1992 2018 ½
2014/2015 3 Č 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 2237 2224 ½
2014/2015 2 B 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 Fusková Martina BŠŠ Frýdek-Místek 2145 2033 1
2014/2015 1 Č 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 Kostka Vít SK Slavia Orlová 1864 1908 ½
2014/2015 11 Č 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 Szotkowski Jakub ŠK Karviná 2240 2240 ½
2014/2015 10 B 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2432 2416 0
2014/2015 9 Č 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 Votava Jan Rapid Pardubice 2526 2499 0
2014/2015 8 Č 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2489 2528 ½
2014/2015 7 B 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 Svoboda Václav AD Mahrla Praha 2410 2408 ½
2014/2015 6 B 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 Straka Vojtěch Ancora Tatran Litovel 2344 2345 ½
2014/2015 5 Č 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2433 2439 ½
2014/2015 4 Č 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 Jedynak Radoslaw Labortech Ostrava 2431 2479 0
2014/2015 3 B 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 Malinovský Karel Slavoj Ostrava - Poruba 2447 2445 0
2014/2015 2 B 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 Polák Tomáš Zikuda Turnov 2513 2514 0
2014/2015 1 Č 2222 ŠK Polabiny 2300 2267 Bartel Mateusz 1. ŠK Novoborský 2662 2617 0
2013/2014 7 Č 2222 ŠK Polabiny A 2089 2073 Eret Jonáš TJ Sokol Klatovy 1898 1941 ½
2013/2014 6 B 2222 ŠK Polabiny A 2089 2073 Pýcha Patrik TJ Spartak Vlašim 1994 1999 0
2013/2014 5 Č 2222 ŠK Polabiny A 2089 2073 Anaškin Arsenij SK OAZA Praha 1916 1985 1
2013/2014 4 B 2222 ŠK Polabiny A 2089 2073 Škuthan Jiří Chess Most 1820 1726 1
2013/2014 3 Č 2222 ŠK Polabiny A 2089 2073 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Královo Pole 1827 1903 ½
2013/2014 2 B 2222 ŠK Polabiny A 2089 2073 Nytra Petr SK Slavia Orlová A 1756 1856 1
2013/2014 1 Č 2222 ŠK Polabiny A 2089 2073 Kaňáková Natálie BŠS Frýdek-Místek 1876 1926 ½
2013/2014 11 B 2222 ŠK Polabiny C 2089 2073 Doubek Jakub 1. Novoborský ŠK 1250 1
2013/2014 11 Č 2222 ŠK Polabiny “A“ 2089 2073 Knajbl Michael TJ Tatran Litovel “B“ 1781 1
2013/2014 10 B 2222 ŠK Polabiny “A“ 2089 2073 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž “A“ 2235 2238 1
2013/2014 9 Č 2222 ŠK Polabiny “A“ 2089 2073 Bažant Petr ŠK Staré Město “A“ 2272 2264 1
2013/2014 8 B 2222 ŠK Polabiny “A“ 2089 2073 Neuschl Zdeněk TJ Ostrava 2130 2119 1
2013/2014 7 Č 2222 ŠK Polabiny “A“ 2089 2073 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno “A“ 2168 2164 ½
2013/2014 6 B 2222 ŠK Polabiny “A“ 2089 2073 Mitura Václav SK Slavia Orlová “A“ 2099 2096 ½
2013/2014 2 B 2222 ŠK Polabiny “A“ 2089 2073 Svoboda Rostislav ŠK Zlín “A“ 2063 2030 1
2013/2014 1 Č 2222 ŠK Polabiny “A“ 2089 2073 Komárek David TJ ŠO Chrudim 2148 2151 1
2013/2014 11 Č 2222 ŠK Polabiny C 2089 2073 Běloušek Michal TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2076 2048 1
