Hráč Kracík Martin

Kracík Martin

User Pic
Jméno: Kracík Martin
Oddíl: ŠK DDM Třebechovice pod Orebem
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1786
Elo mezinárodní: 1788
ID: 6460
FIDE ID: 325414
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 B DDM Třebechovice p.O. 1788 1786 Hubka Luboš TJ Jiskra Jaroměř 1916 1970 ½
2018/2019 1 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1788 1786 Kubec Jiří TJ Sokol Studnice 1797 1797 0
2017/2018 11 Č DDM Třebechovice p. O. B 1802 1785 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové D 1721 1726 0
2017/2018 10 B DDM Třebechovice p. O. B 1805 1785 Brát Libor ŠK Červený Kostelec A 1772 1775 ½
2017/2018 7 B DDM Třebechovice p. O. B 1790 1785 Novotný Josef Panda Rychnov n. Kn. B 2044 2048 1
2017/2018 5 B DDM Třebechovice p. O. B 1805 1785 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov n. Kn. A 1873 1851 ½
2017/2018 4 Č DDM Třebechovice p. O. B 1805 1785 Kubec Jiří ŠK Česká Skalice 1791 1783 1
2017/2018 11 Č DDM Třebechovice p.O. 1802 1785 Urválek Tomáš Spartak Vrchlabí 1727 1750 ½
2017/2018 10 B DDM Třebechovice p.O. 1805 1785 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n.L. 1733 1702 ½
2017/2018 9 Č DDM Třebechovice p.O. 1805 1785 Gorecki Janusz TJ Hronov 1812 0 ½
2017/2018 7 Č DDM Třebechovice p.O. 1806 1785 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1775 1774 ½
2017/2018 6 B DDM Třebechovice p.O. 1790 1785 Steiner Pavel Slavia Hradec Králové C 1706 1726 0
2017/2018 5 Č DDM Třebechovice p.O. 1790 1785 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř 1864 1868 1
2017/2018 2 Č DDM Třebechovice p.O. 1805 1785 Vágner Patrik TJ Náchod B 1696 1713 ½
2017/2018 1 B DDM Třebechovice p.O. 1774 1773 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice 1948 1903 ½
2016/2017 8 B DDM Třebechovice p. O. B 1808 1818 Velecký Vladimír ŠK Česká Skalice 1777 1789 ½
2016/2017 6 B DDM Třebechovice p. O. B 1808 1818 Jungwirth Stanislav ŠK Červený Kostelec 1709 1698 1
2016/2017 5 Č DDM Třebechovice p. O. B 1808 1818 Kotyza Bohumil Spartak Rychnov n. Kn. A 1897 1900 ½
2016/2017 2 Č DDM Třebechovice p. O. B 1808 1818 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1777 1822 ½
2016/2017 1 B DDM Třebechovice p. O. B 1808 1818 Zahradník Tomáš Panda Rychnov n. Kn. B 1658 1712 1
2015/2016 11 B DDM Třebechovice pod Orebem 1808 1818 Růžičková Radka TJ Jiskra Jaroměř A 1854 1825 ½
2015/2016 10 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1808 1818 Miler Jan Slovan Broumov A 1971 1996 ½
2015/2016 8 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1808 1818 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod A 1891 1864 0
2015/2016 7 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1808 1818 Kovář Ladislav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1821 1799 0
2015/2016 5 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1808 1818 Horníček Pavel Region Panda B 1844 1890 0
2015/2016 4 B DDM Třebechovice pod Orebem 1808 1818 Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín D 1957 1965 0
2015/2016 3 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1808 1818 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice A 2054 2032 0
2015/2016 2 B DDM Třebechovice pod Orebem 1808 1818 Walter Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové A 1679 1710 1
2015/2016 1 Č DDM Třebechovice pod Orebem 1808 1818 Kosař Matěj ŠK Lípa B 1773 1749 0
2015/2016 10 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1808 1818 Rybář Josef TJ Sokol Hradec Králové B 1680 1689 ½
2015/2016 9 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1808 1818 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec nad Orlicí A 1815 1842 0
