Hráč Palla Rostislav

Palla Rostislav

User Pic
Jméno: Palla Rostislav
Oddíl: TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1624
Elo mezinárodní: 1620
ID: 3567
FIDE ID: 328715
Rok narození: 1948
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1609 1649 Poláček Miroslav PŠ TJ Náchod D 0 1100 1
2017/2018 8 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1619 1649 Korityák Antonín TJ Jiskra Jaroměř C 0 1250 1
2017/2018 7 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1619 1649 Labík Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1669 1656 1
2017/2018 6 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1621 1649 Kačírek Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou C 1544 1565 1
2017/2018 4 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1609 1649 Žižka Jan ŠK Nové Město nad Metují, z. s. 1864 1842 ½
2017/2018 3 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1609 1649 Dvořák Zdeněk DDM Třebechovice pod Orebem C 1432 1443 1
2017/2018 2 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1609 1649 Petera Milan ŠK Červený Kostelec B 1612 1629 ½
2017/2018 1 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1630 1657 Šroll Boris T. J. Sokol Studnice 0 1764 0
2017/2018 11 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1625 1649 Macháček Luděk Slovan Broumov A 1913 1927 0
2017/2018 10 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1609 1649 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1847 1842 1
2017/2018 9 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1619 1649 Přibík Petr TJ Slavia Hradec Králové D 1883 1931 0
2017/2018 8 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1619 1649 Klázar Václav ŠK Červený Kostelec A 1737 1732 0
2017/2018 7 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1621 1649 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové A 1869 1868 0
2017/2018 6 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1621 1649 Vágner Patrik PŠ TJ Náchod C 1701 1713 ½
2017/2018 5 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1609 1649 Zdechovský Tobiáš DDM Třebechovice p. O. B 1616 1556 0
2017/2018 4 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1609 1649 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec n. Orl. A 1819 1846 ½
2017/2018 3 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1609 1649 Novotný Josef Panda Rychnov n. Kn. B 2009 2048 0
2017/2018 2 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1609 1649 Velecký Vladimír ŠK Česká Skalice 1770 1771 ½
2017/2018 1 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1630 1657 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1904 1909 0
2016/2017 11 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1769 1786 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1818 1801 ½
2016/2017 10 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1769 1786 Velecký Vladimír ŠK Česká Skalice 1777 1789 ½
2016/2017 9 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1769 1786 Matouš Lubomír DDM Kostelec n. Orl. A 1824 1801 0
2016/2017 8 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1769 1786 Jungwirth Stanislav ŠK Červený Kostelec 1709 1698 ½
2016/2017 6 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1769 1786 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1845 1888 0
2016/2017 5 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1769 1786 Zdechovský Tobiáš DDM Třebechovice p. O. B 1727 1727 ½
2016/2017 4 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1769 1786 Splítek Luboš ŠK Lípa C 1762 1746 ½
2016/2017 3 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1769 1786 Daniel Jiří Panda Rychnov n. Kn. B 1956 1933 0
2016/2017 2 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1769 1786 Szablewski Krzysztof TJ Hronov B 1877 1933 0
2016/2017 1 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1769 1786 Burdilák Milan NIKI TJ Náchod B 1741 1707 0
2015/2016 11 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1769 1786 Franc Martin František TJ Hronov B 1723 1727 ½
2015/2016 10 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1769 1786 Štolba Petr ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1377 1
2015/2016 9 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1769 1786 Vít Jaroslav Sokol Jukov Červený Kostelec C 1566 1591 ½
2015/2016 8 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1769 1786 Halbich Pavel TJ Jiskra Jaroměř C 1653 1654 ½
2015/2016 6 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1769 1786 Matoulek Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1622 1579 ½
2015/2016 5 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1769 1786 Šroll Boris T.J. Sokol Studnice 1791 0
2015/2016 4 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1769 1786 Vít Milan Sokol Juránek Červený Kostelec B 1000 0