2013/2014 10 B 2222 ŠK Polabiny C 2089 2073 Sýkora Josef AKIS Pardubice 2096 2084 ½
2013/2014 9 Č 2222 ŠK Polabiny C 2089 2073 Vacek Martin ŠK ZVU Engineering Lípa A 2231 2224 0
2013/2014 8 B 2222 ŠK Polabiny C 2089 2073 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín B 2180 2176 ½
2013/2014 7 B 2222 ŠK Polabiny C 2089 2073 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2092 2087 1
2013/2014 6 Č 2222 ŠK Polabiny C 2089 2073 Vaculík Jakub TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2026 2014 ½
2013/2014 5 B 2222 ŠK Polabiny C 2089 2073 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2108 2120 1
2013/2014 1 B 2222 ŠK Polabiny C 2089 2073 Hurt Lukáš ŠK Ústí nad Orlicí 2110 2111 ½
2013/2014 7 B 2222 ŠK Polabiny A 2089 2073 Wagner Vojtěch ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1887 2030 1
2013/2014 6 Č 2222 ŠK Polabiny A 2089 2073 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Královo Pole 1827 1903 ½
2013/2014 4 Č 2222 ŠK Polabiny A 2089 2073 Gruszka Aleš SK Slavia Orlová B 1558 1708 1
2013/2014 3 B 2222 ŠK Polabiny A 2089 2073 Nytra Petr SK Slavia Orlová A 1756 1856 1
2013/2014 2 Č 2222 ŠK Polabiny A 2089 2073 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek 1876 1926 ½
2013/2014 1 B 2222 ŠK Polabiny A 2089 2073 Fouček Šimon ŠK Lokomotiva Brno 1593 1711 1
2012/2013 7 B 2222 ŠK Polabiny A 2099 2127 Hrdina Robin TRW Autoelektronika Vlašim 2007 1988 1
2012/2013 6 Č 2222 ŠK Polabiny A 2099 2127 Říha Jaroslav Chess Most 1996 2109 ½
2012/2013 5 B 2222 ŠK Polabiny A 2099 2127 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 2101 2164 0
2012/2013 4 Č 2222 ŠK Polabiny A 2099 2127 Franěk Jan TJ Bohemians Praha 1976 1974 ½
2012/2013 3 B 2222 ŠK Polabiny A 2099 2127 Walek Petr TJ Náměšť nad Oslavou 1954 2037 ½
2012/2013 2 B 2222 ŠK Polabiny A 2099 2127 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno 2094 2163 1
2012/2013 1 Č 2222 ŠK Polabiny A 2099 2127 Kubík Michael BŠŠ Frýdek-Místek 2136 2196 ½
2012/2013 9 Č 2222 ŠK Polabiny C 2099 2127 Baláček Tadeáš ŠK Vysoké Mýto 2217 2235 0
2012/2013 8 B 2222 ŠK Polabiny C 2099 2127 Zeinert Michal Šachový klub Ústí nad Orlicí 2134 2125 0
2012/2013 6 B 2222 ŠK Polabiny C 2099 2127 Neoral Antonín Agentura Garde Calcio Olomouc 2171 2167 0
2012/2013 2 B 2222 ŠK Polabiny C 2099 2127 Ringel Zbyněk Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2266 2264 0
2012/2013 1 Č 2222 ŠK Polabiny C 2099 2127 Smutný Jan ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2146 2141 ½
2012/2013 7 Č 2222 ŠK Polabiny A 2099 2127 Blahynka Martin ŠK Duras BVK - Královo Pole 2153 2153 1
2012/2013 6 B 2222 ŠK Polabiny A 2099 2127 Walek Petr TJ Náměšť nad Oslavou 1954 2037 ½
2012/2013 5 Č 2222 ŠK Polabiny A 2099 2127 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny B 1743 1738 1
2012/2013 4 B 2222 ŠK Polabiny A 2099 2127 Cukrowski Filip SK Slavia Orlová 2161 0
2012/2013 3 Č 2222 ŠK Polabiny A 2099 2127 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov 2131 2179 0
2012/2013 2 B 2222 ŠK Polabiny A 2099 2127 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno 2094 2163 1