2015/2016 5 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1808 1818 Novák Luděk ŠK Lípa C 1935 1924 ½
2015/2016 4 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1808 1818 Jánský Pavel TJ Jiskra Česká Skalice 1794 1766 ½
2015/2016 1 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1808 1818 Burdilák Milan PŠ TJ Náchod C 1741 1707 1
2014/2015 11 Č DDM Třebechovice p. O. 1857 1832 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř A 1888 1886 ½
2014/2015 10 B DDM Třebechovice p. O. 1857 1832 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice 1732 1758 1
2014/2015 7 B DDM Třebechovice p. O. 1857 1832 Fuchs František TJ Dvůr Králové n. L. 1929 1919 ½
2014/2015 6 Č DDM Třebechovice p. O. 1857 1832 Zikmund Daniel ŠK AD Jičín D 1934 1939 1
2014/2015 4 Č DDM Třebechovice p. O. 1857 1832 Vítová Anna TJ Sokol Hradec Králové 1686 1699 0
2014/2015 3 B DDM Třebechovice p. O. 1857 1832 Bažant Zdeněk Slovan Broumov 1887 1806 ½
2014/2015 2 Č DDM Třebechovice p. O. 1857 1832 Molendzki Tomasz TJ Hronov 1829 1825 ½
2014/2015 1 B DDM Třebechovice p. O. 1857 1832 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod 1942 1942 ½
2014/2015 11 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1857 1832 Jungwirth Stanislav Sokol Jukov Červený Kostelec 1651 1679 ½
2014/2015 9 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1857 1832 Kánský Josef PŠ TJ Náchod C 1813 1746 1
2014/2015 5 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1857 1832 Cvejn Jaroslav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1724 1736 ½
2014/2015 2 Č DDM Třebechovice pod Orebem B 1857 1832 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice 1710 1780 0
2014/2015 1 B DDM Třebechovice pod Orebem B 1857 1832 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř C 1888 1886 ½
2013/2014 9 B ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1863 1826 Škoda Pavel TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1837 ½
2013/2014 8 Č ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1863 1826 Krtička Václav TJ Sokol Vrchoviny 1679 1660 1
2013/2014 5 B ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1863 1826 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí A 1849 1837 ½
2013/2014 1 Č ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1863 1826 Krejcar Pavel TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1854 1856 ½
2013/2014 11 B DDM Třebechovice p. Orebem 1863 1826 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř A 1832 1837 ½
2013/2014 10 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1863 1826 Pochinkov Andrey ŠK AD Jičín C 2123 2127 ½
2013/2014 9 B DDM Třebechovice p. Orebem 1863 1826 Kopička Karel Sněžka TJ Náchod A 2119 2121 0
2013/2014 8 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1863 1826 Němec Otakar ŠK Lípa B 1911 1937 ½
2013/2014 7 B DDM Třebechovice p. Orebem 1863 1826 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1913 1907 ½
2013/2014 6 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1863 1826 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1779 1933 1
2013/2014 5 B DDM Třebechovice p. Orebem 1863 1826 Nejedlo Josef TJ Dvůr Králové n. Labem 1906 1923 0
2013/2014 4 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1863 1826 Kuru Martin NIKI TJ Náchod B 1849 1858 0
2013/2014 3 B DDM Třebechovice p. Orebem 1863 1826 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1
2013/2014 2 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1863 1826 Šedivý Martin TJ Jiskra Hořice 1946 1927 ½
2013/2014 1 B DDM Třebechovice p. Orebem 1863 1826 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř B 1964 1913 0
