Hráč Plachetka Milan

Plachetka Milan

User Pic
Jméno: Plachetka Milan
Oddíl: TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1647
Elo mezinárodní: 1614
ID: 27694
FIDE ID: 369810
Rok narození: 1962
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1614 1647 Šlapák Petr ŠŠPM Lipky HK A 1577 1577 1
2017/2018 11 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1659 1675 Cibulka Josef Slovan Broumov A 1770 1706 0
2017/2018 10 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1662 1675 Ulman Jaromír ŠK Dobruška 1534 1582 ½
2017/2018 9 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1668 1675 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1817 1781 0
2017/2018 8 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1668 1675 Jungwirth Stanislav ŠK Červený Kostelec A 1654 1657 ½
2017/2018 7 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1658 1675 Kodoň Zdeněk Sokol Hradec Králové A 1522 1536 ½
2017/2018 6 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1658 1675 Kánský Josef PŠ TJ Náchod C 1785 1754 1
2017/2018 5 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1662 1675 Žitný Dominik DDM Třebechovice p. O. B 1711 1722 0
2017/2018 4 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1662 1675 Malý Jan DDM Kostelec n. Orl. A 1725 1744 1
2017/2018 3 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1662 1675 Daniel Robert Panda Rychnov n. Kn. B 1612 1655 0
2017/2018 2 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1662 1675 Zikmund Josef ŠK Česká Skalice 1621 1606 1
2017/2018 1 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1655 1674 Hubka Luboš TJ Jiskra Jaroměř B 1958 2007 0
2016/2017 11 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1603 1637 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1689 1684 1
2016/2017 10 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1603 1637 Křeček Karel ŠK Česká Skalice 1492 1518 1
2016/2017 9 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1603 1637 Matoulek Jaroslav DDM Kostelec n. Orl. A 1622 1579 1
2016/2017 8 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1603 1637 Kuru Jakub ŠK Červený Kostelec 1261 1
2016/2017 6 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1603 1637 Růžičková Radka TJ Jiskra Jaroměř B 1854 1825 1
2016/2017 5 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1603 1637 Kvychola Yahor DDM Třebechovice p. O. B 1000 1
2016/2017 4 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1603 1637 Šretr Josef ŠK Lípa C 1802 1759 1
2016/2017 3 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1603 1637 Daniel Robert Panda Rychnov n. Kn. B 1695 1683 1
2016/2017 2 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1603 1637 Cibulka Josef TJ Hronov B 1092 1
2016/2017 1 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1603 1637 Hejzlar Zdeněk NIKI TJ Náchod B 1778 1781 1
2015/2016 11 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1603 1637 Vít Jaroslav Sokol Jukov Červený Kostelec 1566 1591 ½
2015/2016 10 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1603 1637 Gorecki Janusz TJ Hronov A 1843 1949 0
2015/2016 9 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1603 1637 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř B 1872 1895 0
2015/2016 8 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1603 1637 Borůvka Jiří NIKI TJ Náchod B 1793 1789 0
2015/2016 7 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1603 1637 Drašnar Lukáš PŠ TJ Náchod C 1582 1452 1
2015/2016 6 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1603 1637 Picek Karel DDM Třebechovice pod Orebem B 1689 1697 0
2015/2016 5 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1603 1637 Hartman Ivo ŠK Dobruška 1629 1
2015/2016 4 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1603 1637 Pražák Viktor ŠK Lípa C 1238 1435 1
2015/2016 3 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1603 1637 Rejnuš Josef TJ Sokol Hradec Králové B 1593 1550 ½
2015/2016 2 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1603 1637 Křeček Karel TJ Jiskra Česká Skalice 1492 1518 1
2015/2016 1 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1603 1637 Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí A 1762 1747 0