2012/2013 1 Č 2222 ŠK Polabiny A 2099 2127 Kubík Michael BŠŠ Frýdek-Místek 2136 2196 ½
2012/2013 11 B 2222 ŠK Polabiny A 2099 2127 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2252 2250 ½
2012/2013 10 Č 2222 ŠK Polabiny A 2099 2127 Šuráň Jan JOLY Lysá nad Labem B 2360 2330 0
2012/2013 8 Č 2222 ŠK Polabiny A 2099 2127 Folk Petr TJ Sokol Praha - Kobylisy 2228 2233 ½
2012/2013 7 B 2222 ŠK Polabiny A 2099 2127 Richtrová Eliška QCC České Budějovice 2216 2256 ½
2012/2013 6 Č 2222 ŠK Polabiny A 2099 2127 Schula Michal ŠK AD Jičín 2291 2286 0
2012/2013 5 B 2222 ŠK Polabiny A 2099 2127 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B 2275 2278 0
2012/2013 3 B 2222 ŠK Polabiny A 2099 2127 Petrová Kristýna ŠK ERA Poštovní spořitelna 2310 2293 ½
2012/2013 2 Č 2222 ŠK Polabiny A 2099 2127 Gregor Jiří TJ Pankrác 2261 2250 0
2012/2013 1 B 2222 ŠK Polabiny A 2099 2127 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové 2186 2186 0
2011/2012 9 Č 2222 ŠK Polabiny 1988 1997 Černoušek Lukáš ŠK Rapid Pardubice 2438 2429 ½
2011/2012 7 B 2222 ŠK Polabiny 1988 1997 Vojta Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2351 2335 0
2011/2012 5 Č 2222 ŠK Polabiny 1988 1997 Londýn Radek Výstaviště Lysá nad Labem 2373 2366 0
2011/2012 11 B 2222 ŠK Polabiny C 1988 1997 Mareš Petr Šachový klub Ústí nad Orlicí 2003 2032 ½
2011/2012 9 B 2222 ŠK Polabiny C 1988 1997 Belobrad Ivan ŠK Vysoké Mýto 2168 2119 ½
2011/2012 8 Č 2222 ŠK Polabiny C 1988 1997 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové B 2184 2185 ½
2011/2012 6 Č 2222 ŠK Polabiny C 1988 1997 Hlavnička Jiří AKIS Pardubice 2243 2214 0
2011/2012 5 B 2222 ŠK Polabiny C 1988 1997 Ciešlak Leszek ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1985 1968 1
2011/2012 4 Č 2222 ŠK Polabiny C 1988 1997 Machlowski Slawomir Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2170 2162 0
2011/2012 3 B 2222 ŠK Polabiny C 1988 1997 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2115 2111 1
2011/2012 2 Č 2222 ŠK Polabiny C 1988 1997 Meduna Eduard ŠK Lokomotiva Brno A 1977 2034 1
2011/2012 1 B 2222 ŠK Polabiny C 1988 1997 Macharáček Šimon ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2186 2185 1
2011/2012 7 B 2222 ŠK Polabiny 1988 1997 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1976 2030 ½
2011/2012 6 Č 2222 ŠK Polabiny 1988 1997 Svoboda Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 1982 2026 ½
2011/2012 5 B 2222 ŠK Polabiny 1988 1997 Gažik Viktor TJ Slovan Havířov 1977 0
2011/2012 4 Č 2222 ŠK Polabiny 1988 1997 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 1930 1956 0
2011/2012 3 B 2222 ŠK Polabiny 1988 1997 Hrdina Robin TRW Autoelektronika Vlašim 2050 2039 0
2011/2012 7 B 2222 ŠK Polabiny 1988 1997 Hrdina Robin TRW Autoelektronika Vlašim 2050 2039 0
2011/2012 6 Č 2222 ŠK Polabiny 1988 1997 Čáp Adam ŠK Kladno 1999 2126 0
2011/2012 5 B 2222 ŠK Polabiny 1988 1997 Stárek Stanislav KŠ Říčany 1925 1978 2075 1
2010/2011 7 Č 2222 ŠK Polabiny 1978 Blahynka Martin ŠK Lokomotiva Brno 1951 ½
