Hráč Lesk Martin

Lesk Martin

User Pic
Jméno: Lesk Martin
Oddíl: T.J. Sokol Studnice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1772
Elo mezinárodní: 1827
ID: 8505
FIDE ID: 380296
Rok narození: 1982
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 T. J. Sokol Studnice B 1822 1760 Burdilák Milan PŠ TJ Náchod C 1665 1655 1 soutěž
2019/2020 7 T. J. Sokol Studnice B 1822 1760 Kubec Jiří ŠK Česká Skalice 1744 1775 0 soutěž
2019/2020 6 T. J. Sokol Studnice B 1804 1760 Skalák Aleš ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1731 1716 ½ soutěž
2019/2020 5 T. J. Sokol Studnice B 1804 1745 Blažek Tomáš ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1908 1885 ½ soutěž
2019/2020 3 T. J. Sokol Studnice B 1791 1745 Dusbaba Petr PŠ TJ Náchod D 1751 1750 ½ soutěž
2019/2020 2 T. J. Sokol Studnice B 1791 1745 Daniel Robert Panda Rychnov nad Kněžnou D 1587 1609 ½ soutěž
2019/2020 1 T. J. Sokol Studnice B 1789 1745 Macháček Luděk Slovan Broumov A 1902 1904 0 soutěž
2019/2020 9 TJ SOKOL STUDNICE A 1822 1760 Přibyl Michal DDM TŘEBECHOVICE P. OR. B 1705 1707 1 soutěž
2019/2020 8 TJ SOKOL STUDNICE A 1822 1760 Krejcar Pavel SPARTAK RYCHNOV N. KN. A 1739 1758 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ SOKOL STUDNICE A 1804 1760 Novotný Jan TJ NÁCHOD B 1923 1928 ½ soutěž
2019/2020 6 TJ SOKOL STUDNICE A 1804 1760 Daniel Jiří PANDA RYCHNOV N. KN. C 1982 1993 1 soutěž
2019/2020 5 TJ SOKOL STUDNICE A 1801 1745 Přibík Petr TJ SLAVIA HRADEC KRÁLOVÉ C 1843 1882 1 soutěž
2019/2020 4 TJ SOKOL STUDNICE A 1791 1745 Staněk Petr TJ JISKRA JAROMĚŘ B 1862 1875 0 soutěž
2019/2020 3 TJ SOKOL STUDNICE A 1791 1745 Tsapanidis Vasilis ŠK LÍPA D 1775 1782 1 soutěž
2019/2020 1 TJ SOKOL STUDNICE A 1789 1745 Kuru Martin ŠK ČERVENÝ KOSTELEC A 1853 1850 ½ soutěž
2018/2019 10 TJ Sokol Studnice B 1777 1751 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí B 1774 1779 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ Sokol Studnice B 1781 1751 Dusbaba Petr PŠ TJ Náchod D 1780 1781 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ Sokol Studnice B 1781 1751 Vít Jaroslav ŠK Červený Kostelec B 1619 1590 ½ soutěž
2018/2019 5 TJ Sokol Studnice B 1783 1751 Drašnar Lukáš ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1641 1790 ½ soutěž
2018/2019 1 TJ Sokol Studnice B 1777 1743 Benešová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 0 1665 0 soutěž
2018/2019 11 TJ Sokol Studnice 1777 1751 Horák Jan Panda Rychnov nad Kněžnou C 2128 1980 0 soutěž
2018/2019 10 TJ Sokol Studnice 1777 1751 Pavlíček Miroslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1935 1944 1 soutěž
2018/2019 9 TJ Sokol Studnice 1781 1751 Bednář Jiří Niki TJ Náchod B 1848 1849 0 soutěž
2018/2019 8 TJ Sokol Studnice 1781 1751 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1934 1914 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ Sokol Studnice 1783 1751 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř B 1899 1910 ½ soutěž
2018/2019 6 TJ Sokol Studnice 1783 1751 Rošková Kateřina ŠŠPM Lipky HK A 1962 1948 0 soutěž
2018/2019 5 TJ Sokol Studnice 1772 1743 Miler Jiří Slovan Broumov A 2031 2028 1 soutěž
2018/2019 4 TJ Sokol Studnice 1772 1743 Smolej Lukáš Sokol Hradec Králové A 1967 1982 0 soutěž
2018/2019 3 TJ Sokol Studnice 1771 1743 Kuru Martin ŠK Červený Kostelec A 1862 1875 0 soutěž
2018/2019 2 TJ Sokol Studnice 1771 1743 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové D 2155 2105 ½ soutěž
2018/2019 1 TJ Sokol Studnice 1777 1743 Slavík Jan DDM Třebechovice pod Orebem B 1937 1932 0 soutěž
2017/2018 8 T. J. Sokol Studnice 1781 1760 Kačírek Petr Panda Rychnov nad Kněžnou C 2274 2279 0 soutěž
2017/2018 7 T. J. Sokol Studnice 1781 1760 Drašnar Pavel ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1597 1523 ½ soutěž