2014/2015 11 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1591 1636 Labík Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí 1661 1668 0
2014/2015 10 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1591 1636 Světinský Vladimír Sokol Jukov Červený Kostelec 1392 1406 ½
2014/2015 9 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1591 1636 Dusbaba Petr NIKI TJ Náchod B 1832 1810 ½
2014/2015 8 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1591 1636 Ulman Jaromír ŠK Dobruška 1423 1
2014/2015 7 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1591 1636 Havrda Josef Jiskra Česká Skalice 1773 1807 ½
2014/2015 5 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1591 1636 Šolín Václav DDM Třebechovice pod Orebem B 1595 1651 1
2014/2015 4 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1591 1636 Buločkin Martin Panda Rychnov nad Kněžnou B 1644 1808 0
2014/2015 3 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1591 1636 Krtička Václav PŠ TJ Náchod C 1682 1669 1
2014/2015 2 B Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1591 1636 Malák Petr ŠK Lípa C 1302 1183 1
2014/2015 1 Č Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1591 1636 Walter Jaroslav Sokol Hradec Králové B 1772 1739 0
2013/2014 9 B Sokol Javornice 1660 1702 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 2130 2129 0
2013/2014 8 Č Sokol Javornice 1660 1702 Dostálek Petr ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1730 1743 0
2013/2014 7 B Sokol Javornice 1660 1702 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald "D" 1735 1627 ½
2013/2014 6 Č Sokol Javornice 1660 1702 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1637 ½
2013/2014 5 B Sokol Javornice 1660 1702 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1600 0
2013/2014 3 Č Sokol Javornice 1660 1702 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1736 1735 ½
2013/2014 2 B Sokol Javornice 1660 1702 Drašnarová Marta SONNY TJ Náchod "D" 1780 1
2013/2014 1 Č Sokol Javornice 1660 1702 Šretr Josef Jiskra Česká Skalice "B" 1752 ½
2013/2014 10 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1660 1702 Ulman Jaromír ŠK Dobruška 1418 0
2013/2014 9 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1660 1702 Nosek Jan ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1717 1727 0
2013/2014 8 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1660 1702 Jungwirth Stanislav TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1657 1687 ½
2013/2014 6 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1660 1702 Kutal Lukáš TJ Slavia Hradec Králové C 1714 0
2013/2014 5 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1660 1702 Lesk Martin Jiskra Česká Skalice 1752 0
2013/2014 4 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1660 1702 Malý Jan DDM Kostelec nad Orlicí A 1611 ½
2013/2014 3 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1660 1702 Vágner Patrik PŠ TJ Náchod C 1739 1745 0
2013/2014 2 Č TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1660 1702 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové A 1898 1909 0
2013/2014 1 B TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1660 1702 Žitná Aneta ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1521 1429 1
2012/2013 9 B Sokol Javornice 1660 Přibyl Michal DDM Třebechovice pod Orebem C 1643 1
2012/2013 8 Č Sokol Javornice 1660 Štolbová Karina ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1631 1
2012/2013 7 B Sokol Javornice 1660 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1740 1701 1
2012/2013 6 Č Sokol Javornice 1660 Dvořák Miloš Panda Rychnov nad Kněžnou C 1662 ½
2012/2013 5 B Sokol Javornice 1660 Matoulek Jaroslav DDM Kostelec nad Orlicí B 1613 ½
2012/2013 3 Č Sokol Javornice 1660 Borůvka Jiří TJ Sokol Vrchoviny B 1704 ½
2012/2013 2 B Sokol Javornice 1660 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1319 1
2012/2013 1 Č Sokol Javornice 1660 Daniel Jiří Panda Rychnov nad Kněžnou B 1932 1925 ½
2012/2013 11 Č TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1660 Mata Michal SOKOL JUKOV ČERVENÝ KOSTELEC 1656 ½
