Hráč Vochozka Jindřich

Vochozka Jindřich

User Pic
Jméno: Vochozka Jindřich
Oddíl: TJ Slavia Hradec Králové
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1739
Elo mezinárodní: 1795
ID: 2702
FIDE ID: 324191
Rok narození: 1940
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 B TJ Slavia Hradec Králové "E" 1795 1739 Gregor Jiří ŠK Dobruška 1624 1648 1
2018/2019 1 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1795 1739 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř B 1867 1870 0
2017/2018 9 B TJ Slavia Hradec Králové "E" 1813 1781 Stejskal Michal TJ Jiskra Hořice "C" 1559 1546 ½
2017/2018 8 Č TJ Slavia Hradec Králové "E" 1817 1781 Pražák Dominik Sokol Dubenec 0 0 1
2017/2018 7 B TJ Slavia Hradec Králové "E" 1817 1781 Pražák Pavel ŠK Lípa "D" 1779 1754 ½
2017/2018 6 Č TJ Slavia Hradec Králové "E" 1801 1781 Tichý Václav TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1592 1582 1
2017/2018 5 B TJ Slavia Hradec Králové "E" 1801 1781 Kratochvíl Jiří ŠK Ortex "B" 1751 1720 1
2017/2018 4 Č TJ Slavia Hradec Králové "E" 1813 1781 Schmutzer Jakub ŠK Ortex "C" 0 1221 1
2017/2018 3 B TJ Slavia Hradec Králové "E" 1813 1781 Charvát Václav ŠK Lípa "E" 1703 1661 0
2017/2018 1 B TJ Slavia Hradec Králové "E" 1802 1773 Blažek Michal ŠŠPM Lipky HK 1616 1676 0
2017/2018 11 B TJ Slavia Hradec Králové D 1813 1781 Zdechovský Tobiáš DDM Třebechovice p. O. B 1627 1556 0
2017/2018 10 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1813 1781 Matouš Lubomír DDM Kostelec n. Orl. A 1812 1806 ½
2017/2018 9 B TJ Slavia Hradec Králové D 1817 1781 Plachetka Milan Spartak Rychnov n. Kn. A 1668 1675 1
2017/2018 8 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1817 1781 Šrůtek Václav ŠK Česká Skalice 1615 1668 1
2017/2018 7 B TJ Slavia Hradec Králové D 1801 1781 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř B 1864 1868 ½
2017/2018 6 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1801 1781 Miler Jan Slovan Broumov A 1963 1992 1
2017/2018 5 B TJ Slavia Hradec Králové D 1813 1781 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1847 1842 0
2017/2018 4 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1813 1781 Zahradník Tomáš Panda Rychnov n. Kn. B 1673 1698 ½
2017/2018 3 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1813 1781 Lesk Martin ŠK Červený Kostelec A 1781 1760 ½
2017/2018 2 B TJ Slavia Hradec Králové D 1813 1781 Faltýnek David Sokol Hradec Králové A 1586 1544 1
2017/2018 1 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1802 1773 Dusbaba Petr PŠ TJ Náchod C 1785 1772 ½
2017/2018 11 Č Slavia Hradec Králové C 1813 1781 Kohout Jan ŠK AD Jičín B 1882 1902 ½
2017/2018 8 Č Slavia Hradec Králové C 1817 1781 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř 1921 1901 0
2017/2018 7 B Slavia Hradec Králové C 1817 1781 Portych Václav ŠK Lípa B 1886 1852 0
2017/2018 1 B Slavia Hradec Králové C 1802 1773 Cibulka Josef TJ Hronov 1564 1599 ½
2016/2017 11 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1793 1774 Mrázek Vladimír TJ Jiskra Nový Bydžov 1895 1846 ½
2016/2017 9 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1793 1774 Kučera Daniel TJ Spartak Vrchlabí B 1812 1815 ½
2016/2017 8 B TJ Slavia Hradec Králové D 1793 1774 Vít Jakub Sokol Hradec Králové 1732 1791 0
2016/2017 7 B TJ Slavia Hradec Králové D 1793 1774 Harantík Josef TJ Lokomotiva Trutnov 1682 1646 1
2016/2017 6 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1793 1774 Rýdl Jan ŠK AD Jičín F 1100 ½
2016/2017 5 B TJ Slavia Hradec Králové D 1793 1774 Najman Jan Šachový klub Sobotka 2009, o.s. 1896 1897 0
2016/2017 4 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1793 1774 Sucharda Tomáš ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s. 1600 1588 ½
2016/2017 3 B TJ Slavia Hradec Králové D 1793 1774 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1746 1712 ½
