Hráč Chmelař Vítězslav

Chmelař Vítězslav

User Pic
Jméno: Chmelař Vítězslav
Oddíl: ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1832
Elo mezinárodní: 1802
ID: 10596
FIDE ID: 360880
Rok narození: 1987
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 DDM Třebechovice p.O. 1802 1832 Přibík Petr TJ Slavia Hradec Králové C 1889 1936 1
2018/2019 3 DDM Třebechovice p.O. 1818 1832 Hartman Ivo Panda Rychnov n.K. B 1673 1665 0
2018/2019 1 DDM Třebechovice p.O. 1814 1832 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř 1909 1894 1
2018/2019 4 DDM Kostelec nad Orlicí A 1802 1832 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř B 1873 1870 0
2018/2019 3 DDM Kostelec nad Orlicí A 1818 1832 Zdechovský Tobiáš ŠŠPM Lipky HK A 1747 1583 ½
2018/2019 1 DDM Kostelec nad Orlicí A 1814 1832 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové A 1879 1887 0
2017/2018 11 DDM Kostelec n. Orl. A 1814 1846 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1831 1842 ½
2017/2018 10 DDM Kostelec n. Orl. A 1819 1846 Picek Ivan TJ Slavia Hradec Králové D 1791 1801 ½
2017/2018 9 DDM Kostelec n. Orl. A 1801 1846 Klázar Václav ŠK Červený Kostelec A 1737 1732 1
2017/2018 8 DDM Kostelec n. Orl. A 1801 1846 Vít Jakub Sokol Hradec Králové A 1721 1698 1
2017/2018 7 DDM Kostelec n. Orl. A 1825 1846 Burdilák Milan PŠ TJ Náchod C 1671 1687 0
2017/2018 6 DDM Kostelec n. Orl. A 1825 1846 Mařák David DDM Třebechovice p. O. B 1782 1742 0
2017/2018 5 DDM Kostelec n. Orl. A 1819 1846 Horák Jan Panda Rychnov n. Kn. B 1950 1833 1
2017/2018 4 DDM Kostelec n. Orl. A 1819 1846 Palla Rostislav Spartak Rychnov n. Kn. A 1609 1649 ½
2017/2018 3 DDM Kostelec n. Orl. A 1819 1846 Kubec Jiří ŠK Česká Skalice 1791 1783 ½
2017/2018 2 DDM Kostelec n. Orl. A 1819 1846 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř B 1845 1868 1
2017/2018 1 DDM Kostelec n. Orl. A 1814 1837 Pelán Karel Slovan Broumov A 1752 1740 1
2017/2018 11 DDM Třebechovice p.O. 1814 1846 Blažek Martin Spartak Vrchlabí 1804 1782 ½
2017/2018 10 DDM Třebechovice p.O. 1819 1846 Mrověc Jan TJ Dvůr Králové n.L. 2071 2068 0
2017/2018 8 DDM Třebechovice p.O. 1801 1846 Malíková Kateřina ŠK AD Jičín B 1886 1838 ½
2017/2018 6 DDM Třebechovice p.O. 1825 1846 Přibík Petr Slavia Hradec Králové C 1882 1931 ½
2017/2018 4 DDM Třebechovice p.O. 1819 1846 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa B 1837 1816 0
2017/2018 1 DDM Třebechovice p.O. 1814 1837 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 2034 2010 0
2016/2017 10 DDM Kostelec n. Orl. A 1815 1842 Kuru Martin ŠK Červený Kostelec 1928 1924 ½
2016/2017 9 DDM Kostelec n. Orl. A 1815 1842 Vizibla Roman Spartak Rychnov n. Kn. A 1962 1965 0
2016/2017 8 DDM Kostelec n. Orl. A 1815 1842 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1954 0
2016/2017 7 DDM Kostelec n. Orl. A 1815 1842 Přibyl Michal DDM Třebechovice p. O. B 1742 1768 ½
2016/2017 6 DDM Kostelec n. Orl. A 1815 1842 Koza Misha ŠK Lípa C 1837 1815 1
2016/2017 5 DDM Kostelec n. Orl. A 1815 1842 Novotný Josef Panda Rychnov n. Kn. B 2113 2106 0
2016/2017 4 DDM Kostelec n. Orl. A 1815 1842 Procházka Jan TJ Hronov B 1875 1859 0
2016/2017 3 DDM Kostelec n. Orl. A 1815 1842 Bednář Jiří NIKI TJ Náchod B 1891 1864 1
2016/2017 2 DDM Kostelec n. Orl. A 1815 1842 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2107 2087 0
2016/2017 1 DDM Kostelec n. Orl. A 1815 1842 Jánský Pavel ŠK Česká Skalice 1794 1766 1
2015/2016 8 Region Panda B 1815 1842 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř A 1872 1895 ½