2012/2013 10 B TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1660 Lesk Břetislav JISKRA ČESKÁ SKALICE 1547 0
2012/2013 9 Č TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1660 Jedličková Petra ŠK LÍPA C 1515 1572 ½
2012/2013 8 B TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1660 Havrda Daniel P.Š. TJ NÁCHOD D 1000 ½
2012/2013 7 Č TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1660 Zástava Ladislav SNĚŽKA TJ NÁCHOD C 1677 1627 1
2012/2013 6 B TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1660 Ulman Jaromír ŠK DOBRUŠKA 1000 0
2012/2013 5 Č TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1660 Halbich Pavel JISKRA JAROMĚŘ B 1678 ½
2012/2013 4 B TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1660 Mařák David DDM TŘEBECHOVICE POD OREBEM B 1523 0
2012/2013 3 Č TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1660 Borůvka Vladimír TJ SOKOL VRCHOVINY A 1662 1
2012/2013 1 Č TJ SPARTAK RYCHNOV NAD KNĚŽNOU A 1660 Labík Jaroslav DDM KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1563 1703 1
2011/2012 9 Č Sokol Javornice 1658 Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí B 1721 1716 ½
2011/2012 8 B Sokol Javornice 1658 Skalák Aleš TJ Sokol Vrchoviny A 1664 ½
2011/2012 7 Č Sokol Javornice 1658 Augusta Jan TJ Sokol Vrchoviny B 1497 0
2011/2012 6 B Sokol Javornice 1658 Přibyl Michal DDM Třebechovice pod Orebem C 1645 ½
2011/2012 5 Č Sokol Javornice 1658 Hartman Ivo Panda Rychnov nad Kněžnou D 1559 1
2011/2012 4 B Sokol Javornice 1658 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1744 1660 1
2011/2012 3 Č Sokol Javornice 1658 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1758 1767 ½
2011/2012 2 B Sokol Javornice 1658 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1758 1604 1
2011/2012 11 Č SPARTAK RYCHNOV A 1658 Kuneš Jan JISKRA JAROMĚŘ B 1895 1870 0
2011/2012 10 B SPARTAK RYCHNOV A 1658 Přibyl Michal TŘEBECHOVICE B 1645 ½
2011/2012 9 Č SPARTAK RYCHNOV A 1658 Rambousek Josef ŠK DOBRUŠKA 1579 1
2011/2012 8 B SPARTAK RYCHNOV A 1658 Burdilák Milan NIKI TJ NÁCHOD C 1780 1784 0
2011/2012 7 Č SPARTAK RYCHNOV A 1658 Hejzlar Zdeněk SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1880 1863 ½
2011/2012 6 B SPARTAK RYCHNOV A 1658 Přibík Petr SLAVIA HRADEC KR. D 1952 0
2011/2012 4 B SPARTAK RYCHNOV A 1658 Čechovič Petr ČESKÁ SKALICE A 1000 1
2011/2012 3 Č SPARTAK RYCHNOV A 1658 Sedláček Jiří SLOVAN BROUMOV B 1517 1
2011/2012 2 B SPARTAK RYCHNOV A 1658 Molendzki Tomasz TJ HRONOV B 1838 0
2011/2012 1 Č SPARTAK RYCHNOV A 1658 Kožúšek Slavomír KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1800 1698 ½
2010/2011 10 B TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1655 Bažant Zdeněk Sněžka TJ Náchod B 1879 0
2010/2011 6 B TJ Spartak Rychnov n.Kn. 1655 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř B 1815 0
2010/2011 7 Č Sokol Javornice 1655 Mihulková Dana ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1000 1
2010/2011 5 Č Sokol Javornice 1655 Žabka Lukáš Sokol Vrchoviny B 1000 1
2010/2011 4 B Sokol Javornice 1655 Hovad Václav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1684 ½
2010/2011 3 Č Sokol Javornice 1655 Štěpán Stanislav ŠOK a.s. Kunvald D 1645 ½
2010/2011 2 B Sokol Javornice 1655 Andrés Jaroslav Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1634 1
2010/2011 1 Č Sokol Javornice 1655 Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí B 1630 ½
2009/2010 11 Č TJ Spartak RK A 1666 Vágner Patrik Sněžka TJ Náchod B 1671 ½
2009/2010 10 B TJ Spartak RK A 1666 Sedláček Jan DDM Třebechovice p. O. 1970 0
2009/2010 8 B TJ Spartak RK A 1666 Miler Jan Slovan Broumov B 1914 0
2009/2010 7 Č TJ Spartak RK A 1666 Borůvka Jiří TJ Sokol Vrchoviny A 1762 0
2009/2010 6 B TJ Spartak RK A 1666 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice 1553 1
2009/2010 4 B TJ Spartak RK A 1666 Jungwirth Stanislav Sokol Jukov ČK A 1656 0
2009/2010 3 B TJ Spartak RK A 1666 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec n.O. 1527 0
2009/2010 2 Č TJ Spartak RK A 1666 Malík Zdeněk Panda Veolia ARTCO RK C 1659 1
2009/2010 9 B Sokol Javornice 1666 Zahradník Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou D 1690 1