2012/2013 11 B DDM Třebechovice p.O. 1854 1803 Sedláček Jiří Slovan Broumov 1564 1
2012/2013 10 Č DDM Třebechovice p.O. 1854 1803 Lipták Pavel TJ Dvůr Králové n.L. 2101 0
2012/2013 9 B DDM Třebechovice p.O. 1854 1803 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř 1854 1864 1
2012/2013 8 Č DDM Třebechovice p.O. 1854 1803 Blažek Martin TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1688 ½
2012/2013 7 B DDM Třebechovice p.O. 1854 1803 Szücs Matyáš ŠK Lípa A 1934 1951 ½
2012/2013 6 Č DDM Třebechovice p.O. 1854 1803 Drahotský Luboš ŠK Sobotka 1871 1873 1
2012/2013 5 Č DDM Třebechovice p.O. 1854 1803 Schejbal Josef TJ Hronov 1930 1966 ½
2012/2013 4 B DDM Třebechovice p.O. 1854 1803 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové C 1773 1811 ½
2012/2013 3 Č DDM Třebechovice p.O. 1854 1803 Turčín Jan ŠK AD Jičín C 1897 ½
2012/2013 2 B DDM Třebechovice p.O. 1854 1803 Burdilák Milan NIKI TJ Náchod B 1769 1797 0
2012/2013 1 Č DDM Třebechovice p.O. 1854 1803 Splítek Luboš ŠK Lípa B 1777 1782 ½
2012/2013 11 B DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1854 1803 Hepnar David SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1801 1790 ½
2012/2013 10 Č DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1854 1803 Borůvka Milan JISKRA JAROMĚŘ B 1853 1880 ½
2012/2013 9 B DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1854 1803 Borůvka Jiří TJ SOKOL VRCHOVINY A 1704 ½
2012/2013 7 B DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1854 1803 Kubec Jiří JISKRA ČESKÁ SKALICE 1825 0
2012/2013 6 Č DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1854 1803 Horniaková Dagmar P.Š. TJ NÁCHOD D 1831 ½
2012/2013 4 Č DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1854 1803 Krejcar Pavel TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1798 ½
2012/2013 2 B DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1854 1803 Kuru Martin SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1842 1830 1
2012/2013 1 Č DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1854 1803 Pražák Pavel ŠK LÍPA C 1860 1838 ½
2011/2012 10 Č TŘEBECHOVICE B 1836 1748 Krejcar Pavel SPARTAK RYCHNOV A 1808 ½
2011/2012 9 Č TŘEBECHOVICE B 1836 1748 Pultar Petr NIKI TJ NÁCHOD C 1795 1840 ½
2011/2012 8 B TŘEBECHOVICE B 1836 1748 Fátor Jaroslav SLAVIA HRADEC KR. D 1840 1796 1
2011/2012 7 Č TŘEBECHOVICE B 1836 1748 Jánský Pavel ČESKÁ SKALICE A 1858 1844 1
2011/2012 6 B TŘEBECHOVICE B 1836 1748 Gorecki Janusz TJ HRONOV B 1907 1949 ½
2011/2012 3 Č TŘEBECHOVICE B 1836 1748 Jecha Petr SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1970 1977 ½
2011/2012 1 Č TŘEBECHOVICE B 1836 1748 Peroutka Ivo SLOVAN BROUMOV B 1936 1916 1
2011/2012 11 B DDM Třebechovice p. Orebem 1836 1748 Koza Misha ŠK Polymar Lípa A 1922 1912 ½
2011/2012 10 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1836 1748 Luks Martin ŠK AD Jičín C 1854 0
2011/2012 9 B DDM Třebechovice p. Orebem 1836 1748 Rozkovec Jiří TJ Sokol Hradec Králové 1868 0
2011/2012 8 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1836 1748 Gol Jan Slovan Broumov 1635 1641 1
2011/2012 7 B DDM Třebechovice p. Orebem 1836 1748 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod 1943 1936 1
2011/2012 6 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1836 1748 Mareš Ilja ŠK Polymar Lípa B 1868 1884 0
2011/2012 5 B DDM Třebechovice p. Orebem 1836 1748 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové n. Labem 1812 1794 ½
2011/2012 4 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1836 1748 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1709 1742 0