2010/2011 6 B 2222 ŠK Polabiny 1978 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek 1866 ½
2010/2011 5 Č 2222 ŠK Polabiny 1978 Langnerová Karolína TJ Slovan Havířov 1913 1
2010/2011 4 B 2222 ŠK Polabiny 1978 Maříková Jana TJ Náměšť nad Oslavou 2017 1
2010/2011 3 Č 2222 ŠK Polabiny 1978 Suchomel Aleš Desko Liberec 1945 ½
2010/2011 2 B 2222 ŠK Polabiny 1978 Čáp Adam ŠK Kladno 1906 0
2010/2011 1 Č 2222 ŠK Polabiny 1978 Hrdina Robin TRW Autolektronika Vlašim 1909 ½
2010/2011 7 B 2222 ŠK Polabiny 1978 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 1853 1
2010/2011 6 Č 2222 ŠK Polabiny 1978 Suchomel Aleš Desko Liberec 1945 ½
2010/2011 5 Č 2222 ŠK Polabiny 1978 Horníček Pavel ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1763 1
2010/2011 4 Č 2222 ŠK Polabiny 1978 Kalužný Matyáš Sokol Údlice 1879 1
2010/2011 3 B 2222 ŠK Polabiny 1978 Čáp Adam ŠK Kladno 1906 0
2010/2011 2 Č 2222 ŠK Polabiny 1978 Hrdina Robin TRW Autolektronika Vlašim 1909 ½
2010/2011 1 B 2222 ŠK Polabiny 1978 Jelínek Michal SK OAZA Praha 1569 1
2010/2011 11 Č 2222 ŠK Polabiny "E" 1978 Červený Petr TJ Štefanydes Polička "B" 2308 ½
2010/2011 9 B 2222 ŠK Polabiny "E" 1978 Hon Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1887 1
2010/2011 8 Č 2222 ŠK Polabiny "E" 1978 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice "B" 2019 0
2010/2011 7 B 2222 ŠK Polabiny "E" 1978 Vobořil Pavel ŠK Rapid Matadors 2025 ½
2010/2011 6 Č 2222 ŠK Polabiny "E" 1978 Kučera Jan TJ Spartak Choceň 1983 ½
2010/2011 5 B 2222 ŠK Polabiny "E" 1978 Culek Karel TJ ŠO Chrudim "C" 1786 1
2010/2011 3 B 2222 ŠK Polabiny "E" 1978 Adámek Milan ŠO DDM Hlinsko 1933 1
2009/2010 11 B 2222 Polabiny "A" 1907 Veinfurter Tomáš Jiskra Jaroměř 1100 1
2009/2010 10 B 2222 Polabiny "A" 1907 Kozák David ŠKM DDM a TJ Lanškroun 1651 1
2009/2010 9 Č 2222 Polabiny "A" 1907 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička 1574 1
2009/2010 8 Č 2222 Polabiny "A" 1907 Saučuk Martin Sokol Hradec Králové 1772 0
2009/2010 7 B 2222 Polabiny "A" 1907 Liduch Filip 2222 Polabiny "B" 1570 1
2009/2010 6 B 2222 Polabiny "A" 1907 Mahdal Radek Novoborská šachová akademie 1100 1
2009/2010 5 Č 2222 Polabiny "A" 1907 Třešňák Filip Desko Liberec "B" 1838 1
2009/2010 4 Č 2222 Polabiny "A" 1907 Pařízek Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy "B" 1250 1
2009/2010 3 B 2222 Polabiny "A" 1907 Vaníček Vojtěch Jiskra RMSK Nový Bydžov 1482 1
2009/2010 2 Č 2222 Polabiny "A" 1907 Nosek Jakub Panda Rychnov n.Kn. "B" 1499 1
2009/2010 1 B 2222 Polabiny "A" 1907 Lhotka Jiří Sokol Praha-Kobylisy "A" 1742 ½
2009/2010 11 B 2222 ŠK Polabiny C"" 1907 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny D"" 1557 1
2009/2010 9 B 2222 ŠK Polabiny C"" 1907 Blaško Štěpán TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1924 1
2009/2010 6 Č 2222 ŠK Polabiny C"" 1907 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2151 0
2009/2010 5 Č 2222 ŠK Polabiny C"" 1907 Černý Karel TJ Spartak OEZ Letohrad 2135 ½
2009/2010 4 B 2222 ŠK Polabiny C"" 1907 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto C"" 1958 ½