2009/2010 8 Č Sokol Javornice 1666 Pavlíček Miroslav ŠK Dobruška 2089 0
2009/2010 7 B Sokol Javornice 1666 Kalecký Karel DDM Týniště nad Orlicí 1421 ½
2009/2010 6 Č Sokol Javornice 1666 Blažek Tomáš ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1787 0
2009/2010 5 B Sokol Javornice 1666 Dvořák Eduard ŠOK a.s. Kunvald D 1821 ½
2009/2010 4 Č Sokol Javornice 1666 Vizibla Roman TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1943 0
2009/2010 3 B Sokol Javornice 1666 Kotyza Bohumil TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1959 ½
2009/2010 1 Č Sokol Javornice 1666 Matouš Lubomír ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1783 0
2008/2009 9 Č Sokol Javornice 1661 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1713 ½
2008/2009 8 B Sokol Javornice 1661 Jireš Vít Panda Rychnov nad Kněžnou E 1334 1
2008/2009 7 Č Sokol Javornice 1661 Ševčík Radek Panda Rychnov nad Kněžnou D 1402 1
2008/2009 6 B Sokol Javornice 1661 Tobiška Jaroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1756 ½
2008/2009 5 B Sokol Javornice 1661 Řehák Zbyněk ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2008/2009 4 Č Sokol Javornice 1661 Dostálek Petr DDM Kostelec nad Orlicí B 1598 ½
2008/2009 3 B Sokol Javornice 1661 Štancl Jiří ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1452 1
2008/2009 2 Č Sokol Javornice 1661 Dubský Jiří ŠK Dobruška 1640 0
2008/2009 1 B Sokol Javornice 1661 Cvejn Jaroslav Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1682 1
2008/2009 10 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1661 Hofman Tomáš Slovan Broumov B 1388 1
2008/2009 9 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1661 Skalák Aleš TJ Sokol Vrchoviny A 1676 ½
2008/2009 8 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1661 Gorecki Janusz TJ Hronov A 1949 ½
2008/2009 6 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1661 Rozkovec Jiří Sokol Hradec Králové 1867 0
2008/2009 5 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1661 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice A 1864 ½
2008/2009 3 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1661 Borůvka Milan Jiskra Jaroměř B 1665 0
2008/2009 2 Č Spartak Rychnov n. Kn. A 1661 Chmelař Vítězslav DDM Kostelec n. Orl. A 1508 1
2008/2009 1 B Spartak Rychnov n. Kn. A 1661 Jungwirth Stanislav Sokol Červený Kostelec A 1670 0
2007/2008 11 Č TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1627 Kožúšek Slavomír DDM Kostelec n. Orl. A 1672 0
2007/2008 10 B TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1627 Skalák Aleš Sokol Vrchoviny A 1658 ½
2007/2008 9 Č TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1627 Rošková Kateřina Jiskra Jaroměř B 1434 1
2007/2008 8 B TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1627 Fátor Jaroslav TJ Slavia Hradec Králové D 1747 0
2007/2008 7 Č TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1627 Šroll Boris Jiskra Česká Skalice 1845 ½
2007/2008 5 B TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1627 Ježek Adam SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1544 1
2007/2008 4 Č TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1627 Švagerka Michal Sokol Hradec Králové A 1859 ½
2007/2008 1 B TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1627 Hejzlar Zdeněk Niki TJ Náchod C 1905 ½
2007/2008 11 B Sokol Javornice 1627 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1505 1
2007/2008 10 Č Sokol Javornice 1627 Dubský Jiří ŠK Dobruška 1631 ½
2007/2008 9 B Sokol Javornice 1627 Blažek Tomáš DDM Kostelec nad Orlicí B 1793 ½
2007/2008 8 Č Sokol Javornice 1627 Řehák Josef ŠOK a.s. Kunvald D 1100 ½
2007/2008 7 B Sokol Javornice 1627 Hartman Vítek Panda Rychnov nad Kněžnou F 1250 1
2007/2008 6 Č Sokol Javornice 1627 Sršeň Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou E 1504 1
2007/2008 5 B Sokol Javornice 1627 Macháň Václav Panda Rychnov nad Kněžnou D 1492 1
2007/2008 3 Č Sokol Javornice 1627 Cvejn Jaroslav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1656 ½
2007/2008 2 B Sokol Javornice 1627 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1743 ½
2007/2008 1 Č Sokol Javornice 1627 Patrná Vendula DDM Týniště nad Orlicí 1