2016/2017 2 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1793 1774 Pochop Karel TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1798 1826 0
2016/2017 1 B TJ Slavia Hradec Králové D 1793 1774 Mikule Zdeněk Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1727 1759 0
2015/2016 11 B TJ Slavia Hradec Králové "D" 1793 1774 Pražák Viktor ŠK Lípa "E" 1238 1435 1
2015/2016 10 Č TJ Slavia Hradec Králové "D" 1793 1774 Golka Dalibor ŠK ORTEX Hradec Králové "C" 1041 1
2015/2016 9 B TJ Slavia Hradec Králové "D" 1793 1774 Jelen Jakub ŠK ORTEX Hradec Králové "B" 1092 1
2015/2016 8 Č TJ Slavia Hradec Králové "D" 1793 1774 Faltýnek David TJ Sokol Hradec Králové "C" 1467 1254 1
2015/2016 7 B TJ Slavia Hradec Králové "D" 1793 1774 Nosek Jiří TJ Sokol Hradec Králové "D" 1608 1487 1
2015/2016 6 Č TJ Slavia Hradec Králové "D" 1793 1774 Picek Radovan ŠŠPM Lipky Hradec Králové 1000 1
2015/2016 5 Č TJ Slavia Hradec Králové "D" 1793 1774 Baťka Josef TJ Jiskra Nový Bydžov "B" 1586 1563 ½
2015/2016 4 B TJ Slavia Hradec Králové "D" 1793 1774 Kožešník Petr TJ Sokol Dubenec 1515 1
2015/2016 2 B TJ Slavia Hradec Králové "D" 1793 1774 Groh Ladislav TJ Lázně Bělohrad "B" - Choteč 1690 1
2015/2016 10 B TJ Slavia Hradec Králové C 1793 1774 Dadok Daniel TJ Lokomotiva Trutnov 1709 1732 ½
2015/2016 9 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1793 1774 Rejman Jindřich TJ SKP Valdice 1457 1564 1
2015/2016 8 B TJ Slavia Hradec Králové C 1793 1774 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1658 1678 1
2015/2016 7 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1793 1774 Vaníček Lukáš TJ Jiskra Nový Bydžov 1730 1754 1
2015/2016 6 B TJ Slavia Hradec Králové C 1793 1774 Vít Ondřej TJ Dvůr Králové nad Labem B 1449 1453 ½
2015/2016 5 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1793 1774 Urválek Tomáš TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1739 1773 1
2015/2016 4 B TJ Slavia Hradec Králové C 1793 1774 Rokoš Filip ŠK ORTEX Hradec Králové 1680 1508 1
2015/2016 2 B TJ Slavia Hradec Králové C 1793 1774 Dvořák Radovan ŠK Lípa D 1554 1
2015/2016 1 B TJ Slavia Hradec Králové C 1793 1774 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín E 1572 1526 0
2014/2015 11 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1773 1751 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice 1974 1983 0
2014/2015 10 B TJ Jiskra Jaroměř B 1773 1751 Walter Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové 1772 1739 ½
2014/2015 7 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1773 1751 Kovář Ladislav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1853 1812 ½
2014/2015 4 B TJ Jiskra Jaroměř B 1773 1751 Vágner Patrik Sněžka TJ Náchod 1734 1751 1
2014/2015 1 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1773 1751 Pražák Pavel ŠK Lípa B 1837 1809 ½
2014/2015 11 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1793 1774 Harantík Josef TJ Lokomotiva Trutnov 1682 1646 0
2014/2015 9 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1773 1751 Blažek Michal ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1632 1652 1
2014/2015 8 B TJ Slavia Hradec Králové C 1773 1751 Pochop Karel TJ CIS Lázně Bělohrad 1759 0
2014/2015 7 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1773 1751 Urválek Tomáš TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1693 0
2014/2015 6 B TJ Slavia Hradec Králové C 1773 1751 ŠK AD Jičín E 1
2014/2015 5 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1773 1751 Živora Jiří TJ SKP Valdice 1644 1
2014/2015 4 B TJ Slavia Hradec Králové C 1773 1751 Vít Ondřej TJ Dvůr Králové nad Labem B 1426 1426 1
2014/2015 3 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1773 1751 Dousek Otakar TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1818 1766 ½
2014/2015 2 B TJ Slavia Hradec Králové C 1773 1751 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1739 0