2009/2010 2 B 2222 ŠK Polabiny C"" 1907 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2253 0
2009/2010 1 Č 2222 ŠK Polabiny C"" 1907 Ondráček Ondřej CHS Chotěboř 2166 ½
2009/2010 7 B 2222 ŠK Polabiny "B" 1907 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1
2008/2009 1 Č Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1957 Zděnek Pavel Biomedica Říčany 1972 1
2008/2009 5 B Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1957 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2019 0
2008/2009 2 Č Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1957 Zděnek Pavel Biomedica Říčany 1972 1
2008/2009 1 B Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1957 Petrová Kristýna Šachklub Sokol Klatovy 2179 0
2008/2009 11 B 2222 + ALFA Pardubice 1957 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička 1432 1
2008/2009 10 Č 2222 + ALFA Pardubice 1957 Braun Marek ŠŠ Desko Liberec A 1985 0
2008/2009 9 B 2222 + ALFA Pardubice 1957 Krtouš Zdeněk ŠŠ Desko Liberec B 1791 ½
2008/2009 8 Č 2222 + ALFA Pardubice 1957 Krušina Patrik ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1516 ½
2008/2009 6 Č 2222 + ALFA Pardubice 1957 Nedoma Marek Auto Škoda Ml. Boleslav 1699 ½
2008/2009 5 B 2222 + ALFA Pardubice 1957 Jančařík Joel TJ Sokol Praha - Kobylisy 2045 0
2008/2009 4 B 2222 + ALFA Pardubice 1957 Ševčík Radek Panda Rychnov n.Kn. B 1402 1
2008/2009 3 B 2222 + ALFA Pardubice 1957 Výprachtický David SK Žamberk 1693 1
2008/2009 10 Č TJ ŠO a DDM Chrudim B 1957 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny D 2176 0
2008/2009 9 B TJ ŠO a DDM Chrudim B 1957 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2052 1
2008/2009 7 B TJ ŠO a DDM Chrudim B 1957 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 2091 0
2008/2009 5 B TJ ŠO a DDM Chrudim B 1957 Černý Karel TJ Spartak OEZ Letohrad 2146 ½
2008/2009 4 Č TJ ŠO a DDM Chrudim B 1957 Vobořil Pavel Synpo Pardubice 2026 ½
2008/2009 2 B TJ ŠO a DDM Chrudim B 1957 Ondráček Ondřej CHS Chotěboř 2060 ½
2008/2009 1 Č TJ ŠO a DDM Chrudim B 1957 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1904 ½
2007/2008 11 Č ŠK + DDM Vysoké Mýto 1826 Bradáč Daniel TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1515 1
2007/2008 10 B ŠK + DDM Vysoké Mýto 1826 Petrovský Jakub M-Team Jiskra Jaroměř 1100 1
2007/2008 9 B ŠK + DDM Vysoké Mýto 1826 Braun Marek ŠŠ Desko Liberec "A" 1995 1
2007/2008 8 Č ŠK + DDM Vysoké Mýto 1826 Krtouš Zdeněk ŠŠ Desko Liberec "B" 1711 1
2007/2008 6 Č ŠK + DDM Vysoké Mýto 1826 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 1531 1
2007/2008 5 B ŠK + DDM Vysoké Mýto 1826 Hubáček Ondřej Sokol Hradec Králové 2019 1
2007/2008 11 B ŠO Chrudim C 1826 Kučera Jan Spartak Choceň A 1914 1
2007/2008 9 B ŠO Chrudim C 1826 Slabý Miloš ŠK Rapid Pardubice E 1925 ½
2007/2008 8 Č ŠO Chrudim C 1826 Pačovský Martin SK Holcim Prachovice 1967 ½
2007/2008 7 B ŠO Chrudim C 1826 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 2013 0
