Hráč Douděra Lubomír

Douděra Lubomír

User Pic
Jméno: Douděra Lubomír
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1817
Elo mezinárodní: 0
ID: 2382
FIDE ID: 372340
Rok narození: 1959
Třída rozhodčího: U
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2011/2012 8 ŠK Polymar Lípa B 1818 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1795 1770 ½
2011/2012 2 ŠK Polymar Lípa B 1818 Rojíková Lenka ŠK Polymar Lípa A 1806 1838 ½
2008/2009 10 Šachový klub Lípa D 1830 Kunc Milan TJ Loko Trutnov 1597 1
2008/2009 8 Šachový klub Lípa D 1830 Kuta Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1674 ½
2008/2009 7 Šachový klub Lípa D 1830 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2006 0
2008/2009 5 Šachový klub Lípa D 1830 Suchánek Ondřej TJ Nová Paka 1448 ½
2008/2009 3 Šachový klub Lípa D 1830 Syrůček Petr TJ Baník Žacléř 1751 ½
2006/2007 11 ŠK Lípa B 1848 Hubáček Jaroslav ŠK Ortex Hradec Králové A 1801 ½
2006/2007 10 ŠK Lípa B 1848 Dusbaba Petr Niki TJ Náchod C 1854 0
2006/2007 9 ŠK Lípa B 1848 Zikmund Jaroslav Panda Rychnov n. Kněž. C 1830 ½
2006/2007 7 ŠK Lípa B 1848 Portych Václav Sokol Hradec Králové 1901 0
2006/2007 6 ŠK Lípa B 1848 Palla Rostislav TJ Spartak Rychnov n.K. A 1736 ½
2006/2007 3 ŠK Lípa B 1848 Šretr Josef Jiskra Česká Skalice A 1826 ½
2005/2006 9 ŠK Lípa E 1832 Pultar Petr Niki TJ Náchod 1694 1
2005/2006 5 ŠK Lípa E 1832 Šretr Josef Jiskra Česká Skalice A 1850 ½
2005/2006 1 ŠK Lípa E 1832 Prouza Tomáš Jiskra Jaroměř B 1744 1
2005/2006 2 ŠK Lípa C 1832 Krám Jiří ŠK Lípa B 1875 ½
2005/2006 1 ŠK Lípa C 1832 Machek Ivo ŠK Lípa A 2012 ½
2003/2004 10 ŠK Lípa C 1845 Neubauer Vilém ŠK HSM Trutnov 1857 1
2003/2004 8 ŠK Lípa C 1845 Zelený František Sokol Hradec Králové "B" 1574 ½
2003/2004 5 ŠK Lípa C 1845 Volf Michal TJ Dvůr Králové "B" 1603 ½
2003/2004 1 ŠK Lípa C 1845 Zedníček Jiří Sokol Nová Paka "B" 1580 0
2003/2004 13 ŠK Lípa B Macháček Luděk Slovan Broumov ½
2003/2004 12 ŠK Lípa B Novotný Josef Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 0
2003/2004 11 ŠK Lípa B Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou ½
2003/2004 10 ŠK Lípa B Martinovský Miroslav Jiskra Jaroměř ½
2003/2004 7 ŠK Lípa B 1845 Trefný Vlastimil Slavia Hradec Králové B 2221 0
2003/2004 3 ŠK Lípa B 1845 Velecký Viktor Sněžka TJ Náchod 2144 0
2003/2004 1 ŠK Lípa B 1845 Ruda Ondřej ŠK Lípa A 2051 0