2015/2016 3 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1769 1786 Skalák Aleš TJ Sokol Vrchoviny 1791 1766 ½
2015/2016 2 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1769 1786 Mádr Tomáš TJ Jiskra Česká Skalice B 1888 1925 0
2015/2016 10 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1769 1786 Velecký Viktor TJ Hronov A 2052 2106 0
2015/2016 9 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1769 1786 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1845 1888 0
2015/2016 8 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1769 1786 Hepnar David NIKI TJ Náchod B 1782 1787 0
2015/2016 7 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1769 1786 Zástava Ladislav PŠ TJ Náchod C 1638 1658 1
2015/2016 5 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1769 1786 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2107 2087 0
2015/2016 4 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1769 1786 Portych Václav ŠK Lípa C 1825 1884 ½
2015/2016 3 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1769 1786 Vítová Anna TJ Sokol Hradec Králové B 1582 1653 0
2015/2016 2 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1769 1786 Jánský Pavel TJ Jiskra Česká Skalice 1794 1766 0
2015/2016 1 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1769 1786 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1815 1842 1
2014/2015 7 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1703 1655 Kulhánek František Slovan Broumov "B" 1662 1662 1
2014/2015 6 B Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1703 1655 Franc Martin František TJ Hronov "B" 1765 1753 ½
2014/2015 5 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1703 1655 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1614 ½
2014/2015 4 B Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1703 1655 Burdilák Jindřich Sokol Juránek Červený Kostelec "B" 1000 1
2014/2015 3 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1703 1655 Skalák Aleš TJ Sokol Vrchoviny 1791 ½
2014/2015 2 B Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1703 1655 Šlesingr Vilém ŠO K.a.s. Kunvald "D" 1610 1
2014/2015 11 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1703 1655 Štolba Oldřich DDM Kostelec nad Orlicí 1661 1523 1
2014/2015 10 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1703 1655 Vít Jaroslav Sokol Jukov Červený Kostelec 1000 0
2014/2015 9 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1703 1655 Hepnar David NIKI TJ Náchod B 1784 1777 1
2014/2015 8 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1703 1655 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1514 ½
2014/2015 7 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1703 1655 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice 1710 1780 1
2014/2015 6 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1703 1655 Svršek Radomír TJ Jiskra Jaroměř C 1452 1
2014/2015 5 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1703 1655 Dvořák Zdeněk DDM Třebechovice pod Orebem B 1625 1632 1
2014/2015 4 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1703 1655 Horníček Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou B 1788 1850 ½
2014/2015 3 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1703 1655 Drašnarová Marta PŠ TJ Náchod C 1733 1
2014/2015 2 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1703 1655 Pražák Patrik ŠK Lípa C 1000 ½
2014/2015 1 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1703 1655 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové B 1912 1908 0
2013/2014 10 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1736 1735 Dvořák Milan ŠK Dobruška 1677 0
2013/2014 9 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1736 1735 Šolc Filip ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1676 1776 0
2013/2014 8 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1736 1735 Klázar Václav TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1753 1
2013/2014 7 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1736 1735 Dvořák Jan TJ Sokol Vrchoviny 1511 ½
2013/2014 6 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1736 1735 Falta Eduard TJ Slavia Hradec Králové C 1756 0
2013/2014 5 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1736 1735 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice 1569 ½
2013/2014 4 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1736 1735 Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí A 1730 1743 0
2013/2014 3 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1736 1735 Burdilák Milan PŠ TJ Náchod C 1754 1758 0
2013/2014 2 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1736 1735 Rozkovec Jiří TJ Sokol Hradec Králové A 1924 1925 1
2013/2014 1 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1736 1735 Kubeček Jan ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1712 ½