2015/2016 7 Region Panda B 1815 1842 Černý David Slovan Broumov A 1889 1959 0
2015/2016 6 Region Panda B 1815 1842 Kykal Zbyněk TJ CIS Lázně Bělohrad A 1774 1773 0
2015/2016 2 Region Panda B 1815 1842 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod A 2038 2020 0
2015/2016 11 DDM Kostelec nad Orlicí A 1815 1842 Čáp Jaroslav TJ Hronov A 1825 1828 1
2015/2016 10 DDM Kostelec nad Orlicí A 1815 1842 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1840 1838 0
2015/2016 9 DDM Kostelec nad Orlicí A 1815 1842 Kracík Martin DDM Třebechovice pod Orebem B 1808 1818 1
2015/2016 8 DDM Kostelec nad Orlicí A 1815 1842 Němec Otakar ŠK Lípa C 1914 1901 ½
2015/2016 6 DDM Kostelec nad Orlicí A 1815 1842 Kuru Martin Sokol Jukov Červený Kostelec 1928 1924 1
2015/2016 5 DDM Kostelec nad Orlicí A 1815 1842 Staněk Petr TJ Jiskra Jaroměř B 1845 1888 1
2015/2016 4 DDM Kostelec nad Orlicí A 1815 1842 Zástava Ladislav PŠ TJ Náchod C 1638 1658 1
2015/2016 3 DDM Kostelec nad Orlicí A 1815 1842 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2107 2087 0
2015/2016 1 DDM Kostelec nad Orlicí A 1815 1842 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1769 1786 0
2014/2015 9 DDM Třebechovice p. O. 1791 1832 Růžičková Radka TJ Jiskra Jaroměř B 1809 1815 ½
2014/2015 7 DDM Třebechovice p. O. 1791 1832 Kykal Zbyněk TJ Dvůr Králové n. L. 1797 1815 1
2014/2015 6 DDM Třebechovice p. O. 1791 1832 Kovář Josef ŠK AD Jičín D 2044 2046 ½
2014/2015 3 DDM Třebechovice p. O. 1791 1832 Miler Jan Slovan Broumov 2013 2012 0
2014/2015 1 DDM Třebechovice p. O. 1791 1832 Šobotník Petr Sněžka TJ Náchod 2000 2020 1
2014/2015 11 DDM Kostelec nad Orlicí 1791 1832 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1895 1889 ½
2014/2015 9 DDM Kostelec nad Orlicí 1791 1832 Dvořák Milan ŠK Dobruška 1720 1720 ½
2014/2015 8 DDM Kostelec nad Orlicí 1791 1832 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice 1822 1796 0
2014/2015 7 DDM Kostelec nad Orlicí 1791 1832 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř C 1833 1840 ½
2014/2015 6 DDM Kostelec nad Orlicí 1791 1832 Přibyl Michal DDM Třebechovice pod Orebem B 1773 1773 1
2014/2015 5 DDM Kostelec nad Orlicí 1791 1832 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou B 1931 1947 ½
2014/2015 3 DDM Kostelec nad Orlicí 1791 1832 Novák Luděk ŠK Lípa C 1896 1893 0
2014/2015 2 DDM Kostelec nad Orlicí 1791 1832 Přibík Petr Sokol Hradec Králové B 1959 1
2014/2015 1 DDM Kostelec nad Orlicí 1791 1832 Škoda Pavel Sokol Jukov Červený Kostelec 1842 1842 ½
2013/2014 10 DDM Kostelec nad Orlicí A 1794 1840 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 2028 2036 ½
2013/2014 9 DDM Kostelec nad Orlicí A 1794 1840 Plodek Petr Jiskra Česká Skalice 1915 1933 0
2013/2014 7 DDM Kostelec nad Orlicí A 1794 1840 Bednář Jiří PŠ TJ Náchod C 1955 1918 0
2013/2014 6 DDM Kostelec nad Orlicí A 1794 1840 Hubáček Ondřej TJ Sokol Hradec Králové A 2023 2066 0
2013/2014 5 DDM Kostelec nad Orlicí A 1794 1840 Krása Marek ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1715 1742 1
2013/2014 4 DDM Kostelec nad Orlicí A 1794 1840 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1993 2003 ½
2013/2014 3 DDM Kostelec nad Orlicí A 1794 1840 Jonáš Vlastimil ŠK Dobruška 2085 2066 0
2013/2014 1 DDM Kostelec nad Orlicí A 1794 1840 Erban Jiří TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 2061 2063 0
2012/2013 11 DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1774 1832 Kubec Jiří JISKRA ČESKÁ SKALICE 1825 ½