2017/2018 6 T. J. Sokol Studnice 1800 1760 Kuru Martin ŠK Červený Kostelec B 1855 1859 ½ soutěž
2017/2018 5 T. J. Sokol Studnice 1800 1760 Dusbaba Petr PŠ TJ Náchod D 1800 1788 0 soutěž
2017/2018 4 T. J. Sokol Studnice 1781 1760 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí B 1793 1803 0 soutěž
2017/2018 2 T. J. Sokol Studnice 1781 1760 Picek Karel DDM Třebechovice pod Orebem C 1644 1689 1 soutěž
2017/2018 1 T. J. Sokol Studnice 1766 1743 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1894 1900 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK Červený Kostelec A 1779 1760 Vágner Patrik PŠ TJ Náchod C 1694 1713 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Červený Kostelec A 1781 1760 Přibyl Michal DDM Třebechovice p. O. B 1718 1757 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Červený Kostelec A 1800 1760 Jánský Pavel ŠK Česká Skalice 1724 1665 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Červený Kostelec A 1800 1760 Bém David TJ Jiskra Jaroměř B 1891 1908 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Červený Kostelec A 1781 1760 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov A 1950 1927 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Červený Kostelec A 1781 1760 Čermák Miroslav ŠK Dobruška 1857 1875 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Červený Kostelec A 1781 1760 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1813 1781 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Červený Kostelec A 1781 1760 Ježek Adam Panda Rychnov n. Kn. B 2018 2028 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Červený Kostelec A 1766 1743 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové A 1954 1951 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Česká Skalice 1734 1788 Vágner Patrik NIKI TJ Náchod B 1721 1721 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Česká Skalice 1734 1788 Dvořák Milan ŠK Dobruška 1782 1744 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Česká Skalice 1734 1788 Matouš Lubomír DDM Kostelec n. Orl. A 1824 1801 1 soutěž
2015/2016 11 T.J. Sokol Studnice 1734 1788 Divišová Hana Slovan Broumov B 1000 1 soutěž
2015/2016 10 T.J. Sokol Studnice 1734 1788 Matoulek Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1622 1579 1 soutěž
2015/2016 8 T.J. Sokol Studnice 1734 1788 Vít Milan Sokol Juránek Červený Kostelec B 1000 0 soutěž
2015/2016 7 T.J. Sokol Studnice 1734 1788 Krtička Václav TJ Sokol Vrchoviny 1676 1661 0 soutěž
2015/2016 6 T.J. Sokol Studnice 1734 1788 Mádr Tomáš TJ Jiskra Česká Skalice B 1888 1925 0 soutěž
2015/2016 5 T.J. Sokol Studnice 1734 1788 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1607 1592 1 soutěž
2015/2016 4 T.J. Sokol Studnice 1734 1788 Franc Martin František TJ Hronov B 1723 1727 0 soutěž
2015/2016 3 T.J. Sokol Studnice 1734 1788 Lédr František ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 0 soutěž
2015/2016 1 T.J. Sokol Studnice 1734 1788 Halbich Pavel TJ Jiskra Jaroměř C 1653 1654 ½ soutěž
2015/2016 10 TJ Jiskra Česká Skalice 1734 1788 Hejzlar Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1778 1781 0 soutěž
2015/2016 9 TJ Jiskra Česká Skalice 1734 1788 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2107 2087 0 soutěž
2015/2016 8 TJ Jiskra Česká Skalice 1734 1788 Vít Jakub TJ Sokol Hradec Králové B 1732 1791 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Jiskra Česká Skalice 1734 1788 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí A 1824 1801 0 soutěž
2015/2016 6 TJ Jiskra Česká Skalice 1734 1788 Černý David TJ Hronov A 1889 1959 0 soutěž
2015/2016 4 TJ Jiskra Česká Skalice 1734 1788 Slavík Libor DDM Třebechovice pod Orebem B 1833 1842 1 soutěž