2007/2008 5 B ŠO Chrudim C 1826 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E 1971 1
2007/2008 4 Č ŠO Chrudim C 1826 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 1916 0
2007/2008 3 B ŠO Chrudim C 1826 Zeman Ladislav TJ Štefanydes Polička C 2021 1
2007/2008 1 Č ŠO Chrudim C 1826 Sokol Pavel ŠO Chrudim D 1673 1
2006/2007 7 B Š.O. TJ Chrudim 1762 Palková Nikola TJ Union Plzeň 1560 0
2006/2007 6 Č Š.O. TJ Chrudim 1762 Kán Vojtěch Montako Kralupy 1616 ½
2006/2007 5 B Š.O. TJ Chrudim 1762 Válek Tomáš Sokol Tábor 1511 ½
2006/2007 4 Č Š.O. TJ Chrudim 1762 Růžička Václav Biomedica Říčany 1885 1
2006/2007 3 Č Š.O. TJ Chrudim 1762 Vala Filip TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1974 0
2006/2007 2 B Š.O. TJ Chrudim 1762 Šnevajs Heřman Agentura 64 Grygov 2035 0
2006/2007 1 Č Š.O. TJ Chrudim 1762 Kozel Jan BŠS Frýdek-Místek B 1770 0
2006/2007 11 Č ŠO Chrudim C 1762 Zeman Ladislav TJ Štefanydes Polička C 1946 0
2006/2007 10 B ŠO Chrudim C 1762 Starý Stanislav Spartak Choceň B 1393 ½
2006/2007 8 B ŠO Chrudim C 1762 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto B 1818 0
2006/2007 7 Č ŠO Chrudim C 1762 Provazník Jiří ŠK Rapid Pardubice G 1921 1
2006/2007 5 Č ŠO Chrudim C 1762 Roušar Zdeněk ŠO DDM Hlinsko 1920 0
2006/2007 4 B ŠO Chrudim C 1762 Kučera Jan Spartak Choceň A 1914 1
2006/2007 2 B ŠO Chrudim C 1762 Skokan Jan SK Holcim Prachovice 2019 0
2006/2007 9 B TJ ŠO Chrudim 1762 Trefný Vlastimil TJ Slavia Hradec Králové 2246 0
2006/2007 7 Č Š.O. TJ Chrudim 1762 Náplava Petr SK Boršice A 1686 0
2006/2007 6 B Š.O. TJ Chrudim 1762 Horsák Jan ŠK SŠŠ Staré Město A 2025 0
2006/2007 5 Č Š.O. TJ Chrudim 1762 Vala Filip TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1974 0
2006/2007 4 Č Š.O. TJ Chrudim 1762 Kozel Jan BŠS Frýdek-Místek B 1770 0
2006/2007 3 B Š.O. TJ Chrudim 1762 Kočiščák Jiří BŠS Frýdek-Místek A 2133 0
2006/2007 2 B Š.O. TJ Chrudim 1762 Šnevajs Heřman Agentura 64 Grygov 2035 0
2006/2007 1 Č Š.O. TJ Chrudim 1762 Valešová Šárka ŠK Zlín A 1885 0
2005/2006 11 B TJ ŠO a DDM Chrudim 1000 Šafařík Jakub Jiskra Hořice 1411 ½
2005/2006 10 Č TJ ŠO a DDM Chrudim 1000 Čižinský Petr Mőller Team Jiskra Jaroměř 1
2005/2006 9 B TJ ŠO a DDM Chrudim 1000 Šoltysová Andrea TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1
2005/2006 8 B TJ ŠO a DDM Chrudim 1000 Ondrej Tomáš ŠK + DDM Vysoké Mýto 1250 ½
2005/2006 7 Č TJ ŠO a DDM Chrudim 1000 Berka Michael ŠŠ Desko Liberec D 1
2005/2006 6 Č TJ ŠO a DDM Chrudim 1000 Vodička Přemysl TJ Sokol Praha-Kobylisy 0
2005/2006 5 Č TJ ŠO a DDM Chrudim 1000 Výprachtický David SK Žamberk 1331 0
2005/2006 4 B TJ ŠO a DDM Chrudim 1000 Horníček Pavel Panda Rychnov n.Kn. 1262 1
2005/2006 3 Č TJ ŠO a DDM Chrudim 1000 Smrkovský Lukáš ŠŠ Desko Liberec B 1
2005/2006 2 B TJ ŠO a DDM Chrudim 1000 Eibl Milan Jiskra RMSK Nový Bydžov 1
2005/2006 1 B TJ ŠO a DDM Chrudim 1000 Suchomel Tomáš ŠŠ Desko Liberec C 1
2005/2006 9 Č TJ+DDM Chrudim C 1000 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny C 1608 ½
2005/2006 6 B TJ+DDM Chrudim C 1000 Vojanec Hynek TJ DDM Hlinsko B 1686 1