2012/2013 9 DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1774 1832 Pavlíček Miroslav ŠK DOBRUŠKA 2018 2060 0
2012/2013 8 DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1774 1832 Slavík Jan DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1990 1959 0
2012/2013 7 DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1774 1832 Keprta Stanislav ŠO K a.s. KUNVALD A 1950 0
2012/2013 6 DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1774 1832 Kuru Martin SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1842 1830 1
2012/2013 5 DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1774 1832 Novák Luděk ŠK LÍPA C 1961 1962 1
2012/2013 3 DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1774 1832 Rutter Lidmila JISKRA JAROMĚŘ B 1925 1923 0
2012/2013 1 DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1774 1832 Kotyza Bohumil TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1929 1876 1
2011/2012 11 KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1858 1885 Slavík Libor TŘEBECHOVICE B 1876 1832 0
2011/2012 10 KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1858 1885 Šobotník Petr NIKI TJ NÁCHOD C 1898 1869 0
2011/2012 9 KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1858 1885 Nevole Vladimír SLAVIA HRADEC KR. D 2051 1870 0
2011/2012 8 KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1858 1885 Jánský Pavel ČESKÁ SKALICE A 1858 1844 1
2011/2012 7 KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1858 1885 Gorecki Janusz TJ HRONOV B 1907 1949 0
2011/2012 6 KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1858 1885 Rutter Lidmila JISKRA JAROMĚŘ B 1902 1914 0
2011/2012 5 KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1858 1885 Pavlíček Miroslav ŠK DOBRUŠKA 2014 2069 ½
2011/2012 4 KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1858 1885 Novotný Jan SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1929 1934 ½
2011/2012 2 KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1858 1885 Macháček Luděk SLOVAN BROUMOV B 1979 1950 0
2011/2012 1 KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1858 1885 Kotyza Bohumil SPARTAK RYCHNOV A 1968 1879 1
2011/2012 10 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1858 1885 Čermák Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1870 1862 0
2011/2012 9 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1858 1885 Flašar Jaroslav ŠK Polymar Lípa A 1941 1984 0
2011/2012 8 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1858 1885 Štolc Martin ŠK AD Jičín C 2039 2041 0
2011/2012 7 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1858 1885 Humlíček Vojtěch TJ Sokol Hradec Králové 1909 1915 0
2011/2012 6 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1858 1885 Dzieczkaniec Wieslaw Slovan Broumov 1878 0
2011/2012 5 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1858 1885 Jecha Petr Sněžka TJ Náchod 1970 1977 ½
2011/2012 4 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1858 1885 Němec Otakar ŠK Polymar Lípa B 1877 1887 ½
2011/2012 3 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1858 1885 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové n. Labem 1960 1952 ½
2011/2012 2 Panda Rychnov n. Kněžnou B 1858 1885 Krása Marek DDM Třebechovice p. Orebem 1721 1701 ½
2010/2011 11 DDM Kostelec n. Orl. A 1558 Krupička Vojtěch TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1821 0
2010/2011 10 DDM Kostelec n. Orl. A 1558 Míl Jan Sokol Jukov Červený Kostelec 1775 1