2013/2014 9 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1736 1735 Šroll Boris Jiskra Česká Skalice "B" 1782 ½
2013/2014 8 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1736 1735 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 2130 2129 0
2013/2014 7 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1736 1735 Labík Jaroslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1602 1680 1
2013/2014 6 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1736 1735 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald "D" 1735 1627 1
2013/2014 5 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1736 1735 Blažek Tomáš ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1849 1843 0
2013/2014 4 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1736 1735 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1600 1
2013/2014 3 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1736 1735 Plachetka Milan Sokol Javornice 1660 1702 ½
2013/2014 1 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1736 1735 Zástava Ladislav SONNY TJ Náchod "D" 1674 1665 ½
2012/2013 9 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1740 1701 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou C 1574 0
2012/2013 8 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1740 1701 Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí B 1695 1700 1
2012/2013 7 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1740 1701 Plachetka Milan Sokol Javornice 1660 0
2012/2013 6 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1740 1701 Borůvka Jiří TJ Sokol Vrchoviny B 1704 ½
2012/2013 5 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1740 1701 Hrdina Milan ŠOK a.s. Kunvald D 1000 ½
2012/2013 4 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1740 1701 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou B 1932 1925 ½
2012/2013 3 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1740 1701 Přibyl Michal DDM Třebechovice pod Orebem C 1643 1
2012/2013 2 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1740 1701 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1692 1520 ½
2012/2013 11 Č TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1740 1701 Jungwirth Stanislav SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1665 ½
2012/2013 10 B TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1740 1701 Lesk Martin JISKRA ČESKÁ SKALICE 1748 1
2012/2013 9 Č TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1740 1701 Kosař Matěj ŠK LÍPA C 1641 1622 0
2012/2013 8 B TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1740 1701 Fišer Jan P.Š. TJ NÁCHOD D 1000 0
2012/2013 7 Č TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1740 1701 Vágner Patrik SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1756 1754 ½
2012/2013 6 B TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1740 1701 Gregor Jiří ŠK DOBRUŠKA 1525 ½
2012/2013 5 Č TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1740 1701 Kuneš Jan JISKRA JAROMĚŘ B 1884 1866 0
2012/2013 4 B TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1740 1701 Kubeček Jan DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1695 ½
2012/2013 3 Č TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1740 1701 Krtička Václav TJ SOKOL VRCHOVINY A 1663 1633 ½
2012/2013 2 B TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1740 1701 Rusz Gustav ŠO K a.s. KUNVALD A 1582 ½
2012/2013 1 Č TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1740 1701 Dostálek Petr DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1695 1700 0
2011/2012 9 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1758 1767 Augusta Jan TJ Sokol Vrchoviny B 1497 1
2011/2012 8 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1758 1767 Přibyl Michal DDM Třebechovice pod Orebem C 1645 1
2011/2012 7 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1758 1767 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou D 1559 1
2011/2012 6 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1758 1767 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1744 1660 ½
2011/2012 4 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1758 1767 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1604 ½
2011/2012 3 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1758 1767 Plachetka Milan Sokol Javornice 1658 ½
2011/2012 1 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1758 1767 Skalák Aleš TJ Sokol Vrchoviny A 1664 1
2011/2012 11 Č SPARTAK RYCHNOV A 1758 1767 Bém David JISKRA JAROMĚŘ B 1830 1872 0
2011/2012 10 B SPARTAK RYCHNOV A 1758 1767 Kubeček Jan TŘEBECHOVICE B 1687 0
2011/2012 9 Č SPARTAK RYCHNOV A 1758 1767 Konopka Jakub ŠK DOBRUŠKA 1585 1
2011/2012 8 B SPARTAK RYCHNOV A 1758 1767 Drašnarová Marta NIKI TJ NÁCHOD C 1863 ½
2011/2012 7 Č SPARTAK RYCHNOV A 1758 1767 Pinkava Josef SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1943 1936 0