2013/2014 11 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1771 1797 Kubec Jiří Jiskra Česká Skalice 1705 1810 0
2013/2014 10 B TJ Slavia Hradec Králové C 1771 1797 Blažek Tomáš DDM Kostelec nad Orlicí A 1849 1843 ½
2013/2014 9 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1771 1797 Hejzlar Zdeněk PŠ TJ Náchod C 1869 1833 ½
2013/2014 8 B TJ Slavia Hradec Králové C 1771 1797 Palij Lubomír TJ Sokol Hradec Králové A 1898 1909 0
2013/2014 7 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1771 1797 Slavík Libor ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1795 1791 1
2013/2014 6 B TJ Slavia Hradec Králové C 1771 1797 Krejcar Pavel TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou 1854 1856 ½
2013/2014 5 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1771 1797 Rambousek Josef ŠK Dobruška 1633 0
2013/2014 4 B TJ Slavia Hradec Králové C 1771 1797 Nekvinda Michal ŠK Ortex-Reta Hradec Králové 1795 1807 ½
2013/2014 3 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1771 1797 Škoda Pavel TJ Sokol Jukov Červený Kostelec 1837 ½
2013/2014 2 B TJ Slavia Hradec Králové C 1771 1797 Dvořák Jan TJ Sokol Vrchoviny 1511 1
2013/2014 11 B TJ Jiskra Jaroměř B 1771 1797 Kohout Jan ŠK AD Jičín C 2002 1984 1
2013/2014 8 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1771 1797 Macháček Luděk Slovan Broumov 1979 1969 0
2013/2014 6 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1771 1797 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové n. Labem 1787 1669 0
2013/2014 4 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1771 1797 Drahotský Luboš ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1885 0
2013/2014 3 B TJ Jiskra Jaroměř B 1771 1797 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice 1604 1806 ½
2013/2014 2 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1771 1797 Bém David TJ Jiskra Jaroměř A 1883 1918 ½
2013/2014 1 Č TJ Jiskra Jaroměř B 1771 1797 Kouba Václav DDM Třebechovice p. Orebem 1798 1809 ½
2012/2013 9 B TJ Slavia Hradec Králové C 1773 1811 Peroutka Ivo Slovan Broumov 1918 1899 0
2012/2013 8 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1773 1811 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové n.L. 1822 1808 1
2012/2013 7 B TJ Slavia Hradec Králové C 1773 1811 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř 1884 1866 0
2012/2013 6 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1773 1811 Kučera Daniel TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1817 1817 ½
2012/2013 5 B TJ Slavia Hradec Králové C 1773 1811 Rojíková Lenka ŠK Lípa A 1866 1897 1
2012/2013 4 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1773 1811 Kracík Martin DDM Třebechovice p.O. 1854 1803 ½
2012/2013 3 B TJ Slavia Hradec Králové C 1773 1811 Gorecki Janusz TJ Hronov 1875 1949 0
2012/2013 2 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1773 1811 Najman Jan ŠK Sobotka 1908 1949 0
2012/2013 1 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1773 1811 Turčín Jan ŠK AD Jičín C 1897 1
2012/2013 11 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1773 1811 Kalenský Jakub TJ Spartak Vrchlabí B 1629 0
2012/2013 10 B TJ Slavia Hradec Králové D 1773 1811 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1632 1656 1
2012/2013 9 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1773 1811 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1928 1947 0
2012/2013 8 B TJ Slavia Hradec Králové D 1773 1811 Sůva Josef TJ Lokomotiva Trutnov 1792 0
2012/2013 7 B TJ Slavia Hradec Králové D 1773 1811 Prokopová Jiřina TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1712 1726 1
2012/2013 6 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1773 1811 Flora Tomáš ŠK AD Jičín D 1788 ½
2012/2013 5 B TJ Slavia Hradec Králové D 1773 1811 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1712 1