2006/2007 11 B TJ Spartak Rychnov n.K. A 1550 Halámka Radek DDM Třebechovice p.Oreb. 1739 1
2006/2007 7 B TJ Spartak Rychnov n.K. A 1550 Borůvka Radim Jiskra Jaroměř B 1696 0
2006/2007 6 Č TJ Spartak Rychnov n.K. A 1550 Splítek Luboš ŠK Lípa B 1826 1
2006/2007 5 B TJ Spartak Rychnov n.K. A 1550 Žďánský Jakub ŠK Ortex Hradec Králové A 1564 1
2006/2007 4 Č TJ Spartak Rychnov n.K. A 1550 Zaňka Jaroslav Niki TJ Náchod C 1694 0
2006/2007 3 B TJ Spartak Rychnov n.K. A 1550 Malík Zdeněk Panda Rychnov n. Kněž. C 1637 ½
2006/2007 2 Č TJ Spartak Rychnov n.K. A 1550 Kutal Lukáš TJ Slavia Hradec Králové D 1681 0
2006/2007 1 B TJ Spartak Rychnov n.K. A 1550 Švagerka Michal Sokol Hradec Králové 1870 ½
2006/2007 11 B Sokol Javornice 1550 Daniel Robert Panda Rychnov nad Kněžnou D ½
2006/2007 10 Č Sokol Javornice 1550 Čepelka Michal ŠK Dobruška 1
2006/2007 9 B Sokol Javornice 1550 Matoulek Jaroslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí B 1533 0
2006/2007 8 Č Sokol Javornice 1550 Dostálek Petr ŠK DDM Kostelec nad Orlicí A 1577 0
2006/2007 7 B Sokol Javornice 1550 Řehák Zbyněk ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2006/2007 6 Č Sokol Javornice 1550 Štancl Jiří DDM Týniště nad Orlicí 1
2006/2007 5 B Sokol Javornice 1550 Kopecký Miloš ŠOK a.s. Kunvald D 1100 1
2006/2007 4 Č Sokol Javornice 1550 Andrés Jaroslav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou C 1592 0
2006/2007 3 B Sokol Javornice 1550 Hovad Václav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou B 1544 ½
2006/2007 1 Č Sokol Javornice 1550 Pátek Adam Panda Rychnov nad Kněžnou E 1
2005/2006 11 B TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1495 Bednář Jiří Maspork TJ Náchod 1890 0
2005/2006 10 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1495 Rigel Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 1628 ½
2005/2006 9 B TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1495 Šrejber Michal Jiskra Jaroměř B 1693 0
2005/2006 8 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1495 Rozkovec Ludvík Sokol Hradec Králové 1749 1
2005/2006 7 B TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1495 Tatár Miroslav ŠK Lípa E 1454 ½
2005/2006 6 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1495 Zástava Ladislav Niki TJ Náchod 1654 ½
2005/2006 5 B TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1495 Chmelař Vítězslav ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1441 1
2005/2006 3 Č TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1495 Vlasák Ladislav TJ Slavia Hradec Králové D 1858 0
2005/2006 11 Č Sokol Javornice 1495 Čepelka Michal ŠK Dobruška 0
2005/2006 10 B Sokol Javornice 1495 Jedličková Petra ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1
2005/2006 9 Č Sokol Javornice 1495 Matoulek Jaroslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1533 0
2005/2006 8 B Sokol Javornice 1495 Mihulková Dana ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1
2005/2006 7 Č Sokol Javornice 1495 Dvořák Miloš Panda Dvořák Rychnov nad Kněžnou "D" 1681 0
2005/2006 6 B Sokol Javornice 1495 Horníček Pavel Panda Horníček Rychnov nad Kněžnou "C" 1262 ½
2005/2006 4 Č Sokol Javornice 1495 Eliáš Jiří TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" 1
2005/2006 3 B Sokol Javornice 1495 Divíšek Jiří TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" ½
2005/2006 2 Č Sokol Javornice 1495 Hartman Vítek Panda Rychnov nad Kněžnou "F" 0
2005/2006 1 B Sokol Javornice 1495 Macháň Václav Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" 1
2003/2004 7 B ŠK ZŠ Brankovice B KŠ Bučovice C 1
2003/2004 9 Č ŠK ZŠ Brankovice B Zawadski Michael Sokol Postoupky B 0
2003/2004 8 B ŠK ZŠ Brankovice B Ryšavý Jan Sokol Postoupky A 0
2003/2004 7 B ŠK ZŠ Brankovice B Polek Adam BŠS+DDM FM C 1344 0
2003/2004 6 B ŠK ZŠ Brankovice B Wieczorek Zbigniew BŠŠ+DDM FM B ½
2003/2004 5 Č ŠK ZŠ Brankovice B Hudík Pavel A64 Grygov B 1
2003/2004 4 Č ŠK ZŠ Brankovice B Ondráček Jan A64 Grygov A 1638 0
2003/2004 3 Č ŠK ZŠ Brankovice B Kopřiva Martin ŠK Boršice 1
2003/2004 2 B ŠK ZŠ Brankovice B Šourek Martin TJ Tatran Poštorná 0
2003/2004 1 B ŠK ZŠ Brankovice B Gubenko Vladislav Sokol Jedovnice 1