2011/2012 6 B SPARTAK RYCHNOV A 1758 1767 Vochozka Jindřich SLAVIA HRADEC KR. D 1753 1787 0
2011/2012 4 B SPARTAK RYCHNOV A 1758 1767 Lesk Břetislav ČESKÁ SKALICE A 1529 ½
2011/2012 3 Č SPARTAK RYCHNOV A 1758 1767 Gol Jan SLOVAN BROUMOV B 1635 1641 ½
2011/2012 2 B SPARTAK RYCHNOV A 1758 1767 Szablewski Krzysztof TJ HRONOV B 1709 1742 1
2011/2012 1 Č SPARTAK RYCHNOV A 1758 1767 Musil Stanislav KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1611 1749 ½
2010/2011 7 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1721 Štěpán Stanislav ŠOK a.s. Kunvald D 1645 1
2010/2011 6 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1721 Labík Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1704 ½
2010/2011 5 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1721 Zahradník Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou C 1777 ½
2010/2011 4 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1721 Divíšek Václav Sokol Javornice 1378 1
2010/2011 3 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1721 Andrés Jaroslav Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1634 1
2010/2011 2 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1721 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1581 1
2010/2011 1 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1721 Augusta Jan Sokol Vrchoviny B 1513 ½
2010/2011 11 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1721 Blažek Tomáš DDM Kostelec n. Orl. A 1794 ½
2010/2011 9 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1721 Rejmont Vladimír ŠK Polymar Lípa D 1670 1
2010/2011 8 B TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1721 Velecký Vladimír Jiskra Česká Skalice 1734 ½
2010/2011 7 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1721 Baťka Jan DDM Třebechovice p.Or. 1864 ½
2010/2011 6 B TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1721 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř B 1963 ½
2010/2011 5 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1721 Duch Robert TJ Hronov B 1876 0
2010/2011 4 B TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1721 Zaňka Jaroslav Niki TJ Náchod C 1651 0
2010/2011 3 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1721 Jakl Jaroslav Slovan Broumov B 1653 0
2010/2011 2 B TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1721 Konopka Jakub ŠK Dobruška 1572 0
2010/2011 1 B TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1721 Bernard Roman Sokol Jukov Červený Kostelec 1647 0
2009/2010 11 Č TJ Spartak RK A 1681 Burdilák Milan Sněžka TJ Náchod B 1819 ½
2009/2010 10 B TJ Spartak RK A 1681 Baťka Jan DDM Třebechovice p. O. 1910 0
2009/2010 9 Č TJ Spartak RK A 1681 Halbich Pavel Jiskra Jaroměř B 1674 1
2009/2010 8 B TJ Spartak RK A 1681 Macháček Luděk Slovan Broumov B 2022 ½
2009/2010 7 Č TJ Spartak RK A 1681 Skalák Aleš TJ Sokol Vrchoviny A 1680 1
2009/2010 6 B TJ Spartak RK A 1681 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice 1606 ½
2009/2010 5 Č TJ Spartak RK A 1681 Drašnarová Marta Niki TJ Náchod C 1999 ½
2009/2010 4 B TJ Spartak RK A 1681 Šretr Josef Sokol Jukov ČK A 1759 ½
2009/2010 3 B TJ Spartak RK A 1681 Dostálek Petr DDM Kostelec n.O. 1620 0
2009/2010 2 Č TJ Spartak RK A 1681 Šubrt Petr Panda Veolia ARTCO RK C 1750 0
2009/2010 1 B TJ Spartak RK A 1681 Franc Martin František TJ Hronov B 1730 ½
2009/2010 9 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1681 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1454 1
2009/2010 8 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1681 Patrná Vendula DDM Týniště nad Orlicí 1438 1
2009/2010 7 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1681 Beneš Jiří ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí ½
2009/2010 6 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1681 Štěpán Stanislav ŠOK a.s. Kunvald D 1653 ½
2009/2010 5 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1681 Andrés Jaroslav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1715 ½
2009/2010 3 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1681 Krupička Vojtěch Sokol Javornice 1816 ½
2009/2010 2 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1681 Dostálek Petr ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1620 ½
2009/2010 1 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1681 Nosek Jakub Panda Rychnov nad Kněžnou D 1499 1
2008/2009 11 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1713 Horníček Pavel ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1618 0
2008/2009 10 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1713 Miler Jan Slovan Broumov B 1902 0
2008/2009 9 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1713 Nývlt Otto TJ Sokol Vrchoviny A 1946 0
2008/2009 8 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1713 Pyka Roman TJ Hronov A 2075 0
2008/2009 7 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1713 Baťka Jan DDM Třebechovice 1674 1