2012/2013 4 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1773 1811 Groh Ladislav TJ Lázně Bělohrad 1658 0
2012/2013 3 B TJ Slavia Hradec Králové D 1773 1811 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa D 1748 1733 ½
2012/2013 2 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1773 1811 Rozkovec Jiří Sokol Hradec Králové 1927 1927 1
2012/2013 1 B TJ Slavia Hradec Králové D 1773 1811 Nekvinda Michal ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1775 ½
2011/2012 10 Č SLAVIA HRADEC KR. D 1753 1787 Gol Jan SLOVAN BROUMOV B 1635 1641 0
2011/2012 9 B SLAVIA HRADEC KR. D 1753 1787 Matouš Lubomír KOSTELEC NAD ORLICÍ A 1832 1775 0
2011/2012 8 Č SLAVIA HRADEC KR. D 1753 1787 Žitný Dominik TŘEBECHOVICE B 1656 ½
2011/2012 7 B SLAVIA HRADEC KR. D 1753 1787 Horniaková Dagmar NIKI TJ NÁCHOD C 1846 ½
2011/2012 6 Č SLAVIA HRADEC KR. D 1753 1787 Palla Rostislav SPARTAK RYCHNOV A 1758 1767 1
2011/2012 5 Č SLAVIA HRADEC KR. D 1753 1787 Šroll Boris ČESKÁ SKALICE A 1783 0
2011/2012 4 B SLAVIA HRADEC KR. D 1753 1787 Čáp Jaroslav TJ HRONOV B 1795 1770 1
2011/2012 3 Č SLAVIA HRADEC KR. D 1753 1787 Kuneš Jan JISKRA JAROMĚŘ B 1895 1870 ½
2011/2012 2 B SLAVIA HRADEC KR. D 1753 1787 Konopka Jakub ŠK DOBRUŠKA 1585 1
2011/2012 1 Č SLAVIA HRADEC KR. D 1753 1787 Hepnar David SNĚŽKA TJ NÁCHOD B 1792 1785 ½
2011/2012 11 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1753 1787 Back Tomáš TJ Jiskra Jaroměř 1942 1965 0
2011/2012 9 B TJ Slavia Hradec Králové C 1753 1787 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1709 1742 0
2011/2012 8 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1753 1787 Rojíková Lenka ŠK Polymar Lípa A 1806 1838 ½
2011/2012 7 B TJ Slavia Hradec Králové C 1753 1787 Krňávek Michal ŠK AD Jičín C 1868 1961 ½
2011/2012 5 B TJ Slavia Hradec Králové C 1753 1787 Kulhánek František Slovan Broumov 1535 ½
2010/2011 11 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1813 Molendzki Tomasz TJ Hronov 1833 0
2010/2011 10 B TJ Slavia Hradec Králové C 1813 Dvořák David ŠK Polymar Lípa B 1785 ½
2010/2011 9 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1813 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř 1815 0
2010/2011 8 B TJ Slavia Hradec Králové C 1813 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1866 0
2010/2011 7 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1813 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice A 2007 0
2010/2011 6 B TJ Slavia Hradec Králové C 1813 Kykal Vojtěch TJ Jiskra Hořice B 1541 1
2010/2011 5 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1813 Hanzlík Zdeněk Panda Rychnov n. Kněžnou B 1680 1
2010/2011 3 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1813 Kubec Jiří Sněžka TJ Náchod 1835 0
2010/2011 2 B TJ Slavia Hradec Králové C 1813 Fuchs František TJ Dvůr Králové n. Labem 1960 0
2010/2011 1 B TJ Slavia Hradec Králové C 1813 Szücs Matyáš Sokol Hradec Králové 1705 1
2010/2011 11 B TJ Slavia Hradec Králové D 1813 Wagner Vojtěch ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1640 1
2010/2011 10 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1813 Novotný Jan TJ Nová Paka 1542 1
2010/2011 9 B TJ Slavia Hradec Králové D 1813 Gersenson Jesse ŠK Lípa C 1750 1
2010/2011 8 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1813 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem B 1843 ½
2010/2011 7 B TJ Slavia Hradec Králové D 1813 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1674 ½
2010/2011 6 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1813 Vaněk Petr Jiskra RMSK Nový Bydžov 2018 ½
2010/2011 5 B TJ Slavia Hradec Králové D 1813 Plchot Miroslav TJ Spartak Vrchlabí 1000 0
2010/2011 4 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1813 Groh Ladislav TJ Lázně Bělohrad 1636 0
2010/2011 2 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1813 Kohout Jan ŠK AD Jičín C 1965 1
