Hráč Bednář Jan

Bednář Jan

User Pic
Jméno: Bednář Jan
Oddíl: ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1646
Elo mezinárodní: 1669
ID: 37244
FIDE ID: 394319
Rok narození: 2000
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 1 DDM Třebechovice pod Orebem B 1669 1646 Pultar Petr Niki TJ Náchod B 1813 1827 0 soutěž
2021/2022 1 DDM Třebechovice p.O. 1669 1646 Vítová Anna ŠK Lípa B 1804 1808 ½ soutěž
2019/2020 10 DDM Třebechovice pod Orebem 1669 1631 TJ Dvůr Králové nad Labem 1 soutěž
2019/2020 9 DDM Třebechovice pod Orebem 1657 1631 Stejskal Michal TJ Jiskra Hořice 1780 1785 0 soutěž
2019/2020 5 DDM Třebechovice pod Orebem 1660 1622 Přibík Petr TJ Slavia Hradec Králové B 1832 1882 ½ soutěž
2019/2020 2 DDM Třebechovice pod Orebem 1643 1622 Urválek Tomáš TJ Spartak Plchot Vrchlabí 1712 1736 1 soutěž
2019/2020 9 DDM TŘEBECHOVICE P. OR. B 1657 1631 Kubec Jiří TJ SOKOL STUDNICE A 1744 1775 1 soutěž
2019/2020 8 DDM TŘEBECHOVICE P. OR. B 1657 1631 Kuru Martin ŠK ČERVENÝ KOSTELEC A 1857 1847 ½ soutěž
2019/2020 6 DDM TŘEBECHOVICE P. OR. B 1660 1631 Hadač Pavel DDM KOSTELEC N. ORL. A 1729 1873 0 soutěž
2019/2020 4 DDM TŘEBECHOVICE P. OR. B 1643 1622 Palla Rostislav SPARTAK RYCHNOV N. KN. A 1630 1657 ½ soutěž
2019/2020 3 DDM TŘEBECHOVICE P. OR. B 1643 1622 Bednář Jiří TJ NÁCHOD B 1852 1817 0 soutěž
2019/2020 2 DDM TŘEBECHOVICE P. OR. B 1643 1622 Mareš Ilja PANDA RYCHNOV N. KN. C 1721 1741 ½ soutěž
2019/2020 1 DDM TŘEBECHOVICE P. OR. B 1655 1622 Picek Ivan TJ SLAVIA HRADEC KRÁLOVÉ C 1817 1817 0 soutěž
2018/2019 11 DDM Třebechovice pod Orebem B 1630 1597 Kocek Martin TJ Slavia Hradec Králové D 0 0 0 soutěž
2018/2019 10 DDM Třebechovice pod Orebem B 1630 1597 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou C 1720 1669 1 soutěž
2018/2019 9 DDM Třebechovice pod Orebem B 1617 1597 Malý Jan DDM Kostelec nad Orlicí A 1736 1747 ½ soutěž
2018/2019 8 DDM Třebechovice pod Orebem B 1617 1597 Kánský Josef Niki TJ Náchod B 1742 1716 ½ soutěž
2018/2019 7 DDM Třebechovice pod Orebem B 1620 1597 Krupička Vojtěch Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1781 1776 0 soutěž
2018/2019 6 DDM Třebechovice pod Orebem B 1620 1597 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř B 1775 1785 ½ soutěž
2018/2019 5 DDM Třebechovice pod Orebem B 1631 1576 Blažek Michal ŠŠPM Lipky HK A 1647 1654 0 soutěž
2018/2019 4 DDM Třebechovice pod Orebem B 1631 1576 Peroutka Ivo Slovan Broumov A 1781 1838 ½ soutěž
2018/2019 3 DDM Třebechovice pod Orebem B 1617 1576 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové A 1872 1864 0 soutěž
2018/2019 2 DDM Třebechovice pod Orebem B 1617 1576 Jungwirth Stanislav ŠK Červený Kostelec A 1654 1644 1 soutěž
2018/2019 1 DDM Třebechovice pod Orebem B 1599 1576 Drašnar Pavel TJ Sokol Studnice 1566 1526 1 soutěž
2017/2018 8 DDM Třebechovice pod Orebem C 1605 1579 Drašnar Lukáš ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1594 1682 0 soutěž
2017/2018 7 DDM Třebechovice pod Orebem C 1605 1579 Linek Tomáš ŠK Červený Kostelec B 0 1170 1 soutěž
2017/2018 6 DDM Třebechovice pod Orebem C 1581 1579 Budař Dominik PŠ TJ Náchod D 0 0 1 soutěž
2017/2018 11 DDM Třebechovice p. O. B 1605 1579 Picek Radovan TJ Slavia Hradec Králové D 1494 1482 ½ soutěž
2017/2018 10 DDM Třebechovice p. O. B 1583 1579 Petera Milan ŠK Červený Kostelec A 1612 1629 1 soutěž
2017/2018 9 DDM Třebechovice p. O. B 1605 1579 Rejnuš Josef Sokol Hradec Králové A 1560 1582 0 soutěž
2017/2018 7 DDM Třebechovice p. O. B 1581 1579 Kačírek Pavel Panda Rychnov n. Kn. B 1544 1565 ½ soutěž