2015/2016 2 TJ Jiskra Česká Skalice 1734 1788 Vizibla Roman Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1962 1965 0 soutěž
2014/2015 5 TJ Sokol Studnice 1732 1787 Řehák Josef ŠO K.a.s. Kunvald "D" 1478 1 soutěž
2014/2015 4 TJ Sokol Studnice 1732 1787 Ringel Jiří Slovan Broumov "B" 1898 1 soutěž
2014/2015 3 TJ Sokol Studnice 1732 1787 Chasák Jan Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1607 1617 0 soutěž
2014/2015 11 Jiskra Česká Skalice 1732 1787 Zástava Ladislav PŠ TJ Náchod C 1674 1643 1 soutěž
2014/2015 8 Jiskra Česká Skalice 1732 1787 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí 1859 1841 ½ soutěž
2014/2015 4 Jiskra Česká Skalice 1732 1787 Klázar Václav Sokol Jukov Červený Kostelec 1669 1720 ½ soutěž
2014/2015 3 Jiskra Česká Skalice 1732 1787 Back Tomáš TJ Jiskra Jaroměř C 1839 1866 0 soutěž
2014/2015 1 Jiskra Česká Skalice 1732 1787 Marečková Martina Panda Rychnov nad Kněžnou B 2097 2099 0 soutěž
2013/2014 9 Jiskra Česká Skalice 1752 Labík Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1602 1680 ½ soutěž
2013/2014 8 Jiskra Česká Skalice 1752 Vágner Patrik PŠ TJ Náchod C 1739 1745 1 soutěž
2013/2014 7 Jiskra Česká Skalice 1752 Splítek Luboš TJ Sokol Hradec Králové A 1797 1807 1 soutěž
2013/2014 5 Jiskra Česká Skalice 1752 Plachetka Milan TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1660 1702 1 soutěž
2013/2014 9 Jiskra Česká Skalice "B" 1752 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1993 2003 ½ soutěž
2013/2014 8 Jiskra Česká Skalice "B" 1752 Drašnarová Marta SONNY TJ Náchod "D" 1780 ½ soutěž
2013/2014 6 Jiskra Česká Skalice "B" 1752 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 2130 2129 ½ soutěž
2013/2014 5 Jiskra Česká Skalice "B" 1752 Matoulek Jaroslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1743 1668 1 soutěž
2013/2014 4 Jiskra Česká Skalice "B" 1752 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald "D" 1735 1627 1 soutěž
2013/2014 3 Jiskra Česká Skalice "B" 1752 Blažek Tomáš ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1849 1843 0 soutěž
2013/2014 2 Jiskra Česká Skalice "B" 1752 Zahradník Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1633 1700 ½ soutěž
2012/2013 9 Jiskra Česká Skalice B 1748 Balcar Jiří DUHA TJ Náchod F 1250 1 soutěž
2012/2013 8 Jiskra Česká Skalice B 1748 Fišer Jan KUNA TJ Náchod E 1000 0 soutěž
2012/2013 7 Jiskra Česká Skalice B 1748 Bönisch Pavel Lokomotiva Trutnov B 1267 1 soutěž
2012/2013 6 Jiskra Česká Skalice B 1748 Kuhn Marek Lokomotiva Trutnov D 1100 1 soutěž
2012/2013 5 Jiskra Česká Skalice B 1748 Havrda Daniel SONNY TJ Náchod G 1000 ½ soutěž
2012/2013 4 Jiskra Česká Skalice B 1748 Škoda Viktor Slovan Broumov B 1000 1 soutěž
2012/2013 2 Jiskra Česká Skalice B 1748 Hojný Zdeněk Sokol JOSI Červený Kostelec B 1391 1 soutěž
2012/2013 1 Jiskra Česká Skalice B 1748 Zinga Vít Lokomotiva Trutnov C 1758 1 soutěž
2012/2013 10 JISKRA ČESKÁ SKALICE 1748 Palla Rostislav TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1740 1701 0 soutěž
2012/2013 8 JISKRA ČESKÁ SKALICE 1748 Gregor Jiří ŠK DOBRUŠKA 1525 1 soutěž
2012/2013 7 JISKRA ČESKÁ SKALICE 1748 Picek Karel DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1559 0 soutěž
2012/2013 6 JISKRA ČESKÁ SKALICE 1748 Mlynář Miroslav ŠO K a.s. KUNVALD A 1644 1565 1 soutěž
2012/2013 5 JISKRA ČESKÁ SKALICE 1748 Kysilko Jaroslav SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1488 1473 ½ soutěž
2012/2013 4 JISKRA ČESKÁ SKALICE 1748 Charvát Václav ŠK LÍPA C 1665 1678 1 soutěž
2012/2013 3 JISKRA ČESKÁ SKALICE 1748 Vítek Dominik SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1577 1554 1 soutěž
2012/2013 1 JISKRA ČESKÁ SKALICE 1748 Borůvka Vladimír TJ SOKOL VRCHOVINY A 1662 ½ soutěž