2011/2012 3 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1836 1748 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř 1895 1870 1
2011/2012 2 B DDM Třebechovice p. Orebem 1836 1748 Malík Zdeněk Panda Rychnov n. Kněžnou B 1724 1692 1
2011/2012 1 Č DDM Třebechovice p. Orebem 1836 1748 Fátor Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové C 1840 1796 1
2010/2011 9 B DDM Třebechovice p.Or. 1745 Hofman Tomáš Slovan Broumov B 1471 1
2009/2010 11 B DDM Třebechovice p. O. 1800 Jungwirth Stanislav Sokol Jukov ČK A 1656 0
2009/2010 10 Č DDM Třebechovice p. O. 1800 Cvejn Jaroslav TJ Spartak RK A 1707 ½
2009/2010 9 B DDM Třebechovice p. O. 1800 Nosek Jakub Panda Veolia ARTCO RK C 1499 0
2009/2010 8 Č DDM Třebechovice p. O. 1800 Procházka Jan TJ Hronov B 1854 ½
2009/2010 7 B DDM Třebechovice p. O. 1800 Kánský Josef Sněžka TJ Náchod B 1798 ½
2009/2010 6 Č DDM Třebechovice p. O. 1800 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec n.O. 1527 1
2009/2010 5 Č DDM Třebechovice p. O. 1800 Halbich Pavel Jiskra Jaroměř B 1674 1
2009/2010 4 B DDM Třebechovice p. O. 1800 Jakl Jaroslav Slovan Broumov B 1658 1
2009/2010 3 Č DDM Třebechovice p. O. 1800 Borůvka Jiří TJ Sokol Vrchoviny A 1762 ½
2009/2010 2 B DDM Třebechovice p. O. 1800 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice 1606 1
2009/2010 1 Č DDM Třebechovice p. O. 1800 Zaňka Jaroslav Niki TJ Náchod C 1675 ½
2009/2010 9 Č Panda Veolia ARTCO RnK B 1800 Mkhitaryan Karlen ŠK AD Jičín B 2209 ½
2009/2010 8 B Panda Veolia ARTCO RnK B 1800 Blažek Martin TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1666 0
2009/2010 5 Č Panda Veolia ARTCO RnK B 1800 Nálevka Petr TJ Jiskra Hořice A 1991 0
2009/2010 3 Č Panda Veolia ARTCO RnK B 1800 Procházka Jan TJ Hronov 1854 ½
2009/2010 1 Č Panda Veolia ARTCO RnK B 1800 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové nad Labem 1979 ½
2008/2009 11 Č DDM Třebechovice 1849 Krtička Václav TJ Sokol Vrchoviny A 1405 ½
2008/2009 9 B DDM Třebechovice 1849 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice A 1825 ½
2008/2009 8 Č DDM Třebechovice 1849 Machek Ivo Sokol Hradec Králové 1931 ½
2008/2009 7 B DDM Třebechovice 1849 Cvejn Jaroslav Spartak Rychnov n. Kn. A 1682 ½
2008/2009 6 Č DDM Třebechovice 1849 Fátor Jaroslav Slavia Hradec Králové D 1711 1
2008/2009 5 B DDM Třebechovice 1849 Halbich Pavel Jiskra Jaroměř B 1667 1
2008/2009 4 Č DDM Třebechovice 1849 Dostálek Petr DDM Kostelec n. Orl. A 1598 ½
2008/2009 3 B DDM Třebechovice 1849 Vacek Jaroslav Sokol Červený Kostelec A 1608 ½
2008/2009 2 Č DDM Třebechovice 1849 Šubrt Petr ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1703 0
2008/2009 1 B DDM Třebechovice 1849 Miler Jan Slovan Broumov B 1683 1
2008/2009 11 B ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1849 Bém David Jiskra Jaroměř 1877 ½
2008/2009 8 Č ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1849 Nedbal Rudolf Šachklub AD Jičín B 1806 ½
2008/2009 7 B ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1849 Miler Jan Slovan Broumov 1902 ½
2008/2009 6 Č ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1849 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové C 2024 ½
2008/2009 4 Č ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1849 Němec Otakar ŠK Polymar Lípa B 1893 ½
2008/2009 3 B ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1849 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem 1871 ½
2008/2009 2 Č ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1849 Burdilák Milan NIKI TJ Náchod C 1839 ½
2008/2009 1 B ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1849 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice 1941 ½
2007/2008 10 B DDM Třebechovice n. Or. A 1844 Bažant Zdeněk Niki TJ Náchod C 1859 0