2010/2011 1 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1813 Brádler Vladimír TJ Loko Trutnov 1741 1
2009/2010 11 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1812 Macháň Jan Panda Veolia ARTCO RnK B 1805 0
2009/2010 9 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1812 Rigo Vít TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1573 0
2009/2010 8 B TJ Slavia Hradec Králové C 1812 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1937 0
2009/2010 7 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1812 Souček Jakub TJ Jiskra Hořice B 1994 0
2009/2010 6 B TJ Slavia Hradec Králové C 1812 Kašpar Ladislav TJ Jiskra Hořice A 1785 ½
2009/2010 4 B TJ Slavia Hradec Králové C 1812 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1706 0
2009/2010 3 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1812 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1810 0
2009/2010 2 B TJ Slavia Hradec Králové C 1812 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem 1784 ½
2009/2010 1 B TJ Slavia Hradec Králové C 1812 Portych Václav ŠK Polymar Lípa B 1857 ½
2009/2010 11 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1812 Tsapanidis Vasilis ŠK Polymar Lípa C 1824 0
2009/2010 10 B TJ Slavia Hradec Králové D 1812 Ptáček Tomáš Sokol Hradec Králové 1597 1
2009/2010 9 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1812 Vaněk Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1731 1
2009/2010 8 B TJ Slavia Hradec Králové D 1812 Schovánek Karel TJ Lomnice nad Popelkou 1727 1
2009/2010 7 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1812 Albrecht Zdeněk TJ Baník Žacléř 1774 1
2009/2010 6 B TJ Slavia Hradec Králové D 1812 Volf Milan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1741 1
2009/2010 5 B TJ Slavia Hradec Králové D 1812 Fiebinger Zdeněk TJ Loko Trutnov 1800 1
2009/2010 4 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1812 Dousek Otakar TJ Lázně Bělohrad 1831 ½
2009/2010 3 B TJ Slavia Hradec Králové D 1812 Pávek Vladimír SK HSM Trutnov 1618 0
2009/2010 1 B TJ Slavia Hradec Králové D 1812 Blažek Martin ŠK Jilemnice 1666 1
2008/2009 11 Č Slavia Hradec Králové D 1837 Škoda Pavel Sokol Červený Kostelec A 1809 0
2008/2009 10 B Slavia Hradec Králové D 1837 Macháň Jan ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n.Kn. C 1608 0
2008/2009 9 Č Slavia Hradec Králové D 1837 Bažant Zdeněk Slovan Broumov B 1943 0
2008/2009 8 B Slavia Hradec Králové D 1837 Drašnar Pavel TJ Sokol Vrchoviny A 1457 1
2008/2009 7 Č Slavia Hradec Králové D 1837 Pyka Roman TJ Hronov A 2075 0
2008/2009 6 B Slavia Hradec Králové D 1837 Slavík Libor DDM Třebechovice 1862 0
2008/2009 5 Č Slavia Hradec Králové D 1837 Krejčová Kateřina Sokol Hradec Králové 1939 0
2008/2009 4 B Slavia Hradec Králové D 1837 Hovad Václav Spartak Rychnov n. Kn. A 1758 1
2008/2009 3 B Slavia Hradec Králové D 1837 Jánský Pavel Jiskra Česká Skalice A 1864 0
2008/2009 2 Č Slavia Hradec Králové D 1837 Prouza Pavel Jiskra Jaroměř B 1919 0
2008/2009 1 B Slavia Hradec Králové D 1837 Dostálek Petr DDM Kostelec n. Orl. A 1598 1
2008/2009 11 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1837 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod A 1977 ½
2008/2009 9 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1837 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem 1871 1
2008/2009 8 B TJ Slavia Hradec Králové C 1837 Zástava Ladislav NIKI TJ Náchod C 1654 1
2008/2009 7 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1837 Kořínek Pavel TJ Jiskra Hořice 1982 0
2008/2009 6 B TJ Slavia Hradec Králové C 1837 Horníček Pavel ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 1618 1
2008/2009 5 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1837 Jánský Pavel Sněžka TJ Náchod B 1864 1
2008/2009 3 Č TJ Slavia Hradec Králové C 1837 Tichý Petr Šachklub AD Jičín B 1912 ½
2008/2009 1 B TJ Slavia Hradec Králové C 1837 Bém David Jiskra Jaroměř 1877 0