2008/2009 6 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1713 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1958 0
2008/2009 5 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1713 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice A 1813 0
2008/2009 4 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1713 Nevole Vladimír Slavia Hradec Králové D 1932 1
2008/2009 2 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1713 Blažek Tomáš DDM Kostelec n. Orl. A 1812 0
2008/2009 1 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1713 Kuru Martin Sokol Červený Kostelec A 1882 0
2008/2009 9 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1713 Plachetka Milan Sokol Javornice 1661 ½
2008/2009 8 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1713 Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí B 1598 1
2008/2009 7 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1713 Patrná Vendula ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1416 0
2008/2009 5 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1713 Cvejn Jaroslav Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1682 ½
2008/2009 4 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1713 Řehák Zbyněk ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2008/2009 3 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1713 Jireš Vít Panda Rychnov nad Kněžnou E 1334 1
2008/2009 2 B Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1713 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou D 1402 1
2008/2009 1 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1713 Michalička Václav ŠOK a.s. Kunvald D 1456 1
2007/2008 11 Č TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1743 Musil Stanislav DDM Kostelec n. Orl. A 1774 1
2007/2008 10 B TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1743 Krtička Václav Sokol Vrchoviny A 1365 ½
2007/2008 9 Č TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1743 Bém David Jiskra Jaroměř B 1877 0
2007/2008 8 B TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1743 Kuneš Jan TJ Slavia Hradec Králové D 1876 0
2007/2008 7 Č TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1743 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice 1844 0
2007/2008 6 B TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1743 Vágner Patrik Masporex TJ Náchod D 1733 1
2007/2008 5 B TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1743 Malík Zdeněk SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1804 0
2007/2008 4 Č TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1743 Machek Ivo Sokol Hradec Králové A 1951 ½
2007/2008 3 B TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1743 Sciranka Jan DDM Třebechovice n. Or. A 1931 1
2007/2008 2 Č TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1743 Schejbal Josef TJ Hronov B 1936 ½
2007/2008 1 B TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1743 Pinkava Josef Niki TJ Náchod C 1959 ½
2007/2008 10 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1743 Kalecký Karel DDM Týniště nad Orlicí 1398 ½
2007/2008 9 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1743 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 ½
2007/2008 8 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1743 Konopka Jakub ŠK Dobruška 1416 1
2007/2008 7 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1743 Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí B 1596 0
2007/2008 6 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1743 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1627 0
2007/2008 4 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1743 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou E 1345 ½
2007/2008 3 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1743 Ježek Adam Panda Rychnov nad Kněžnou D 1544 1
2007/2008 2 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1743 Plachetka Milan Sokol Javornice 1627 ½
2007/2008 1 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1743 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1852 ½
2006/2007 11 B TJ Spartak Rychnov n.K. A 1736 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p.Oreb. 1809 0
2006/2007 10 Č TJ Spartak Rychnov n.K. A 1736 Schejbal Josef TJ Hronov B 1960 ½
2006/2007 9 B TJ Spartak Rychnov n.K. A 1736 Cerha Michal Maspork TJ Náchod B 2034 0
2006/2007 8 Č TJ Spartak Rychnov n.K. A 1736 Šretr Josef Jiskra Česká Skalice A 1826 ½
2006/2007 7 B TJ Spartak Rychnov n.K. A 1736 Kaiser Marek Jiskra Jaroměř B 1678 1
2006/2007 6 Č TJ Spartak Rychnov n.K. A 1736 Douděra Lubomír ŠK Lípa B 1848 ½
2006/2007 5 B TJ Spartak Rychnov n.K. A 1736 Rigel Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 1604 1
2006/2007 4 Č TJ Spartak Rychnov n.K. A 1736 Pultar Petr Niki TJ Náchod C 1724 ½
2006/2007 3 B TJ Spartak Rychnov n.K. A 1736 Matouš Lubomír Panda Rychnov n. Kněž. C 1836 ½