2007/2008 9 Č DDM Třebechovice n. Or. A 1844 Dostálek Petr DDM Kostelec n. Orl. A 1596 1
2007/2008 8 B DDM Třebechovice n. Or. A 1844 Borůvka Petr Sokol Vrchoviny A 1
2007/2008 7 Č DDM Třebechovice n. Or. A 1844 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř B 1903 0
2007/2008 5 Č DDM Třebechovice n. Or. A 1844 Plodek Petr Jiskra Česká Skalice 1863 0
2007/2008 4 B DDM Třebechovice n. Or. A 1844 Král Zdeněk Masporex TJ Náchod D 1303 1
2007/2008 3 Č DDM Třebechovice n. Or. A 1844 Klíma David TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1831 ½
2007/2008 2 B DDM Třebechovice n. Or. A 1844 Rybář Josef Sokol Hradec Králové A 1622 1
2007/2008 1 B DDM Třebechovice n. Or. A 1844 Ježek Adam SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1544 ½
2007/2008 10 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1844 Němec Otakar Slavia Hradec Králové C 1880 ½
2007/2008 7 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1844 Pinkava Josef Slovan Broumov 1959 0
2007/2008 6 Č Panda Rychnov nad Kněžnou B 1844 Buchar Petr Šachklub AD Jičín 2087 0
2007/2008 5 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1844 Möller Kamil Jiskra Jaroměř 1980 1
2007/2008 3 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1844 Novák František TJ Lomnice nad Popelkou 1838 ½
2007/2008 2 Č Panda Rychnov nad Kněžnou B 1844 Sucharda Jiří TJ Nová Paka 1854 ½
2006/2007 11 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1826 Hovad Václav TJ Spartak Rychnov n.K. A 1544 1
2006/2007 10 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1826 Kühn Pavel ŠK Ortex Hradec Králové A 1569 ½
2006/2007 9 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1826 Michel Ladislav TJ Hronov B 1873 ½
2006/2007 8 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1826 Zástava Ladislav Niki TJ Náchod C 1635 1
2006/2007 7 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1826 Semerák Pavel Maspork TJ Náchod B 2114 0
2006/2007 6 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1826 Hartman Ivo Panda Rychnov n. Kněž. C 1531 1
2006/2007 5 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1826 Velecký Vladimír Jiskra Česká Skalice A 1732 ½
2006/2007 4 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1826 Walter Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové D 1596 1
2006/2007 3 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1826 Borůvka Radim Jiskra Jaroměř B 1696 ½
2006/2007 2 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1826 Portych Václav Sokol Hradec Králové 1901 ½
2006/2007 1 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1826 Volf Michal ŠK Lípa B 1686 0
2005/2006 10 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1890 Macháček Jiří ŠK Lípa E 1740 ½
2005/2006 8 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1890 Cerha Petr Niki TJ Náchod 1774 1
2005/2006 7 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1890 Bednář Jiří Maspork TJ Náchod 1890 0
2005/2006 6 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1890 Blažek Tomáš ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1805 1
2005/2006 5 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1890 Hubáček Jaroslav ŠK Ortex Hradec Králové A 1807 ½
2005/2006 4 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1890 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1870 0
2005/2006 3 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1890 Prouza Tomáš Jiskra Jaroměř B 1744 0
2005/2006 2 B DDM Třebechovice p.Oreb. 1890 Němec Otakar TJ Slavia Hradec Králové D 1906 ½
2005/2006 1 Č DDM Třebechovice p.Oreb. 1890 Humlíček Vojtěch Sokol Hradec Králové 1956 0