2010/2011 8 DDM Kostelec n. Orl. A 1558 Volf Michal ŠK Polymar Lípa D 1734 1
2010/2011 7 DDM Kostelec n. Orl. A 1558 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice 1597 ½
2010/2011 6 DDM Kostelec n. Orl. A 1558 Slavík Libor DDM Třebechovice p.Or. 1818 0
2010/2011 5 DDM Kostelec n. Orl. A 1558 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř B 1963 ½
2010/2011 4 DDM Kostelec n. Orl. A 1558 Szablewski Krzysztof TJ Hronov B 1752 1
2010/2011 3 DDM Kostelec n. Orl. A 1558 Horniaková Dagmar Niki TJ Náchod C 1876 ½
2010/2011 2 DDM Kostelec n. Orl. A 1558 Hofman Tomáš Slovan Broumov B 1471 0
2010/2011 1 DDM Kostelec n. Orl. A 1558 Konopka Jakub ŠK Dobruška 1572 0
2009/2010 11 DDM Kostelec n.O. 1527 Borůvka Jiří TJ Sokol Vrchoviny A 1762 1
2009/2010 10 DDM Kostelec n.O. 1527 Szablewski Krzysztof TJ Hronov B 1706 0
2009/2010 9 DDM Kostelec n.O. 1527 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice 1606 1
2009/2010 8 DDM Kostelec n.O. 1527 Hepnar David Sněžka TJ Náchod B 1837 0
2009/2010 7 DDM Kostelec n.O. 1527 Dusbaba Petr Niki TJ Náchod C 1795 0
2009/2010 6 DDM Kostelec n.O. 1527 Kracík Martin DDM Třebechovice p. O. 1800 0
2009/2010 5 DDM Kostelec n.O. 1527 Vacek Jaroslav Sokol Jukov ČK A 1619 1
2009/2010 4 DDM Kostelec n.O. 1527 Rain Jan Jiskra Jaroměř B 1398 ½
2009/2010 3 DDM Kostelec n.O. 1527 Plachetka Milan TJ Spartak RK A 1666 1
2009/2010 2 DDM Kostelec n.O. 1527 Gol Jan Slovan Broumov B 1
2009/2010 1 DDM Kostelec n.O. 1527 Dvořák Miloš Panda Veolia ARTCO RK C 1670 1
2008/2009 9 DDM Kostelec nad Orlicí B 1508 Andrés Jaroslav Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1788 0
2008/2009 8 DDM Kostelec nad Orlicí B 1508 Ruffer Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1666 ½
2008/2009 7 DDM Kostelec nad Orlicí B 1508 Daniel Robert Panda Rychnov nad Kněžnou E 1490 1
2008/2009 5 DDM Kostelec nad Orlicí B 1508 Michalička Václav ŠOK a.s. Kunvald D 1456 1
2008/2009 4 DDM Kostelec nad Orlicí B 1508 Kubec Oldřich Sokol Javornice 1653 ½
2008/2009 3 DDM Kostelec nad Orlicí B 1508 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1571 0
2008/2009 2 DDM Kostelec nad Orlicí B 1508 Štancl Jiří ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1452 0
2008/2009 11 DDM Kostelec n. Orl. A 1508 Halbich Pavel Jiskra Jaroměř B 1667 ½
2008/2009 9 DDM Kostelec n. Orl. A 1508 Vacek Jaroslav Sokol Červený Kostelec A 1608 0
2008/2009 8 DDM Kostelec n. Orl. A 1508 Ševčík Radek ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1402 1
2008/2009 7 DDM Kostelec n. Orl. A 1508 Kulhánek František Slovan Broumov B 1484 0
2008/2009 5 DDM Kostelec n. Orl. A 1508 Gogela Jan TJ Hronov A 1868 0
2008/2009 4 DDM Kostelec n. Orl. A 1508 Kubeček Jan DDM Třebechovice 1605 1
2008/2009 2 DDM Kostelec n. Orl. A 1508 Plachetka Milan Spartak Rychnov n. Kn. A 1661 0
2008/2009 1 DDM Kostelec n. Orl. A 1508 Přibík Petr Slavia Hradec Králové D 2014 1
2007/2008 11 DDM Kostelec n. Orl. A 1465 Ruffer Václav TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1551 0
2007/2008 8 DDM Kostelec n. Orl. A 1465 Čáp Jaroslav TJ Hronov B 1807 1
2007/2008 6 DDM Kostelec n. Orl. A 1465 Macháň Jan SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1364 ½
2007/2008 5 DDM Kostelec n. Orl. A 1465 Borůvka Jiří Sokol Vrchoviny A 1798 ½
2007/2008 2 DDM Kostelec n. Orl. A 1465 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice 0
2007/2008 1 DDM Kostelec n. Orl. A 1465 Miler Jan Masporex TJ Náchod D 1679 0