2007/2008 11 B TJ Slavia Hradec Králové D 1853 Nosek Jakub SŠ Panda Veolia ESAB RWT Rychnov n. Kn. 1380 1
2007/2008 10 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1853 Plodek Petr Jiskra Česká Skalice 1863 0
2007/2008 9 B TJ Slavia Hradec Králové D 1853 Španko Pavel Masporex TJ Náchod D 1470 1
2007/2008 8 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1853 Ruffer Václav TJ Spartak Rychnov n. Kn. A 1551 1
2007/2008 7 B TJ Slavia Hradec Králové D 1853 Provazník Jan Sokol Hradec Králové A 1250 1
2007/2008 6 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1853 Kouba Václav DDM Třebechovice n. Or. A 1250 0
2007/2008 5 B TJ Slavia Hradec Králové D 1853 Novák Pavel TJ Hronov B 1484 1
2007/2008 4 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1853 Zaňka Jaroslav Niki TJ Náchod C 1688 0
2007/2008 3 B TJ Slavia Hradec Králové D 1853 Provazník Josef DDM Kostelec n. Orl. A 1423 1
2007/2008 2 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1853 Skalák Aleš Sokol Vrchoviny A 1658 ½
2007/2008 1 B TJ Slavia Hradec Králové D 1853 Rain Jan Jiskra Jaroměř B 1322 1
2007/2008 11 B Slavia Hradec Králové C 1853 John Jiří Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1854 0
2007/2008 10 Č Slavia Hradec Králové C 1853 Horníček Pavel Panda Rychnov nad Kněžnou B 1595 ½
2007/2008 7 B Slavia Hradec Králové C 1853 Gogela Jan TJ Hronov 1878 1
2007/2008 6 Č Slavia Hradec Králové C 1853 Schovánek Karel TJ Lomnice nad Popelkou 1730 ½
2007/2008 5 B Slavia Hradec Králové C 1853 Kříž Milan TJ Nová Paka 1758 1
2007/2008 4 Č Slavia Hradec Králové C 1853 Kaisler Martin ŠK Lípa 2020 ½
2007/2008 1 Č Slavia Hradec Králové C 1853 Svída Rostislav TJ Dvůr Králové nad Labem 1784 1
2006/2007 11 B Slavia Hradec Králové E 1837 Křovina Jan TJ Jiskra Hořice B 1529 1
2006/2007 10 Č Slavia Hradec Králové E 1837 Mráz Pavel SK policie Valdice 1684 1
2006/2007 9 B Slavia Hradec Králové E 1837 Bensch Jan Baník Žacléř 1652 1
2006/2007 8 Č Slavia Hradec Králové E 1837 Hanuš Pavel Lokomotiva Trutnov 1658 1
2006/2007 7 B Slavia Hradec Králové E 1837 Nedbal Radek ŠK AD Jičín B 1715 0
2006/2007 6 Č Slavia Hradec Králové E 1837 Juščák Slavomír TJ Dvůr Králové nad Labem B 1524 1
2006/2007 5 B Slavia Hradec Králové E 1837 Hainiš Ladislav TJ Tatran Hostinné 1591 1
2006/2007 4 Č Slavia Hradec Králové E 1837 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1824 1
2006/2007 3 Č Slavia Hradec Králové E 1837 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa C 1721 0
2006/2007 2 B Slavia Hradec Králové E 1837 Kout Ivo Jiskra RMSK Nový Bydžov 1589 1
2006/2007 1 Č Slavia Hradec Králové E 1837 Kykal Zbyněk TJ Lázně Bělohrad 1783 0
2006/2007 10 Č Slavia Hradec Králové C 1837 Vágner Patrik Sokol Náchod 1678 1
2006/2007 9 B Slavia Hradec Králové C 1837 Kořínek Pavel Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2049 ½
2006/2007 7 B Slavia Hradec Králové C 1837 Kobrle Karel TJ Nová Paka 1739 ½
2006/2007 6 Č Slavia Hradec Králové C 1837 Dvořák Miloš Panda Rychnov nad Kněžnou B 1693 ½
2006/2007 4 B Slavia Hradec Králové C 1837 Duch Robert TJ Hronov 1900 0
2006/2007 3 Č Slavia Hradec Králové C 1837 Štolc Martin ŠK AD Jičín 1896 ½
2005/2006 8 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1857 Šrejber Michal Jiskra Jaroměř B 1693 1
2005/2006 6 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1857 Dunda Pavel ŠK Lípa E 1327 1
2005/2006 4 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1857 Chmelař Vítězslav ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1441 0
2005/2006 3 B TJ Slavia Hradec Králové D 1857 Hovad Václav TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1498 1
2005/2006 2 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1857 Jarkovský Václav DDM Třebechovice p.Oreb. 1695 0
2005/2006 1 Č TJ Slavia Hradec Králové D 1857 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice A 1558 1