2006/2007 2 Č TJ Spartak Rychnov n.K. A 1736 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové D 1812 0
2006/2007 1 B TJ Spartak Rychnov n.K. A 1736 Miňovský Roman Sokol Hradec Králové 1938 0
2006/2007 11 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1736 Dubský Jiří ŠK Dobruška 1623 ½
2006/2007 10 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1736 Kožúšek Slavomír ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1597 1
2006/2007 9 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1736 Jindrásek Mojmír ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1806 ½
2006/2007 8 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1736 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 0
2006/2007 7 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1736 Kalecký Karel DDM Týniště nad Orlicí 1380 ½
2006/2007 6 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1736 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1576 1
2006/2007 5 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1736 Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1723 ½
2006/2007 3 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1736 Kubec Oldřich Sokol Javornice 1701 ½
2006/2007 2 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1736 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou E 1
2006/2007 1 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1736 Nosek Jakub Panda Rychnov nad Kněžnou D 1470 1
2005/2006 11 B TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1792 Pinkava Josef Maspork TJ Náchod 1961 ½
2005/2006 10 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1792 Kuta Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 1725 1
2005/2006 9 B TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1792 Borůvka Milan Jiskra Jaroměř B 1599 ½
2005/2006 8 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1792 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové 1864 ½
2005/2006 7 B TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1792 Macháček Jiří ŠK Lípa E 1740 ½
2005/2006 6 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1792 Cerha Petr Niki TJ Náchod 1774 1
2005/2006 5 B TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1792 Matouš Lubomír ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1741 ½
2005/2006 4 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1792 Slavík Libor DDM Třebechovice p.Oreb. 1835 0
2005/2006 3 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1792 Kuneš Jan TJ Slavia Hradec Králové D 1856 ½
2005/2006 2 B TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1792 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice A 1644 1
2005/2006 1 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1792 Soural Karel TJ Hronov A 2075 0
2005/2006 11 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1792 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou "F" 1
2005/2006 10 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1792 Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" 1
2005/2006 9 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1792 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1770 0
2005/2006 8 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1792 Patrná Vendula ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1
2005/2006 7 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1792 Matouš Lubomír ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1741 0
2005/2006 6 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1792 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1498 0
2005/2006 5 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1792 Šípek Vítězslav Panda Dvořák Rychnov nad Kněžnou "D" 1859 0
2005/2006 4 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1792 Horníček Jan Panda Horníček Rychnov nad Kněžnou "C" 1486 ½
2005/2006 3 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1792 Kubec Oldřich Sokol Javornice 1727 ½
2005/2006 2 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1792 Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" 1662 1
2003/2004 13 Č Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B Ledl Svatopluk Jiskra Hořice v Podkrkonoší ½
2003/2004 12 B Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B Mareš Ilja ŠK Lípa B 0
2003/2004 9 Č Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B Kořínek Pavel Sokol Nová Paka 0
2003/2004 8 B Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B Košťálek Vlastislav DDM Lokomotiva Trutnov 1
2003/2004 7 Č Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 1721 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod 1898 ½
2003/2004 6 B Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 1721 Janás Antonín Sokol Náchod 1803 1
2003/2004 5 Č Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 1721 Miňovský Roman ŠK Lípa A 1888 ½