2006/2007 11 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1532 Kopecká Eliška ŠOK a.s. Kunvald D 1100 1
2006/2007 10 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1532 Eliáš Jiří TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1443 0
2006/2007 9 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1532 Ruffer Václav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1546 0
2006/2007 8 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1532 Opička Jan Sokol Javornice 1557 0
2006/2007 7 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1532 Petráněk Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou E 1
2006/2007 6 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1532 Macháň Václav Panda Rychnov nad Kněžnou D ½
2006/2007 5 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1532 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1
2006/2007 4 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1532 Horný Kamil ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1
2006/2007 1 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1532 Jedličková Petra DDM Týniště nad Orlicí 1
2005/2006 11 ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1441 Rigel Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 1628 ½
2005/2006 10 ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1441 Doubek Petr Jiskra Jaroměř B 1920 ½
2005/2006 9 ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1441 Rybář Josef Sokol Hradec Králové 1671 0
2005/2006 7 ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1441 Zaňka Jaroslav Niki TJ Náchod 1715 1
2005/2006 6 ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1441 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p.Oreb. 1717 0
2005/2006 5 ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1441 Plachetka Milan TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1495 0
2005/2006 4 ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1441 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1857 1
2005/2006 3 ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1441 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice A 1644 1
2005/2006 2 ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1441 Duch Robert TJ Hronov A 1650 0
2005/2006 1 ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1441 Kánský Josef Maspork TJ Náchod 1893 0
2005/2006 11 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1441 Marečková Martina Panda Dvořák Rychnov nad Kněžnou "D" 1839 ½
2005/2006 10 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1441 Horníček Pavel Panda Horníček Rychnov nad Kněžnou "C" 1262 0
2005/2006 9 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1441 Opička Jan Sokol Javornice 1562 1
2005/2006 8 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1441 Andrés Jaroslav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" 1589 ½
2005/2006 7 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1441 Hovad Václav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1498 ½
2005/2006 6 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1441 Hartman Vítek Panda Rychnov nad Kněžnou "F" 1
2005/2006 4 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1441 Dubský Jiří ŠK Dobruška 1629 ½
2005/2006 3 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1441 Ptáček Bohumil ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1
2005/2006 1 ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1441 Štichauer Pavel ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1