2017/2018 6 DDM Třebechovice p. O. B 1581 1579 Labík Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1682 1656 1 soutěž
2017/2018 5 DDM Třebechovice p. O. B 1583 1579 Cvejn Jaroslav Spartak Rychnov n. Kn. A 1678 1686 0 soutěž
2017/2018 2 DDM Třebechovice p. O. B 1583 1579 Divišová Hana Slovan Broumov A 0 1303 1 soutěž
2017/2018 1 DDM Třebechovice p. O. B 0 1194 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1614 1648 0 soutěž
2016/2017 11 DDM Třebechovice p. O. B 1144 Cibulka Josef TJ Hronov B 1092 0 soutěž
2016/2017 9 DDM Třebechovice p. O. B 1144 Kejvalová Blanka ŠK Dobruška 1000 1 soutěž
2016/2017 7 DDM Třebechovice p. O. B 1144 Lédr František DDM Kostelec n. Orl. A 1505 ½ soutěž
2016/2017 4 DDM Třebechovice p. O. B 1144 Vašata Mirek TJ Jiskra Jaroměř B 1170 1 soutěž
2016/2017 2 DDM Třebechovice p. O. B 1144 Dvořák David ŠK Lípa C 1798 1773 0 soutěž
2015/2016 7 DDM Třebechovice p/O 1144 Faltýnek David Sokol Hradec Králové 1467 1254 1 soutěž
2015/2016 6 DDM Třebechovice p/O 1144 Krtička Jakub ŠK Lípa B 1174 1 soutěž
2015/2016 5 DDM Třebechovice p/O 1144 Lajbl Jan ŠK AD Jičín B 1443 0 soutěž
2015/2016 4 DDM Třebechovice p/O 1144 Kratochvílová Kristýna ŠK ORTEX Hradec Králové B 1328 1364 0 soutěž
2015/2016 3 DDM Třebechovice p/O 1144 Blažek Michal ŠŠPM Lipky HK 1601 1621 0 soutěž
2015/2016 1 DDM Třebechovice p/O 1144 Drašnar Lukáš TJ Hronov 1582 1452 ½ soutěž
2014/2015 5 DDM Třebechovice p/O 1099 Marek František ŠK Ortex Hradec Kr. C 1222 1 soutěž
2014/2015 4 DDM Třebechovice p/O 1099 Vítová Anna Sokol Hradec Králové 1686 1699 0 soutěž
2014/2015 3 DDM Třebechovice p/O 1099 Černý David TJ Hronov 1730 1700 0 soutěž
2014/2015 2 DDM Třebechovice p/O 1099 Pražák Viktor ŠK Lípa B 1313 0 soutěž
2014/2015 1 DDM Třebechovice p/O 1099 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín B 1323 ½ soutěž
2014/2015 7 DDM Třebechovice pod Orebem B 1099 Nosek Jiří Sokol Hradec Králové B 1630 1496 0 soutěž
2014/2015 3 DDM Třebechovice pod Orebem B 1099 Šplouchal Jan ŠK Dobruška 1000 1 soutěž
2014/2015 1 DDM Třebechovice pod Orebem B 1099 Friedrich Pavel TJ Jiskra Jaroměř C 1000 1 soutěž
2012/2013 7 DDM Třebechovice p.O. 1100 Krtička Jakub ŠK Lípa D 1000 0 soutěž
2012/2013 6 DDM Třebechovice p.O. 1100 Sucharda David Podzvičinská šachová škola A 1612 1448 0 soutěž
2012/2013 5 DDM Třebechovice p.O. 1100 Jelen Jakub ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1100 ½ soutěž
2012/2013 4 DDM Třebechovice p.O. 1100 Rybáček Lukáš Podzvičinská šachová škola B 1100 0 soutěž
2012/2013 3 DDM Třebechovice p.O. 1100 Pražák Viktor ŠK Lípa C 1100 0 soutěž
2012/2013 2 DDM Třebechovice p.O. 1100 Honejsek Vojtěch ŠK AD Jičín B 1100 1 soutěž
2012/2013 1 DDM Třebechovice p.O. 1100 Jirka Vojtěch TJ Jiskra Jaroměř 1000 0 soutěž
2010/2011 7 DDM Třebechovice pod Orebem 1000 Všetička Ludvík Lokomotiva Trutnov 1000 1 soutěž
2010/2011 6 DDM Třebechovice pod Orebem 1000 Sokol Aluproces Červený Kostelec 1 soutěž
2010/2011 5 DDM Třebechovice pod Orebem 1000 Kořínek Vojtěch ŠK Lípa 1100 0 soutěž
2010/2011 3 DDM Třebechovice pod Orebem 1000 Dostál Vojtěch ŠS Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK DDM Třebechovice Prosa Jan Sokol JOSI Červený Kostelec 1000 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK DDM Třebechovice Potoček Jakub TJ Loko Trutnov 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK DDM Třebechovice Boura Matěj Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1000 0 soutěž
2009/2010 4 ŠK DDM Třebechovice Kabelka Tomáš Šachklub AD Jičín 1100 0 soutěž